Skocz do zawartości


Zdjęcie

Letnie wakacje


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 09 czerwiec 2011 - 14:30

Napiszcie jakie macie plany na wakacje. Gdzie się wybieracie, z jakiego powodu właśnie tam. Może coś ciekawego tutaj znajdziemy. Ciekawe miejsca etc.
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#2 mig

mig
  • Użytkownik
  • 876 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Ulubiony stok:bliski
  • Serwisant:w piwnicy
  • Pracownik:U siebie

Napisano 09 czerwiec 2011 - 15:05

Napiszcie jakie macie plany na wakacje. Gdzie się wybieracie, z jakiego powodu właśnie tam. Może coś ciekawego tutaj znajdziemy. Ciekawe miejsca etc.


w lecie nalezy pracować, by było za co zrobić długie wakacje w zimie... ;)
  • 0

#3 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 czerwiec 2011 - 18:41

Napiszcie jakie macie plany na wakacje. Gdzie się wybieracie, z jakiego powodu właśnie tam. Może coś ciekawego tutaj znajdziemy. Ciekawe miejsca etc.


Zamierzam powtorzyc zeszloroczne. A wiec 2 tygodnie nad polskim morzem, 2 tygodnie w polskich gorach. Z rowerami. Zona dopomina sie jeszcze jakiejs greckiej wyspy, ale moze uda sie od tego wykrecic. ;)
  • 0

#4 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 09 czerwiec 2011 - 18:49

Zona dopomina sie jeszcze jakiejs greckiej wyspy, ale moze uda sie od tego wykrecic. ;)

Znam ten bol.Ja raczej na ucieczke nie mam szans i czeka mnie Zakynthos ale jak "dobrze" pojdzie dopiero za kilka miesiecy :-).
  • 0
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#5 bocian74

bocian74
  • Użytkownik
  • 370 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Imię :Marcin

Napisano 09 czerwiec 2011 - 20:04

A co wy chcecie od greckich wysp? Woda ciepła, kolorowe rybki są, tylko w morzu siedzieć!
Polecam wyspę Paros, camping Santa Maria. Namiot można rozbić prawie na plaży :)
Pozdr
Marcin
  • 0

#6 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 09 czerwiec 2011 - 20:12

Cześć
W tym roku realizujemy propozycje Rybelka. Wrzucamy na pakę sprzęt biwakowy i ruszamy w dowolnym kierunku.
Pozdro
  • 0

#7 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 09 czerwiec 2011 - 21:18

widzę że nie jestem odosobniony w bezwzględnym podporządkowaniu się małżonce
jutro ruszamy w romantyczną podróż po Francji :
odwiedziny u Mony Lizy, zamki nad jakąś rzeczką, pielgrzymka do świętego miejsca i kąpiel w oceanie
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#8 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2073 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 czerwiec 2011 - 21:31

Mnie czekaja 2 tygodnie na Playa del Carmen od 25'go czerwca.
Lato w koncu jest od tego zeby odpoczac i zatesknic mocniej za nartami... tymi od sniegu.
  • 0

#9 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 czerwiec 2011 - 08:36

Znam ten bol.Ja raczej na ucieczke nie mam szans i czeka mnie Zakynthos ale jak "dobrze" pojdzie dopiero za kilka miesiecy :-).


Ki pieron. U mnie tez Zakynthos wchodzi w gre, tyle ze pod koniec czerwca. A co mam przeciwko greckim wyspom? Za goraco i troche nudno, pomimo ze staramy sie ruszac tu i tam pozyczonym samochodem. Ale wiekszosc czasu polega na nudnym lezeniu na plazy z plywaniem w morzu. To ostatnie akurat dosc lubie, ale ilez mozna. Ciekawsze sa wakacje, nawet plazowe, ale z przemieszczaniem sie i zwiedzaniem. Kilka takich odbylem we Francji i mile wspominam. Np. pobyt w Prowansji w miejscowosci o nazwie Roquebrune sur Argens (pl. Brunatna Skala nad rzeka Argens :)). Przywiezlismy tam rowery i codziennie dojezdzali nimi na plaze (w jedna strone 16 km). Pojezdzilismy tez na nich po okolicy, a jest tam gdzie jezdzic, zwlaszcza nielegalnie (niektore szlaki sa w okresie letnim zamkniete z powody mozliwosci wzniecenia pozaru). Odwiedzilem na rowerze np. slynne Sain-Tropez, gdzie pracowal kiedys w charakterze zastepcy naczelnika tamtejszej zandarmerii niejaki Luis de Funes. To sa wakacje, a nie nudy w Grecji. ;)
Załączony plik  sainttropez.JPG   96,38 KB   3 Ilość pobrań
  • 1

#10 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 czerwiec 2011 - 08:40

widzę że nie jestem odosobniony w bezwzględnym podporządkowaniu się małżonce
jutro ruszamy w romantyczną podróż po Francji :
odwiedziny u Mony Lizy, zamki nad jakąś rzeczką, pielgrzymka do świętego miejsca i kąpiel w oceanie


Czyli dekodujac: Paryz, zamki nad Loara, Lourdes i... Atlantyk, bo Srodmorze nie jest oceanem. :) Zgadza sie? :)
  • 0

#11 mig

mig
  • Użytkownik
  • 876 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Ulubiony stok:bliski
  • Serwisant:w piwnicy
  • Pracownik:U siebie

Napisano 10 czerwiec 2011 - 08:45

A co wy chcecie od greckich wysp?



kazdemu wg potrzeb.. ;)
jeżeli ktos lubi ciepło, sporo wody i skał to baaaaardzo polecam.
Ja 'chce od wysp' głownie to, że pow. 30 st. zaczynam powoli umierać..... ;( i nie pomoże klima.
Dlatego nawet na łodki wole szkiery wokół Sztockholmu niz Grecje. ;)

Od kilku lat 'domowe kobiety' jeżdzą na południe na 'smażalnię' a ja na północ... przynajmniej na Mazury.
https://picasaweb.go...feat=directlink
Wymagało to co nieco negocjacji i ustępstw w innych dziedzinach ale warto... ;)
  • 1

#12 bocian74

bocian74
  • Użytkownik
  • 370 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Imię :Marcin

Napisano 10 czerwiec 2011 - 09:51

Ja 'chce od wysp' głownie to, że pow. 30 st. zaczynam powoli umierać..... ;( i nie pomoże klima.


A kto nie umiera w takiej temperaturze? :)
Na szczęście można jechać poza sezonem, gdy temperatury są znośne. Zawsze można też pojechać tam, gdzie ciągną windsurfingowcy- przy wietrze zwykle jest chłodniej. Ale fakt, jeśli jazda poza sezonem odpada to może być ciężko :)
Pozdr
Marcin
  • 0

#13 mig

mig
  • Użytkownik
  • 876 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Ulubiony stok:bliski
  • Serwisant:w piwnicy
  • Pracownik:U siebie

Napisano 10 czerwiec 2011 - 12:41

A kto nie umiera w takiej temperaturze? :)
Na szczęście można jechać poza sezonem, gdy temperatury są znośne. Zawsze można też pojechać tam, gdzie ciągną windsurfingowcy- przy wietrze zwykle jest chłodniej. Ale fakt, jeśli jazda poza sezonem odpada to może być ciężko :)


jesli 3-10/09 to juz po sezonie, to rozważ dołączenie do 28go Rejsu Chłopskiego.... ;). Kilku Rybniczan pewnie rozpoznasz na fotce.. ;)
Pozdrawiam
Michał
  • 0



Podobne tematy

  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych