Skocz do zawartości


Zdjęcie

Góra Kamieńsk - KWB Bełchatów,


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 decent

decent
  • Użytkownik
  • 372 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Fisher Rx8
  • Imię :Radek
  • Ulubiony stok:Brak :((

Napisano 03 luty 2011 - 23:21

Dołączona grafika
Co tu napisać jak sama nuda narty, śnieg, kanapa Doppelmayr i talerzyk góra Kamieńsk sponsorowana prze PGE KWB Bełchatów i człowiek na nartach, który zachowuje się jak chomik jedzie na górę i zjeżdża na dół i tak w kółko do tego za to płaci i ma banan na twarzy to chyba nie jest normalne?

A więc zacznijmy przynudzać szybko z pracy do domu 17 w autko (oczywiście pomijam ubieranie się i takie tam) na 18 meldujemy się na posterunku okolica biała parking dość solidnie obłożony, ale do kanapy kolejki brak (ufff) kupujemy karneciki, do 21 czyli końca (a zapomniałbym byłem tylko ja i moja lepsza połowa Ewa "Mishale").
Zadowoleni z widoków wkraczamy do akcji zapinamy kurtki zakładamy gogle wpinamy buty w narty ustawiamy tym krzywym do przodu, pod kanapę i na górę, jadąc leniwie na górę oceniam trasę i warunki, no cóż cudów nie ma mamy +1 stok jest miękki taki hmmm gliniasty, ale podświadomie czuje, że może być fajnie. Pierwszy zjazd to rozgrzewa poznanie stoku gdzie przetarcie gdzie lód a gdzie inne niespodzianki wlecząc się również w dół dość leniwie oceniam, że jest fajnie i jeździmy coraz bardziej pewnie jak ten chomik :zeby: za którymś razem niestety jadąc zdaje się, że na krawędziach wpadam na coś (ciało obce, bo nie śnieg) i wypadam z rytmu zatrzymuje się patrzę, co to było podchodzę i znajduję na środku stoku spłaszczoną butelkę PET no rzesz tu musiałem sobie @$%^@$^$%@ :fak: butelkę zabrałem i zwiozłem na sam dół, co by inna sierota się nie wywróciła i krzywdy sobie nie zrobiła później jeszcze jedna gleba, ale taka z fantazją Dołączona grafika i dalej jak ten chomik do 20: 48 kończymy jazdę i ruszmy niestety do domu.

A teraz konkret:

Stok przygotowany 4/5 jak na wieczorową porę
Ludzi mało
Trasy wszystkie otwarte
Warunki 3.5/5
Brak kamieni i przetrać
W trakcie jazdy doświadczyliśmy opadu śniegu, mgły, wiatru oraz braku jakichkolwiek zjawisk atmosferyczny uprzykrzających jazdę.


A teraz kilka fotek:

Załączony plik  IMG_0718.jpg   284,47 KB   32 Ilość pobrań Załączony plik  IMG_0743.jpg   275,4 KB   38 Ilość pobrań Załączony plik  IMG_0750.jpg   338,27 KB   42 Ilość pobrań Załączony plik  IMG_0752.jpg   261,42 KB   5 Ilość pobrań

Załączony plik  IMG_0752.jpg   261,42 KB   5 Ilość pobrań Załączony plik  IMG_0753.jpg   252,99 KB   34 Ilość pobrań Załączony plik  IMG_0754.jpg   314,46 KB   29 Ilość pobrań Załączony plik  IMG_0755.jpg   341,89 KB   25 Ilość pobrań

Załączony plik  IMG_0760.jpg   327,43 KB   21 Ilość pobrań

Pozdrawiam


Ps. Czy ktoś zna się na aparatach tak aby można robić ładne zdięcia wieczorową porą ???

Użytkownik jabol edytował ten post 06 sierpień 2012 - 14:48

  • 6

#2 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 03 luty 2011 - 23:53

Kurcze nocne jazdy maja swoj urok.Zawsze je lubilem.
P.S.Zainspirowany Deczkowy fotosprzetem sprawilem sobie w ubieglym roku cos takiego: http://www.photograp..._ex_h10_review/ .I zadowolony jestem jak na razie choc w nocy to roznie bywa,szczegolnie jak jest ciemno :hysterical: .

Użytkownik pytek45 edytował ten post 04 luty 2011 - 18:06

  • 1
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#3 Janior

Janior
  • Użytkownik
  • 182 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:VOLKL UNLIMITED AC2
  • Imię :Waldek
  • Ulubiony stok:Wierchomla

Napisano 04 luty 2011 - 10:54

A mieliśmy być z Wami, gdybym nie poszedł wczoraj do lekarza to byłbym na bank a tak... koniec sezonu dla mnie.
Fajną mieliście jak wdać zabawę i o to chodzi :thumbsup:
pozdrawiam serdecznie :)
  • 0

#4 decent

decent
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 372 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Fisher Rx8
  • Imię :Radek
  • Ulubiony stok:Brak :((

Napisano 04 luty 2011 - 12:38

Wielka szkoda że tak banalna wywrotka odbiła się taką kontuzją współczuje Ci bardzo.

Było super choć nie do końca byliśmy zdecydowani czy jechać zwłaszcza że Isia się pochorowała ty nie mogłeś, ale koniec końców postanowiliśmy jedziemy i nie żałujemy prawie 3 godziny śmigania choć po ostatnich wyprawach góra Kamieńsk w moich oczach zamieniła się w górkę :)

Pozdrawiam
  • 0

#5 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 04 luty 2011 - 12:40

Z tego co słyszałem, to w weekendy nie ma sensu tam jezdzić. Podobno ogromne tłumy, niestety. To tak dla jasności ;)
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#6 isia123

isia123
  • Użytkownik
  • 299 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 04 luty 2011 - 12:53

Dzięki za relację :) Tym bardziej, że nie wiadomo jak długo będzie można tak jeździć, wieczorami. Pogoda ma się załamać, choć dzisiaj posypało :)
Bardzo mi przykro, że choroba mnie nie opuszcza, miałam ogromną ochotę pojechać.
Paulina
P.S. Nie ma sensu jeździć w weekendy, bo jest masakra, ale wieczorami jest miodzio!
Isia


  • 1

#7 decent

decent
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 372 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Fisher Rx8
  • Imię :Radek
  • Ulubiony stok:Brak :((

Napisano 04 luty 2011 - 13:01

Nie przesadzajcie czasami się da film kręcony rok temu 6 marca Sobota :) tylko to już marzec więc wiele osób pochowało narty i wspominało sezon a my jeszcze to był ostatni raz.



Pozdrawiam

Użytkownik decent edytował ten post 04 luty 2011 - 13:01

  • 1

#8 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 04 luty 2011 - 13:41

Radziu, napisałem by Ci ktoś łba nie ukręcił w razie czego.... no ale ;)
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#9 isia123

isia123
  • Użytkownik
  • 299 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 17 luty 2011 - 08:04

Jedziemy dzisiaj na Kamieńsk :) Chętnych do spotkania zapraszamy.
Paulina
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych