Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak śmigać po muldach


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 marzec 2009 - 23:31

Witam
Nie zgodzę sie z analiza Andrzeja - wystarczy spojrzec na prztoczony przez niego film.


Jaki jest kon kazdy widzi. Ale faktycznie w jezdzie faceta trudno mowic, ze jezdzi tylko dolinami. Tak sie nie da jezdzic w tamtym terenie, bo garbki sa wszedzie, rowniez w poprzek dolinek. On jedzie bardzo dynamicznie dopasowujac sie do terenu i na pewno nie trzyma sie sztywno zadnej szkoly.

Dzieki za filmek z Twoim przejazdem po muldach. Mysle, ze ja robie to podobnie i chyba nie lepiej, choc i nie gorzej. Ale dotyczy to terenu srednio zmuldzonego. Niestety w terenie bardzo zmuldzonym, o duzych amplitudach garbkow i dolinek radze sa srednio i wiele mi brakuje do poziomu faceta z cytowanego filmiku. A tak naprawde to nie wytrzymuje silowo i kondycyjnie. Po kilku, kilkunastu muldach musze sie zatrzymac dla nabrania oddechu. Wiek + klopoty sercowe. Wlasciwie wszystko to, co pisze dotyczy czasu przeszlego, bo na razie narty stoja w kacie i czekaja na swoja kolejke. Mam nadzieje, ze doczekaja sie jeszcze w tym sezonie.
  • 0

#22 tomek_inc

tomek_inc
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Lublin
  • Narty:HEAD REV80
  • Imię :Tomek

Napisano 09 grudzień 2012 - 01:12

Wiem, że temat trochę stary, ale zamieszczam link do fajnego filmiku do nauki jazdy po muldach. Może akurat komuś się przyda:

  • 3

#23 Michał

Michał
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 09 listopad 2013 - 20:51

Mitek, fajnie że wkleiłeś swój film. Ten jak i inne dają pewien pogląd na sytuację. Fajnie płyniesz po tych "muldkach" - takie małe też bardzo lubię. Natomiast do muld to im DUŻO brakuje a ich wielkość ma zasadniczy wpływ na to jak się wygląda ;) Czasami próbuję się z polami takich po kolana i większymi i nie wygląda to różowo.

 

Jest tylko jeden koleszka który to potrafi:

 

 

Polecam również inne jego filmy o tej samej tematyce w których tłumaczy "jak to się robi" :D

Pozdrawiam
Michał


  • 0

#24 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 12 listopad 2013 - 10:12

Mitek, fajnie że wkleiłeś swój film. Ten jak i inne dają pewien pogląd na sytuację. Fajnie płyniesz po tych "muldkach" - takie małe też bardzo lubię. Natomiast do muld to im DUŻO brakuje a ich wielkość ma zasadniczy wpływ na to jak się wygląda ;) Czasami próbuję się z polami takich po kolana i większymi i nie wygląda to różowo.

 

Jest tylko jeden koleszka który to potrafi:

 

 

Polecam również inne jego filmy o tej samej tematyce w których tłumaczy "jak to się robi" :D

Pozdrawiam
Michał

Cześć

Hehe takich gości jest wielu. Wystarczy obejrzeć dowolne zawody - każdy prezentuje mniej więcej ten poziom.

Mnie niestety dynamiczna jazda na muldach juz nie dotyczy. 

Pozdrowienia


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych