Skocz do zawartości


Zdjęcie

Korbielów - Pilsko


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
89 odpowiedzi w tym temacie

#61 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 21 styczeń 2013 - 11:11

W ubiegłym sezonie, Pilsko szczyciło się tytułem najtańszego (upadającego) ośrodka narciarskiego w Polsce - i tak też było, dniówka kosztowała 50zł!!! Na tą chwilę jest 80zł, ale tak jak pisze Janek, to opłata za przejazd bo niebywale rzadkich okazach fauny i flory!

I jeszcze to, co w Pilsku lubimy najbardziej styczeń 2012

Dołączona grafika

Użytkownik AdamSlask edytował ten post 21 styczeń 2013 - 11:14

  • 1

#62 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 27 styczeń 2013 - 20:28

No i kolejny wypad na Pilsko za nami! Ale zanim dotarliśmy na Pilsko... :

Noclegi w apartamencie przy Browarnej to prawdziwa gratka! Już od samego początku, atmosfera była naprawdę gorąca Załączony plik  P1265456.jpg   74,52 KB   47 Ilość pobrań elektryczno-ekologiczny grill podziałał mobilizująco na niektórych uczestników wydarzenia z forum KN w tle i postanowili przywdziać się w stroje służbowe z różnych, wcześniejszych eventów Załączony plik  P1265464.jpg   69,43 KB   64 Ilość pobrań karczek w wykonaniu Maćka nie ma sobie równych Załączony plik  P1265468.jpg   99,11 KB   55 Ilość pobrań

Po karczkach, dyskusjach wędkarsko-narciarskich przyszedł czas na niesamowicie krótką noc, szczerze zdziwieni alarmem telefonu, powoli rozpoczęliśmy przemyślenia nad sensem wyjazdu na narty o godzinie 7 rano... jednak już w tym momencie powiem Wam - że było warto!

Niecała godzina drogi i jesteśmy w Korbielowie, jak na godzinę 8, sporo samochodów, jednak pogoda wynagradza wszystko!

Dołączona grafika

Dołączona grafika


Dołączona grafika

Dołączona grafika

Warunki jak na tą ilość śniegu, nie do końca zadowalające. Nie wiem w czym tkwi problem, jednak stan tras pozostawiał sporo do życzenia. Pojawiały się kamienie, a po południu sporo łat litego lodu. Mam wrażenie, że "ratrakowcy" z Korbielowa nie do końca znają się na swoim fachu.

Jednak w takich wyjazdach sama jazda na nartach to nie wszystko - i chyba o tym więcej mówić nie muszę :)

Na potwierdzenie jeszcze kilka zdjęć :

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Proszę resztę uczestników o słowo komentarze, bo na tą chwilę więcej pisać "mnie sie nie chce"


P.S

Zapomniałem dodać, że wystąpili : Bacteria, Mackowski, AdamSlask i tak troszkę Deczko_Inny,

Użytkownik AdamSlask edytował ten post 27 styczeń 2013 - 21:19

  • 8

#63 bacteria

bacteria
  • Użytkownik
  • 741 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Lusti PCT 2014/2015
  • Imię :Justyna

Napisano 27 styczeń 2013 - 20:57

A nie wspomniałeś nic o tym, że tym razem wyjątkowo łachtung nie dotyczył Ciebie, ale spoko-nadrobimy. :sarcastic_hand: No i oczywiście podsumowując koszty wyjazdu, nie wiem czy Ci się to do końca opłacało:
wyjazd ze mną - 7 zł/ szt. - wyjazdów było najpierw 7 (7*7=77 zł) potem jeszcze jeden (77+7=107 zł)
Za piwo leciałam Ci 7 zł, tak więc na pw prześlę numer konta do wpłaty pozostałej stówy. :tease2:

... i pamiętaj, że ja też mam teraz znajomości po wschodniej stronie Jordanu, więc obserwuj, czy jakiś samolot nie zmienił przypadkiem toru lotu :ph34r:

Użytkownik bacteria edytował ten post 27 styczeń 2013 - 21:01

  • 3

#64 mackowski

mackowski
  • Użytkownik
  • 43 postów
  • Płeć:Nie powiem
  • Skąd:Zza miedzy
  • Narty:dwie
  • Imię :Maciek

Napisano 27 styczeń 2013 - 22:23

Bardzo dziękuję za wspólny wypad, tylu atrakcji nawet ja się nie spodziewałem. Wszystko zaczęło się od karczku, następnie Palestyna, zakupy w małym sklepiku w Jeleśni i szukanie ryb w lodzie, szejk z makdonalda na tylnym siedzeniu oraz truskawka u Chińczyka.

ps. Adaś 709 punkcik dla Ciebie :thumbsup:

Użytkownik mackowski edytował ten post 27 styczeń 2013 - 22:26

  • 3

#65 bacteria

bacteria
  • Użytkownik
  • 741 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Lusti PCT 2014/2015
  • Imię :Justyna

Napisano 27 styczeń 2013 - 22:31

A TAK POZA TYM TO Z NAMI WSZYSTKO OK :boogie:
  • 2

#66 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 27 styczeń 2013 - 22:52

A TAK POZA TYM TO Z NAMI WSZYSTKO OK :boogie:


Ta... zdaje się, że przekonałaś wszystkich.

Żeby nie było że offtop (bo się nam tu robi jakiś kącik spotkań trzeciego stopnia) powiem Wam, że na przyszły sezon, nowy właściciel Pilska planuje budowę 6 os. kanapy i 2 kolejek gondolowych. Brzmi odrobinę nierealnie, jednak zobaczymy jak pójdzie walka z eko-terrorystami.

Wstępny zamysł, zakłada budowę kolei krzesełkowej z Korbielowa Kamiennej w okolicę Buczynki, gondolę od ośrodka "Jontek" w bliżej nieokreślonym kierunku i drugą gondolę (w zamian za stare, 2 os krzesło) prosto na Halę Miziową. Miejmy nadzieję, że choć 1/3 uda się zrealizować na przyszły sezon...
  • 1

#67 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 27 styczeń 2013 - 22:58

Ja nie miałam szczęścia do takiej pogody tam :( Byłam tylko kilka razy i albo mgła albo chmury a raz nawet deszcz przechodzący w ulewę :D
No i kamienie na trasie, zdradzieckie, w nieoczekiwanych miejscach....

Użytkownik hintertux edytował ten post 27 styczeń 2013 - 22:59

  • 1

#68 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 28 styczeń 2013 - 16:34

Przeglądał ja globalnego jutuba i znalazł film z Pilska. Zaciekawił mnie on, bo podobna (nienormalna) ekipa w nim występywa :lol:


  • 6

#69 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 28 styczeń 2013 - 16:43

Piekielna głębia :D
  • 1

#70 stoen

stoen
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zawiercie
  • Narty:Dynastar Omeglass 63
  • Imię :Marcin
  • Ulubiony stok:"pusty"

Napisano 28 styczeń 2013 - 22:01

To i ja się podlącze.
Pozytywnie "nakręcony" ostatnim wyjazdem, w niedziele zrobilem replay. Ósma trzydzieści kolej BABA "wlecze" mnie na górę, spokojny zjazd w dół lekko rozgrzewa moje stawy. Zza chmur wyłania się piękne słońce więc decyzja może byc tylko jedna, "targam" na szczyt. Jak wiecie widoki z Pilska w słoneczną pogodę są wspaniałe, dlatego w tym temacie nie bedę się rozpisywał. Gorzej było z trasami, już o dziesiątej pojawiły się oblodzenia, przetarcia na "piątce" w dolnej części Hali Miziowej to już chyba standard. Kopiec był ok, Szczawiny lód, Buczynka ok, dół w miarę dobry. Porównując warunki z tymi przed tygodniem, to było dużo gorzej, za to pogoda nieporównywalnie lepsza. Reasumując dwa wyjazdy które wzajemnie się uzupełniły można zaliczyc do udanych. Jednak następny wypad będzie w bardziej "cywilizowany" stok, kościska muszą odpocząc :)

Załączone pliki


  • 2

#71 bacteria

bacteria
  • Użytkownik
  • 741 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Lusti PCT 2014/2015
  • Imię :Justyna

Napisano 28 styczeń 2013 - 23:03

Adaś, powiem nieskromnie: ale ładnie wyszliśmy :lusterko: Dobrze tylko, że jak spadamy z łóżka to tylko na jedną stronę i nie mamy jeszcze żadnych księżyców na orbicie :szczesliwy:

Deep blue ocean...
  • 1

#72 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 29 styczeń 2013 - 18:25

Przeglądał ja globalnego jutuba i znalazł film z Pilska. Zaciekawił mnie on, bo podobna (nienormalna) ekipa w nim występywa :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=3lMqCYUuhOU


www.kochamłyżwy.pl :thumbup:
  • 1

#73 web

web
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 10 kwiecień 2013 - 07:53

No to może Pilsko na zakończenie sezonu w Beskidzie Żywieckim?
Śniegu jest tam cała masa, wyciągi maja być czynne w weekend, cena skipassu 6 godzin z 60zł.
Dlaczego tam? Bo nie byliśmy tam z Tomkiem od lat studenckich :D
  • 0

#74 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 10 kwiecień 2013 - 08:56

Musiał bym złamać zasadę, która po styczniowym wyjeździe głosi że "moja noga tam w tym sezonie nie postanie!" Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie, w każdym razie w ten weekend narty założę jeszcze na 100% :)
  • 2

#75 web

web
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 10 kwiecień 2013 - 09:13

Adaś, zasady są po to aby je łamać :D A od Was to rzut beretem.....
  • 0

#76 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 10 kwiecień 2013 - 09:23

Mam dokładnie 95 km do Korbielowa :D Także odległości podobnie jak z Krakowa - podejmę dziś konsultację :)
  • 0

#77 web

web
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 10 kwiecień 2013 - 09:51

już nie chcesz spać na dywaniku? :D
  • 0

#78 asiuta

asiuta

    asiuta

  • Użytkownik
  • 1098 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WLKP Jarocin
  • Narty:Salomon Enduro RS800 Ti

Napisano 10 kwiecień 2013 - 10:53

Kurcze jak to sie stało ze nie widziałam tej Waszej relacji???
Swietny filmik, lubie Was oglądać jak wspólnie "nartujecie " :)
D_I dawajcie więcej filmikow jak macie! są świetne!

Jestem pod ogromnym wrażeniem koszulki Maćka :) -mam na mysli oczywiście tą sexi kusą biel ;) :P
  • 0

#79 web

web
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 15 kwiecień 2013 - 08:00

Byliśmy. Śniegu wystarczyło, choć miejscami sporo trawy i kamieni. Warunki typowo wiosenne, chociaż śnieg to nie firn a mokry. Narciarzy - zapaleńców sporo. Żadnych kolejek. Jedyna zrealizowana inwestycja to nowe schronisko na Hali Miziowej
  • 2

#80 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 24 wrzesień 2014 - 11:07

coś budują na Buczynce

http://korbielow.net...ews/2014/09/14/


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych