Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kluszkowce-na żywo


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 bacteria

bacteria
  • Użytkownik
  • 742 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Lusti PCT 2014/2015
  • Imię :Justyna

Napisano 19 grudzień 2011 - 15:42

Ja tak tylko w ramach powkurzania tych co w pracy siedzą: jeden z nieszczęśników wysłanych przez ZUS na kurację sanatoryjną na koniec świata-do Szczawnicy- chcąc na chilkę oderwać się od nowych kolegów (średnia wieku 72 plus) postanowił zapozować do zdjęcia.

Załączony plik  zdj2.JPG   99,64 KB   50 Ilość pobrań

Wtajemniczeni wiedzą co to za inwalida.
  • 3

#2 bacteria

bacteria
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 742 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Lusti PCT 2014/2015
  • Imię :Justyna

Napisano 19 grudzień 2011 - 15:49

A tak poza tym: Krzesełka wywiozły go na górę. Jego i trzech innych użytkowników stoku (dwóch snołbordzistów i jednego narciarza). Ponieważ pozowanie trwało dość chilkę zamim kamera odświeżyła, na górze zrobił się tłok, co widac na zdjeciu.

Cóz dużo pisać: sztruksik, piękny widok na Tatry i w sumie czerech ludzi na stoku-koszmar (oczywiście, że inni tak mogą :chair: )
  • 0

#3 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 19 grudzień 2011 - 16:52

Fotomontaż...... Dodam że wysłannik zusu, ma śmiałość dzwonić i zapraszać biednych ludzi żeby się przyłączyli!
  • 1

#4 bacteria

bacteria
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 742 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Lusti PCT 2014/2015
  • Imię :Justyna

Napisano 19 grudzień 2011 - 17:08

A wiesz Adaś, co jest najgorsze? Dzwoni, że wląsnie pod kamerką stoi, a zakładał, że juz nigdy na nartach nie będzie mógł stanąć. Rasowa męda :post-69:
  • 0

#5 Reblax

Reblax
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 grudzień 2011 - 19:22

można tam już na nartach jeździć czy to żart, bo ja kupiłem buty i tylko czekam ... tak czy tak do Zakopca jadę na dwa dni świąteczne i będę sobie szusował na Słowacji ...
  • 0

#6 bacteria

bacteria
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 742 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Lusti PCT 2014/2015
  • Imię :Justyna

Napisano 19 grudzień 2011 - 21:10

To jest zrzut z ekranu z dzisiaj z godziny 16.35
  • 0

#7 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1861 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 19 grudzień 2011 - 21:11

Wtajemniczeni wiedzą co to za inwalida.


Faktycznie, M...k :w00t: . Po rękawiczkach poznałem. Pojeździł?
  • 0

#8 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 01 styczeń 2022 - 16:20

Greetings from Kluszkowce. :) Dziś, 1 stycznia Nowego Roku, jazda w deszczu i we mgle. Na pierwszym zdjęciu żona z parasolem, bo uznała, że tylko świry jeżdżą w takich warunkach.

 

Szczęśliwego Nowego Roku!

 

Załączony plik  k1.jpg   151,61 KB   7 Ilość pobrań Załączony plik  k2.jpg   21,86 KB   7 Ilość pobrań Załączony plik  k3.jpg   120,52 KB   7 Ilość pobrań


  • 6

#9 moruniek

moruniek
  • Użytkownik
  • 458 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Krzysiek

Napisano 01 styczeń 2022 - 16:35

Greetings from Kluszkowce. :) Dziś, 1 stycznia Nowego Roku, jazda w deszczu i we mgle. Na pierwszym zdjęciu żona z parasolem, bo uznała, że tylko świry jeżdżą w takich warunkach.

 

Szczęśliwego Nowego Roku!

 

attachicon.gifk1.jpg attachicon.gifk2.jpg attachicon.gifk3.jpg

Ja wczoraj miałem takie warunki w Krynicy. Dziś straszna odwilż, praktycznie brak deszczu, nawet słońce się pojawiało. Takie warunki jak na Twoich zdjęciach nazywam - dla koneserów (moja żona określa je - dla maniaków). 


  • 4

#10 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 styczeń 2022 - 11:47

Dziś znów pada deszcz. Nie w sposób ciągły, ale przerywany słońcem. Ale wczoraj było całkiem OK. Niezłe te Kluszkowce. Przyzwoite trasy czerwono-niebieskie. Trochę drogo. Dzień - 140 zł, 4 godziny - 115 zł. Tyle że to Top Sezon. Ulgowe ciut taniej. I znów spotkała mnie miła niespodzianka, bo chcąc kupić ulgowe dla seniorów pani spytała mnie o wiek. :)

 

Załączony plik  20220102_122252.jpg   100,12 KB   5 Ilość pobrań Załączony plik  20220102_122301.jpg   156,45 KB   5 Ilość pobrań Załączony plik  20220102_145030.jpg   60,06 KB   5 Ilość pobrań

Załączony plik  20220102_145157.jpg   149,67 KB   5 Ilość pobrań Załączony plik  20220102_182001.jpg   147,14 KB   5 Ilość pobrań


  • 6

#11 bubol

bubol
  • Użytkownik
  • 350 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Tomek

Napisano 03 styczeń 2022 - 12:17

Bardzo dobrą górką jest Palenica w Szczawnicy, dobra czerwono-czarna trasa, na górze polanka z orczyka i i szeroka długa niebieska rodzinna. Tyle, że przy tej pogodzie raczej będzie kiepsko, zwłaszcza, że rodzinna zamknięta.
  • 0

#12 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 styczeń 2022 - 18:20

I już po. Jeden dzień z 4 odpuściliśmy bo padał deszcz. I tak było nieźle. Nowe buty ułożone i ujażmione. Nasze kręgosłupy wytrzymały bez większego bólu. Bo mały był. :) Żonka sie rozjeździła. Jak na 70-letnią panią (co ja godom, co ja godom... :)) całkiem nieźle.

https://photos.app.g...ev9Lkdd1ifTLey8


  • 3

#13 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 04 styczeń 2022 - 20:12


całkiem nieźle.
Fajnie,

w mojej grupie przyjaciół mamy 73 latkę i muszę przyznać że jeździ wolniej i ostrożniej niż przed kilku laty ale miała 2 lata przerwy.

 

A gdzie filmik z Twoim przejazdem ?


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#14 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 styczeń 2022 - 20:22


A gdzie filmik z Twoim przejazdem ?

 

Nie ma kto zrobić. Zresztą nie ma po co. Co umiem to umiem, poprawy nie będzie. :) Byle nie było gorzej. Ale nieskromnie wciąż zaliczam się do 5% najlepiej jeżdżących na stoku. No chyba, że mają treningi zawodowcy. :)


  • 1

#15 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 04 styczeń 2022 - 21:51


Nie ma kto zrobić.
musisz podszkolić wnuczęta - to też jest sztuka trzymania smartfona

 

https://youtu.be/0LhoQkPXkeI


  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#16 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 styczeń 2022 - 22:21


musisz podszkolić wnuczęta - to też jest sztuka trzymania smartfona

 

Na to za wcześnie. Ale może za kilka lat. Kto wie. To Lea Cię filmowała? Bardzo dobrze to zrobiła. :)

 

Może córka coś pofilmuje, bo coraz bliżej nam do Paganella pod koniec stycznia. Nigdy tam nie byłem. Wygląda nieźle, choć nie jest to Ischgl czy Soelden. Będzie tam szkółka polska, m.in. dla wnuczka.

 

W Kluczkowcach widziałem wielu filmujących swoich partnerów/partnerki. A dziś widziałem duże grupy małych szkrabów. Podziwiałem instruktorki i instruktorów którzy próbowali zapanować nad żywiołem. ;)


  • 1

#17 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 11 styczeń 2022 - 21:33


To Lea Cię filmowała? Bardzo dobrze to zrobiła.
Lea choć bardzo trudno było ją przekonać do tego wyjazdu na narty.

Też jestem zaskoczony że można tak spokojnie nakręcić z ręki, telefonem bez stabilizacji obrazu.


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych