Skocz do zawartości


Zdjęcie

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 06 luty 2012 - 11:45

Korzystając z możliwości skipasa "Grande Galaxie"
dotarłem i ja do tego słynnego ośrodka
gallery_10_140_1103952.jpg

z naszej kwatery w Chantemerle w ośrodku Serre Chevalier było to ok 30 minut jazdy samochodem
zaparkowaliśmy w Montenevre jeszcze po francuskiej stronie, przy temp. - 16 byliśmy wdzięczni
Francuzom że w tym miejscu wybudowali tzw "Telemix" czyli kolejkę krzesełkowo - kabinową
gallery_10_140_61798.jpg

jeden zjazd na rozgrzewkę
gallery_10_140_26995.jpg

i wyjazd na granicę francusko-włoską "Rocher de Aigle" długimi i wolnymi krzesłami
gallery_10_140_31351.jpg

po włoskiej stronie nieco cieplej, trasy doskonale przygotowane ale
chyba włosi nie dogadali się z francuskimi ratrakarzami i nie zrobili
górnego najstromszego odcinka w rejonie "Coletto Verde"
gallery_10_140_36697.jpg


gallery_10_140_110710.jpg

fajna trasa, niestety od tej strony brakuje wyciągu i aby ją powtórzyć
trzeba by jechać naokoło 5 kolejkami
gallery_10_140_77428.jpg

kolejne powolne krzesła "Gimont"
gallery_10_140_143709.jpg

i zjazd z "Colle Bercia"
gallery_10_140_104158.jpg


jedyna możliwość zjazdu w kierunku "Cesana Torinese" to płaska nartostrada
gallery_10_140_138186.jpg

Cesana Torinese
gallery_10_140_224623.jpg

dalsza trasa niebieska istnieje tylko na mapie, tym sposobem trzeba jechać w dół krzesłami
gallery_10_140_216302.jpg

ciekawe trasy powyżej "Sansicario"
gallery_10_140_103224.jpg

dzięki turyńskiej Olimpiadzie powstało wiele nowych tras i nowoczesnych kolejek
gallery_10_140_26229.jpg

z tej strony można teoretycznie zjechać wprost do Sestriere (tak namalowano na mapce)
jednak w praktyce okazuje się że trasa czarna i czerwona kończą się przy pośredniej
stacji gondolek "Fraiteve" i dalej w dół kolejką
gallery_10_140_93533.jpg

rezygnujemy z takiego rozwiązania i jedziemy talerzykami na szczyt "Monte Fraiteve" 2701m.
gallery_10_140_100064.jpg

niebieska trasa zaczyna się interesująco
gallery_10_140_36721.jpg


gallery_10_140_130592.jpg

można trochę pojeździć obok
gallery_10_140_12495.jpg

niestety końcówka to dosyć płaska i nudna nartostrada nr 46
co gorsza nartostrada kończy się ok 100m podejściem
i 300m zejściem po asfaltowej drodze
gallery_10_140_131508.jpg

trzeba jeszcze przemaszerować przez parking by przypiąć narty w rejonie miejscowości "Borgata"
gallery_10_140_202973.jpg


gallery_10_140_48699.jpg

Sestriere przypomina francuskie retorty
gallery_10_140_35641.jpg


gallery_10_140_130602.jpg

północne zbocza Monte Motta z trasą olimpijskiego zjazdu
gallery_10_140_40127.jpg

można coś przegryźć w barze szybkiej obsługi
mała pizza 3,50
średnie lasgne 8,00
kawa Cappucino 1,50
piwo 2,50
gallery_10_140_61285.jpg

świetnie przygotowane trasy na Monte Sises
gallery_10_140_135579.jpg

niestety z samej góry nie da ie zjechać bo trasa olimpijska jest zarezerwowana
gallery_10_140_95381.jpg

fragmenty pięknej architektury wysokogórskiej
gallery_10_140_15046.jpg

i już trzeba opuszczać Sestriere by zdążyć do daleko we Francji zaparkowanych aut
gallery_10_140_75826.jpg

im niżej tym zimniej
gallery_10_140_62650.jpg


gallery_10_140_111837.jpg

i w dół do Sansicario
gallery_10_140_115365.jpg

najpierw zjazd kabinkami na dno doliny i dalej 3 krzesłami na "Colle Bercia"
gallery_10_140_24308.jpg


gallery_10_140_39658.jpg


gallery_10_140_59532.jpg

po drodze malutkie włoskie "Claviere"
gallery_10_140_83914.jpg

i już widać w dali francuskie "Montgenevre"
gallery_10_140_84680.jpg


gallery_10_140_112733.jpg

obracamy jeszcze kilka razy w górnych kotłach Montgenevre pod " Les Gondras"
gallery_10_140_48238.jpg


gallery_10_140_118412.jpg

robi się jeszcze zimniej
gallery_10_140_75128.jpg


gallery_10_140_7941.jpg

ostatnia kolejka o 16:30 i w dół na parking w Montgeneve
gallery_10_140_54240.jpg

na termometrze -19,5


Użytkownik J@n edytował ten post 08 wrzesień 2014 - 10:00

  • 9
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#2 waldek k

waldek k
  • Użytkownik
  • 78 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Kastle MX 78
  • Imię :Waldek

Napisano 06 luty 2012 - 13:22

Zdjęcia są takie jakieś, że gwałtownie pogłębiły moją tęsknotę za górami :hi: .

Użytkownik waldek k edytował ten post 06 luty 2012 - 14:49

  • 1

#3 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 06 luty 2012 - 14:37

Po przeczytaniu relacji lubie Cie troche mniej.....zazdrosc po prostu.
  • 1
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#4 averon

averon
  • Użytkownik
  • 38 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Elan Speedwave 8 160
  • Imię :Dawid
  • Ulubiony stok:sztruks

Napisano 08 luty 2012 - 16:09

Przepiękna relacja, dziekować :)
  • 1

#5 smir_noff

smir_noff
  • Użytkownik
  • 110 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Z nizin zachodniej Polski
  • Narty:Salomon X-DRIVE 8.3
  • Ulubiony stok:Cervena II Harrachov

Napisano 11 luty 2012 - 09:20

Jak zawsze fajne zdjęcia i ciekawe informacje zapodałeś.
Pozdrawiam.
  • 1

#6 J@n

J@n
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 16 marzec 2015 - 09:29

zobaczcie jak dowaliło śniegiem w Siestriere

trebialsvalle1.jpg


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#7 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 16 marzec 2015 - 09:52

zobaczcie jak dowaliło śniegiem w Siestriere

trebialsvalle1.jpg

Cześć

Żona pisze, że wczoraj była jazda w oryginalnym puchu do pół metra! Bajka!

Pozdrowienia


  • 1

#8 J@n

J@n
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 16 marzec 2015 - 10:06


Żona pisze, że wczoraj była jazda
żona ??? pojechała sama ? 

a Ty co - w domu siedzisz ? :stres:  :)


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#9 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 16 marzec 2015 - 10:24

 


Żona pisze, że wczoraj była jazda
żona ??? pojechała sama ? 

a Ty co - w domu siedzisz ? :stres:  :)

 

Cześć

Dzieci chodzą do szkoły a już i tak parę dni zamiast w szkole spędziły w Czarnym Groniu. Poza tym to jest coroczny damski wyjazd. Poza tym ja byłem w grudniu we Włoszech itd.

Pozdro


  • 2

#10 J@n

J@n
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 16 marzec 2015 - 14:52


damski wyjazd
nie puściłbym w życiu :zawstydzona:
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#11 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 16 marzec 2015 - 15:09

Mnie też nie chcą puścić  :mad: a jak jadą ze mną, to mi łaskę robią i marudzą  :thumbdown:  :angry:


  • 1

#12 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 17 marzec 2015 - 09:09

 


damski wyjazd
nie puściłbym w życiu :zawstydzona:

 

He he

Człowieku a co ma puszczanie lub nie do tego. Równie dobrze Ona mogłaby tak powiedzieć. Lubię jeździć z rodziną również dlatego bo to bardzo dobrzy narciarze ale nie można mieć wszystkiego. sam wiesz ile kosztuje wypad w Alpy dla 4 osób.

Pozdrowienia


Użytkownik Mitek edytował ten post 17 marzec 2015 - 09:09

  • 2

#13 skifan

skifan
  • Użytkownik
  • 629 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Kneissl RED STAR SC Salomon XDR 80Ti, FISCHER The CURV DTX
  • Ulubiony stok:Szczyrk/Kronplatz

Napisano 17 marzec 2015 - 12:38

 

 


damski wyjazd
nie puściłbym w życiu :zawstydzona:

 

He he

Człowieku a co ma puszczanie lub nie do tego. Równie dobrze Ona mogłaby tak powiedzieć. Lubię jeździć z rodziną również dlatego bo to bardzo dobrzy narciarze ale nie można mieć wszystkiego. sam wiesz ile kosztuje wypad w Alpy dla 4 osób.

Pozdrowienia

 

Mitek wydaje się być poukładanym facetem.Koszt wyjazdu w Alpy jest nie mały a cała przyjemność z takiego wyjazdu polega na dobraniu osób; -dysponujących wyrównaną techniką jazdy

                        - lubiących swoje towarzystwo

                        -równo gruby portfel[w miarę możliwości]

                        -stawiających sobie podobne wyzwania odnośnie tras i długości przebywania na stoku[wyważony czas pomiedzy

                         jazdą a rozkoszami w knajpkach]

Mam za sobą kilka wyjazdów niezbyt udanych gdzie z grupy odstawało parę osób i traciło się 40% czasu na czekanie za nimi albo kombinowanie jak ominąć trudniejsze odcinki czy trasy. Moja żona stawia pierwsze kroki i nasze wspólne wyjazdy są zaplanowane jako mniej ambitne. Z tego powodu często jeżdżę sam lub w bardziej wyrównanym towarzystwie. I nie dyskryminuję tu kobiet,ostatnio spotkałem na stoku fantastycznie jężdżącą osobę za którą przyjemnie było jechać i naśladować.Dla mnie była narciarzem kompletnym. Z tych powodów jeżdżę w małym zespole 2-3 osoby a nawet sam gdy brak partnerów.


  • 1

#14 smir_noff

smir_noff
  • Użytkownik
  • 110 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Z nizin zachodniej Polski
  • Narty:Salomon X-DRIVE 8.3
  • Ulubiony stok:Cervena II Harrachov

Napisano 20 marzec 2015 - 18:26

Mitek wydaje się być poukładanym facetem.Koszt wyjazdu w Alpy jest nie mały a cała przyjemność z takiego wyjazdu polega na dobraniu osób;

                       -dysponujących wyrównaną techniką jazdy

                        - lubiących swoje towarzystwo

                        -równo gruby portfel[w miarę możliwości]

                        -stawiających sobie podobne wyzwania odnośnie tras i długości przebywania na stoku[wyważony czas pomiedzy

                         jazdą a rozkoszami w knajpkach]

Mam za sobą kilka wyjazdów niezbyt udanych gdzie z grupy odstawało parę osób i traciło się 40% czasu na czekanie za nimi albo kombinowanie jak ominąć trudniejsze odcinki czy trasy. Moja żona stawia pierwsze kroki i nasze wspólne wyjazdy są zaplanowane jako mniej ambitne. Z tego powodu często jeżdżę sam lub w bardziej wyrównanym towarzystwie. I nie dyskryminuję tu kobiet,ostatnio spotkałem na stoku fantastycznie jężdżącą osobę za którą przyjemnie było jechać i naśladować.Dla mnie była narciarzem kompletnym. Z tych powodów jeżdżę w małym zespole 2-3 osoby a nawet sam gdy brak partnerów.

 

 

Przed wyjazdem w Alpy trzeba sobie zadać pytanie, jaki jest mój cel główny, który chciałbym zrealizować w trakcie wyjazdu ? Czy chcę np. poimprezować z grupą znajomych w górach i przy okazji pojeździć na nartach ? Czy może chcę przede wszystkim jeździć na nartach w pięknych miejscach ? Stosownie do obranego celu głównego należy dobrać sobie towarzystwo do wyjazdu ... jeżeli brak ludzi, którzy mają zbieżny z Twoim cel, należy jechać solo. Ja w tym sezonie pierwszy raz byłem sam we Włoszech, trochę się bałem tego wyjazdu, ale nie potrzebnie ... wyjazd solo jest ok. Robisz co chcesz, od nikogo nie jesteś zależny, realizujesz własne cele. 


  • 1

#15 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 20 marzec 2015 - 18:42


Cześć

Przed wyjazdem w Alpy trzeba sobie zadać pytanie, jaki jest mój cel główny, który chciałbym zrealizować w trakcie wyjazdu ? Czy chcę np. poimprezować z grupą znajomych w górach i przy okazji pojeździć na nartach ? Czy może chcę przede wszystkim jeździć na nartach w pięknych miejscach ? Stosownie do obranego celu głównego należy dobrać sobie towarzystwo do wyjazdu ... jeżeli brak ludzi, którzy mają zbieżny z Twoim cel, należy jechać solo. Ja w tym sezonie pierwszy raz byłem sam we Włoszech, trochę się bałem tego wyjazdu, ale nie potrzebnie ... wyjazd solo jest ok. Robisz co chcesz, od nikogo nie jesteś zależny, realizujesz własne cele. 

Może i tak. Spędziłem we Włoszech w sumie ponad rok na nartach na bardzo różnych wyjazdach - głównie w pracy. Każdy wyjazd jest inny i każdy może być fajny. Ja przynajmniej wszystkie wspominam pozytywnie bo negatywów nie zauważam.

Pozdrowienia


  • 1

#16 smir_noff

smir_noff
  • Użytkownik
  • 110 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Z nizin zachodniej Polski
  • Narty:Salomon X-DRIVE 8.3
  • Ulubiony stok:Cervena II Harrachov

Napisano 20 marzec 2015 - 18:59

 - głównie w pracy. 

To pewnie najlepsza praca pod słońcem .. :) 


  • 1

#17 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 20 marzec 2015 - 20:04

 

 - głównie w pracy. 

To pewnie najlepsza praca pod słońcem .. :)

 

Cześć

To się tak wydaje. Po 10 dniach na nartach zaczynasz odczuwać znużenie, po 12 przydałby się dzień przerwy a po 16 bez przerwy nie chce Ci się wstawać.

Najdłużej byłem na nartach prawie dwa miesiące z jednodniowymi przerwami na przemieszczenie się co tydzień lub dwa i nawet jak są fajni ludzie to momentami rzygasz patrząc na buty narciarskie ale takie wyjazdy to nie tylko narty.

Pozdro


Użytkownik Mitek edytował ten post 20 marzec 2015 - 20:05

  • 2

#18 smir_noff

smir_noff
  • Użytkownik
  • 110 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Z nizin zachodniej Polski
  • Narty:Salomon X-DRIVE 8.3
  • Ulubiony stok:Cervena II Harrachov

Napisano 20 marzec 2015 - 20:35

No tak ... w wagonie kolejki ma Mały Matterhorn, powiedziałem do gościa, który jest jakby konduktorem, zamyka i startuje kolejkę ... "nice job" ... dziwnie się uśmiechnął. Mi się wydawało, że gość ma pracą życia, bo jeździ góra - dół pomiędzy Trockener Steg a Klein Matterhorn . 


  • 1

#19 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 20 marzec 2015 - 22:05


Cześć
To się tak wydaje. Po 10 dniach na nartach zaczynasz odczuwać znużenie, po 12 przydałby się dzień przerwy a po 16 bez przerwy nie chce Ci się wstawać.
Najdłużej byłem na nartach prawie dwa miesiące z jednodniowymi przerwami na przemieszczenie się co tydzień lub dwa i nawet jak są fajni ludzie to momentami rzygasz patrząc na buty narciarskie ale takie wyjazdy to nie tylko narty.
Pozdro

Cos w tym jest.Podczas mojej krotkiej trzyletniej przyody instruktorskiej spedzile, jeden tylko jeden dzien jezdzac dla przyjemnosci a nie dla grosza.


  • 1
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#20 smir_noff

smir_noff
  • Użytkownik
  • 110 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Z nizin zachodniej Polski
  • Narty:Salomon X-DRIVE 8.3
  • Ulubiony stok:Cervena II Harrachov

Napisano 20 marzec 2015 - 22:30

 


Cześć
To się tak wydaje. Po 10 dniach na nartach zaczynasz odczuwać znużenie, po 12 przydałby się dzień przerwy a po 16 bez przerwy nie chce Ci się wstawać.
Najdłużej byłem na nartach prawie dwa miesiące z jednodniowymi przerwami na przemieszczenie się co tydzień lub dwa i nawet jak są fajni ludzie to momentami rzygasz patrząc na buty narciarskie ale takie wyjazdy to nie tylko narty.
Pozdro
 

Cos w tym jest.Podczas mojej krotkiej trzyletniej przyody instruktorskiej spedzile, jeden tylko jeden dzien jezdzac dla przyjemnosci a nie dla grosza.

 

 

Na trzecim roku koledzy robili instruktora, ja nie, czyli nie ma czego  żałować ? :) 


  • 1







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Włochy, Vialattea, Sestriere, Cesana Torinese, Claviere, Sauze dOulx, Sansicario, Borgata, Turyn, Igrzyska olimpijskie, Francja, Montgenevre, narty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych