Skocz do zawartości


Zdjęcie

Korbielów - Pilsko


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
89 odpowiedzi w tym temacie

#1 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 17 styczeń 2009 - 13:45

Pilsko - powiew legendy. A może skansen? Pozostawiam do interpretacji własnej.
Wybrałem się na Pilsko 15 stycznia. Dzień wcześniej u mnie tzn w Pawłowicach przez cały dzień sypał śnieg, spadło go ok 10cm. Tym bardziej myślałem że zastaniemy zasypany Korbielów ale niestety... Kiedy u nas padał śnieg w Korbielowie przy dodatniej temperaturze deszcz co odbiło się na warunkach. Całodniowy karnet 65 zł (od 9 do 16) 1/2 dnia 42zł (od 9 do 13) Trafiliśmy akurat na noworoczną promocje i karnety całodniowe były o 20% tańsze.
Punktualnie o 9 byliśmy już na wyciągu z Kamiennej na Solisko. Trasa z wyciągu wyglądała bardzo dobrze, sztruks po ratraku, nikogo na trasie. Z Soliska ruszyliśmy wyżej - na Buczynkę. I tu wielkie rozczarowanie. Po wyczepieniu z orczyka przywitał nas znak "uwaga kamienie na trasie" i tak było rzeczywiście. Płaski odcinek pomiędzy orczykiem a "trasą właściwą" masakryczny. Śnieg wymieszany z piaskiem,kamieniami,błotem. Niżej już troszeczkę lepiej ale na każdym zwężeniu czy zakręcie sytuacja się powtarzała. To był pierwszy i ostatni zjazd z Buczynki na Solisko. Dodatkowo uciążliwa była mgła. Może uciążliwa to mało powiedziane bo było to totalne mleko. Widać było końce nart, i może na kilka metrów do przodu. Zostaliśmy przy trasie 3 i 1 gdzie mgłą później troszeczkę opadła. Tak jak wcześniej pisałem była bardzo dobrze przygotowana ale strasznie twarda. To za sprawą dodatnich temperatur w dzień i mrozu w nocy. Niestety nie dotarliśmy do góry. Znajomi którzy byli z nami pojechali do góry ale nie znaleźli słów na opisanie drogi pomiędzy Buczynką a Szczawinami.
U samej góry warunki były znacznie lepsze a to za sprawą większej ilości naturalnego śniegu. Tylko gdyby nie ta mgła... i powrót na dół to kolejna tragedia.
Ale nie ma co narzekać wyjeździłem się konkretnie. Jedna jeszcze rzecz może irytować w tygodniu większość barków przy trasach pozamykane. Ale to już mało ważne.
Plenerów do zdjęć nie było więc tylko kilka:

Załączone pliki


  • 1

#2 Tadeusz T

Tadeusz T
  • Użytkownik
  • 404 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Dynastar CR74 pro 178 cm, Voelkl Racetiger SL 165 cm

Napisano 08 luty 2009 - 21:57

Mieszkaliśmy z synem w Korbielowie (agroturystyka), a właściwie nad Korbielowem, już w lesie. Kwatera sympatyczna, z pełnym wyżywieniem (śniadanie i obiadokolacja) za 60 zł (30 + 30) od osoby. W menu pstrągi z własnej hodowli . Własny samochód jak właściwie wszędzie w Korbielowie konieczny.

Link do kamer i pogody na Miziowej:
http://www.gat.pl/pogoda/korbielow.php
Link do kamery i pogody w Szczyrku:
http://www.gat.pl/pogoda/szczyrk.php

Przy krótkich wyciągach w Korbielowie opłacają się tylko karnety czasowe (karnet za jeden dzień - 65 zł) Karnet minimum trzydniowy pozwala jeździć także wieczorem (od 16). Ale ratrakowanie dopiero o 17. Link do cennika:
http://www.gat.pl/352.php

W poniedziałek jeszcze pełnia zimy, od wtorku środek wiosny.
Od samego początku przykre niespodzianki:
1. Środkowy wyciąg z Hali Miziowej (na Kopę) nie istnieje A na oficjalnej mapie ośrodka jest:
http://www.gat.pl/download/mapa_A4xx.JPG
2. Trasa nr 5 od Hali Miziowej do Hali Szczawiny w bardzo złym stanie. Bardzo cienka warstwa lodu pokryta cieniutka warstwą śniegu. Ale siła wyższa, na tej trasie nie ma naśnieżania.
3. Trasy na Miziowej bardzo krótkie, dość słabo przygotowywane. W czwartek na niebieskiej z Kopy w górnej części były muldy minimum trzydniowe. Mnie one nie przeszkadzały, wręcz przeciwnie - bardzo lubię trochę muld, ale to była niebieska trasa!!! Poza tym górna i dolna część trasy 5 z Pilska z kamieniami i przetarciami. Jak na razie nawet na tej wysokości mało naturalnego śniegu. W efekcie i tak krótkie trasy z Miziowej zostały praktycznie jeszcze skrócone.
4. Kolejki na Miziowej do 10 - 15 minut !
5. Naśnieżane (teoretycznie) trasy w dolnej części ośrodka czyli 1 z Buczynki do Soliska i 3 z Soliska do Korbielowa pokryte minimalną ilością śniegu. To na prawdę skandal. Przed naszym wyjazdem przez 2 tygodnie był mróz. W Szczyrku na podobnej wysokości npm usypali na naśnieżanych trasach nawet do metra śniegu. A w Korbielowie w porywach do 10 cm, no może 15 cm (od zera!!!). Mimo to, od wtorku do środy to jeździliśmy głównie tam. Dopiero w czwartek przenieśliśmy się na cały dzień na Miziową.

Ale były też jasne punkty ośrodka.
1. Trasy z Buczynki do Korbielowa były, o ile to możliwe przy tak małej ilości śniegu bardzo dobrze przygotowane.
2. Nie było na nich kolejek. Jeździliśmy na okrągło.

W piątek po zaliczeniu Muzeum Browaru Żywiec pojechaliśmy do Szczyrku. Jak na letnie temperatury (+7 st.) trasy 7 i 11 (Golgota) w niezłym stanie. Na 10 (Juliany) już nie zdążyliśmy, ale podobno jest jeszcze lepsza. Jak zwykle zjazd po dziewiczej Golgocie (po ratrakowaniu przed wieczorną jazdą) był super. Choć przy tej temperaturze trzeba było bardzo uważać.

Porównując działanie gospodarzy tych dwu ośrodków:
1. Gospodarze Szczyrku zrobili co mogli. Wszystkie 3 naśnieżane trasy były w dobrym stanie.
2. Gospodarze Korbielowa liczyli tylko na przyrodę. A ona pokazała im gest Kozakiewicza. Do tego stopnia, że musieli zamknąć "naśnieżane" trasy.

Chyba długo nie dam się namówić, na ponowny wyjazd do Korbielowa. Nawet jak do przyszłego roku postawią czteroosobowe krzesła ze Szczawin do Miziowej, o czym mówi się w Korbielowie. Bo o naśnieżaniu trasy 5 jakoś cicho. Zresztą co z tego że trasa z Buczynki ma naśnieżanie. Trzeba jeszcze używać tych armat.
Osobiście zdecydowanie wolę Szczyrk.

To że tak marudzę, nie oznacza, że wyjazd był nieudany. Najeździliśmy się do utraty sił. Może tylko trochę za monotonnie.

Pozdrawiam wszystkich

PS Jutro wstawię kilka fotografii
  • 1
Tadek
Forum narciarskie kochamnarty :-))

#3 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 09 luty 2009 - 08:08

Niestety, ale kolejne rozczarowania
Ciekawe jak to długo jeszcze potrwa?
W tym roku już jest po sezonie, mają więcej czasu, to może już zaczną zbierać kamienie a w marcu usiądą i pomyślą co robią zle, czy da się dalej z ludzi rwać łacha??
Tadziu, tobie gratuluję optymizmu, poważnie
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#4 Tadeusz T

Tadeusz T
  • Użytkownik
  • 404 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Dynastar CR74 pro 178 cm, Voelkl Racetiger SL 165 cm

Napisano 10 luty 2009 - 00:09

Tak sobie myślę. Jeździliśmy 4 dni w Korbielowie i jeden w Szczyrku. Gdybyśmy zrobili odwrotnie - to byłby strzał w dziesiątkę.
Narzekałem na trasy na Miziowej, ale w środkowej części jednak były super. Naturalny śnieg. Lekki mróz. Miodzio . No i nie da się ukryć, tam jest ładnie.

Zgodnie z obietnicą zamieszczam kilka fotografii wykonanych przez Pawła.

Załączone pliki


  • 1
Tadek
Forum narciarskie kochamnarty :-))

#5 HisToriA

HisToriA
  • Użytkownik
  • 573 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Imię :Kasia

Napisano 07 kwiecień 2009 - 15:53

Wiedziałam, że ten wyjazd musi nastąpić... Co roku jest tak, że przychodzi ten ostatni wyjazd i ostatni zjazd w sezonie...
W tym roku ten czas zaplanowaliśmy w Korbielowie.

Przyjechaliśmy w sobotę po południu. Pogoda właściwie letnia. Jechaliśmy z duszą na ramieniu, bo choć informacje na stronie brzmiały obiecująco, to nikt z nas nie zbagatelizował tych 22 st., które wyświetlał termometr w samochodzie.
Zastanawialiśmy się nad wieczorną jazdą, ale obraz, jaki zobaczyliśmy w Kamiennej, przekonał nas, że jazdę należy odłożyć do jutra i ruszać na pewno wyciągiem...

Niedziela 5.04
Dzień powitał nas pełnym słońcem.
Pełni obaw po zmordowaniu schodów prowadzących do kas pod wyciągiem, z lekkim przerażeniem (bo na parkingu było błoto już od rana) dostaliśmy się krzesełkami na Szczawiny. Po drodze obserwowaliśmy wszechobecne ślady wiosny: śpiewające ptaki, szum spływającej wody wzmacnianej roztopami, brudnawy śnieg z charakterystycznymi wklęśnięciami - żywy dowód przemijania zimy...
Jakież było nasze zdumienie, kiedy okazało się, że... wyżej zima wciąż jest!
Do godziny 10 jazda była czystą przyjemnością! Cieplutko, a pod nartami bardzo sympatyczne śnieżne podłoże. Niestety, im bliżej południa słoneczko przypiekało i śnieżna powierzchnia swą konsystencją coraz bardziej zaczynała przypominać budyń
O 12.00 w schronisku wzięliśmy udział we mszy odprawionej przez dominikanina.
Byłam pewna, że zbierze się zaledwie garstka chętnych do uczestniczenia, tymczasem sala była wypełniona, a część ludzi stała za drzwiami. Prawie wszyscy w butach narciarskich Msza skromna w oprawie, ale bardzo ciepła, jeśli chodzi o atmosferę, przypomniała mi oazowo-pielgrzymkowe czasy...
Potem pojeździliśmy jeszcze chwilę, ale śnieg był już tak mokry, potworzyło się tyle muld, a do tego jazda w takich warunkach nie należy do przyjemności i wymaga pewnej siły... dlatego pozwoliliśmy sobie na dłuuugi odpoczynek na słoneczku... Takie błogie lenistwo!
Wróciliśmy trasą nr 5, którą wcześniej zamknięto - nic dziwnego: ostatni odcinek przed wyjazdem z lasu po prostu pływał... Trzeba było zdjąć narty.

Poniedziałek 6.04
Dzień wstał nieco zachmurzony, wciąż jednak było ciepło.
Jechaliśmy z duszą na ramieniu: znamy GAT...; wiemy, że czasami w poniedziałek potrafią w ogóle nie przygotować tras...
Pod kasą pierwszy szok. Nie zakładamy nart. Nie ma śniegu.
- "A czy było wyratrakowane po wczorajszym?"
-"Nie wiem. Dopiero zaczynam pracę."
Byłam pewna, że będziemy walczyć z wczorajszymi muldami.
Droga na krzesełku przyniosła kolejne odkrycie: przecież jechałam tędy wczoraj, to chyba niemożliwe, żeby od wczoraj tak dużo śniegu ubyło!!!
Czułam się jak desperat.
Do tego wokół żywej duszy. Byliśmy tylko my
Zanim opuściłam krzesło, już wiedziałam: przynajmniej "piątka" była ratrakowana!!!
Wrażenia z tego dnia są niesamowite!!! Przez pierwszą godzinę byliśmy sami! Znaczyliśmy trasy. Śnieg nie był zmrożony, ale jeździło się naprawdę bardzo przyjemnie! Ok. 10.00 niebo się przetarło, wyszło słoneczko, a na trasach (Pilsko - Szczawiny) było nas może 30-40 osób...
Nie wytrwaliśmy do 13. Fizycznie nie daliśmy rady. Po 12.00 zjechaliśmy kolejką...
Nie wiem, czy żegnała nas zima, czy witała wiosna, ale... miałam przerażającą świadomość, że skończyło się coś bardzo, bardzo przyjemnego. Szkoda..., choć uczciwie przyznaję, że ciepłe powietrze, śpiew ptaków i to tętniące życie, które słyszałam wokół siebie, wypełniało mnie radością.

Przed przyszłym sezonem koniecznie muszę popracować nad kondycją!

Załączone pliki


  • 1

#6 Gość_pytek 23_*

Gość_pytek 23_*
  • Gość

Napisano 07 kwiecień 2009 - 16:06

Tak ujelas to co chyba wszyscy czujemy z koncem sezonu ze mi lzy do oczu naplynely ide pobiegac zeby o tym nie myslec...
  • 0

#7 HisToriA

HisToriA
  • Użytkownik
  • 573 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Imię :Kasia

Napisano 07 kwiecień 2009 - 18:10

Tak ujelas to co chyba wszyscy czujemy z koncem sezonu ze mi lzy do oczu naplynely [...]

Bardzo Ci dziękuję.

Na otarcie tych łez przytoczę fragment rozmowy z panem z obsługi, tym, który witał, ale i żegnał nas na dole przy wyciągu (ten, który nie wiedział, czy trasy były ratrakowane po niedzieli).
- "I jak? Było przyjemnie?"
- "Bardzo. Szkoda, że to ostatni raz. Wrócimy, niestety, dopiero za rok."
- "ZAPRASZAMY!"
  • 0

#8 majkd

majkd
  • Użytkownik
  • 36 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Rossignol

Napisano 27 lipiec 2010 - 10:40

Witam,

Ja niestety nie mam dobrej opinii o tym ośrodku. Niestety zero inwestycji przez ostanie lata bardzo źle wpłynęło na ten ośrodek narciarski, a trzeba przyznać, że naturalne warunki do narciarstwa w tym rejonie są bardzo dobre (niestety nic poza tym). Chciałbym pojechać kiedyś do Korbielowa i skorzystać z nowoczesnej infrastruktury, może kiedyś się doczekam.

Pozdrawiam,

majkd

Użytkownik ski-portal.pl edytował ten post 27 lipiec 2010 - 12:08

  • 0
www.ski-portal.pl

#9 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 27 lipiec 2010 - 11:58

Chciałbym pojechać kiedyś do Korbielowa i skorzystać z nowoczesnej infrastruktury, może kiedyś się doczekam.

kup GAT i zainwestuj :thumbsup:
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#10 majkd

majkd
  • Użytkownik
  • 36 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Rossignol

Napisano 27 lipiec 2010 - 12:08

Chciałbym pojechać kiedyś do Korbielowa i skorzystać z nowoczesnej infrastruktury, może kiedyś się doczekam.

kup GAT i zainwestuj :thumbsup:

Dobry pomysł, zaczynam zbierać kasę. :zab:
  • 0
www.ski-portal.pl

#11 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 27 lipiec 2010 - 12:10

Działaj,
w samym Korbielowie już mają dosyć GAD`a..... to daje jakąś tam przewagę :thumbsup:
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#12 Łysy

Łysy
  • Zbanowany
  • 806 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Roman-Alojzy-Ferdynand ..... do wyboru

Napisano 27 lipiec 2010 - 16:48

Działaj,
w samym Korbielowie już mają dosyć GAD`a..... to daje jakąś tam przewagę :thumbsup:


I co zmieniło się coś z tego powodu , że maja dość Gat-a , raczej nic , mogą sobie psioczyć , wyzywać , przeklinać i dalej z tego nic nie wyniknie bo GAT ma to głęboko w d.....e :zab: , tam gdzie Gat wbił swoje pazury tam jest wszędzie do bani ! , niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę .....
  • 0

#13 Pazur

Pazur

    TOEG

  • Użytkownik
  • 422 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 lipiec 2010 - 17:51

Gat wbił swoje pazury .......niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę .....

Mylisz się,
akurat z tym przedsięwzięciem nie mam nic wspólnego.

Użytkownik Pazur edytował ten post 27 lipiec 2010 - 17:52

  • 0

#14 Łysy

Łysy
  • Zbanowany
  • 806 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Roman-Alojzy-Ferdynand ..... do wyboru

Napisano 27 lipiec 2010 - 18:50

Gat wbił swoje pazury .......niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę .....

Mylisz się,
akurat z tym przedsięwzięciem nie mam nic wspólnego.


Wyciągasz słowa z kontekstu , ja napisałem:
Tam gdzie GAT wbił swoje pazury , chyba jest znacząca różnica prawda ?
  • 0

#15 Pazur

Pazur

    TOEG

  • Użytkownik
  • 422 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 lipiec 2010 - 19:20

Gat wbił swoje pazury .......niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę .....

Mylisz się,
akurat z tym przedsięwzięciem nie mam nic wspólnego.


Wyciągasz słowa z kontekstu , ja napisałem:
Tam gdzie GAT wbił swoje pazury , chyba jest znacząca różnica prawda ?

Człowieku, zluzuj.
Bierz coś, wciągaj ścieżkę, zajmij się remontem, pogłaszcz psa - cokolwiek, jeśli nie łapiesz, trudno.

Użytkownik Pazur edytował ten post 27 lipiec 2010 - 19:21

  • 0

#16 Łysy

Łysy
  • Zbanowany
  • 806 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Roman-Alojzy-Ferdynand ..... do wyboru

Napisano 27 lipiec 2010 - 20:58

Gat wbił swoje pazury .......niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę .....

Mylisz się,
akurat z tym przedsięwzięciem nie mam nic wspólnego.


Wyciągasz słowa z kontekstu , ja napisałem:
Tam gdzie GAT wbił swoje pazury , chyba jest znacząca różnica prawda ?

Człowieku, zluzuj.
Bierz coś, wciągaj ścieżkę, zajmij się remontem, pogłaszcz psa - cokolwiek, jeśli nie łapiesz, trudno.


po wciągnięciu ścieżki załapałem :thumbsup: , spoko chłopie :zab:
  • 0

#17 Pazur

Pazur

    TOEG

  • Użytkownik
  • 422 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 lipiec 2010 - 21:36

Gat wbił swoje pazury .......niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę .....

Mylisz się,
akurat z tym przedsięwzięciem nie mam nic wspólnego.


Wyciągasz słowa z kontekstu , ja napisałem:
Tam gdzie GAT wbił swoje pazury , chyba jest znacząca różnica prawda ?

Człowieku, zluzuj.
Bierz coś, wciągaj ścieżkę, zajmij się remontem, pogłaszcz psa - cokolwiek, jeśli nie łapiesz, trudno.


po wciągnięciu ścieżki załapałem :thumbsup: , spoko chłopie :zab:

No widzisz, jedna ścieżka i życie jest piękniejsze.
Mam jeszcze jedną prośbę: nie tytułuj mnie chłopie, choć nie ukrywam, że bardzo bym chciał. Przyznać się muszę, hektarów nie posiadam a szkoda, dotacji z UE wyrwać sporo można. Także na ten tytuł nie zasługuję, ale może kiedyś?
  • 0

#18 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 20 styczeń 2011 - 14:38

Informacja jeszcze gorąca od Kolegi, który od poniedziałku jest w Korbielowie...

Od poniedziałku do wczoraj jeździli tylko na Pilsku i na Słowacji, ale nie zna nazwy stoku... Gruniki? może...

od wczoraj pada śnieg i wszystkie wyciągi w Korbielowie nawet najmniejsze są czynne! A warunki coraz lepsze! :szczesliwy: :szczesliwy:
  • 0

#19 Ewa13

Ewa13
  • Użytkownik
  • 64 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Salomon GT PRO 24
  • Imię :Ewa
  • Ulubiony stok:Pilsko

Napisano 27 styczeń 2011 - 08:46

Miziowa dzis startuje:) sniegu nie brakuje:) ja to sprawdze :) dam znac :) :crazy_pilot:
  • 1
-------------------
Pozdrawiam
Ewa

#20 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 27 styczeń 2011 - 09:15

ja to sprawdze :) dam znac :) :crazy_pilot:

i nie zapomnij aparatu fotograficznego !
witaj Ewa na KN :D
(gdzieś już ten fajny avatarek z Kozim Wierchem widziałem)
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych