Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podstawy rozwoju turystyki narciarskiej w powiecie limanowskim (praca licencjacka) / ankieta


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 tomaz87

tomaz87
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 10 marzec 2011 - 21:59

Na początku witam serdecznie wszystkich użytkowników forum :)
Jestem studentem 3 roku turystyki międzynarodowej, piszę pracę licencjacką na temat j.w. czyli podstawy rozwoju turystyki narciarskiej w powiecie limanowskim i tu moja prośba. Bardzo proszę, jeśli znaleźli by Państwo chwilę, o wypełnienie ankiety jaką stworzyłem w celu zebrania potrzebnego mi materiału badawczego, który będzie mi bardzo pomocny do pracy. Z góry dziękuję i zapraszam do wypełnienia, link poniżej, wszystkie szczegóły w poniższym odnośniku.

Pozdrawiam
Tomasz Piekarski

http://moje-ankiety....c-kqBom8CR.html
  • 0

#2 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 10 marzec 2011 - 22:36

To jest jakaś zorganizowana akcja?.......
  • 1

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#3 Nata

Nata
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:okolice Gorzowa Wlkp.
  • Narty:Salomon
  • Imię :Natalia
  • Ulubiony stok:Wszystkie

Napisano 11 marzec 2011 - 09:08

To jest jakaś zorganizowana akcja?.......


Hehe akcja ankieta?:) no tak najwyższy czas na pisanie prac:)

P.S. ankieta poszła
  • 0

#4 tomaz87

tomaz87
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 13 marzec 2011 - 17:22

Akcja jest taka żeby wypełniać ankietę :D
2 osoby już są, YEAH !
Tak trzymac, dzięki za zainteresowanie ;)
pozdrawiam
  • 1

#5 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 14 marzec 2011 - 14:31

W takim razie : powodzenia :witaj:
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#6 tomaz87

tomaz87
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 16 marzec 2011 - 17:09

Mamy już 33 respondentów, którzy wypełnili ankietę ! Musimy dobić do setki ! Mobilizacja :D
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych