Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak ja jeżdżę na nartach?


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
79 odpowiedzi w tym temacie

#21 deczko inny

deczko inny
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 22 marzec 2011 - 16:13

Bardzo mi się podoba. Z każdym wyjazdem będzie coraz lepiej :)
  • 2

#22 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 22 marzec 2011 - 17:46

Cześć
Jak dla mnie lepiej na filmie numer jeden. Jazda jest swobodniejsza i pewniejsza. Na drugim filmie nistabilnie i jakby z duzym napięciem. Stawiam toi na karb innych warunków. Jest OK a będzie jeszcze lepiej. Myślę, ze podstawa to wyluzować się Jarku bo mam wrażenie, ze starsza się a przez to jesteś spięty.
Pozdrawiam
  • 2

#23 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 22 marzec 2011 - 18:08

Wiem, wiem ...zaraz się będziecie śmiać, ale mi brakuje u Jarka troszkę prędkości. Gdyby tak troszkę szybciej, to skręty byłyby bardziej płynne. Dobra...śmiejcie się :hysterical:
  • 2

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#24 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 marzec 2011 - 18:28

Zrobiłem jakieś postępy czy jestem przypadek beznadziejny?

Jarku, sadze, ze zrobiles. Dosc trudno sie te filmiki oglada, bo obraz malo stabilny. Trudno wiec ocenic wiarygodnie. Troche za bardzo siedzisz na tylach i troche za malo w ruchach dynamiki. Sprobuj mocniej dociazyc przod nart w skrecie. Ale tak naprawde to nie da sie wiele powiedziec bez ogladania in situ.
  • 2

#25 JarekS

JarekS

    bezczelny dyletant

  • Użytkownik
  • 922 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Police (Zachodniopomorskie)
  • Narty:Fischer RC4 Race SC

Napisano 23 marzec 2011 - 11:01

Jak dla mnie lepiej na filmie numer jeden. Jazda jest swobodniejsza i pewniejsza. Na drugim filmie nistabilnie i jakby z duzym napięciem. Stawiam toi na karb innych warunków.

Pierwszy film to zupełny początek dnia. Drugi jakąś godzinę później i końcówka dwukilometrowej trasy (wg. skiline 830 m różnicy poziomów, więc tych kilometrów trochę więcej), w pierwszej połowie trudnej nawet jak na czerwoną. Czyli obiekt zmęczony i stok też już zryty w tej stromej części.

Jest OK a będzie jeszcze lepiej. Myślę, ze podstawa to wyluzować się Jarku bo mam wrażenie, ze starsza się a przez to jesteś spięty.

:D
Informacja, że obiekt wiedział o filmowaniu i się spinał, została wycięta z pierwotnej wersji posta jako zbędna - mam się uczyć, a nie usprawiedliwiać :)

Wiem, wiem ...zaraz się będziecie śmiać, ale mi brakuje u Jarka troszkę prędkości. Gdyby tak troszkę szybciej, to skręty byłyby bardziej płynne. Dobra...śmiejcie się :hysterical:

Sam się zdziwiłem, jak ten film oglądałem pierwszy raz, bo wydawało mi się, że aż tak dostojnie nie jeżdżę ;)
Może to rzuci trochę światła?
http://www.youtube.com/watch?v=-y83iOy3BLk
To jest ta sama górka. Jedzie mój syn, zgubiłem go z kadru na początku i musiałem odjechać zoomem - ale nie do końca. A on filmując mnie stał jeszcze jakieś 50 m dalej.

Troche za bardzo siedzisz na tylach i troche za malo w ruchach dynamiki. Sprobuj mocniej dociazyc przod nart w skrecie.

Fakt, i wiem o tym. Nawet na początku byłem na siebie zły, bo chciałem o tym pamiętać (o pozycji, nie o dynamice) - ale później pomyślałem, że skoro muszę pamiętać, to znaczy, że jeszcze nie umiem :)

Ale tak naprawde to nie da sie wiele powiedziec bez ogladania in situ.

Dojdziemy i do tego. Już w przyszłym roku syn będzie miał ferie inaczej niż reszta młodzieży z ekipy, a za parę lat pewnie ze starymi nie będzie chciał jeździć. No i ekspresówkę w kierunku polsko-czesko-słowackich gór nam budują...

Użytkownik JarekS edytował ten post 23 marzec 2011 - 11:14

  • 1
pozdrawiam
Jarek

#26 bacteria

bacteria
  • Użytkownik
  • 741 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Lusti PCT 2014/2015
  • Imię :Justyna

Napisano 23 marzec 2011 - 15:14

Jakby mnie ktoś o zdanie zapytał to powiedziałabym: ręce wyżej, podkurczasz ręce. Wyciągnięcie rąk od razu powoduje zmianę stylwetki i wymaga jazdę na przodach. Twoja pozycja jest leciutko cofnięta na tyły (widać to w 17 sekundzie drugiego filmiku).
  • 3

#27 Niko130

Niko130
  • Użytkownik
  • 89 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Karkonosze
  • Narty:heady 163
  • Imię :Jerzy

Napisano 23 marzec 2011 - 19:42

Zrobiłem jakieś postępy czy jestem przypadek beznadziejny?


Postępy są . Narty są prowadzone nieco wężej , pewniej, równolegle.
Skrety wyprowadzane pewniej. Pozycja bardziej swobodna. Bazujesz na pozycji zrównoważonej jaką ma narciarz stojąc w miejscu. Tą pozycję utrzymujesz przez cały czas jazdy , jest to pozycja na stojąco( to jest zle). Kazde wejscie w skręt to jak na spacerze, wykonanie kroku w przód. A więc wyjscia ze stanu równowagi pozycji stojącej. Temu powinno towarzyszyc przeniesienie cieżaru w kierunku dziobów nart (tak jak przy chodzeniu, cialo pochylasz do przodu, a nogi wysuwasz aby nie upasc). W jezdzie wysuwanie nóg tez istnieje bo w slad za tulowiem podciągasz nogi i znów uzyskujesz pozycję zrównoważoną. Jestes gotowy do nowego skrętu. Innymi słowy to musisz wykonać ruch palce - pięta lub jak kto woli przód- tył.

To na początek. Rece same znajdą miejsce. ,Jeszcze jest jedna rzecz do poprawy ,Kolano zewnętrznej nogi.Jest ono ugięte ale nie miękie. Przy krokach kolana NIE SĄ SZTYWNE. Ale w jezdzie na nartach masz sztywne. Jesli je bardziej ugniesz więcej obciązysz nartę dolna poprawi się układ,kolano będzie bardziej miękkie, poprawią sie łuki wirazy (są one w swych początkach zrywane) poprawi się uklad, zmniejszy się zmęczenie miesni.

Pojawią się nowe blędy. :D
  • 5

#28 Narciarz

Narciarz
  • Użytkownik
  • 615 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Polska
  • Narty:Erbacher

Napisano 10 listopad 2011 - 12:46

Zgadzam się z przedmówcami ! Od butów flex 40 - 60 to tylko Cię będą nogi boleć, grubo miękkiej gąbki w bucie a Ty w miarę rozwoju sytuacji będziesz zaciskał klamry coraz bardziej, że Ci żylaki popękają, bo Ci będzie noga latać w bucie. Jeśli wiążesz jakąkolwiek przyszłość z narciarstwem albo jest to Twoje nowe hobby, kup sobie buciki Flex 80, takie żeby było mało gąbki w bucie i żeby ta gąbka w bucie była twarda, łatwo jest to sprawdzić, na języku ok 1 cm nie więcej ! Lepsze czucie narty i szybsze przkazanie tego co nogi chca uczynić z nartą . Pozostały wpływ na flex ma skorupa buta czyli tworzywo z którego wykonano but. Tutaj jednak im niższa temperatura tym tworzywo jest mniej elastyczne i flex się zwiększa ale tym nie zawracaj sobie już głowy, zwróć uwagę wyłacznie na grubość i twardość gąbki w bucie. Ja obecnie jeżdżę w butach Dolomit flex 130 więc nie obawiaj się flexu, bo to termin umowny (przy porządnym mrozie ciężko jest je ściągnąć z nóg ale jeździ sie wspaniale i to cały dzień na stoku a nie tylko 2 zjazdy na zawodach jak piszą niektórzy fachowcy bez paraktyki). Jeśli miałbym polecić jakieś buciki, to nic nie sugeruję ale polecam Atomic M-tech 80 (flex 80).
Aktualna cena nowych bucików Atomic M-tech 80 w sklepie http://www.starsport...moke-p-118.html to 490 PLN (srebrne z sezonu 07/08) więc chyba warto przemyśleć sprawę . Szczerze polecam, bo takie buty maiłem, do czasu kiedy nie obudziła sie we mnie chęć rywalizacji sportowej, późno to poczułem, gdzyż mam obecnie już 38 lat ale kiedyś nie było tylu stoków i wyciągów co teraz . Na marginesie, ze sklepem nic mnie nie wiąże, robiłem tam wyłącznie zakupy i moge polecić, może gdziś znajdziesz taniej.
Pozdrawiam serdecznie
poniżej linki do kilku moich filmów na youtube
http://www.youtube.com/watch?v=GCvx_zvbVjQ
http://www.youtube.com/watch?v=RXbE26xGiqA&feature=related



Pozwolę sobie skomentować twoją jazdę bez żadnych podtekstów skoro wstawiłeś już filmy.
Dotyczy pierwszego filmu.
-garbisz się
-za bardzo wychylasz tułów do przodu a biodra zostają z tyłu
-za nisko trzymasz dłonie
-za wąsko stoisz na nartach
-nie dokręcasz skrętów czego efektem są pozostające za tobą pióropusze śniegu.
Drugi film.
Nie wiem czy chciałeś jechać Fun Carving czy po prostu chciałeś zjechać na krawędzi.
Widać braki w postawie czego efektem jest brak pewności i stabilności na narach widać to w 7 sekundzie, 14sekundzie, 25sekundzie filmu.
Masz problem z prawym kolanem ucieka Ci na zewnątrz a najlepiej widać to przy skręcie w prawo w okolicach 30sekundy.
  • 1

Erbacher i Kneissl to przyjemność i satysfakcja z jazdy na tych nartach.

Forcefield – Nie krępuje twoich ruchów na nartach tyko chroni twój kręgosłup.

 


#29 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3529 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 10 listopad 2011 - 15:06



Lat ma 32, a dzień na nartach mógł być może 25, nie więcej.

Kiedyś w innym wątku wklejałem swoje próbki sprzed trzech lat:
http://www.kochamnar...ie-znecajcie-d/
filmy:
http://www.youtube.c...h?v=EKx_5e5EK7Q
http://www.youtube.c...h?v=tEVubt9zAG4
Piszę tam o 4-5 tygodniach, ale to jest z uwzględnieniem obozu narciarskiego 20 lat wcześniej, więc myślę, że okres nauki zbliżony. Na moje oko porównanie wypada zdecydowanie na korzyść Maćka :uklon2:

A teraz dodaję próbki tegoroczne. Odstęp to jakieś 3-3,5 tygodnia (na nartach), instruktorzy korespondencyjni z kochamnarty.pl.

http://www.youtube.com/watch?v=mPsC59mlRJ8

http://www.youtube.com/watch?v=YJo0qiIL4G0


Zrobiłem jakieś postępy czy jestem przypadek beznadziejny?


Ps. Edit - wyciąłem zbędne dane Dołączona grafika

a na ile te jazde oceniamy w skali 10-stopniowej?

ja samej jazdy nie komentuje, bo sie na poczatkujacych nie znam
  • 1
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#30 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 10 listopad 2011 - 15:49

a na ile te jazde oceniamy w skali 10-stopniowej?


Myślę że spokojnie na 6+ zasłużył. Po kilkunastu wyjazdach tak jeździć to dobrze wróży na przyszłość .
  • 1

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#31 barb

barb
  • Użytkownik
  • 42 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:K2 obsethed,K2 domain, Elan SLX
  • Imię :Maciek
  • Ulubiony stok:STOCK 84
  • Właściciel:WeSki.pl
  • Instruktor:SITN-PZN , SITS

Napisano 10 listopad 2011 - 19:15

Pozwolę sobie skomentować twoją jazdę bez żadnych podtekstów skoro wstawiłeś już filmy. Dotyczy pierwszego filmu. -garbisz się -za bardzo wychylasz tułów do przodu a biodra zostają z tyłu -za nisko trzymasz dłonie -za wąsko stoisz na nartach -nie dokręcasz skrętów czego efektem są pozostające za tobą pióropusze śniegu. Drugi film. Nie wiem czy chciałeś jechać Fun Carving czy po prostu chciałeś zjechać na krawędzi. Widać braki w postawie czego efektem jest brak pewności i stabilności na narach widać to w 7 sekundzie, 14sekundzie, 25sekundzie filmu. Masz problem z prawym kolanem ucieka Ci na zewnątrz a najlepiej widać to przy skręcie w prawo w okolicach 30sekundy.


Z tego wszystkiego zgodzę się tylko z tym że się garbi, prawie leży na kolanach. Reszta wytkniętych błędów chyba troche przesadzona. ale to moje zdanie. Na pewno nie napisałbym że jedzie niepewnie i nie stabilnie ;)

JarekS na pewno musi ściągnąć plecak :) u początkujących , nawet jeśli plecak jest lekki , często powoduję odchylanie sylwetki do tyłu. I Jarek jest odchylony do tyłu. Musi mocniej dociskać języki butów, przenieść ciężar ciała bardziej na palce. po za tym kolana i biodro musi wchodzić do środka skrętu. Za dużo jest uślizgu bokiem w każdym skręcie, co jest wynikiem powyższych błędów. Im stromiej tym mocniej ciężar ciała musi być przesunięty do przodu i na dolną nartę.

Pozatym przy takiej jeździe muszisz używać kijów. Jeśli teraz nie nauczysz się nawyku wbijania kija przed skrętem , później będzie jeszcze trudniej to wdrożyć.

Jest trochę do poprawy ale , biorąc pod uwagę staż narciarski , jazda bardzo ładna ;)
  • 2
YOU WILL NEVER SKI ALONE

#32 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 11 listopad 2011 - 11:34

Widać braki w postawie czego efektem jest brak pewności i stabilności na narach widać to w 7 sekundzie, 14sekundzie, 25sekundzie filmu.
Masz problem z prawym kolanem ucieka Ci na zewnątrz a najlepiej widać to przy skręcie w prawo w okolicach 30sekundy.


hej Racetiger
nie daj się ściemnić
jedziesz pewnie i widać że masz radochę
chciałbym też tak jeździć
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#33 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 11 listopad 2011 - 15:53


Widać braki w postawie czego efektem jest brak pewności i stabilności na narach widać to w 7 sekundzie, 14sekundzie, 25sekundzie filmu.
Masz problem z prawym kolanem ucieka Ci na zewnątrz a najlepiej widać to przy skręcie w prawo w okolicach 30sekundy.



hej Racetiger


Jan jestem tu nowy. Możesz mi napisać kto to jest Racetiger?


I trochę nie w temacie : Robert czy mógłbyś używać normalnej czcionki? Piszesz drobną i na telefonie jest mało widoczna. :)

Użytkownik Adrian edytował ten post 11 listopad 2011 - 15:54

  • 1

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#34 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 14 listopad 2011 - 15:45

Jan jestem tu nowy. Możesz mi napisać kto to jest Racetiger?

niestety znam tylko wirtualnie
ale podoba mi się jego jazda
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#35 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 14 listopad 2011 - 17:34

Ja już nie wiem kogo oceniamy w tym wątku. Skąd tu nagle Racetiger?

(dzisiaj spadła mi na głowę torba z butami więc mój mózg nie pracuje dobrze :alegosc: )
  • 1

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#36 Niko130

Niko130
  • Użytkownik
  • 89 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Karkonosze
  • Narty:heady 163
  • Imię :Jerzy

Napisano 15 listopad 2011 - 00:03

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Racetiger, mnie się jazda podoba. Nie będę komentował filmu. Na zdjęciach pokazalem fragmenty z jazdy.
Napisz sam komentarz . Odnieś sie do ostatniego zdjęcia.

Najlepsze wg mnie są dwa pierwsze zdjęcia. Napewno już wiesz o co mi chodzi.

Użytkownik jur39ek edytował ten post 15 listopad 2011 - 00:06

  • 2

#37 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 15 listopad 2011 - 17:38

Racetiger, mnie się jazda podoba. Nie będę komentował filmu........


Jur39ek moim zdaniem powinieneś skomentować.
Mam takiego kolegę na innym forum Nico się nazywa i on w trzech zdaniach napisał mi to o czym inni piszą książki.
Myślę że Racetiger jest na tyle dobrym narciarzem że na pewno wyciągnie wnioski ale ja np. chciałbym mieć to wytłumaczone. Pewnie kilku innych kolegów też.

Pozdrawia "Twoje utrapienie" :)
  • 0

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#38 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 15 listopad 2011 - 19:18

Mam takiego kolegę na innym forum Nico się nazywa i on w trzech zdaniach napisał mi to o czym inni piszą książki.

hej Adrian
to zaproś proszę tego wspaniałego Nico na nasze forum
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#39 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 15 listopad 2011 - 21:01

Ok Jan nie ma problemu napiszę do niego. Nie wiem tylko czy będzie chciał aż tak dobrze to go nie znam.
  • 1

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#40 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 16 listopad 2011 - 08:16

Cześć

Ok Jan nie ma problemu napiszę do niego. Nie wiem tylko czy będzie chciał aż tak dobrze to go nie znam.

He he he he ale ubaw......:) :)
Pozdro serdeczne
  • 3




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych