Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szczyrkowski Ośrodek Narciarski 2012


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#21 30BB

30BB
  • Użytkownik
  • 154 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Kneissl RED STAR
  • Imię :Jakubek
  • Ulubiony stok:SZCZYRK
  • Właściciel:Hot-Sport

Napisano 15 luty 2012 - 20:19

a tak to wygląda po 19tej :)

Załączony plik  DSC00208.JPG   1,1 MB   24 Ilość pobrań
  • 0

#22 30BB

30BB
  • Użytkownik
  • 154 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Kneissl RED STAR
  • Imię :Jakubek
  • Ulubiony stok:SZCZYRK
  • Właściciel:Hot-Sport

Napisano 16 luty 2012 - 10:40

a Dziś o poranku ręce mi opadły na zaspach można już spokojnie poszusować zastanawiam się nad postawieniem 4ki Doppelmayer.

Załączony plik  DSC00210.JPG   438,5 KB   29 Ilość pobrań

Załączony plik  DSC00214.JPG   365,74 KB   35 Ilość pobrań

Załączony plik  DSC00212.JPG   1,29 MB   35 Ilość pobrań


A tak wygląda chodnik przy ulicy

Załączony plik  DSC00211.JPG   383,24 KB   32 Ilość pobrań
  • 1

#23 Siekan

Siekan
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 luty 2012 - 19:28

Ale nie ma sensu ich kupować, bo......tam nie ma kolejek


Jesli ktoś pisze, że nie ma kolejek to proszę spojrzeć na zdjęcia z dzisiaj godz. 10 (przed godzinami szczytu)
Czyrna - dolna stacja.

Załączone pliki


  • 0

#24 web

web
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 19 luty 2012 - 19:34

oni pewnie w kolejce do toalety stoją :D
  • 1

#25 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 19 luty 2012 - 19:38

Zwazywszy,ze jeden toy-toy jest zawsze full to pewnie masz racje.
  • 1
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#26 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 19 luty 2012 - 20:58

Ale nie ma sensu ich kupować, bo......tam nie ma kolejek


Jesli ktoś pisze, że nie ma kolejek to proszę spojrzeć na zdjęcia z dzisiaj godz. 10 (przed godzinami szczytu)
Czyrna - dolna stacja.


Witaj na forum KN Siekan! Widzę, że zdecydowanie jesteś poruszony słowami o braku kolejek. Jednak uwierz na słowo, że przez cały okres ferii Warszawskich aż do drugiego tygodnia ferii Śląskich kolejek faktycznie nie było. Później sytuacja diametralnie się zmieniła, może przez to że w świat poszła legenda o pustych stokach i braku narciarzy? Sam nie wiem :)
  • 1

#27 Siekan

Siekan
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 luty 2012 - 23:07


Ale nie ma sensu ich kupować, bo......tam nie ma kolejek


Jesli ktoś pisze, że nie ma kolejek to proszę spojrzeć na zdjęcia z dzisiaj godz. 10 (przed godzinami szczytu)
Czyrna - dolna stacja.


Witaj na forum KN Siekan! Widzę, że zdecydowanie jesteś poruszony słowami o braku kolejek. Jednak uwierz na słowo, że przez cały okres ferii Warszawskich aż do drugiego tygodnia ferii Śląskich kolejek faktycznie nie było. Później sytuacja diametralnie się zmieniła, może przez to że w świat poszła legenda o pustych stokach i braku narciarzy? Sam nie wiem :)

To prawda, byłem w szczyrku cały tydzień i rzeczywiście kolejek nie było. Praktycznie obracałem bez kolejek (zarówno rano jak i wieczorem). Natomiast fakt jest taki, że dzisiaj to się już nie dało jeździć i współczuje wszystkim tym co przyjechali na jeden dzień i nawet na parkingu nie było dla nich miejsca, nie wspominając już o wyciągach. Najlepszy motyw był z bramką dla VIPów z podwójna taryfą, przy której również się stało nawet kilkanaście minut
Dzisiaj nie działało kilka wyciągów (niektóre z powodu awarii, inne z powodu wiatru a jedna trasa wyłączona z powodu zawodów)
Ja nie miałem cierpliwości, szybko się zmyłem dając innym szansę na zabawę.

Teraz z innej beczki.
Chciałbym poruszyć sprawę parkingu. Przez cały tydzień jeździłem rano na Czyrną, wieczorem na Solisko. Dla niewtajemniczonych w Czyrnej parking 5zł na Solisku 10zł razem dziennie 15zł. Już nawet w Polsce jest coraz więcej ośrodków, gdzie nie kasują za parkingi a tutaj każdy co ma kawałek pola kosi ile może od przyjezdnych. Niestety panowie nie tędy droga. Mam wielką nadzieję, że w przyszłym roku uruchomią kanapę z nowego miejsca parkingowego i nikt już nie będzie jeździł pod samo Solisko. Wypadałoby parking zrobić w ramach karnetu nawet kosztem wyższych cen!

Użytkownik Siekan edytował ten post 19 luty 2012 - 23:09

  • 1

#28 Pit

Pit
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 20 luty 2012 - 09:08

Dzięki za relację :)

Kwestia parkingów, wystarczyłoby się dogadać i wliczyć cenę parkingu w karnet, i przykładowo wieczorem się rozliczać albo raz w tygodniu.
To byłoby koło zamachowe, reszta nie miałaby wyjścia i również nie pobieraliby opłat za parking. Tylko jak to zrobić, kiedy właściciel parkingu nie ufa właścicielom wyciągów i odwrotnie?
I jeszcze jedna kwestia: czy każdy który stanie na parkingu kupi karnet?
Ja jednak opracowałbym plan i go wdrożył. Zapewne po tym gdyby ludzie się dowiedzieli że " na parkingu ma Mietka" nie ma opłat i jest gratis, marketingowo byłby to kamień milowy nie mówiąc już o wzroście frekwencji.
A bramki VIP są rewelacyjne i już kiedyś mieliśmy tutaj na forum w jednym z tematów ubaw po pachy.
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#29 ARN

ARN
  • Użytkownik
  • 245 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Atomic Redster x7
  • Imię :Marcin

Napisano 28 styczeń 2013 - 21:05

Mam pytanie. W najbliższym czasie chciałbym wybrać się do Szczyrku - "Czyrna Solisko".
Zadanie odrobiłem:

http://szczyrkowski.wkraj.pl/#/51459/0

Mam pytanie: jak najlepiej "rozegrać" to logistycznie i na którym z parkingów zostawić auto, żeby można było mieć dostęp do jakiegoś ładnego zestawu tras? (Jeśli ma to znaczenie, to interesują mnie głównie czerwone, choć mam zamiar również wypróbować czarne, jeśli ich "czerń" jest porównywalna do "czerni" tras np. na Jaworzynie Krynickiej. :) )

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
  • 0

#30 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 28 styczeń 2013 - 21:17

Nie zostawiaj auta w Czyrnej, tylko jedz na Solisko. Zostaw samochód na którymś z parkingów i w zasięgu kilkudziesięciu metrów wybierasz albo golgotę i później Juliana albo idziesz w drugą stronę, wjeżdżasz na Suche i dalej cała "lewa" strona ośrodka tj. hala i Małe Skrzyczne. Jeśli lubisz ostrzejsze trasy to Golgota i Bieńkula będą dla Ciebie w sam raz.

Mamy kilku fanów i mieszkańców Szczyrku na forum więc pewnie jeszcze ktoś coś dopowie.

Zaznaczę Ci ładnie strzałeczką gdzie samochód zostawić :D

Dołączona grafika
  • 1

#31 ARN

ARN
  • Użytkownik
  • 245 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Atomic Redster x7
  • Imię :Marcin

Napisano 28 styczeń 2013 - 21:26

Dzięki Adam :) Gdyby nie ta strzałeczka (ładna) to pewnie próbowałbym wjechać autem aż na Małe Skrzyczne :)
  • 1

#32 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 28 styczeń 2013 - 21:32

Dzięki Adam :) Gdyby nie ta strzałeczka (ładna) to pewnie próbowałbym wjechać autem aż na Małe Skrzyczne :)


Dlaczego na Małe Skrzyczne? Jak się bawić to się bawić, atakuj Wielkie Skrzyczne :boogie:
  • 0

#33 ARN

ARN
  • Użytkownik
  • 245 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Atomic Redster x7
  • Imię :Marcin

Napisano 28 styczeń 2013 - 21:42

Niby zimówki mam, ale to tylko "jednonapędowiec" :)
  • 0

#34 ganski

ganski
  • Użytkownik
  • 54 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin
  • Ulubiony stok:SZrenica - bezdyskusyjnie

Napisano 25 luty 2013 - 17:29

A dzisiaj dr. google znalazł mi to

No to dalej wszyscy za dużo kasy trzepią - jak mają siłę walczyć

http://www.biznesreg...8&dz=11&art=911
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych