Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aż tak bardzo Nart nie Kocham :)


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

#41 civil

civil
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bielsko-B
  • Narty:Zai Classic + Rossignol 9s WC
  • Imię :Adam

Napisano 01 maj 2011 - 11:12


a ja pokochałem :D
kupiłem w tym roku narty ZAI Classic to ta sama firma co sprzedaje narty firmowane logiem Bentleya moje narty teoretycznie są trzy razy tańsze ale jednocześnie są warte każdej złotówki
narta ma raczej długi promień skrętu ale jazda na nich nie przypomina niczego z czym miałbym do czynienia wcześniej ona jest stworzona do tego by jeździć i by nam miska się ciągle śmiała a z ust wydobywał się błogi pomruk lub okrzyk - MIODZIO


gorąco polecam a jeśli nie stać Cię na nowe to polecam poszukać używek :) --- wg mnie naprawdę warto , no i ten minimalizm formy z tymi nartami jest jak z samolotami mówi się że co ładnie wygląda musi dobrze latać i tak jest z tymi nartami :DDDDDD



Gratuluję wyboru i zakupu nart zai.
A jeździłeś na innych modelach zai?



jeszcze nie muszę się nacieszyć tym co mam :D ale marzą mi się Zai Nezza i przeczuwam że kiedyś je będę miał bo w końcu marzenia są po to by je realizować :D
  • 0

#42 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 01 maj 2011 - 23:34

I co z nią zrobisz, kiedy już ją będziesz miał ?
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#43 civil

civil
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bielsko-B
  • Narty:Zai Classic + Rossignol 9s WC
  • Imię :Adam

Napisano 02 maj 2011 - 05:50

I co z nią zrobisz, kiedy już ją będziesz miał ?


jak to co będę robił ?!? będę na niej jeździł :D - przecież nart się nie kupuje po to by ołtarzyki im stawiać ;-)

Użytkownik civil edytował ten post 02 maj 2011 - 05:51

  • 1

#44 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 02 maj 2011 - 06:06

To jak już to zrobisz, to bardzo proszę o relację z wrażeń z jazdy !
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#45 Narciarz

Narciarz
  • Użytkownik
  • 615 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Polska
  • Narty:Erbacher

Napisano 02 maj 2011 - 15:16



a ja pokochałem :D
kupiłem w tym roku narty ZAI Classic to ta sama firma co sprzedaje narty firmowane logiem Bentleya moje narty teoretycznie są trzy razy tańsze ale jednocześnie są warte każdej złotówki
narta ma raczej długi promień skrętu ale jazda na nich nie przypomina niczego z czym miałbym do czynienia wcześniej ona jest stworzona do tego by jeździć i by nam miska się ciągle śmiała a z ust wydobywał się błogi pomruk lub okrzyk - MIODZIO


gorąco polecam a jeśli nie stać Cię na nowe to polecam poszukać używek :) --- wg mnie naprawdę warto , no i ten minimalizm formy z tymi nartami jest jak z samolotami mówi się że co ładnie wygląda musi dobrze latać i tak jest z tymi nartami :DDDDDD



Gratuluję wyboru i zakupu nart zai.
A jeździłeś na innych modelach zai?



jeszcze nie muszę się nacieszyć tym co mam :D ale marzą mi się Zai Nezza i przeczuwam że kiedyś je będę miał bo w końcu marzenia są po to by je realizować :D



Zai Nezza.
Pierwsze wrażenie jak narty dostałem do ręki to jakie lekkie.
Jak zaczynam się jej przyglądać to zastanawiam się co z tą dziurą z przodu i co ze śniegiem podczas jazdy na stoku.
Dziura okazała się bardzo praktyczna podczas noszenia nart.
Kiedy je założyłem to wszystkie wątpliwości zostały rozwiane.
Narta mimo swojej konstrukcji, wagi prowadzi się na stoku bardo precyzyjnie.
Bez najmniejszego problemu wchodzimy na krawędź i wycinamy piękne skręty.
Brak jakiegokolwiek myszkowania i klepania.
Bardzo stabilna, precyzyjna i przewidywalna do tego bardo łatwa podczas prowadzenia.
Śnieg podczas jazdy delikatnie przedostaje się na nasze buty ale nie powoduje żadnych utrudnień podczas jazdy.
Zai Classic.
Bardzo solidna konstrukcja nart oparta na tradycyjnej budowie sandwiczowej.
Narta absolutnie inna w odczuciach podczas jazdy na stoku od modelu zai Nezza.
Pena stabilna i dużo cięższa od zai Nezza.
Jak będziesz chciał kupić nowe narty zai to zapraszam a cenę na pewno zaproponuję Ci interesującą.
Pamiętaj, że ilość nart jest bardzo ograniczona.
W sezonie 10/11 model zai Nezza był wyprodukowany tylko w ilości 95szt, na cały świat.
  • 0

Erbacher i Kneissl to przyjemność i satysfakcja z jazdy na tych nartach.

Forcefield – Nie krępuje twoich ruchów na nartach tyko chroni twój kręgosłup.

 


#46 civil

civil
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bielsko-B
  • Narty:Zai Classic + Rossignol 9s WC
  • Imię :Adam

Napisano 02 maj 2011 - 16:35

Zai Nezza.
Pierwsze wrażenie jak narty dostałem do ręki to jakie lekkie.
Jak zaczynam się jej przyglądać to zastanawiam się co z tą dziurą z przodu i co ze śniegiem podczas jazdy na stoku.
Dziura okazała się bardzo praktyczna podczas noszenia nart.
Kiedy je założyłem to wszystkie wątpliwości zostały rozwiane.
Narta mimo swojej konstrukcji, wagi prowadzi się na stoku bardo precyzyjnie.
Bez najmniejszego problemu wchodzimy na krawędź i wycinamy piękne skręty.
Brak jakiegokolwiek myszkowania i klepania.
Bardzo stabilna, precyzyjna i przewidywalna do tego bardo łatwa podczas prowadzenia.
Śnieg podczas jazdy delikatnie przedostaje się na nasze buty ale nie powoduje żadnych utrudnień podczas jazdy.
Zai Classic.
Bardzo solidna konstrukcja nart oparta na tradycyjnej budowie sandwiczowej.
Narta absolutnie inna w odczuciach podczas jazdy na stoku od modelu zai Nezza.
Pena stabilna i dużo cięższa od zai Nezza.
Jak będziesz chciał kupić nowe narty zai to zapraszam a cenę na pewno zaproponuję Ci interesującą.
Pamiętaj, że ilość nart jest bardzo ograniczona.
W sezonie 10/11 model zai Nezza był wyprodukowany tylko w ilości 95szt, na cały świat.


ok dziękuję za propozycję jak już będę na etapie poszukiwań zapewne się odezwę :)a co do Zai Classic już mam i mogę się zgodzić z Twoją opinią co do nich choć na początku ta narta mnie tak zaskoczyła że musiałem ochłonąć po pierwszych skrętach - miałem wrażenie jakbym jechał autem które ma szerokie kapcie i wchodząc w łuk koła stoją w miejscu a nadwozie się przemieszcza na zewnątrz i coś podobnego jest z tymi nartami krawędź jest jak brzytwa natomiast sama narta jest jakby za miękka do tej krawędzi :D ale tak było na początku a potem poezja z krawędzi na krawędź miodzio :D w końcu to od właściciela Zai zaczął się Carve :D
  • 0

#47 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 04 maj 2011 - 10:39

miałem wrażenie jakbym jechał autem które ma szerokie kapcie i wchodząc w łuk koła stoją w miejscu a nadwozie się przemieszcza na zewnątrz i coś podobnego jest z tymi nartami krawędź jest jak brzytwa


hej Adam,
-co skłoniło Cię do kupna tej właśnie narty ?
-jeździłeś na niej zanim kupiłeś?
-czy idąc do knajpy na obiadek, zostawiasz te narty na stojaku ?
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#48 civil

civil
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bielsko-B
  • Narty:Zai Classic + Rossignol 9s WC
  • Imię :Adam

Napisano 04 maj 2011 - 17:44

hej Adam,
-co skłoniło Cię do kupna tej właśnie narty ?
-jeździłeś na niej zanim kupiłeś?
-czy idąc do knajpy na obiadek, zostawiasz te narty na stojaku ?


Szczerze powiedziawszy zobaczyłem je i kurcze jak u kobiety zobaczy coś i musi mieć - no może z tą różnicą że zanim kupiłem starałem się jak najwięcej o nich dowiedzieć i szczerze na czuja kupowałem - nie jeździłem wcześniej niestety to Polska rzeczywistość nie ma jak przetestować takiej narty (przynajmniej mnie się nie udało znaleźć - za to udało mi się kupić w bardzo dobrej cenie jak na tę nartę)
a co do ostatniego punktu nigdy , przenigdy nie zostawiam sprzętu bez opieki -- odpukać nigdy mi nic nie zginęło - zapewne dlatego że wszędzie ciągnę sprzęcicho ze sobą,po za tym generalnie jadąc na narty jadę jeździć a nie siedzieć w knajpce już taki ze mnie dusigrosz z małym plecaczkiem albo termosikiem i kanapkami w samochodzie na parkingu :D

Użytkownik jabol edytował ten post 06 maj 2011 - 10:09
kosmetyka cytatu

  • 0

#49 Narciarz

Narciarz
  • Użytkownik
  • 615 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Polska
  • Narty:Erbacher

Napisano 05 maj 2011 - 07:10

- nie jeździłem wcześniej niestety to Polska rzeczywistość nie ma jak przetestować takiej narty (przynajmniej mnie się nie udało znaleźć



A wystarczyło do nas zadzwonić w sprawie testowania nart zai.
Z testowaniem różnych marek nart w naszym kraju w tym nart ekskluzywnych też nie ma już większego problemu.
Większość marek ma już swoich przedstawicieli w naszym kraju ale trzeba trochę podzwonić.
A co do pilnowania to prędzej buchną te popularne marketingowo wypromowane narty z różnymi mądrymi nazwami w języku angielskim niż narty ekskluzywne.

Użytkownik jabol edytował ten post 06 maj 2011 - 10:10
kosmetyka cytytu

  • 0

Erbacher i Kneissl to przyjemność i satysfakcja z jazdy na tych nartach.

Forcefield – Nie krępuje twoich ruchów na nartach tyko chroni twój kręgosłup.

 


#50 taki_sobie_narciarz

taki_sobie_narciarz
  • Użytkownik
  • 84 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 maj 2011 - 14:13

Z testowaniem różnych marek nart w naszym kraju w tym nart ekskluzywnych też nie ma już większego problemu.
Większość marek ma już swoich przedstawicieli w naszym kraju ale trzeba trochę podzwonić.

Czy w Polsce można przetestować dechy Bognera?

Użytkownik jabol edytował ten post 06 maj 2011 - 10:12
kosmetyka cytatów

  • 0
Dołączona grafika

#51 civil

civil
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bielsko-B
  • Narty:Zai Classic + Rossignol 9s WC
  • Imię :Adam

Napisano 05 maj 2011 - 16:42

Tzn |e jest szansa przetestowac Zai Nezza? Co prawda na razie się przymierzam ale kto wie :)
  • 0

#52 Narciarz

Narciarz
  • Użytkownik
  • 615 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Polska
  • Narty:Erbacher

Napisano 05 maj 2011 - 17:56

Czy w Polsce można przetestować dechy Bognera?

Nartami Bogner handlowała firma z Wrocławia ta sama która miała narty Vist.
Ale czy mają jeszcze Bognera to nie mam pojęcia bo Vista już im zabrali.

Użytkownik jabol edytował ten post 06 maj 2011 - 10:14
kosmetyka cytatów

  • 0

Erbacher i Kneissl to przyjemność i satysfakcja z jazdy na tych nartach.

Forcefield – Nie krępuje twoich ruchów na nartach tyko chroni twój kręgosłup.

 


#53 Narciarz

Narciarz
  • Użytkownik
  • 615 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Polska
  • Narty:Erbacher

Napisano 05 maj 2011 - 17:57

Tzn |e jest szansa przetestowac Zai Nezza? Co prawda na razie się przymierzam ale kto wie :)



Nezzy do testów obecnie nie posiadam bo czekam w kolejce na narty dla siebie ale zawsze mogę zaaranżować testy w Austrii lub Szwajcarii.
  • 0

Erbacher i Kneissl to przyjemność i satysfakcja z jazdy na tych nartach.

Forcefield – Nie krępuje twoich ruchów na nartach tyko chroni twój kręgosłup.

 


#54 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 06 maj 2011 - 10:20

Czy w Polsce można przetestować dechy Bognera?

dechy Bognera ?
Dołączona grafika
narty pokryte wykładziną drewnopodobną
przeznaczone są dla specyficznej grupy osób
wiek - conajmniej po 60ce, willa w Kitz,
Mercedes z deską rozdzielczą wyłożoną taką samą wykładziną drewnopodobną jak narty
i zestaw kijów golfowych w bagażniku

Użytkownik jabol edytował ten post 06 maj 2011 - 10:22
literkówka

  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#55 taki_sobie_narciarz

taki_sobie_narciarz
  • Użytkownik
  • 84 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 06 maj 2011 - 12:00

Czy w Polsce można przetestować dechy Bognera?

dechy Bognera ?
Dołączona grafika
narty pokryte wykładziną drewnopodobną
przeznaczone są dla specyficznej grupy osób
wiek - conajmniej po 60ce, willa w Kitz,
Mercedes z deską rozdzielczą wyłożoną taką samą wykładziną drewnopodobną jak narty
i zestaw kijów golfowych w bagażniku


Chyba trochę przesadziłeś...
Bambus jest też w rdzeniu narty (w załączeniu ich patent), do sześćdziesiątki Mi daleko a deseczki są jakby skrojone dla Mnie, willi nie posiadam - jedynie M-cośtam w bloku, samochód wieloletni z dużym przebiegiem, w golfa nie gram - używam białe piłeczki do gry w ping-ponga. A wrażenia z jazdy Mam podobne jak civil na swoich Zai-ach.

Załączone pliki


  • 0
Dołączona grafika

#56 Narciarz

Narciarz
  • Użytkownik
  • 615 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Polska
  • Narty:Erbacher

Napisano 06 maj 2011 - 16:22


Czy w Polsce można przetestować dechy Bognera?

dechy Bognera ?
Dołączona grafika
narty pokryte wykładziną drewnopodobną
przeznaczone są dla specyficznej grupy osób
wiek - conajmniej po 60ce, willa w Kitz,
Mercedes z deską rozdzielczą wyłożoną taką samą wykładziną drewnopodobną jak narty
i zestaw kijów golfowych w bagażniku


Chyba trochę przesadziłeś...
Bambus jest też w rdzeniu narty (w załączeniu ich patent), do sześćdziesiątki Mi daleko a deseczki są jakby skrojone dla Mnie, willi nie posiadam - jedynie M-cośtam w bloku, samochód wieloletni z dużym przebiegiem, w golfa nie gram - używam białe piłeczki do gry w ping-ponga. A wrażenia z jazdy Mam podobne jak civil na swoich Zai-ach.



Nie ma co się stresować.
Ja zdążyłem się już do tego przyzwyczaić i ignoruję takie uwagi.
Fajnie, że odpowiadają Ci narty firmy Bogner.
Bardzo chętnie poczytam o tych nartach na forum.
Jak możesz to podziel się swoimi odczuciami z jazdy na tych nartach.
A gdybyś mógł porównać je do innych marek nart to byłoby jeszcze lepiej.
  • 0

Erbacher i Kneissl to przyjemność i satysfakcja z jazdy na tych nartach.

Forcefield – Nie krępuje twoich ruchów na nartach tyko chroni twój kręgosłup.

 


#57 civil

civil
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bielsko-B
  • Narty:Zai Classic + Rossignol 9s WC
  • Imię :Adam

Napisano 06 maj 2011 - 16:25



Czy w Polsce można przetestować dechy Bognera?

dechy Bognera ?
Dołączona grafika
narty pokryte wykładziną drewnopodobną
przeznaczone są dla specyficznej grupy osób
wiek - conajmniej po 60ce, willa w Kitz,
Mercedes z deską rozdzielczą wyłożoną taką samą wykładziną drewnopodobną jak narty
i zestaw kijów golfowych w bagażniku


Chyba trochę przesadziłeś...
Bambus jest też w rdzeniu narty (w załączeniu ich patent), do sześćdziesiątki Mi daleko a deseczki są jakby skrojone dla Mnie, willi nie posiadam - jedynie M-cośtam w bloku, samochód wieloletni z dużym przebiegiem, w golfa nie gram - używam białe piłeczki do gry w ping-ponga. A wrażenia z jazdy Mam podobne jak civil na swoich Zai-ach.



Nie ma co się stresować.
Ja zdążyłem się już do tego przyzwyczaić i ignoruję takie uwagi.
Fajnie, że odpowiadają Ci narty firmy Bogner.
Bardzo chętnie poczytam o tych nartach na forum.
Jak możesz to podziel się swoimi odczuciami z jazdy na tych nartach.
A gdybyś mógł porównać je do innych marek nart to byłoby jeszcze lepiej.

a mnie się podobają (piszę o wyglądzie) mają to coś w sobie - minimalizm a nie (przepraszam za wyrażenie) nasrane na narcie jak pisanka z cepelii :)
  • 0

#58 USTRON-SKI

USTRON-SKI
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Dynastar Croos, Pollux, Zai Clasic
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:Jest kilka i tu i tam

Napisano 23 styczeń 2012 - 23:31

Otworzyłem sezon na Zai'ach. Nie kłóciły się ze mną na stoku, ale jaka jest ich prawdziwa natura, to chyba dopiero będe mógł powiedzieć na koniec sezonu. A co do minimalizmu w wyglądzie, to fajnie moja próżność była łechtana, jak nie wiedzieli jak mnie trakować(oceniać) w kolejce do lub na samym wyciągu; prawie zgredzik, na drewnianych nartach. Z czym do ludzi(?)
Ale z Pollux'ami było podobnie. Wygląd zbliżony do moich pierwszych nart z przykręcanymi krawędziami. nazwa firmowa jak nabita numeratorem, i do tego przeciągnięte z wierzchu gruboziarnistym papierem ściernym. Czarna rozpacz-dosłownie. Ale jaka jazdaaaaa. Poezja
  • 0

#59 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3528 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 14 lipiec 2012 - 15:01

Otworzyłem sezon na Zai'ach. Nie kłóciły się ze mną na stoku, ale jaka jest ich prawdziwa natura, to chyba dopiero będe mógł powiedzieć na koniec sezonu. A co do minimalizmu w wyglądzie, to fajnie moja próżność była łechtana, jak nie wiedzieli jak mnie trakować(oceniać) w kolejce do lub na samym wyciągu; prawie zgredzik, na drewnianych nartach. Z czym do ludzi(?)
Ale z Pollux'ami było podobnie. Wygląd zbliżony do moich pierwszych nart z przykręcanymi krawędziami. nazwa firmowa jak nabita numeratorem, i do tego przeciągnięte z wierzchu gruboziarnistym papierem ściernym. Czarna rozpacz-dosłownie. Ale jaka jazdaaaaa. Poezja


inny temat - ciekawostka
bylem tam, na tej procy jezdzilem, ubaw niezly


  • 2
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#60 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 15 lipiec 2012 - 16:24

na filmie widzimy zatrzymanie wyciągu na górnym peronie
czy zepsucie się w trakcie jazdy? :)
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych