Skocz do zawartości


Zdjęcie

Relacja konkursowa mgr


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 mgr

mgr
  • Użytkownik
  • 157 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Nieszawa(Kuj-Pom)
  • Narty:Salomon Streetracer 600

Napisano 30 marzec 2011 - 15:05

Opiszę mój tegoroczny obóz w miejscowości Suche koło Poronina i Zakopanego. Była to szkoląca atrakcja jak co rok dla mnie ze względu na to, że nie jestem pełnoletni muszę jeździć na wypady zorganizowane. Jest to mój jedyny 7 dniowy pobyt w górach w tym sezonie z którego pisałem już relację więc proszę się nie denerwować, że niczym więcej was nie zaskoczę :) (a nagroda kusi :D)

Więc zatrzymaliśmy się jak co rok w domu wczasowym u Jędroli,(dom wczasowy Jędrol) całą wioska leży praktycznie na górze.
Dom położony jest w sąsiedztwie lasu i potoku. Zaledwie 6 km od Zakopanego.
Świeże powietrze, spokój, wspaniały wypoczynek.
Obiekt usytuowany jest w sąsiedztwie szlaku turystycznego z Suchego na Gubałówkę.
Obok domu przepływa rzeczka co stanowi nieopisany klimat.

Załączony plik  rere.jpg   202,14 KB   14 Ilość pobrań
Załączony plik  dom06.jpg   117,31 KB   13 Ilość pobrań
Załączony plik  basen09.jpg   116,26 KB   11 Ilość pobrań
Załączony plik  tyu.jpg   246,73 KB   10 Ilość pobrań


Jedzenie w domu oceniam na bardzo dobre. Dobrze pod względem ilości(no limit) i jakości(potrafię być wybredny)

Załączony plik  stolowka03.jpg   162,13 KB   13 Ilość pobrań

W ośrodku wczasowym tym mamy do dyspozycji 24/7 dostęp do internetu, basen, świetlice z bilardem, pinglem i świetnymi ludźmi :)


Obok domu jest w miarę stromy stok, idealny do ćwiczenia techniki. Stok ma długość 450m.
Przy stoku i ośrodku jest również profesjonalny serwis i wypożyczalnia nart.

Załączony plik  narty04.jpg   154,39 KB   18 Ilość pobrań


Przez 7 dni moja technika stała się o wiele lepsza, doskonała kadra instruktorska, bardzo wymagająca. Szczerze mówiąc to wszystko im zawdzięczam, jeżeli tylko się chce poprawić technikę i szkolić się to instruktorzy zadbają już o to. Kadra jest miła, otwarta na wszelkiego typu pomysły tak jak sami organizatorzy. (Car-Tourist)

Załączony plik  3.jpg   187,66 KB   17 Ilość pobrań
Załączony plik  sffsdf.jpg   125,31 KB   13 Ilość pobrań
  • 2
Dołączona grafika
_________________Bez kurtki cieplej :D____________________________________________

#2 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 21 czerwiec 2011 - 15:04

Wiadomość automatyczna

Ten temat został przeniesiony z forum: "Sprawy forum -> Podzielone prace konkursowe"
do forum: "Relacje z naszych wyjazdów - oceny ośrodków narciarskich -> Polska - relacje po powrocie z nart -> Tatry i Podtatrze".

  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,




Podobne tematy

  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych