Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spotkanie w grunikach, Gruniky 2011


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#41 Pit

Pit
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 01 luty 2011 - 15:55

Bacteria,
pamiętaj o linkach o które Cię prosiłem :)
A Maćka poproś o relację, może się przełamie i coś skrobnie tutaj u Nas.
  • 1

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#42 bacteria

bacteria
  • Użytkownik
  • 742 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Lusti PCT 2014/2015
  • Imię :Justyna

Napisano 01 luty 2011 - 16:28

http://www.holidayin...1&frm=info&raw= to jest to o czym mówiłam. Fajne domnki tam są jakieś 30 metrów od stoku. Nie mają niestety swojej strony.

http://www.skimosty.cz/ to jest bardziej dostępne, aczkolwiek tylko Knedle mogą wpaść na taki pomysł dojazdu jak jest tam.

Poszukam jeszcze czegoś.

Czechy na razie są przez nas nieodkryte.


Maciek: "relacje z mojego niedzielnego wyjazdu opiszę później, bo na razie jadę na wieczorną jazdę na Praciaki. Szkoda, że nie dacie rady :peace: "

Moja dygresja: on jest kapkę złośliwy... :chair:

Użytkownik bacteria edytował ten post 01 luty 2011 - 16:32

  • 1

#43 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 01 luty 2011 - 23:02

Cześć

Ale jak wiecie nie wszystko do końca często nie jest idealne. Wracając do domu przed samym Bielskiem wpadliśmy w dziurę na drodze tylnym kołem. Prędkość bardzo mała, wychodzenie z zakrętu, wieczorna pora i babam !!!!!
Zjazd na parking, wysiadamy a tutaj nam się pokazuje wspaniały widok, zresztą sami zobaczcie:


Polskie drogi.....Sam nie wiem co by było gdyby to była prędkość bo ja wiem, np. 110-120/H
Uważajcie, bo to co się dzieje na naszych traktach w skali od 1-10 to jeden !!!


Kup normalne stalowe felgi i nie będziesz miał takich sytuacji Piotrze. Alu do terenówki???
Pozdro
  • 0

#44 bacteria

bacteria
  • Użytkownik
  • 742 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Lusti PCT 2014/2015
  • Imię :Justyna

Napisano 02 luty 2011 - 09:59

Jakbyś dobrze poczytał to Pit ubolewa nie nad felgą tylko nad stanem polskich dróg.
  • 0

#45 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 02 luty 2011 - 10:40

Moja dygresja: on jest kapkę złośliwy... :chair:


rzekłabym nawet, ze deczko... złośliwy :hysterical: , ale ja mu wybaczam za grzanie rąk na wyciągu :dziekuje:
  • 1

#46 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 luty 2011 - 10:57

Kup normalne stalowe felgi i nie będziesz miał takich sytuacji Piotrze. Alu do terenówki???


Ponoc opinia, ze alu nie lubi zimy to mit. Ale cos mi sie zdaje, ze u Piotra profil nieco za niski. W terenowce? :) Kolega zakupil Subaru Lesnika (czyli po ang. Forester). Naped na 4, a jazkze, potezny silnik beznynowy 2.5 l. Ze bez reduktora to jeszcze jestem w stanie zrozumiec, bo moment potezny, ale opony niskoprofilowe w takim samochodzie? Po co to? Dlaczego?... Odpowiedz znam. :) Kolega bynajmniej nie chcial takich opon, ale nie mial wyboru, a samochod mu sie podobal.
  • 0

#47 Pit

Pit
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 02 luty 2011 - 11:10

Mi się ani opony, ani samochód nie podobał. A co do wielkości opon, to komu mam dać w ucho ;) No.....komu :thumbsup:
Zresztą już wszystko załatwione i w weekend jadę na narty !
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,







Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych