Skocz do zawartości


Zdjęcie

I jak sie udaly wakacje?


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18 sierpień 2011 - 09:28

Bo mnie srednio. Powtorzylem wariant zeszloroczny ale a rebours. Tzn. zaczalem od spedzenia dwoch tygodni w gorach a skonczylem na dwoch tygodniach nad polskim morzem. Miejsca pobytu (Szczawa w gorach, Smoldzinski Las nad morzem) te same co w zeszlym roku. Tylko, niestety, pogoda nie ta sama. Byc moze wrzuce kilka zdjec, ale nie bedzie to nic nowego, bo powtarzalem zeszloroczne warianty. Pomimo kaprysnej pogody znow sporo narowerowalem sie w okolicach Smodzinskiego Parku Narodowego. Pieknie, cicho, malowniczo, pelno klekocacych bocianow, szybujacych jastrzebi, plochliwych saren i jeleni.
  • 0

#2 JarekS

JarekS

    bezczelny dyletant

  • Użytkownik
  • 922 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Police (Zachodniopomorskie)
  • Narty:Fischer RC4 Race SC

Napisano 18 sierpień 2011 - 11:14

Mnie całkiem całkiem. Byliśmy tydzień w Anglii, w wersji nieprzewodnikowej. Okazało się, że to piękny i ciekawy kraj, chociaż przed wyjazdem się wydawało, że skoro odpuszczamy takie miejsca jak Londyn, Stonehenge czy Mur Hadriana, to nie bardzo będzie co oglądać. A było.
Efekt uboczny jest jednak taki, że mi się budżet nie dopina i pewnie w tym sezonie z nart będą nici, bo widoków na dodatkowe wpływy brak. Nic to, przeżyję i myślę, że nikogo nie zagryzę :)
  • 0
pozdrawiam
Jarek

#3 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 18 sierpień 2011 - 11:14

Ze względu na pogodę nie spędzam już wakacji letnich w Prl`u. Nikt mnie na nie nie namówi. W sobotę jadę na tydzień do Chorwacji, pogodę będę miał taką:
Załączony plik  250535_Prognoza-pogody.pdf   476,88 KB   4 Ilość pobrań
Kicha na całego :luz: Relacja po powrocie, trzymajcie się :)
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#4 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 18 sierpień 2011 - 11:22

Bo mnie srednio

u mnie świetnie, całe wakacje pracowałem a we wrześniu jadę w Tatry
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#5 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 18 sierpień 2011 - 13:01

Cześć

Ze względu na pogodę nie spędzam już wakacji letnich w Prl`u. Nikt mnie na nie nie namówi. W sobotę jadę na tydzień do Chorwacji, pogodę będę miał taką:
Załączony plik  250535_Prognoza-pogody.pdf   476,88 KB   4 Ilość pobrań
Kicha na całego :luz: Relacja po powrocie, trzymajcie się :)

U mnie znakomicie - ale może nie jestem zbyt miarodajny bo mamy z rodzina niewielkie wymagania.
Co do pogody w Chorwacji Piotrk to e w tym roku jest dośc kapryśnie i po czerwcowo lipcowych suszach lubi popadać co nie wpływa jednak na wakacyjne przyjemności. Ja w każdym razie po raz pierwszy od dość długiego czasu pakowałem się będąc około 120 km od Dubrownika klasycznie po mazursku: ulewa, sztormiak, zwijanie wszystkiego pod tropikiem a reszta ociekającyh woda rzeczy na pakę. :) Dopiero w Słowenii sie trochę poduszyliśmy.
Wczoraj wróciłem za to z Warmii. Piękna choc niestabilna pogoda, stosunkowo pusto nad jeziorem i mnóstwo kurek.
Polecam na weekendowy wypad.
Pozdro
  • 0

#6 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 18 sierpień 2011 - 13:22

Miciu, wymagającym w życiu trzeba być, bo inaczej dostaniesz ostatni chłam.....tacy już są ludzie. Dlatego wymagaj, oczywiście nie ponad stan.
A z tą pogodą w Chorwacji to dobrze że już wróciłeś ;)
Ja polecam w Polsce...komary :hi:
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#7 mig

mig
  • Użytkownik
  • 876 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Ulubiony stok:bliski
  • Serwisant:w piwnicy
  • Pracownik:U siebie

Napisano 18 sierpień 2011 - 13:34

Coż,... ktos musi pracować, by byczyć mógł sie ktoś........ W mojej branży lato to 'wysoki sezon'... Urlop (mam nadzieję, że dubletowy) będzie w zimie. Pozostało mi tylko weekendowe rowerowanie... http://www.gpsies.co...ername=mig12345
I oglądanie fotek z wyjazdów 'reszty rodziny....' ;(. W tym roku nawet Mazury poszły w odstawkę....

Użytkownik mig edytował ten post 18 sierpień 2011 - 13:35

  • 0

#8 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 18 sierpień 2011 - 16:29

Wakacje jeszcze się nie udały, ale cały czas się udają - na szczęście jeszcze troszkę zostało :D Właśnie wróciłem z okolic Zakopanego - widzieli mnie tam raz ostatni do odwołania. Mazury były, jeszcze we wrześniu Morze Czarne i powrót do rzeczywistości...
  • 0

#9 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 18 sierpień 2011 - 16:55

Byliśmy tydzień w Anglii, w wersji nieprzewodnikowej. Okazało się, że to piękny i ciekawy kraj,

Zazdroszcze punktu widzenia.Uwierz mi po szesciu latach na Wyspach nie wiele rzeczy mi sie tu podoba.
Co do wakacji to ja juz zapomnialem,ze takowe mialem he he.Ale lato to mamy w UK piekne.
  • 0
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#10 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 18 sierpień 2011 - 17:09

Cześć

Miciu, wymagającym w życiu trzeba być, bo inaczej dostaniesz ostatni chłam.....tacy już są ludzie. Dlatego wymagaj, oczywiście nie ponad stan.
A z tą pogodą w Chorwacji to dobrze że już wróciłeś ;)
Ja polecam w Polsce...komary :hi:


Pojmuję to trochę inaczej Piotrek. Brat mojej żony planuje wakacje bardzo szczególowo. Spedza tygodnie przed kompem aby wybór był idealny. Efekt jest taki - zawsze! - że wydając kupę kasy wracają z wakacji niezadowoleni bo coś niegrało - było nizgodne z ofertą. To kwestia chrakteru usługobiorcy a nie usługodawcy.
W tym roku gdy wjechalismy na polecony nam przez znajomych w ostatniej chwili camping kopary nam opadły i chciało się płakać - nie tego oczekiwaliśmy. Po tygodniu błagaliśmy właścicieli żeby odwołali komuś rezerwację i żebyśmy nie musieli się przenosić gdzie indziej. Po prostu trzeba się przystosować i szukać plusów a nie minusów.
To my tworzymy nasze wakacje nie pogoda, domki, campingi i plaże. Te rzeczy tak naprawdę - jak się zastanowisz - nie mają znaczenia.
Pozdrowienia serdeczne
  • 3

#11 Bzyk

Bzyk
  • Użytkownik
  • 406 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:W-wa
  • Narty:Fischer RX Fire
  • Imię :Rysiek

Napisano 18 sierpień 2011 - 20:01


Byliśmy tydzień w Anglii, w wersji nieprzewodnikowej. Okazało się, że to piękny i ciekawy kraj,

Zazdroszcze punktu widzenia.Uwierz mi po szesciu latach na Wyspach nie wiele rzeczy mi sie tu podoba.
Co do wakacji to ja juz zapomnialem,ze takowe mialem he he.Ale lato to mamy w UK piekne.

szczególnie dzisiaj, leje cały dzień
  • 0

#12 JarekS

JarekS

    bezczelny dyletant

  • Użytkownik
  • 922 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Police (Zachodniopomorskie)
  • Narty:Fischer RC4 Race SC

Napisano 19 sierpień 2011 - 09:29

Zazdroszcze punktu widzenia.Uwierz mi po szesciu latach na Wyspach nie wiele rzeczy mi sie tu podoba.

Mieszkaliśmy w "polskim domu" - tzn. takim, w którym pokoje wynajmują Polacy, którzy przyjechali na Wyspy do pracy (m.in. mój brat). Nie wiem, jak bardzo się zadomowiłeś, ale jestem w stanie zrozumieć różnicę punktów widzenia :)
Na dodatek my jesteśmy odmieńcy: smakowało nam np. ale (mnie najbardziej lokalne w knajpce przy akwedukcie w Llangollen). Inna sprawa, że nasz syn, który najchętniej nie odchodziłby w domu do komputera, orzekł, że wyjazd był świetny i najlepszy z dotychczasowych (włączając all inclusive w Egipcie). Zaliczył Thorpe Park, więc może to dlatego ;)
  • 0
pozdrawiam
Jarek

#13 o_andrzej

o_andrzej
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 sierpień 2011 - 10:29

To my tworzymy nasze wakacje nie pogoda, domki, campingi i plaże. Te rzeczy tak naprawdę - jak się zastanowisz - nie mają znaczenia.


Madrze prawisz. Mam podobnie z dokladnoscia do kilku elementow. Np. nie lubie wilgoci, a scisle moje kosci jej nie lubia, wiec unikam miejsc wilgotnych. Troche zmienila sie tez moja wakacyjna optyka ze wzgledu na "brak" dzieci i... wnukow, choc to drugie niedlugo sie juz ma zmienic. :)
  • 0

#14 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 19 sierpień 2011 - 10:46

czyli można powoli planować urlop narciarski :w00t:
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#15 mgr

mgr
  • Użytkownik
  • 157 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Nieszawa(Kuj-Pom)
  • Narty:Salomon Streetracer 600

Napisano 19 sierpień 2011 - 12:19

Może jako mniejszość wiekowa forum powiek krótko i na temat :)
Trochę spędziłem nad morzem głównie imprezując, jeziora ze znajomymi, wypady na nasze pobliskie imprezki z przyjaciółmi, ogniska, grille - te klimaty :D

Było trochę nudy czasem, ale tak jak wyżej wymieniłem, były fajne chwile :)

Pozdrawiam, Rafał.
  • 0
Dołączona grafika
_________________Bez kurtki cieplej :D____________________________________________

#16 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 22 sierpień 2011 - 16:52

To jest to, czyli pełen relax w pełnym słońcu w rewelacyjnie luźnej atmosferze. Polecam! Chorwacja i Adriatyk :)
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#17 o_andrzej

o_andrzej
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 październik 2011 - 14:18

We wrzesniu, rzutem na tasmie, zdecydowalismy sie jeszcze dorzucic Fuerteventura, wyspe kanaryjska. Wrazenia takie sobie, zdecydowanie wole nasz Baltyk. Kilka zdjec dla przekazania klimatu. Cieplo, ale do wytrzymania. Woda w oceanie moglaby byc ciut cieplejsza. Pustawo, troche ksiezycowo.
Załączony plik  IMG_1245.JPG   176,72 KB   8 Ilość pobrańZałączony plik  IMG_1247.JPG   116,72 KB   10 Ilość pobrańZałączony plik  IMG_1253.JPG   182,02 KB   10 Ilość pobrań
Załączony plik  IMG_1255.JPG   163,76 KB   9 Ilość pobrańZałączony plik  IMG_1256.JPG   95,4 KB   7 Ilość pobrańZałączony plik  IMG_1262.JPG   225,2 KB   5 Ilość pobrań
Załączony plik  IMG_1270.JPG   98,24 KB   5 Ilość pobrańZałączony plik  IMG_1280.JPG   138,65 KB   7 Ilość pobrańZałączony plik  IMG_1281.JPG   119,43 KB   9 Ilość pobrań
Załączony plik  IMG_1287.JPG   166,25 KB   5 Ilość pobrańZałączony plik  IMG_1292.JPG   171,03 KB   9 Ilość pobrańZałączony plik  IMG_1311.JPG   116,34 KB   7 Ilość pobrań
Załączony plik  IMG_1315.JPG   92,85 KB   7 Ilość pobrań
  • 3



Podobne tematy

  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych