Skocz do zawartości


Zdjęcie

VI Zlot forumowiczów KN


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 bacteria

bacteria
  • Użytkownik
  • 742 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Lusti PCT 2014/2015
  • Imię :Justyna

Napisano 21 luty 2011 - 12:53

My sem powrócili, ale ponieważ ja nie dysponuję żadnymi zdjęciami pozostawię zdanie realcji lepszym :russian:
  • 0

#2 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1861 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 21 luty 2011 - 22:33

Niestety tym razem pogoda zupełnie siadła. Przyjechaliśmy w mżawce, która zaczęła marznąć. Widoczność na stoku była bardzo kiepska, mgła wisiała całą sobotę, a stok udało się zobaczyć dopiero w sobotę wieczorem z naszej bazy Załączony plik  001.jpg   41,42 KB   33 Ilość pobrań
Będąc ostatnio w Mostach myślałem, ze jest twardo, ale to co zafundowała górka tym razem to było to :hysterical: czyli beton połączony z lodem. Całe szczęście tym razem przyjechaliśmy z przygotowanymi nartami, więc nawet lód zupełnie nie przeszkadzał, aczkolwiek trzeba było bardzo przykładać się do jazdy, bo na śliskim jest zupełnie inaczej, niż na śniegu i można nieźle fiknąć.
Złe warunki nie przeszkadzały młodej kadrze, która dziarskim krokiem podążała na śnieg Załączony plik  002.jpg   92,18 KB   44 Ilość pobrań
a na tymże bardzo poważnie stosowała się do uwagi: "bardziej obciąż przody" :)Załączony plik  003.jpg   81,86 KB   53 Ilość pobrań
Starzy woleli poświęcać czas na degustacje czeskich przysmaków Załączony plik  004.jpg   92,92 KB   54 Ilość pobrańZałączony plik  006.jpg   139,66 KB   43 Ilość pobrań
spłukiwanych czeskim Załączony plik  005.jpg   75,87 KB   35 Ilość pobrań
a potem jeszcze Załączony plik  007.jpg   62,05 KB   35 Ilość pobrań
Po powrrocie do bazy przechodziliśmy na polską żywność w postaci rano wędzonych świeżych pstrągów (rewelacja) Załączony plik  008.jpg   111,08 KB   37 Ilość pobrań
oraz podobnych, ale z grila Załączony plik  009.jpg   133,35 KB   40 Ilość pobrań Załączony plik  010.jpg   110,24 KB   54 Ilość pobrań
Pojedzeni, oraz trochę mniej pojeżdżeni pomogliśmy Maćkowi zmienić przebite koło :zeby: Załączony plik  011.jpg   116,08 KB   52 Ilość pobrań
i wyruszyliśmy do domu.
Może to co napiszę będzie mało oryginalne ale mimo nieudanej pogody i krótkiego pobytu (dwa dni i jeden wieczór) było tradycyjnie :thumbsup:
  • 6

#3 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 22 luty 2011 - 06:27

Dopiero sie obudzilem wiec weny pisania jeszcze nie ma ale powiem jedno:Panie Deczko Inny za kazde nastepne zdjecie ryb,kotleta,miesa,chleba,kufla,kompotu,herbaty,kawy itp 45lat bana.
  • 2
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#4 Ewa13

Ewa13
  • Użytkownik
  • 64 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Salomon GT PRO 24
  • Imię :Ewa
  • Ulubiony stok:Pilsko

Napisano 22 luty 2011 - 08:39

Powiem tak, dostałam zaproszenie na ten zjazd i na drugi raz na pewno skorzytam.
Zawsze to okazja do zapoznania się :) z ludzmi którzy tak samo jak ja kochają narty:)
  • 0
-------------------
Pozdrawiam
Ewa

#5 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 22 luty 2011 - 10:20

Widać że jak zwykle : :thumbsup:

Zawody i zaliczenia pokrzyżowały mi plany! Mam nadzieję że usprawiedliwienie przyjęte :uklon2:
  • 0

#6 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 22 luty 2011 - 20:41

Powiem tak, dostałam zaproszenie na ten zjazd i na drugi raz na pewno skorzytam.
Zawsze to okazja do zapoznania się :) z ludzmi którzy tak samo jak ja kochają narty:)


Zapraszamy :uklon2:

Jak się ogarnę, to dokończę dzieła relacji.

Oj działo się działo.
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#7 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 23 luty 2011 - 09:59

Na początku serdecznie dziękuję wszystkim za przybycie na spotkanie naszego forum. Jak prawie zawsze, było idealnie.
Może warunki na stokach nie były rewelacyjne, ale kto chciał to pojezdził, inni się uczyli jezdzić, inni poznali smak deski snowboardowej i porzucili narty na zawsze :(
Przybyliśmy do miejsca zamieszkania w piątek wieczorem, we mgle. Mieszkaliśmy w Mostach koło Jabłonkowa, a dokładnie

Ubytování - HORSKÝ DŮM "DAGMAR"

Bardzo dobre warunki, mieszkanie zadbane, wejście od garażu, na pietrze pokoje. Duża łazienka, duże pokoje. Na minus słaby internet, wi-fi, niestety. Czasami łapie, ale to nie jest to. Więc dla internautów: uwaga!!
Do ośrodka mieliśmy jakieś 0,5 km. Dojazd autem bez problemów. Stok już znany z mojej poprzednie relacji, więc nie ma co się powtarzać. Można poczytać tutaj:

http://www.kochamnar...ablunkova-2011/

W piąteczek, po przyjeździe odpoczywaliśmy i obgadywaliśmy. Ale w jakiej atmosferze ? Ech i och. Obym zawsze miał możliwości przebywania w gronie tak zacnych ludzi, marzenie takie mam. To trzeba przeżyć, opisać się nie da ! Jeden wielki odpoczynek z rogalem na gębie. I do spania, bo sobota na nartach.
Rano pojechaliśmy na narty. Pobawić się troszkę na deskach. Sobota, niedziela praktycznie nie ma ludzi, a kolejek do wyciągów nie ma w ogóle. Szok ! W poniedziałek to już lepiej nie wspominać :)
Polaków, rodaków bardzo mało :uklon2:
Jedzenie pyszne, polecam smalec z podwójną cebulą i do tego małe jasne :cheers: Super smaczne sery prażone, frytki i kotleciki. Przepyszny gulasz z knedlami. Pojedzenie pojechaliśmy na kwaterę, a tam czekała nas kolejna uczta. Maciek z Bacterią przywieźli pstrągi wędzone i do grillowania. Jednym słowem: przepyszne to wszystko było !!!
I tak to sobie biesiadowaliśmy beztrosko gadając i oglądając syreny wieczorem przez okno, z białymi tyłkami ! pełen relax i fizyczny i psychiczny. Udało nam się poznać przebój kinowy " Jadą autobusy". Polecam szczególnie !
Niedziela: jazda na nartach, obiadek i pożegnanie deczków i bacteriów. Super że wpadliście. My zostaliśmy jeszcze do wtorku. W poniedziałek pojechaliśmy do parku wodnego na kąpiele siarczane i takie tam zabawy w wodzie i śniegu. Będzie poniżej kilka zdjęć, proszę zobaczyć. Przesiedzieliśmy na termach ponad 4 godziny i spakowani, zadowolenie wróciliśmy do Czech, na kolację. Polecam Smalec :hysterical:
We wtorek wyjechaliśmy do Polski gasząc znicz VI zlotu KN. Już nie mogę się doczekać naszego zlotu na Stubaiu w kwietniu :girl_witch:

Uwaga: skala ocen od 1 do 6

Podsumowanie :

*infrastruktura 5/6---wszystko ok

*przygotowanie stoków 3/6 niestety dużo lodu, ale nie ma się co dziwić

*gastronomia 6/6 wszystko smaczne pyszne, rewelacja

*nocleg 4/6 czysto, ładna łazienka, dobry widok z okien, słabe wi-fi

*dojazd 7/6, pozytywnie, szybko i bez problemów, 38 km od granicy PL

*stosunek jakość/cena 5/6


Kilka fotek na wstępie:

Załączone pliki


  • 6

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#8 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 23 luty 2011 - 13:38

Dodam jeszcze dla uzupełnienia dwa krótkie filmiki z wygłupami ;)




  • 1

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#9 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 23 luty 2011 - 13:54


  • 2

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#10 Ewa13

Ewa13
  • Użytkownik
  • 64 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Salomon GT PRO 24
  • Imię :Ewa
  • Ulubiony stok:Pilsko

Napisano 23 luty 2011 - 14:31



powiem tak :) extra:)
  • 1
-------------------
Pozdrawiam
Ewa

#11 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 23 luty 2011 - 14:48

Bardzo się cieszę że się tobie Ewo podoba. Następnym razem ...zapraszamy. Wrzucę jeszcze kilka fotek gry w koszykówkę i takie tam ;)

Załączone pliki


  • 1

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#12 Ewa13

Ewa13
  • Użytkownik
  • 64 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Salomon GT PRO 24
  • Imię :Ewa
  • Ulubiony stok:Pilsko

Napisano 23 luty 2011 - 16:04

Bardzo się cieszę że się tobie Ewo podoba. Następnym razem ...zapraszamy. Wrzucę jeszcze kilka fotek gry w koszykówkę i takie tam ;)


no fajnie tam mieliscie:) z największa przyjemnoscia poznam nowych ludzi:) jak juz pisałam tak samo jak ja kochajacych narty:)
  • 1
-------------------
Pozdrawiam
Ewa

#13 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1861 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 23 luty 2011 - 17:17

Panie Deczko Inny za kazde nastepne zdjecie ryb,kotleta,miesa,chleba,kufla,kompotu,herbaty,kawy itp 45lat bana.


I bądź tu dobry. Ja połowę czasu wyjazdu zmarnowałem robiąc zdjęcia z myślą o Tobie, a tu taka wdzięczność :hysterical:
  • 3

#14 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 23 luty 2011 - 18:50

I ja bardzo serdecznie wszystkim dziękuję za udany wypad! :uklon2:

może nie był on mega narciarski jak dla mnie (nas), bo raz, że warunki jak już Panowie wspominali "takie sobie", a dwa z dwójką dzieciaków w tym jedna 3-latka mocno początkująca to jak się uda pojeździć to fajnie, a jak nie to też fajnie :thumbsup: Pojeżdżę sobie na Stubaiu ;)

Wypad genialny po katem odpoczynku i pod kątem towarzystwa! :uklon2: Objedzona frykasami miejscowymi i tymi, które przywiózł Maciek jestem do dziś! :dziekuje:
Deczko z Twoim łiskaczem nie dałam rady sama :goraco: , tak ze trzy łyki przywiozłam do domu :hysterical:

Tytułem wyjaśnienia wyrazów obcych - wyjazdowych. Syrena z opisu Pita, to nic innego jak sarna, która pokazaliśmy Ani podczas jej kąpieli. Następnego dnia rano, kiedy obudziła się o 10.00, czym martwiła ciocię Jolę ;) zapytała: mamo a pójdziemy zobaczyć czy jest tam jeszcze ta syrena? :hysterical: chwile mi zajęło ustalenie samej ze sobą kim jest syrena hahahaha, a potem już tylko po kilka razy sprawdzaliśmy czy jest.

Bardzo, bardzo wszystkim dziękuję!

Pytuś zrób mi przyjemność i złóż u mnie jakieś zamówienia kulinarne na Stubai! Przygotuję i będzie jak ta lala na obiadek :ciacho:
Ola
  • 2

#15 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 23 luty 2011 - 21:12

Deczko chyba został gangsterem sądząc po wyrazie Deczko Innej twarzy! :russian:

Załączone pliki

  • Załączony plik  decz.jpg   110,34 KB   19 Ilość pobrań

  • 2

#16 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 23 luty 2011 - 21:34

Deczko chyba został gangsterem


Pierszing...od razu widać !!
  • 1

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych