Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cieszy mnie to!


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
412 odpowiedzi w tym temacie

#341 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 styczeń 2016 - 22:35

A mnie cieszy, ze wreszcie wykonczylem moj stary laptop. Doslownie, bo prasnalem nim o ziemie. Powodow nie zdradze. ☺ I musialem sie przekonac do nieuzywanego tabletu (Nexus 10), ktorego zaczynam lubic.

Użytkownik o_andrzej edytował ten post 07 styczeń 2016 - 22:36

  • 2

#342 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 07 styczeń 2016 - 23:06

  :thumbup: mnie by się tablet przydał w sumie, no ale lapek się trzyma nieźle, tylko mi alarmuje, żebym mu wymieniła baterię (ma 4 lata)...


  • 1

#343 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3529 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 08 styczeń 2016 - 15:51

naturalny kominek dla mnie to taki, w ktorym pali sie drewno............po zalamaniu dachu od nadmiernych opadow sniegu 4 latat temu, wymioenilem na wiekszy - w tej chwili  "wrote" maja 1,5 m wysokosci I ok 1.7 m szerokosci////////////////

 

Andrzej : mam nadzieje, ze przepisales wszystkie info , zanim staranowales stary laptop? ja stale uzywam CDs I DVDs, wiec nie zmieniam na  tablet

 

Tux'ica - mam nadzieje,ze kolano bedzie w porzadku..... laptop sprawa drugorzedna....


  • 1
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#344 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 09 styczeń 2016 - 13:23

naturalny kominek dla mnie to taki, w ktorym pali sie drewno............po zalamaniu dachu od nadmiernych opadow sniegu 4 latat temu, wymioenilem na wiekszy - w tej chwili  "wrote" maja 1,5 m wysokosci I ok 1.7 m szerokosci////////////////
 
Andrzej : mam nadzieje, ze przepisales wszystkie info , zanim staranowales stary laptop? ja stale uzywam CDs I DVDs, wiec nie zmieniam na  tablet
 
Tux'ica - mam nadzieje,ze kolano bedzie w porzadku..... laptop sprawa drugorzedna....

Mam kominek z szybką, mały, ale ładnie grzeje. Jak będę miała zdjęcie, to wstawię. Powietrze w domu jest zupełnie inne kiedy się kominek pali, mam nadzieję, że nie zakażą nam tej przyjemności jacyś spece od ekologii czy czego tam...
Kolano sprawia wrażenie naprawionego, jeszcze mamy 3 tygodnie do wyjazdu i intensywnie nad nim pracuję wewnętrznie i zewnętrznie (nad obydwoma, bo oba mają ten sam potencjał chorobowy i wygląd w środku :)

Załączone pliki


Użytkownik hintertux edytował ten post 09 styczeń 2016 - 15:16

  • 1

#345 ciechowy

ciechowy
  • Użytkownik
  • 238 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:okolice Wa-wy
  • Narty:Voelkl RTM 84
  • Imię :Wojtek
  • Ulubiony stok:Obertauern, 5a z Seekarspitz

Napisano 09 styczeń 2016 - 22:15

To chyba tzw typ skandynawski. Też miałem taki wstawić ale ktoś mi doradził że cztery szybki (nawet jeśli są małe) trudniej się czyści niż jedną dużą szybę. I chyba miał rację.
To prawda jak się napali w kominku to zupełnie zmienia się w domu atmosfera i nie jest to kwestia tylko wizualna tylko właśnie atmosfera robi się jakaś taka inna.
Wątek kominkowy się zrobił ale cieszy mnie to :-)

Użytkownik ciechowy edytował ten post 09 styczeń 2016 - 22:19

  • 2

#346 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 09 styczeń 2016 - 22:46

Konkretnie norweski firmy Jotul, jakoś zapamiętałam nazwę. Koniecznie chciałam mieć coś, co nie jest podobne do telewizora :)


  • 1

#347 ciechowy

ciechowy
  • Użytkownik
  • 238 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:okolice Wa-wy
  • Narty:Voelkl RTM 84
  • Imię :Wojtek
  • Ulubiony stok:Obertauern, 5a z Seekarspitz

Napisano 09 styczeń 2016 - 22:50

U mnie zwyciężyło lenistwo więc zdecydowałem się na telewizorek :-)
  • 1

#348 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3529 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 13 styczeń 2016 - 04:42

U mnie zwyciężyło lenistwo więc zdecydowałem się na telewizorek :-)

pierwszy dzien na  biegowkach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1


  • 1
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#349 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 styczeń 2016 - 09:53

Janie, u nas biegowki na razie wykluczone. Ale mozna jezdzic na rowerze albo chodzic co staram sie aktywnie praktykowac. :)


  • 1

#350 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 17 luty 2016 - 15:11

że coś trochę na forum się ruszyło

 

Ilość postów w ciągu 24 godzin: 39

 

:thumbsup:


  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#351 Michał

Michał
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 17 luty 2016 - 20:03

Czego się nie robi dla forum. Wisisz kijki dla W. ;)
  • 1

#352 kuzon

kuzon
  • Użytkownik
  • 139 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Salomon Enduro XT 850, Majesty Superior

Napisano 17 luty 2016 - 23:19

Niezle podkreciles aktywnosc :D  Az musialem zmienic opcje powiadamiania o nowych odpowiedziach, bo mi sie mail zapychal :chair:  :zeby:


  • 1
"Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.”
- Maya Angelou

#353 skifan

skifan
  • Użytkownik
  • 629 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Kneissl RED STAR SC Salomon XDR 80Ti, FISCHER The CURV DTX
  • Ulubiony stok:Szczyrk/Kronplatz

Napisano 18 luty 2016 - 18:28

Od miesiąca jestem dziadkiem i to podwójnie bo córka ma syna a syn córkę tak na opak. Już w nich widzę materiał na narciarzy,teść córki z kolei na wędkarzy.Ciekawe kto przeważy? :boogie:


  • 4

#354 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 18 luty 2016 - 19:29

Gratulacje :) to się dzieciaki ferie i wakacje mają już rozplanowane :D
  • 1

#355 kuzon

kuzon
  • Użytkownik
  • 139 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Salomon Enduro XT 850, Majesty Superior

Napisano 19 luty 2016 - 03:51

Syn (11 lat) dzwonil z obozu narciarskiego, ze jezdzili poza trasami. I stwierdzil, ze w koncu do tego sluza narty i o to chodzi w narciarstwie, a nie o jakas jazde po nartostradach :D  Yes, yes, yes!!! Zasiane ziarenko zaczyna kielkowac :yahoo:


  • 3
"Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.”
- Maya Angelou

#356 Maciej S

Maciej S
  • Użytkownik
  • 393 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 20 luty 2016 - 08:05

Cieszy mnie RTM 81 wreszcie mogłem go wypróbować.


  • 1

 "ilość energii potrzebnej do obalenia bzdur jest o rząd wielkości większa niż do ich wyprodukowania"


#357 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3529 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 21 luty 2016 - 01:28

Cieszy mnie RTM 81 wreszcie mogłem go wypróbować.

jakie wrazenia?

 

Dzis pierwszy dzien w Utah w tym sezonie

Solitude...................................just perfect

w czwrtek sypalo, pozrywalo  siec, wiec wczoraj nie mieli pradu

za to dzis jazda jak w niebie.....


  • 0
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#358 Maciej S

Maciej S
  • Użytkownik
  • 393 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 21 luty 2016 - 08:54

To są pierwsze wrażenia: jedzie po wszystkim, fajnie trzyma krawędź, bardzo przyjemna. Ma wzrost- 3 cm. Świeżo spadły śnieg podkreśla jej zalety.


  • 0

 "ilość energii potrzebnej do obalenia bzdur jest o rząd wielkości większa niż do ich wyprodukowania"


#359 skifan

skifan
  • Użytkownik
  • 629 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Kneissl RED STAR SC Salomon XDR 80Ti, FISCHER The CURV DTX
  • Ulubiony stok:Szczyrk/Kronplatz

Napisano 21 luty 2016 - 12:17

 

Cieszy mnie RTM 81 wreszcie mogłem go wypróbować.

jakie wrazenia?

 

Dzis pierwszy dzien w Utah w tym sezonie

Solitude...................................just perfect

w czwrtek sypalo, pozrywalo  siec, wiec wczoraj nie mieli pradu

za to dzis jazda jak w niebie.....

 

Cześć.

w ubiegłym sezonie miałem okazję jeden dzień na RTM 78.Świetne w trudnych warunkach,mokry śnieg muldy,chociaż brakowało mi prędkości.Trochę jak czołg .Może to tylko takie wrażenie bo od lat jeżdżę na slalomkach średni i głównie krótki skręt. Chociaż szukam narty spokojniejszej właśnie na trudne warunki i sporadycznie poza trasę. Mam zaklepaną jazdę na Cham87 i Powertrack 84.Po tych doświadczeniach zdecyduję co kupić jako drugą parę nart.Chociaż wiele pozytywnych ocen mam o HEAD Venturi 95 czy Colective 105,Mam prawdziwy bałagan w głowie i czasem z tęsknię do czasów Polsportu.Narty były jakie były i nie było problemu z wyborem. :na narty:  Pozdrowienia.


  • 0

#360 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 21 luty 2016 - 12:36

Poczekaj na nowe kolekcje jest kilka fajnych opcji.Z wymienionych zdecydowanie Powertrack.
  • 1
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych