Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zawód


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 freestyle96

freestyle96
  • Użytkownik
  • 11 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marcin

Napisano 17 październik 2011 - 13:03

Witam! Pisze ten temat tu, ponieważ tutaj raczej pasuje :).
A więc.
Co trzeba zrobić, aby jeździć zawodowo wyczynowo na nartach np. brać udział w Winter X-Games? Czy trzeba ukończyć coś dodatkowego? Do jakiej należy iść szkoły?
  • 0

#2 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 17 październik 2011 - 13:41

Ile masz lat?
  • 0
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#3 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 17 październik 2011 - 14:14

Wnioskując że 96 to rok Twoich urodzin - 15. Wniosek : wszystko przed Tobą kolego!
Szkoły żadnej mieć nie musisz, jako ciekawostka dodam, że w Beaver Creek możesz studiować coś takiego jak "Zarządzanie ośrodkami narciarskimi" - nie wiem czy przypadkiem nie jest to ewenement na skalę światową.
A co robić żeby być zawodowcem? Myślę że : jeździć, trenować, mieć talent i wydaje mi się że trzeba mieć dość sporo pieniędzy...
Są to tylko i wyłącznie moje dziwne rozważania, bo zawodowce absolutnie nie jestem i nie będę :)
  • 0

#4 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 17 październik 2011 - 14:50

Jezli faktycznie masz 15lat to moze byc za pozno na profesjonalna przygode z freestylem.W tym wieku prawie kazdy liczacy sie zawodnik ma juz za soba start w wielu zawodach.Takie rzeczy jak backflipy,540,720 to dla nich chleb powszedni.Pamietaj jednak,ze na sukces trzeba ciazko pracowac i jezeli naprawde chcesz zostac pro to wielokrotnie bedziesz musial udowadniac takim sceptykom jak ja,ze sie myla.
Pierwsza rzecz jaka musisz zrobic to zmienic snowblady na normalnego rozmiaru TT.I orac cala zima na hopkach.A jak juz w Polsce sniegu nie bedzie polecam organizowany co roku polski SkiCamp w Livigno.Tam kolega Wojar i inni zacni trenerzy powiedza czy cos z Ciebie bedzie czy nie.
P.S.O najwazniejszym bym zapomnial.Freestyle to przede wszystki zabawa,nieograniczony fun,sposob na zycie,jesli chcesz to traktowac tylko jak zawod to sukcesu nie bedzie.
  • 1
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#5 freestyle96

freestyle96
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 11 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marcin

Napisano 17 październik 2011 - 19:15

Nie chce tego traktować tylko jako zawód. Bo fajnie mieć pracę i cieszyć się że do niej sie idzie i wgl no nie?
  • 0

#6 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 17 październik 2011 - 20:27

Podobno fajnie.Ale droge to masz dluga przed soba.Powodzenia i wytrwalosci zycze.
  • 0
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#7 freestyle96

freestyle96
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 11 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marcin

Napisano 18 październik 2011 - 14:44

Podobno fajnie.Ale droge to masz dluga przed soba.Powodzenia i wytrwalosci zycze.

Dzięki :). Mam nadzieję, że cos osiągnę w życiu :]
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych