Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kasprowy 22.01 czyli narciarstwo w chmurach


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 peregrin

peregrin
  • Użytkownik
  • 183 postów
  • Skąd:Katowice
  • Imię :Maciek

Napisano 23 styczeń 2011 - 15:21

Cześć, wczoraj udało się spędzić piękny dzień na Kasprowym.

Świetne miejscami warunki śniegowe; fajna ekipa, lampa na górze i dywan z chmur pod stopami...

Ludzi nie za wiele; w Zakopie Małyszomania i narzekanie na kiepską pogodę :hysterical:

Kilka fotek moich i kolegi Pontixa (powder.pl):

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Piękny dzień - najeździliśmy się z Hansem i Pontixem po pachy ;)

Pontix z Gnalim i jego kolegą zapodali świeny mega zjazd z Pośredniego na pełnym gazie - akurat z Hansem podchodziliśmy Goryczką i mieliśmy kino w pełnej krasie (no prawie, bo czasem mgły nawiewało)

I jeszcze chłopaki Kwaśny1982 i Bartosz - kozaki ze skrzydłami - zrobili chyba z pięć lotów na Gąsienicy - a gdy "zieloni" ich przegonili to kontynuacja na Goryczce (filmik Bartka). Gratulacje :)

Jazda z dywanem chmur pod stopami - niesamowita. Pod koniec wjeżdżasz w chmury i po kilku minutach jesteś w innym świecie - tym razem chmury już nad głową. Taka metafora życia - na dole mgła i chmury, a w górach piękne słońce i widok na wszystko "z góry".

Metafizyczne przeżycie :D
  • 14

#2 waldek k

waldek k
  • Użytkownik
  • 78 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Kastle MX 78
  • Imię :Waldek

Napisano 23 styczeń 2011 - 18:57

Ach jak zazdroszczę !:uklon2:
I fotki super :thumbsup:
  • 0

#3 marecki

marecki
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 24 styczeń 2011 - 09:41

Maciek.................:uklon2:
  • 0

#4 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 25 styczeń 2011 - 14:33

Maciek, podziwiać Was to dużo za mało, wielbić, ale tylko jak największego idola z plakatem na ścianie! :uklon2: ja myślałam, że po hałdzie, zimie w lecie i paru innych, to ja już wiele widziałam, ale po tym, co teraz zobaczyłam, to wiem jedno, że nudy z Tobą nie ma i jeszcze nie raz ani nie dwa mnie czymś zaskoczysz :uklon2:
szacun dla Ciebie i dla Chłopaków!

se druknę fotkę i na ścianę :ukryty: :zawstydzona: :tancze:
Ola

P.S. i jak tu z Wami na narty gdzieś jechać, siara Was nawet zaprosić... chyba, żeby Wam jajecznicę zrobić, albo narty ze śniegu poczyścić :hysterical: :hysterical:
  • 0

#5 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 25 styczeń 2011 - 15:36

wygląda na to że kolejka była nieczynna i wogóle nic nie wyratrakowali :zeby:
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#6 peregrin

peregrin
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 183 postów
  • Skąd:Katowice
  • Imię :Maciek

Napisano 25 styczeń 2011 - 21:50

Łoooooo, Osetia, tak mi mów! :hysterical:

Znowu się dowartościowałem. Dla uczciwości przekazu muszę jednak dodać, iż nie ja te chmury ustawiłem tak nisko. Ja tylko uważnie czytam prognozy pogody...

Dzięki za miłe słowa i mam nadzieję, że kiedyś zachce Wam się zabrać wspólnie na Kasprusia co by trochę popiracić w okolicy ;)

pzdr!
  • 1

#7 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 26 styczeń 2011 - 09:13

Łoooooo, Osetia, tak mi mów! :hysterical:

Znowu się dowartościowałem. Dla uczciwości przekazu muszę jednak dodać, iż nie ja te chmury ustawiłem tak nisko. Ja tylko uważnie czytam prognozy pogody...

Dzięki za miłe słowa i mam nadzieję, że kiedyś zachce Wam się zabrać wspólnie na Kasprusia co by trochę popiracić w okolicy ;)

pzdr!


Maciek, ja już film i foki obejrzałam kilka razy, zresztą przyznaje się bez bicia i podduszania ;) , że często zaglądam do Twoich wcześniejszych relacji :thumbsup: Jak tak sobie poczytam i pooglądam, to jakoś mi lepiej :uklon2: potem prostuję się w fotelu i sobie tak myślę... ja znam tych gości :hysterical:

Poza tym, chyba niczym nie uzasadniona wrodzona skromność nie pozwala Ci się przyznać, że robicie coś więcej niż przeciętny obywatel i/lub narciarz. Dowody i tu i tam, bo na kolejnym filmie widać tłum gapiów z aparatami :hysterical: samoistny fun klub! bo chyba nie zabieracie autokarów wypełnionych "kibicami" ;) Nie dziwię im się, bo gdybym coś takiego zobaczyła, to i ja funkcjonowałabym na zasadzie "japończyka", fotki, otwarty dziób i pełen zachwyt.... :man_in_love:

Podczas ostatniego wypadu na Stubai, kiedy z Pytkiem błąkaliśmy się poza trasą, spoglądaliśmy na miejsce dla mnie niedostępne, dla Pytka już tak, wzdychaliśmy i gadaliśmy, że Peregrin z ekipą miałby tutaj raj...

Ja plakacik na ściankę, koszulkę z napisem "Peregrin" i oczywiście postawa "pewniak".... znam gościa... :alegosc:

Ola
  • 0

#8 peregrin

peregrin
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 183 postów
  • Skąd:Katowice
  • Imię :Maciek

Napisano 26 styczeń 2011 - 14:42

He, he, he :) Koszulkę to najlepiej z odbitą twarzą - jak w Forrest Gump :hysterical:

Cała masa ludzi robi ciekawe rzeczy - tylko o tym nie piszą

Ja akurat nie wstydzę się uprawiać autolanserstwa i na tą okoliczność znowu za jakiś czas wrzucę jakąś propagandową relację :zeby:


jakby kto chciał w puchu pofrirajdować - w sobotę zanosi się na fajny warun np. na Kasprusiu ;)

pzdr!
  • 1

#9 Ewa13

Ewa13
  • Użytkownik
  • 64 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Salomon GT PRO 24
  • Imię :Ewa
  • Ulubiony stok:Pilsko

Napisano 26 styczeń 2011 - 15:48

Cześć, wczoraj udało się spędzić piękny dzień na Kasprowym.
Metafizyczne przeżycie :D

jestem nowa, piekne zdjęcia ...cudne. Wybieram sie w ten pt na Kasprowy mam nadzieje ze pogoda będzie równie cudowna:)
  • 0
-------------------
Pozdrawiam
Ewa

#10 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 styczeń 2011 - 17:16

jestem nowa, piekne zdjęcia ...cudne. Wybieram sie w ten pt na Kasprowy mam nadzieje ze pogoda będzie równie cudowna:)


Ewa, wiesz co czynisz? http://www.pkl.pl/in...lskiweather_pi1[showUid]=1&cHash=b14236178e9239d90a9b2c91c7b78c79 Nawet nie da sie do Kuznic zjechac nartostrada. Jedynie na Gasienicowej mozna troche pohasac. Chyba ze tak jak Peregrin, off piste i off law :)
  • 0

#11 peregrin

peregrin
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 183 postów
  • Skąd:Katowice
  • Imię :Maciek

Napisano 26 styczeń 2011 - 20:27


jestem nowa, piekne zdjęcia ...cudne. Wybieram sie w ten pt na Kasprowy mam nadzieje ze pogoda będzie równie cudowna:)


Ewa, wiesz co czynisz? http://www.pkl.pl/in...lskiweather_pi1[showUid]=1&cHash=b14236178e9239d90a9b2c91c7b78c79 Nawet nie da sie do Kuznic zjechac nartostrada. Jedynie na Gasienicowej mozna troche pohasac. Chyba ze tak jak Peregrin, off piste i off law :)


Cześć,

bez żadnego problemu zjedziesz na nartach Goryczkową do samego Ronda w Kuźnicach. Nartostrada jest przejezdna w dobrych warunkach do samego dołu, a co więcej jest ratrakowana.

Nieprzejezdna jest jedynie nartostrada z Hali Gąsienicowej na Nosalową Przełęcz.

Możesz normalnie, oficjalnie zjechać Goryczkową. A w Kotle Gąsienicowym pośmigasz w ekstra warunkach.

Takie na "pół legalne" są zjazdy z Beskidu i Suchej Przełęczy ale w tygodniu nie powinnaś mieć żadnych kłopotów. Zresztą chłopaki z tepeenu grzecznie pouczają, a nie karzą.

Zresztą sam jutro jadę :Papryczka: - więc zdam relację późnym wieczorem ;)

pozdro!
  • 2

#12 Ewa13

Ewa13
  • Użytkownik
  • 64 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Salomon GT PRO 24
  • Imię :Ewa
  • Ulubiony stok:Pilsko

Napisano 27 styczeń 2011 - 09:13

[Cześć,

bez żadnego problemu zjedziesz na nartach Goryczkową do samego Ronda w Kuźnicach. Nartostrada jest przejezdna w dobrych warunkach do samego dołu, a co więcej jest ratrakowana.

Nieprzejezdna jest jedynie nartostrada z Hali Gąsienicowej na Nosalową Przełęcz.

Możesz normalnie, oficjalnie zjechać Goryczkową. A w Kotle Gąsienicowym pośmigasz w ekstra warunkach.

Takie na "pół legalne" są zjazdy z Beskidu i Suchej Przełęczy ale w tygodniu nie powinnaś mieć żadnych kłopotów. Zresztą chłopaki z tepeenu grzecznie pouczają, a nie karzą.

Zresztą sam jutro jadę :Papryczka: - więc zdam relację późnym wieczorem ;)

pozdro!



no to wymienimy relację:)

bedzie dobrze:)
  • 0
-------------------
Pozdrawiam
Ewa

#13 peregrin

peregrin
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 183 postów
  • Skąd:Katowice
  • Imię :Maciek

Napisano 31 styczeń 2011 - 10:30

Cześć, odpisuję dopiero teraz - bo od czwartkowego wieczoru telepię się w łóżeczku w malignie...

W czwartek warunki takie sobie; śniegu sporo ale nie był to już ten sam boski puch co w zeszłą sobotę. Zsiadły, miejscami przewiany - gorszy do jazdy. Natomiast na boiskach warunki dużo lepsze niż wcześniej.
Co z tego jak zabrałem narty 12cm pod butem...
Na Goryczkowej tradycyjnie warunki świetne, miejscami można było popływać. Wycofaliśmy się jednak dość wcześnie bo pogoda w czwartek to tradycyjne tatrzańskie "mleko" - i poza trasą niewiele można było zdziałać - do końca dnia ujeżdżaliśmy Harendę gdzie chłopaki przygotowywali się mistrzostw we freeskingu

Ewa13 - jak się udał wyjazd?

Piątek i sobota to już lampa i wymarzone warunki do jeżdżenia po górach...

pzdr
  • 1

#14 Ewa13

Ewa13
  • Użytkownik
  • 64 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Salomon GT PRO 24
  • Imię :Ewa
  • Ulubiony stok:Pilsko

Napisano 01 luty 2011 - 10:36

Cześć, odpisuję dopiero teraz - bo od czwartkowego wieczoru telepię się w łóżeczku w malignie...

W czwartek warunki takie sobie; śniegu sporo ale nie był to już ten sam boski puch co w zeszłą sobotę. Zsiadły, miejscami przewiany - gorszy do jazdy. Natomiast na boiskach warunki dużo lepsze niż wcześniej.
Co z tego jak zabrałem narty 12cm pod butem...
Na Goryczkowej tradycyjnie warunki świetne, miejscami można było popływać. Wycofaliśmy się jednak dość wcześnie bo pogoda w czwartek to tradycyjne tatrzańskie "mleko" - i poza trasą niewiele można było zdziałać - do końca dnia ujeżdżaliśmy Harendę gdzie chłopaki przygotowywali się mistrzostw we freeskingu

Ewa13 - jak się udał wyjazd?

Piątek i sobota to już lampa i wymarzone warunki do jeżdżenia po górach...

pzdr


z przykrościa wielką informuje ze z uwagi na odbiór auta dopiero w sobote Kasprowy przeszedł mi koło nosa.
miałam w naprawie samochód.
ale nie byczyłam sie w weekend bo to grzech w taka pogodę, sobota spedzona w lesie:) na stkach Romanki, Rysianki, a niedziela nartki w Korbielowei na Pilsku, gdzie zreszta chciałabym wybrac sie równiez jutro. Z info pogodowych wynika ze juz niebawe czeka nas kolejna odwilż, bardzo chciałabym na Kasprowy dotrzec w ten weekend, mam nadzięje ze wkońcu wszytko wypali, a złośliwość rzeczy martwych nie stanie na drodzę.
  • 0
-------------------
Pozdrawiam
Ewa






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych