Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sezon 2011/2012


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#21 deczko inny

deczko inny
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1861 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 25 grudzień 2011 - 22:53

Hmmm, uwidzimy. Liczę na szczęście i trochę doświadczenia. Relację w każdym razie zdamy.
  • 2

#22 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 25 grudzień 2011 - 23:03

Ja w każdym bądź razie trzymam kciuki. Z góry dziękuję Wam za relację. :alegosc:
  • 0

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#23 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 26 grudzień 2011 - 17:19

oj zazdroszcze Wam bo dzisiaj wprawdzie jechalem
kolejka linowa ale nie dalo sie zjechac na nartach
Dołączona grafika
  • 4
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#24 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 26 grudzień 2011 - 18:09

Nam w Grunikach podróżować koleją linową dane nie było, ale był za to orczyk - a nawet 2 :)
Warunki świetne, choć mokro, ludzi malutko, ceny przystępne, oscypek wyborny! Gdyby nie mżawka gdzieś od godziny 14, było by już idealnie.

Straszna szkoda, że ekipa skurczyła się nam do 5 osób - Jola, Justyna, Mirek, Maciek i ja, ale co zrobić - choroba - siła wyższa.

Oczywiście dalej podtrzymuję wersje, że z Deczkiem już nigdzie nie jadę, brzęczy to cały czas, wymaga i się mu nic nie podoba, ale to już niestety kwestia wieku....

Tyle z tej Świątecznej Lyzowack'y, mam nadzieję na dłuższy wyjazd już za niedługo :)

Załączony plik  PC260565.JPG   121,03 KB   32 Ilość pobrań Załączony plik  PC260567.JPG   132,94 KB   38 Ilość pobrań Załączony plik  PC260568.JPG   137,79 KB   31 Ilość pobrań

Użytkownik AdamSlask edytował ten post 26 grudzień 2011 - 18:10

  • 6

#25 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 26 grudzień 2011 - 19:12

Bardzo ładne warunki śniegowe. Super że tak mało ludzi. Gratuluję wyjazdu narciarskiego.
  • 1

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#26 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 26 grudzień 2011 - 20:03

Piotr, myślmy już nad powtórką - tym razem w pełnym składzie :)
  • 0

#27 deczko inny

deczko inny
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1861 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 26 grudzień 2011 - 20:10

Fajny wyjazd zaczął się jak zobaczyłem rządek aut na znajomych rejestracjach jadących w zupełnie przeciwnym do naszego kierunku. Piękny widok. Warunki do jazdy były świetne.
Super widok gostka, który jeszcze mniej niż trzy lata temu nie dopuszczał myśli, że narty kiedyś przypnie, a teraz jeździ aż miło.
Rewelacyjny widok piankowych nart nienadających się do jazdy, które pojeździły mocno i jeszcze wróciły w jednym kawałku do Pawłowic.
Znowu nie zgubiłem kijka, reszta zresztą też.
Adam! Nie kumam żalów Twych do d_i, szczególnie jak czterech dorosłych ludzi nie rozumie co się do nich mówi :P
Zdjęcia marne bo obiektyw został zalany wodą deszczową z nieba.
Jako że to chyba koniec zimy, więc do przyszłego sezonu :lol:
Załączony plik  01.jpg   111,84 KB   36 Ilość pobrań Załączony plik  02.jpg   69,95 KB   45 Ilość pobrań Załączony plik  03.jpg   63,02 KB   43 Ilość pobrań Załączony plik  04.jpg   53,81 KB   41 Ilość pobrań Załączony plik  05.jpg   46,04 KB   43 Ilość pobrań Załączony plik  06.jpg   69,36 KB   41 Ilość pobrań
  • 6

#28 mig

mig
  • Użytkownik
  • 876 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Ulubiony stok:bliski
  • Serwisant:w piwnicy
  • Pracownik:U siebie

Napisano 26 grudzień 2011 - 20:25

Kto będzie jutro w rejonie Wisły?
  • 0

#29 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 26 grudzień 2011 - 22:28

oj zazdroszcze Wam


A ja Tobie zazdroszczę. Kolanka wygrzane, plecki opalone, buźka uśmiechnięta. :zawstydzona: :lusterko:
  • 0

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#30 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 26 grudzień 2011 - 22:31

Gratuluję wyjazdu narciarskiego.


Przecież byłeś spakowany????????????
  • 0

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#31 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 27 grudzień 2011 - 10:08

ale co zrobić - choroba - siła wyższa.


  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#32 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 27 grudzień 2011 - 10:46

Mam nadzieję że to Ty (jestem wredny) a nie Twoje maleństwa. Pozostaje mi tylko życzyć zdrówka, zdrówka, zdrówka.

Dołączona grafika
  • 0

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#33 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 27 grudzień 2011 - 12:33

no niestety, ale dziecko numer jeden załapało jakieś świństwo..... zresztą chyba mamusia tego dziecko załatwiła zupką grzybową :)

Przepraszam, czy Maciek to narciarko jest już aktywny? prognozy lekarzy były, że albo do końca życia nie, albo za kilka lat :russian: , a na zdjęciu jak widzę on jakby okuty jest? :boogie:

Jak dobrze, że ja z Wami nie pojechałam.... znowu było fajnie, czyli.... nuda :alegosc: , no ale za rok to się widzimy na bąk :sarcastic_hand:

Ola

P.S. D_I, a co z wersją nocnej jazdy w Sylwestrową noc na Grunikach?
  • 2

#34 bacteria

bacteria
  • Użytkownik
  • 742 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Lusti PCT 2014/2015
  • Imię :Justyna

Napisano 27 grudzień 2011 - 12:36

Adam! Nie kumam żalów Twych do d_i, szczególnie jak czterech dorosłych ludzi nie rozumie co się do nich mówi :P

Załączony plik  01.jpg   111,84 KB   36 Ilość pobrań Załączony plik  02.jpg   69,95 KB   45 Ilość pobrań Załączony plik  03.jpg   63,02 KB   43 Ilość pobrań Załączony plik  04.jpg   53,81 KB   41 Ilość pobrań Załączony plik  05.jpg   46,04 KB   43 Ilość pobrań Załączony plik  06.jpg   69,36 KB   41 Ilość pobrań


Jak to było?
- "bleble bleble k..." Ja nadal nie wiem jaką czynność winniśmy byli wtedy wykonać.


No, Maciek cos tam niby się zesuwa. Boli, ale jakoś lepiej, żeby bolało na nartach niż w łóżku przed telewizornią (bo tam też boli).

Użytkownik bacteria edytował ten post 27 grudzień 2011 - 12:39

  • 2

#35 deczko inny

deczko inny
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1861 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 27 grudzień 2011 - 22:18

"bleble bleble k..." Ja nadal nie wiem jaką czynność winniśmy byli wtedy wykonać.


Czyli ja seplenię i klnę. Czy dobrze zrozumiałem, czy może jeszcze jestem ślepy i głuchy? :fak:

Osetio! Sytuację pogodową monitoruję na bieżąco, ale raczej wyjazd dojdzie do skutku. Idzie front więc przed Sylwestrem może trochę dosypać i temperatura spadnie.
  • 2

#36 bacteria

bacteria
  • Użytkownik
  • 742 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Lusti PCT 2014/2015
  • Imię :Justyna

Napisano 27 grudzień 2011 - 22:25


"bleble bleble k..." Ja nadal nie wiem jaką czynność winniśmy byli wtedy wykonać.


Czyli ja seplenię i klnę. Czy dobrze zrozumiałem, czy może jeszcze jestem ślepy i głuchy? :fak:


Ślepy to na pewno, bo w cytacie ani nie zasepleniłam, ani nie użyłam przekleństwa. Po prostu czterech dorosłych ludzi nie zrozumiało prostej komendy :laughing: , a ja tylko sobie wspominam.
  • 3



Podobne tematy

  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych