Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pierwszy w zyciu skok z tak dużej hopy SNOWPARK Pec Pod Snezkou

snowpark skok pec pod snezkou snowblade hopka freestyle freeride elan vario

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Cabajo

Cabajo
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Narty:Elan Vario
  • Imię :Jacek
  • Ulubiony stok:-
  • Przedstawiciel:-
  • Serwisant:-
  • Pracownik:-
  • Właściciel:-
  • Instruktor:-

Napisano 15 październik 2011 - 15:27

Zebrało mi się na wspomnienia i postanowiłem podzielić się z Wami moim pierwszym w życiu skokiem w snowblade'ach Elan Vario na tak dużej hopie :) W tym roku planuję wyjazd na jakiś snowpark i poćwiczyć na piankach 360, backflipy.



  • 4

#2 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 15 październik 2011 - 19:32

Lecisz lepiej niż Adam Małysz. Super.
  • 0

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#3 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 16 październik 2011 - 12:00

Jacku, jestem na tak. Szczerze! Super to zrobiłeś. Masz jakieś plany na ten sezon związane z nowymi trikami?
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#4 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 16 październik 2011 - 14:41

no szacun :uklon2:
za takimi w snow parku to mi się kark skręcał :goraco:

Ola
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: snowpark, skok, pec pod snezkou, snowblade, hopka, freestyle, freeride, elan vario

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych