Skocz do zawartości


Zdjęcie

ZELL AM SEE / KAPRUN / SAALBACH


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 11 postów
  • Narty:Fischery :)
  • Imię :Zuzka
  • Ulubiony stok:Val di Sole / Folgarida Nera

Napisano 12 listopad 2011 - 16:22

Witam , w drugiej połowie lutego razem z rodzinką i znajomymi jedziemy do Zell am See , mamy zarezerwowane pokoje w hotelu 3 gwiazdkowym w dzielnicy Schuttdorf . Wyjeżdzamy z Poznania wiec szybciutko na autostrade i kierunek na świecko , potem berlin a potem już prosto do austrii . Nasz poziom narciarski jest dość zróżnicowany : ja i mój tata jeżdzimy bardzo dobrze to znaczy bez problemu po czarnych ratrakowanych trasach . Dzieci znajomych jeżdżą między poziomem średnio a słabo , a moja mama i znajomi słabo , nawet bardzo . W związku z tym że nigdy tam nie byłam to mam kilka pytań :
1) czy wszycy znajdziemy tam stoki dla siebie , niezależnie od poziomu?
2) czy w okolicy są jakieś fajne atrakcje po nartach (np:jakieś baseny , lodowiska itp.)
3) czy w Kaprun oprócz lodowca te inne trasy też są interesujące ?
4) jak wygląda infrastruktura na lodowcu ?

generalnie mamy zamiar (ja + tata) jeździć cały czas w Zell am See , jak myślałam to plan wyjazdu by wyglądał tak :
3 dni w zell am see , 2 dni w kaprun i w ostatni dzien jedziemy pojeździć i wyszaleć sie do Saalbach , jakie trasy tam polecacie .?

z góry dziękuje , mloda :)
  • 0

#2 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 12 listopad 2011 - 16:57

Zarowno na lodowcu jak i w Zell am See kazdy znajdzie cos dla siebie.Lodowiec to opcja na brak sniegu w dolnych partiach i polecam go wylacznie w sloneczne dni.Pogoda na nim wyjatkowa kaprysna a sam lodowiec w porownaniu do innych malutki jest.Mankamentem Kicka jest brak konkretnej dlugiej trasy,zeby zjechac cos dluzszego trzeba polaczyc kilka krotszych zjazdow.Pozostale stoki w Kaprun(choc to chyba tylko Maiskogel czy jakos tak) sa raczej dla poczatkujacych i traktowane sa jako osle laczki dla poczatkujacych.
Co do atrakcji po nartach to sie nie wypowiadam bo mam zle wspomnienia(ciezko sie jezdzi po opuszceniu baru o 5 nad ranem).
  • 0
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#3 tedy

tedy
  • Użytkownik
  • 109 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:podkarpacie
  • Narty:Progressor 8+, K2 Hellfire
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Kitzs, Stub
  • Pracownik:Tak

Napisano 12 listopad 2011 - 17:11

Witaj,
stoki są dla wszystkich, aquapark w Kaprun fantastyczny, na lodowcu musisz mieć pogodę, infrastruktura na lodowcu?, jak lubisz orczyki to tak :), ja bym na Twoim miejscu inaczej podzielił czas na jazdę:
3 dni - Saalbach, Hinterglemm, Lengau
2 dni - Kitzsteinhorn, Maiskogel
1 dzień - Zell

Kilka zdjęć z Zell i Kitz

Załączony plik  DSC.JPG   224,15 KB   18 Ilość pobrańZałączony plik  ZaS.JPG   244,93 KB   21 Ilość pobrańZałączony plik  Kitzsteinhorn 3.JPG   2,13 MB   14 Ilość pobrańZałączony plik  Kitzsteinhorn 8.JPG   2,19 MB   12 Ilość pobrań

Użytkownik tedy edytował ten post 12 listopad 2011 - 17:12

  • 0
pozdr. tadek

#4 mloda

mloda
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 11 postów
  • Narty:Fischery :)
  • Imię :Zuzka
  • Ulubiony stok:Val di Sole / Folgarida Nera

Napisano 12 listopad 2011 - 17:14

najchętniej tak bym zrobiła z tym podziałem tylko rodzina tak za chętna nie jest . no nic zobaczymy na miejscu co i jak . ważne że bede na śniegu :)
  • 0

#5 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 12 listopad 2011 - 21:58

1) czy wszycy znajdziemy tam stoki dla siebie , niezależnie od poziomu? 2) czy w okolicy są jakieś fajne atrakcje po nartach (np:jakieś baseny , lodowiska itp.) 3) czy w Kaprun oprócz lodowca te inne trasy też są interesujące ? 4) jak wygląda infrastruktura na lodowcu ?


1-tak,
2-tak, cała masa, wszystko co chcesz, a trafisz pytając ludzi, będą tam dzesiątki tysięcy naszych rodaków,
3-tak są, dla wszystkich,
4- luknij na info, przykładowo tutaj:

Załączone pliki

  • Załączony plik  1.jpg   17,41 KB   10 Ilość pobrań

  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#6 mloda

mloda
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 11 postów
  • Narty:Fischery :)
  • Imię :Zuzka
  • Ulubiony stok:Val di Sole / Folgarida Nera

Napisano 12 listopad 2011 - 22:17

dzięki wielkie :)
  • 0

#7 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 13 listopad 2011 - 10:36

W razie pytań, wal śmiało :)
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,







Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych