Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wkurza mnie to !


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
377 odpowiedzi w tym temacie

#321 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 02 sierpień 2018 - 13:36

musiales sie operowac?

nie było tak tragicznie , pęknięte żebro i stłuczona nerka,

tydzień później jeździłem na nartach choć czasem ze łzami :dry:


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#322 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 06 sierpień 2018 - 12:08

 

musiales sie operowac?

nie było tak tragicznie , pęknięte żebro i stłuczona nerka,

tydzień później jeździłem na nartach choć czasem ze łzami :dry:

 

 

 

Pęknięte żebro i nerka to już poważna kontuzja Jan. Uważaj bo już nie jesteśmy młodzi ( duchem Tak ! ) 


  • 1

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#323 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 07 styczeń 2019 - 11:35

że nie mogłem zostać w Tyrolu i znowu siedzę w robocie


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#324 moris

moris
  • Użytkownik
  • 345 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:okolice Krakowa
  • Narty:Volkl Speedwall SL, Volkl Racetiger GS
  • Ulubiony stok:Tunel (Alpe d''Huez)

Napisano 07 styczeń 2019 - 12:23

że nie mogłem zostać w Tyrolu i znowu siedzę w robocie

to jest nas więcej  - ale już planuję coś na przełom stycznia/lutego.

no i ciągle nie wiem gdzie marzec - to tez mnie wkurza.....


  • 1

Vollkl Racetiger (GS + SL) + Salomon XWave 9 Od kilku lat w kasku, 99% procent czasu na nartach w Alpach

Alpy: Aiguille du Midi, Alpe d'Huez, Alpe Lusia, Auris, Auronzo, Avoriaz, Bormio, Cavalese, Cervinia, Cesana, Chatel, Civetta, Claviere, Cortina d'Ampezzo, Courchevel, Folgarida, Laax, La Norma, La Plagne, La Tania, La Toussuire, Le Corbier, , Les 2 Aples, Les Arcs, Les Bottieres, Les Contamines, Les Menuires, les Crosets, Megeve, Livignio, Madonna di'Campiglio, Marileva, Meribel, Monte Bondone, Montgenevre, Mongiss, Morzine, Obereggen, Ponte di Legno, Predazzo, Saint Colomban, Saint Jean d'Arves, Saint Sorlin d'Arves, San Vito di Carode, Santa Caterina, Serre Chevaliere, Sestriere, St Gervais, St Martin de Belleville, St Sorlin d'Arves, Superdevoluy, Tignes, Tonale, Val d'Isere, Val Thorens, Valfrejus, Valloire, Valmeinier, Zermat - ciąg dalszy nastąpi.........


#325 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2061 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 07 styczeń 2019 - 16:44

że nie mogłem zostać w Tyrolu i znowu siedzę w robocie

to jest nas więcej  - ale już planuję coś na przełom stycznia/lutego.
no i ciągle nie wiem gdzie marzec - to tez mnie wkurza.....

Nie mam takich rozterek :) W środę będzie czterodniowka w Szczyrku już druga w tym sezonie, a za tydzień kolejna :).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1

#326 kwik44

kwik44
  • Użytkownik
  • 218 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 styczeń 2019 - 17:56

Żona zmieniła pracę i nie wiem kiedy i czy dostanie urlop i nie wiem kiedy pojadę na narty do Tyrolu czy innego fajnego miejsca. Na otarcie łez zostają jakieś narty w PL...


  • 1

#327 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 08 styczeń 2019 - 09:02


w Szczyrku
może znajdziesz chwilkę czasu i zrobisz kilka zdjęć ?
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#328 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 08 styczeń 2019 - 17:38

 

Nie mam takich rozterek :) W środę będzie czterodniowka w Szczyrku już druga w tym sezonie, a za tydzień kolejna :).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Cześć

Będziesz w Szczyrku w okolicach 17-18 01?

Pozdrowienia


  • 0

#329 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2061 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 08 styczeń 2019 - 17:45

 Nie mam takich rozterek :) W środę będzie czterodniowka w Szczyrku już druga w tym sezonie, a za tydzień kolejna :).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Cześć
Będziesz w Szczyrku w okolicach 17-18 01?
Pozdrowienia

Nie, jestem od jutra wieczór do niedzieli i później za tydzień od soboty 19 do wtorku 22 stycznia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 2

#330 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 08 styczeń 2019 - 18:52

 

 

 Nie mam takich rozterek :) W środę będzie czterodniowka w Szczyrku już druga w tym sezonie, a za tydzień kolejna :).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Cześć
Będziesz w Szczyrku w okolicach 17-18 01?
Pozdrowienia

 

Nie, jestem od jutra wieczór do niedzieli i później za tydzień od soboty 19 do wtorku 22 stycznia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Jest plan aby gdzieś pojechać na jeden dwa dni przed wyjazdem do Austrii (26) żeby zobaczyć czy jestem w stanie normalnie stać na nartach. Ten weekend/tydzień odpada ale następny. Decyzja będzie podjęta z dnia na dzień. Myślisz, że jest sens na te dwie/trzy godziny rano?

Pozdro


  • 1

#331 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2061 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 08 styczeń 2019 - 19:06

Czytałem opinie na temat jazdy z dnia wczorajszego i dzisiejszego, ludziska zachwyceni, bo jazda na bieżąco, a warunki śniegowe rewelacja. Myśle, że do piątku tak będzie. W weekend należy już nastawić się na większe tłumy, a od poniedziałku zaczynają się ferie m.in małopolskie, więc pewnie będzie więcej ludzi na stoku. Oby chodziła nowa kanapa na Zbojnicka Kopę, pozwoli to części osób przenieść się do COS, a wszyscy początkujący przeniosą się na tamtą bardzo łatwa trasę. Niestety z powodu wiatru lub oblodzenia liny często jest unieruchomiona. W ostatni weekend otwarta była czerwona 1 i Bienkula oraz Golgota. Pomimo tłumów do kanap i gondoli, to do orczyka z Czyrnej nie było kolejek.
Ja widzę się z Jurkiem "Harpia" w niedzielę 13 i później w sobotę 19 stycznia. Jest szansa na wspólna jazdę.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  • 1

#332 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2061 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 08 styczeń 2019 - 20:40

Dodam jeszcze, że jazda wieczorna jest dobrą opcją. Bez tłumów na stoku i korków na drodze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1

#333 moris

moris
  • Użytkownik
  • 345 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:okolice Krakowa
  • Narty:Volkl Speedwall SL, Volkl Racetiger GS
  • Ulubiony stok:Tunel (Alpe d''Huez)

Napisano 08 styczeń 2019 - 22:00

też się tam wybieram z corką, tylko jeszcze nie wiem dokładnie kiedy. Może uda się z kimś spotkać


  • 1

Vollkl Racetiger (GS + SL) + Salomon XWave 9 Od kilku lat w kasku, 99% procent czasu na nartach w Alpach

Alpy: Aiguille du Midi, Alpe d'Huez, Alpe Lusia, Auris, Auronzo, Avoriaz, Bormio, Cavalese, Cervinia, Cesana, Chatel, Civetta, Claviere, Cortina d'Ampezzo, Courchevel, Folgarida, Laax, La Norma, La Plagne, La Tania, La Toussuire, Le Corbier, , Les 2 Aples, Les Arcs, Les Bottieres, Les Contamines, Les Menuires, les Crosets, Megeve, Livignio, Madonna di'Campiglio, Marileva, Meribel, Monte Bondone, Montgenevre, Mongiss, Morzine, Obereggen, Ponte di Legno, Predazzo, Saint Colomban, Saint Jean d'Arves, Saint Sorlin d'Arves, San Vito di Carode, Santa Caterina, Serre Chevaliere, Sestriere, St Gervais, St Martin de Belleville, St Sorlin d'Arves, Superdevoluy, Tignes, Tonale, Val d'Isere, Val Thorens, Valfrejus, Valloire, Valmeinier, Zermat - ciąg dalszy nastąpi.........


#334 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 08 styczeń 2019 - 22:00

Czytałem opinie na temat jazdy z dnia wczorajszego i dzisiejszego, ludziska zachwyceni, bo jazda na bieżąco, a warunki śniegowe rewelacja. Myśle, że do piątku tak będzie. W weekend należy już nastawić się na większe tłumy, a od poniedziałku zaczynają się ferie m.in małopolskie, więc pewnie będzie więcej ludzi na stoku. Oby chodziła nowa kanapa na Zbojnicka Kopę, pozwoli to części osób przenieść się do COS, a wszyscy początkujący przeniosą się na tamtą bardzo łatwa trasę. Niestety z powodu wiatru lub oblodzenia liny często jest unieruchomiona. W ostatni weekend otwarta była czerwona 1 i Bienkula oraz Golgota. Pomimo tłumów do kanap i gondoli, to do orczyka z Czyrnej nie było kolejek.
Ja widzę się z Jurkiem "Harpia" w niedzielę 13 i później w sobotę 19 stycznia. Jest szansa na wspólna jazdę.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Cześć

Ja to bym raczej wolał roztopy i pluchę bo byłoby na bank pusto a bardzo lubię jak jest miękko. Z Jurkiem rozmawiałem dzisiaj. Jest trochę kontuzjowany. Ja raczej na jazdę w nowym Szczyrku się nie nastawiam. Dwie godzinki żeby wszystko oblecieć to i tak za dużo a później raczej COS. Zresztą nie wiem co i jak będzie.

Jak podejmiemy decyzję to dam z pewnością znać i może będzie okazją się spotkać, wreszcie.

 

Dzięki za info i do zobaczenia.

Pozdrowienia serdeczne


  • 1

#335 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2061 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 09 styczeń 2019 - 06:19

Patrząc na prognozę na najbliższe dni to pomimo braku odwilży i tak powinno być miękko :)
Dołączona grafika
Ja zaczynam zazwyczaj jazdę w chwili otwarcia ośrodka, co gwarantuje, że przez około dwie godziny ludzi na stoku jest umiarkowana liczba i da się fajnie pojeździć. Gdy robi się tłoczno to jestem już zmęczony i stanie w kolejce do kanapy pozwala trochę odetchnąć ;).


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  • 3

#336 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 09 styczeń 2019 - 21:15

Patrząc na prognozę na najbliższe dni to pomimo braku odwilży i tak powinno być miękko :)
f489c5b5be40ac86e990c111a4379ff2.jpg
Ja zaczynam zazwyczaj jazdę w chwili otwarcia ośrodka, co gwarantuje, że przez około dwie godziny ludzi na stoku jest umiarkowana liczba i da się fajnie pojeździć. Gdy robi się tłoczno to jestem już zmęczony i stanie w kolejce do kanapy pozwala trochę odetchnąć ;).


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Cześć

Tak rozmawialiśmy z Rybelkiem i chyba po prostu skoczymy w przyszłą środę lub czwartek na jakiś Bałtów. Głównie chodzi o to że mamy parę par nart do objeżdżenia a ja to w ogóle muszę zobaczyć co i jak. Nie ma czasu na dłuższy wyjazd. Jedyna co nęcące to takie na przykład piwo z Tobą i Harpią w Szczyrku... To Taak.

Pozdrowienia


  • 1

#337 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2061 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 09 styczeń 2019 - 21:26

Właśnie dotarłem do siebie w Szczyrku, niestety pomimo napędu na cztery koła nie udało się podjechać pod apartament, z 10 cm zajeżdżonego śniegu a pod spodem lód i nachylenie jak na kaskadzie w COS. Bez łańcuchów się nie obejdzie. Przynajmniej problem z dojazdem pod stok rozwiązany :), trzeba będzie korzystać ze skibusa, Dobrze, że jest taka możliwość :). Na piwku możemy się spotkać nawet u mnie w Halinowie, zawsze jakaś zgrzewka w garażu się znajdzie,


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 2

#338 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 10 styczeń 2019 - 10:39

Właśnie dotarłem do siebie w Szczyrku, niestety pomimo napędu na cztery koła nie udało się podjechać pod apartament, z 10 cm zajeżdżonego śniegu a pod spodem lód i nachylenie jak na kaskadzie w COS. Bez łańcuchów się nie obejdzie. Przynajmniej problem z dojazdem pod stok rozwiązany :), trzeba będzie korzystać ze skibusa, Dobrze, że jest taka możliwość :). Na piwku możemy się spotkać nawet u mnie w Halinowie, zawsze jakaś zgrzewka w garażu się znajdzie,


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Cześć

No to miłej zabawy i oby ludzi Ci wymiotło. Kłaniaj się Nince choć mnie nie pamięta ale ja ją jako 8-latkę dokładnie i pozdrów Jurka.

Pozdrowienia


  • 1

#339 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2061 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 10 styczeń 2019 - 13:35

Właśnie dotarłem do siebie w Szczyrku, niestety pomimo napędu na cztery koła nie udało się podjechać pod apartament, z 10 cm zajeżdżonego śniegu a pod spodem lód i nachylenie jak na kaskadzie w COS. Bez łańcuchów się nie obejdzie. Przynajmniej problem z dojazdem pod stok rozwiązany :), trzeba będzie korzystać ze skibusa, Dobrze, że jest taka możliwość :). Na piwku możemy się spotkać nawet u mnie w Halinowie, zawsze jakaś zgrzewka w garażu się znajdzie,


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Cześć
No to miłej zabawy i oby ludzi Ci wymiotło. Kłaniaj się Nince choć mnie nie pamięta ale ja ją jako 8-latkę dokładnie i pozdrów Jurka.
Pozdrowienia

Pozdrowię, dziś już po jeździe. Fajny naturalny śnieg. Szkoda, ze Bienkula i „Jedynka” dziś nieczynne, ale powrót przez COS do hotelu Meta, warunki rewelacja, nawet na dole trasy widokowej pomimo braku sztucznego naśnieżania akceptowalne. Trochę przetarć i minerałów ale do ominięcia.
Dołączona grafika
A tyle śniegu mam na tarasie :)
Dołączona grafika


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1

#340 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3554 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 10 styczeń 2019 - 14:07

GRATULUJE SNIEGU!!!!

zawiodles mnie w jednym punkcie : wiesz, ze po takim opadzie te zamkniete trasy beda SWIETNE!!!!!!

dlaczego sie tam nie wybrales?? przeciez to logiczny "obowiazek"


  • 1
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych