Skocz do zawartości


Zdjęcie

VÖLKL GRIZZLY proszę o opinie

völkl grizzly power switch

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#1 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 04 sierpień 2011 - 11:48

a ja kupiłem sobie nowe narty

Użytkownik jabol edytował ten post 19 wrzesień 2011 - 20:16

  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#2 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 04 sierpień 2011 - 14:46

Grizzly?
  • 0
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#3 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 04 sierpień 2011 - 19:54

Chyba gryźli ?
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#4 J@n

J@n
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 05 sierpień 2011 - 07:26

Grizzly?

Bingo, skąd wiedzieliście? :hysterical:
ale model 09/10, podobno różni się od modeli 10/11 i 11/12 jedynie kolorem wykładziny drewnopodobnej
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#5 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 05 sierpień 2011 - 09:36

Z tego co sie orientuje to faktycznie Grizzly pozostaje w srodku taki sam od paru lat.A tak wogole rocznik 09/10 jesli chodzi o produkcje nart byl bardzo udany chyba dla wszystkich firm.Wiele swietnych modeli ktore pozostaly bez zmian (poza grafika) do dzis.Sam nabylem wlasnie cos z tego rocznika,teraz tylko czekam az niejaka Krolowa dokona odbioru moich malenstw.
  • 1
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#6 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 05 sierpień 2011 - 10:16

Wrzućcie kilka zdjęć, napiszcie do czego te narty, jakie mają parametry itp ?
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#7 J@n

J@n
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 05 sierpień 2011 - 11:57

VÖLKL GRIZZLY pojawił się na rynku jesienią 2008 z ceną 1400 euro
i od razu wzbudził sensację u przede wszystkim oglądających i kręcących pokrętełkiem z tułu narty
"czy to naprawdę działa" ???

narta ma parametry: 131 - 89 - 114
i promień skrętu:
15,4 przy 163 cm
17,0 przy 170 cm
18,7 przy 177 cm
20,3 przy 184 cm

wygląd wygląd poszczególnych roczników:
08/09
Dołączona grafika



09/10
Dołączona grafika
Dołączona grafika


10/11
Dołączona grafika




11/12

Dołączona grafika
  • 3
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#8 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 05 sierpień 2011 - 16:45

A w ktora dlugosc poszedles 177 czy zaszalales o nabyles 184?
P.S.Ja sie pochwale,ze stalem sie posiadaczem tej nartki:

  • 1
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#9 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 08 sierpień 2011 - 15:48

Grizzly?

Bingo, skąd wiedzieliście? :hysterical:
ale model 09/10, podobno różni się od modeli 10/11 i 11/12 jedynie kolorem wykładziny drewnopodobnej


Witaj w klubie. Koval pisał mi że niczym się nie różnią więc po co przepłacać.

Ja do tych maleństw dokupiłem jeszcze plecaczek oakley i mam zamiar w tym roku trochę powędrować.


Ale te deski Pytka też ładne, jakie tam są wiązania?



Dołączona grafika
  • 1

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#10 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 08 sierpień 2011 - 17:22


Ale te deski Pytka też ładne, jakie tam są wiązania?

Ja kupilem z 12tkami Rossignola.Marza mi sie Duki,zeby podreptac ale poki co zostane przy adapterze skiturowym.
  • 1
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#11 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 09 sierpień 2011 - 19:25

Te Duki dostaniesz od .............

Dołączona grafika :hysterical:
  • 1

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#12 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 09 sierpień 2011 - 21:51

Jan znalazłem zdjęcia "grizlaków" które testowałem na Czarnej Górze.

24 marca, warunki pływające, narty spisały się doskonale.

Załączone pliki


Użytkownik ROSSIGNOL edytował ten post 09 sierpień 2011 - 21:55

  • 1

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#13 J@n

J@n
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 15 sierpień 2011 - 13:57

narty spisały się doskonale.

faktycznie to narty wodne, myślę że za motorówką też dobrze pojadą
(moja długość - 177cm)
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#14 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 16 wrzesień 2011 - 10:09

...Ja sie pochwale,ze stalem sie posiadaczem tej nartki:
http://www.youtube.com/watch?v=BLmcrXzCHyA


Ciekawe, coby ten Pan z filmu powiedział, że te czaderskie trupie czachy stoją w mojej! szafie,a najbliższy kontakt mają z kucykiem opon :hysterical: :hysterical: , moje paniusie z volek srolek trzymam z dala od szatana :goraco: :hysterical:

Ola
  • 0

#15 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 16 wrzesień 2011 - 20:51

narty spisały się doskonale.

faktycznie to narty wodne, myślę że za motorówką też dobrze pojadą
(moja długość - 177cm)


Jan nie wiem do czego będziesz konkretnie używał tych nart. Czy to będzie "pierwsza" narta czy tylko na wyprawy?

Z mojego skromnego doświadczenia to fajna narta na ciężkie warunki. Ale ja miałem ją tylko kilka godzin na nogach.

Jeździ na niej Kuba ( JanKoval) i jest pasjonatem tej narty. Pisał o niej w superlatywach.

Do kompletu kupiłem plecak ( ten z żółwiem ) i w tym roku trochę pochodzę z nartami.
  • 1

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#16 Narciarz

Narciarz
  • Użytkownik
  • 615 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Polska
  • Narty:Erbacher

Napisano 17 wrzesień 2011 - 09:39

VÖLKL GRIZZLY pojawił się na rynku jesienią 2008 z ceną 1400 euro
i od razu wzbudził sensację u przede wszystkim oglądających i kręcących pokrętełkiem z tułu narty
"czy to naprawdę działa" ???

narta ma parametry: 131 - 89 - 114
i promień skrętu:
15,4 przy 163 cm
17,0 przy 170 cm
18,7 przy 177 cm
20,3 przy 184 cm

wygląd wygląd poszczególnych roczników:
08/09
Dołączona grafika



09/10
Dołączona grafika
Dołączona grafika


10/11
Dołączona grafika




11/12

Dołączona grafika



Tak działa ale na stawy!
Łoją tak w kolana, że po kilku zjazdach najlepiej zażyć tabletki od bólu.
Z komfortem mają tyle wspólnego co ICE Teea z herbatą.
  • 0

Erbacher i Kneissl to przyjemność i satysfakcja z jazdy na tych nartach.

Forcefield – Nie krępuje twoich ruchów na nartach tyko chroni twój kręgosłup.

 


#17 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 18 wrzesień 2011 - 20:28


Tak działa ale na stawy!
Łoją tak w kolana, że po kilku zjazdach najlepiej zażyć tabletki od bólu.
Z komfortem mają tyle wspólnego co ICE Teea z herbatą.


Kurcze Narciarz to mi zadałeś "ćwieka" . Jak dla mnie to miałem uczucia wręcz odwrotne.

Dla mnie ta narta wręcz ułatwiała jazdę w trudnych warunkach( ciapa). Zmęczenie było ale nie ból kolan.

Jak bardzo Cię kolana bolą to już jest duży problem. Nie zawsze ból kolan wynika tylko ze zmęczenia jazdą.

U mnie ból w kolanach pojawia się przy jeździe na oblodzonych stokach. Dlatego od kilku lat wybieram stoki łatwiejsze. Starość nie radość :(
  • 0

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#18 Narciarz

Narciarz
  • Użytkownik
  • 615 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Polska
  • Narty:Erbacher

Napisano 19 wrzesień 2011 - 07:06



Tak działa ale na stawy!
Łoją tak w kolana, że po kilku zjazdach najlepiej zażyć tabletki od bólu.
Z komfortem mają tyle wspólnego co ICE Teea z herbatą.


Kurcze Narciarz to mi zadałeś "ćwieka" . Jak dla mnie to miałem uczucia wręcz odwrotne.

Dla mnie ta narta wręcz ułatwiała jazdę w trudnych warunkach( ciapa). Zmęczenie było ale nie ból kolan.

Jak bardzo Cię kolana bolą to już jest duży problem. Nie zawsze ból kolan wynika tylko ze zmęczenia jazdą.

U mnie ból w kolanach pojawia się przy jeździe na oblodzonych stokach. Dlatego od kilku lat wybieram stoki łatwiejsze. Starość nie radość :(



Ja nie wybieram łatwych stoków, żeby mnie nie bolały kolana tylko wybieram dobre narty.
Te narty to kawał dobrego marketingu a nie nart.
Każda narta w budowie sandwiczowej bije ją na głowę, jeżeli chodzi o komfort i pracę na stoku.
A najlepszym dowodem na to jest, że firma Volkl od dwóch sezonów produkuje narty SL i GS nareszcie w budowie sandwiczowej.
Musisz zmienić narty.
  • 0

Erbacher i Kneissl to przyjemność i satysfakcja z jazdy na tych nartach.

Forcefield – Nie krępuje twoich ruchów na nartach tyko chroni twój kręgosłup.

 


#19 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 19 wrzesień 2011 - 07:23

Ja nie wybieram łatwych stoków, żeby mnie nie bolały kolana tylko wybieram dobre narty.
Te narty to kawał dobrego marketingu a nie nart.
Każda narta w budowie sandwiczowej bije ją na głowę, jeżeli chodzi o komfort i pracę na stoku.
A najlepszym dowodem na to jest, że firma Volkl od dwóch sezonów produkuje narty SL i GS nareszcie w budowie sandwiczowej.
Musisz zmienić narty.


Narciarz pewnie jest tak jak piszesz ale na ten rok mam już niestety szlaban na zakupy nart. :(
Muszę jeden sezon się przemęczyć. Zobaczę jak będzie bardzo źle się jeździło to sprzedam wcześniej.

Pozdrawiam.
  • 0

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#20 J@n

J@n
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 19 wrzesień 2011 - 07:39

Tak działa ale na stawy!
Łoją tak w kolana, że po kilku zjazdach najlepiej zażyć tabletki od bólu.
Z komfortem mają tyle wspólnego co ICE Teea z herbatą.


może sprecyzujesz co łoi po kolanach
wszystkie narty z power switch
Dołączona grafika
czy tylko Grizzly ?

po ilu godzinach jazdy na tym modelu miałeś bóle ?

z mojej dotychczasowej jazdy na tym modelu
nie uważam
że narta jest gorsza od tych wszystkich
Rossignioli, Kneissli, Atomiców, Salomonów czy RTC
które testowałem w ostatnich latach

Użytkownik jabol edytował ten post 19 wrzesień 2011 - 20:17

  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: völkl, grizzly, power switch

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych