Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spotkanie w grunikach, Gruniky 2011


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#21 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 28 styczeń 2011 - 09:32

Hihihihihihi :thumbsup:

hej Mausser - życze wesołej zabawy w Grunkach
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#22 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 29 styczeń 2011 - 15:41

Towarzystwo pewnie jeszcze doskonale bawi się na stoku, a ja z bólem serca musiałem wrócić.
Post Deczko_Innego jest nielogiczną wypowiedzią pisaną pod wpływem chwili, jednak to co pisze to prawda :) Całkiem przypadkiem dodam że sam D_I zapomniał skarpet narciarskich...
Wracając do samego spotkanie i co najważniejsze jeżdżenia na nartach. Niezwykle miłą niespodzianką była duża ilość śniegu i spory mróz.
Tak jak już Deczko zdążył napisać w czwartek akurat Gruniky otwarte były tylko do 17, co zmusiło nas do przejazdu na polską stronę. Wybór padł na krzesło "Baba" zaraz obok "1" na stokach Pilska.
Warunki bardzo dobre, brak muld, dziur, kamieni - jedynie lodowa połać przy końcówce trasy.
Cena za wieczorne jeżdżenie na babie jest prawie równa karnetowi całodniowemu na Grunikach - 1:0 dla Słowaków.
Piątek - to już błękitne niebo i słoneczko od samego rana! Do godziny 11 Gruniky prawie że puste, później stopniowo przybywało ludzi jednak bez żadnej extremy.
Trasa przygotowana perfekcyjnie, szybki orczyk z wyrównanym podjazdem - najwyższy poziom!
Oczywiście na stoku spotkanie Słowaka było wyczynem...Polacy opanowali te rejony w 100%. Płatność możliwa i w złotówkach i w euro. Karnet od 9 do 16 - 13euro
Wieczorem trasa nie dawała po sobie poznać że setki ludzi po niej zjechały, dalej było twardo i równo. Jeśli ktoś lubi, mógł by się doczepić do oświetlenia, jednak mi nie sprawiało to żadnego problemu.
Podsumowując, wyjeździłem się jak mało kiedy w Polsce, dziękuje tym którym chciało się przyjechać czyli Oli i Pitowi oraz tym którzy w końcu dojechali czyli Deczkowi i Joli :)


Był pyszny grill Załączony plik  P1274456.JPG   90,98 KB   29 Ilość pobrań było słoneczko Załączony plik  P1284480.JPG   123,33 KB   31 Ilość pobrań

mrozik też niezły Załączony plik  P1284488.JPG   156,1 KB   28 Ilość pobrań Załączony plik  P1284581.JPG   117,22 KB   28 Ilość pobrań i chatka ładna Załączony plik  P1284493.JPG   202,97 KB   33 Ilość pobrań na stoku była też wycieczka zakładowa Załączony plik  P1284496.JPG   154,36 KB   34 Ilość pobrań
Widoczek na Babią Górę towarzyszył nam przez cały dzień Załączony plik  P1284498.JPG   103,5 KB   40 Ilość pobrań Testy Dueli też były Załączony plik  P1284515.JPG   170,28 KB   44 Ilość pobrań "szlifowanie techniki" - Załączony plik  P1284523.JPG   191,93 KB   49 Ilość pobrań literatura fachowa Załączony plik  P1284592.JPG   123,73 KB   52 Ilość pobrań Niektórzy byli zmęczeni Załączony plik  P1284570.JPG   144,85 KB   48 Ilość pobrań ale jak przyjechał Deczko z Jolą od razu Załączony plik  P1284569.JPG   155,96 KB   44 Ilość pobrań

Z mojej strony tyle, czekam na relacje reszty ekipki. Szkoda że nie było nas więcej, miejmy nadzieję że w tym miejscu jeszcze kiedyś większy Zlot KN się odbędzie!

Załączone pliki


Użytkownik AdamSlask edytował ten post 29 styczeń 2011 - 15:54

  • 8

#23 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 30 styczeń 2011 - 23:57

Z mojej strony tyle, czekam na relacje reszty ekipki.


Powiem tak: zawsze marzyłem, żeby zakotwiczyć na kilka dni po słowackiej stronie Pilska w tym odludnym miejscu jakim jest Biała Farma. No i się udało dzięki Szanownym Osetii i Pitowi, którzy wymyślili sobie to miejsce na kilka narciarskich dni za co niezwykle gorąco dziękuję. Serdeczne podziękowania składam Tobie AdamieŚ. bo przyczyniłeś się, że nie musieliśmy iść na spotkanie z buta. Dramatu by nie było, ale doszlibyśmy tam z Podbeskidzia dzisiaj po południu lub jutro rano, czyli deczko po czasie :D.
Szkoda, że znowu termin zahaczył o łikend, czyli porę nadającą się do wszystkiego tylko nie jazdy na nartach, choć w sobotę udało się całkiem miło i bezkolejkowo pojeździć w Polhorze.
Tam też udało mi się uprosić Pita żeby dał się karnąć na nowym nabytku, czyli Dynalkach Coursach 178. Nie chciał, ale w końcu dał się przekonać:zeby:. Dość dawno nie jeździłem na gigantkach, ale od pierwszego skrętu było super. Jazda że hej. Zdecydowanie jako drugie narty do przewietrzenia się po slalomkach.
W sobotę niestety wyjechał Adam wzywany przez rodzinne obowiązki, ale dojechali chora Bacteria z Maćkiem. Maciek jak każdy porządny chłop walnął Złotego Bażanta i pojechał z Osetią na Gruniki pojeździć w nieurągających narciarskiej godności wieczornych okolicznościach przyrody (10 osób na stoku).
Mała dygresja: gościu, który do kwietnia 2009 nie miał nigdy w życiu przypiętych nart w tej chwili jeździ tak, że patrząc na niego nie mogę wyjść z osłupienia....:thumbsup:
W niedzielę cudu nie było. Podjechaliśmy na Gruniki, szczeny nam opadły. Po raz pierwszy od lat wziąłem udział w tragikomicznej szopce zwanej niedzielnym okołopołudniowym jeżdżeniem na nartach. To doświadczenie opiszę w innych tematach z których jeden na pewno będzie dotyczył "bezpieczenstwa na stoku".

Od roku z hakiem podobne spotkania nazywały się "Zlotami KN" z kolejnymi numerami, ten z jakiegoś powodu był tylko "Spotkaniem w Grunikach", ale za to Spotkaniem wyjątkowo udanym, miłym i sympatycznym. Jeszcze raz Dzięki Wszystkim! :dziekuje:

Na powitanie nie było chleba i soli, za to kiełbasa biała i nie biała z grila Załączony plik  001.jpg   86,4 KB   41 Ilość pobrań
Jeszcze z Adamem Załączony plik  002.jpg   99,52 KB   42 Ilość pobrań
Biała Farma o poranku Załączony plik  003.jpg   116,93 KB   37 Ilość pobrań
Sobotnia Polhora Załączony plik  005.jpg   110,33 KB   33 Ilość pobrań
Żywienie zbiorowe Załączony plik  006.jpg   139,91 KB   41 Ilość pobrań
Odpoczynek środków lokomocji Załączony plik  008.jpg   116,96 KB   46 Ilość pobrań
W niedzielę zamiast wybrać to Załączony plik  010.jpg   182,88 KB   52 Ilość pobrań
wybraliśmy to :hysterical:Załączony plik  012.jpg   183,36 KB   44 Ilość pobrańZałączony plik  013.jpg   107,96 KB   48 Ilość pobrań
Dziewczyny przynajmniej mogły posiedzieć wśród armat z widokiem na Babią Załączony plik  016.jpg   141,63 KB   55 Ilość pobrań
"Klasycystyczna szur-szur" Ola zaczyna być historią :zeby: Załączony plik  017.jpg   234,34 KB   55 Ilość pobrańZałączony plik  018.jpg   212,47 KB   52 Ilość pobrań
Ku chałupie Załączony plik  020.jpg   111,67 KB   44 Ilość pobrań

Użytkownik deczko inny edytował ten post 31 styczeń 2011 - 00:08

  • 7

#24 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 31 styczeń 2011 - 09:07

Nie pozostaje nic innego jak pogratulowac udanego spotkania.I prosze wiecej nie wklejac zdjec jedzonka bo glodny jestem.Dziekuje.
  • 3
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#25 bacteria

bacteria
  • Użytkownik
  • 741 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Lusti PCT 2014/2015
  • Imię :Justyna

Napisano 31 styczeń 2011 - 09:40

Dojechali na miejsce.
Nie wzięli:
- herbaty
- kawy
- cytryn
- płynu do mycia naczyń
- ręczników
Pojechali pojeździć na nartach, a Knedle zamknęły im przed nosem zawsze czynny wyciąg i musieli korzystać z gościnności Polaków w Korbielowie.
Fatum jakieś? Woskowa lalka i szpilki? :zeby: aż się boję tam jutro jechać :hysterical:



I papierku toaletowego też nie wzięli a chusteczki były już na wykończeniu :dziekuje: na szczęcie jestem JA :dziekuje:

A poza tym to Deczko zachował się deczko nie ładnie i nie umieścił fotki " dwuosobowej komisji do spraw techniki jazdy narciarskiej indywidualnej" zwanej również "lożą szyderców".

Użytkownik bacteria edytował ten post 31 styczeń 2011 - 09:54

  • 3

#26 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 31 styczeń 2011 - 10:03

Cześć

.......Tam też udało mi się uprosić Pita żeby dał się karnąć na nowym nabytku, czyli Dynalkach Coursach 178. Nie chciał, ale w końcu dał się przekonać:zeby:. Dość dawno nie jeździłem na gigantkach, ale od pierwszego skrętu było super. Jazda że hej. Zdecydowanie jako drugie narty do przewietrzenia się po slalomkach.

W niedzielę cudu nie było. Podjechaliśmy na Gruniki, szczeny nam opadły. Po raz pierwszy od lat wziąłem udział w tragikomicznej szopce zwanej niedzielnym okołopołudniowym jeżdżeniem na nartach. To doświadczenie opiszę w innych tematach z których jeden na pewno będzie dotyczył "bezpieczenstwa na stoku".

Od roku z hakiem podobne spotkania nazywały się "Zlotami KN" z kolejnymi numerami, ten z jakiegoś powodu był tylko "Spotkaniem w Grunikach", ale za to Spotkaniem wyjątkowo udanym, miłym i sympatycznym. .......


Chciałem zapytac o jazdę na gigantce ale widzę, że to model course lub speed z 8/9 o zaniżonym promieniu. Myslę, że to bardzo dobry wybór na narte do codziennej amatorskiej jazdy ale to przeciez nie gigantka - chyba, że myle roczniki lub modele. Czy była szansa przejechac się na tej narcie z względnie normalną prędkością uwzględniając akapit o "opadających szczenach"?
Pogody i spotkania pogratulowac jedynie wypada.
Pozdrawiam
  • 2

#27 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 31 styczeń 2011 - 12:43

Chciałem zapytac o jazdę na gigantce ale widzę, że to model course lub speed z 8/9 o zaniżonym promieniu.


Jaki gigancista taka gigantka :zeby: Tym niemniej pozwolę sobie na kilka słów. Gigantka, czy pseudo-gigantka, jak zwał tak zwał.Course to narta standardowo-amatorsko-promienista, czyli taka która pozwala na wycinanie skrętów o dowolnym promieniu (nawet bardzo małym), ale zachowująca się kapitalnie przy sporo wyższych prędkościach i dłuższych łukach. Wiadomo, coś za coś. Trzeba się poruszać na nich ze sporo większą niż na nartach krótkich prędkością. Szacuję, że ta różnica to min. 30% w górę. Mam wrażenie, że przejechanie na nich amatorskiego giganta to sama przyjemność. Narty są bardzo elastyczne, a mimo to jeżdżone momentami po litym lodzie, sterowane delikatnie i wyczuciem nie robiły najmniejszych problemów, mimo że krawędzie miały za sobą ładnych kilka kilometrów haratania po twardym i bardzo twardym. Niestety prędkość. W drugim dniu jazdy zrobił się bardzo wolny śnieg, nachylenie stoku też nie pozwalało na odpowiednie napędzenie się, celowanie w puste miejsca przed sobą nie dawało jakiegokolwiek komfortu jazdy, więc trzeba było wskoczyć w 160 cm.
Uważam, że zakup tych Dynastarów to interes życia. Za 370 zł.:hysterical: plus 30 przesyłka przyszły trzyletnie nartki z krawędziami dwa razy szerszymi niż w fabrycznie nowych Atomikach za 2400 :hysterical:

Nie pozostaje nic innego jak pogratulowac udanego spotkania.I prosze wiecej nie wklejac zdjec jedzonka bo glodny jestem.Dziekuje.


Jak mi doradzisz sposób na wyleczenie się ze złośliwości to wyjdziemy na tym dobrze obaj. Też jestem głodny.:zeby:
Załączony plik  mniam-mniam.jpg   165,74 KB   49 Ilość pobrań

A poza tym to Deczko zachował się deczko nie ładnie i nie umieścił fotki " dwuosobowej komisji do spraw techniki jazdy narciarskiej


Załączony plik  015.jpg   126,82 KB   47 Ilość pobrań Służę uprzejmie
  • 8

#28 Pit

Pit
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 31 styczeń 2011 - 19:51

Witam serdecznie. Bardzo za wszystko dziękuję. Jak się ogarnę, to dodam coś od siebie. Raz jeszcze: Wielkie Dziękuję wszystkim uczestnikom. :uklon2:
  • 1

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#29 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 31 styczeń 2011 - 21:18

Cześć

Jaki gigancista taka gigantka :zeby: Tym niemniej pozwolę sobie na kilka słów. Gigantka, czy pseudo-gigantka, jak zwał tak zwał.Course to narta standardowo-amatorsko-promienista, czyli taka która pozwala na wycinanie skrętów o dowolnym promieniu (nawet bardzo małym), ale zachowująca się kapitalnie przy sporo wyższych prędkościach i dłuższych łukach. Wiadomo, coś za coś. Trzeba się poruszać na nich ze sporo większą niż na nartach krótkich prędkością. Szacuję, że ta różnica to min. 30% w górę. Mam wrażenie, że przejechanie na nich amatorskiego giganta to sama przyjemność. Narty są bardzo elastyczne, a mimo to jeżdżone momentami po litym lodzie, sterowane delikatnie i wyczuciem nie robiły najmniejszych problemów, mimo że krawędzie miały za sobą ładnych kilka kilometrów haratania po twardym i bardzo twardym. Niestety prędkość. W drugim dniu jazdy zrobił się bardzo wolny śnieg, nachylenie stoku też nie pozwalało na odpowiednie napędzenie się, celowanie w puste miejsca przed sobą nie dawało jakiegokolwiek komfortu jazdy, więc trzeba było wskoczyć w 160 cm.
Uważam, że zakup tych Dynastarów to interes życia. Za 370 zł.:hysterical: plus 30 przesyłka przyszły trzyletnie nartki z krawędziami dwa razy szerszymi niż w fabrycznie nowych Atomikach za 2400 :hysterical:

Też uważam, że ten rodzaj narty (kiedyś to był racecarver) teraz powracający do łask to znakomity wybór dla amatorskiej jazdy. Na jedyną nartę wydaje się o wiele lepszy niż slalomka. No a cena powala.
Pozdro
  • 0

#30 Pit

Pit
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 31 styczeń 2011 - 22:10

Adam, Mirek poproszę o linki i o dostęp do pełnych zdjęć ;)

dzięki
  • 1

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#31 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 31 styczeń 2011 - 22:39

Witam!


I ja bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za fantastyczne 4 dni, zarówno pod katem narciarskim jak i towarzyskim! :uklon2: Odpoczęłam, pojeździłam i świetnie się bawiłam! :hysterical:

Odkryłam patent na marznące dłonie... Maciek :uklon2:

W sobotę uprawialiśmy razem z Maćkiem jazdę nocną. Po około dwóch zjazdach zamarzają mi palce u dłoni, dokładnie końcówki, ostatnie paliczki. Normalnie zjeżdżam zawsze w ciepłe miejsce (knajpa na stoku) nagrzewam i jazda dalej. W sobotę mieliśmy z Maćkiem tylko godzinkę jazdy, ucieczka do baru nawet na 5 minut to strata czasu jak dla mnie. Opowiedział Maćkowi jak grzeję końcówki paluchów w dłoniach męża lub Joli. Zastosowaliśmy to na wyciągu :dziekuje: Działa!! Teraz przy wjeździe z kimś obcym na orczyku będę zadawać pytanie: Przepraszam, czy może mnie Pani/Pan potrzymać za ręce :hysterical:

Wypad genialny! Pogoda wymarzona! Towarzystwo doborowe! Pytka mi tylko ze znanych brakowało ;) Mirek jestes najlepszym nie certyfikowanym instruktorem na świecie! :uklon2: dziękuję!

Ola

P.S. specjalnie dla Joli: ferie mamy od połowy lutego, w meczu Dania-Francja, wygrała Francja, drugie miejsce dla Dani, 3 miejsca nie znamy, a ferie kończymy z końcem lutego :hysterical:
jeżeli o czymś zapomniałam to proszę o pomoc :hysterical:


P.S.1. Dziękuję bardzo Narciarzowi za wypożyczenie Dueli, :uklon2: o doznaniach później!
  • 7

#32 Pit

Pit
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 31 styczeń 2011 - 22:54

P.S. specjalnie dla Joli: ferie mamy od połowy lutego, w meczu Dania-Francja, wygrała Francja, drugie miejsce dla Dani, 3 miejsca nie znamy, a ferie kończymy z końcem lutego 
jeżeli o czymś zapomniałam to proszę o pomoc

:sarcastic_hand:
  • 2

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#33 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 31 styczeń 2011 - 23:01

Żal straszny mnie opanował że do końca zostać nie mogłem...Ale co się odwlecze... :)

Dorzucam jeszcze parę "pstryków" i chciał bym zaprezentować innowacyjny system zapięć na karnety - w roli elastycznego wysięgnika - tytanowa guma z prześcieradła, patent Pita : Załączony plik  P1284585.JPG   77,58 KB   28 Ilość pobrań

Załączone pliki


  • 4

#34 Pit

Pit
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 31 styczeń 2011 - 23:09

w roli elastycznego wysięgnika - tytanowa guma z prześcieradła, patent Pita : Załączony plik  P1284585.JPG   77,58 KB   28 Ilość pobrań


Guma z majtasów, sprawdziła się idealnie,.... polecam ! Do karnetów idealna ;)
  • 2

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#35 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 31 styczeń 2011 - 23:24

P.S. specjalnie dla Joli: ferie mamy od połowy lutego, w meczu Dania-Francja, wygrała Francja, drugie miejsce dla Dani, 3 miejsca nie znamy, a ferie kończymy z końcem lutego :hysterical:
jeżeli o czymś zapomniałam to proszę o pomoc :hysterical:


Śpi, więc jej na kartce wydrukowałem i położyłem koło łóżka . Rano będzie szczęśliwa Dołączona grafika
  • 3

#36 Pit

Pit
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 01 luty 2011 - 10:43

Ale jak wiecie nie wszystko do końca często nie jest idealne. Wracając do domu przed samym Bielskiem wpadliśmy w dziurę na drodze tylnym kołem. Prędkość bardzo mała, wychodzenie z zakrętu, wieczorna pora i babam !!!!!
Zjazd na parking, wysiadamy a tutaj nam się pokazuje wspaniały widok, zresztą sami zobaczcie:

Załączony plik  CIMG8851.jpg   63,66 KB   27 Ilość pobrań
Załączony plik  CIMG8852.jpg   105,9 KB   28 Ilość pobrań
Załączony plik  CIMG8857.jpg   137,6 KB   30 Ilość pobrań
Załączony plik  CIMG8859.jpg   91,76 KB   27 Ilość pobrań
Załączony plik  CIMG8860.jpg   124,22 KB   30 Ilość pobrań
Załączony plik  CIMG8869.jpg   135,58 KB   24 Ilość pobrań
Załączony plik  CIMG8865.jpg   107,52 KB   28 Ilość pobrań

Polskie drogi.....Sam nie wiem co by było gdyby to była prędkość bo ja wiem, np. 110-120/H
Uważajcie, bo to co się dzieje na naszych traktach w skali od 1-10 to jeden !!!
  • 1

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#37 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 01 luty 2011 - 10:56

Jako znawca miejscowych dróg wybrałem właśnie tą, a nie inną z powodu znacznie mniejszego ryzyka... wpadnięcia w dziuręDołączona grafika
  • 1

#38 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 01 luty 2011 - 11:02

Jako znawca miejscowych dróg wybrałem właśnie tą, a nie inną z powodu znacznie mniejszego ryzyka... wpadnięcia w dziuręDołączona grafika


nie rób takich oczu kota ze szreka, bo i tak Ci nie uwierzę, że nie jesteś złośliwy :hysterical: :hysterical:

ale to prawda padło.... jedziemy tędy, bo tam są same dziury i dalej już wiadomo, co było :hysterical: . Szkoda zgłoszona dzisiaj w Zarządzie dróg powiatowych, dalej do ubezpieczyciela i po sprawie. Poza tym.... po krótkim postoju związanym z wymianą koła ominęliśmy korki :thumbsup:
nawet rozwalona opona nie była mi w stanie zepsuć humoru po TAAAKKKIIIIM wypadzie! noł łej! :paluszek:

Ola
  • 1

#39 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 01 luty 2011 - 11:24

Polskie drogi pokonaly nawet czolg KN.A myslalem,ze to jak Rudy 102 niezniszczalny pojazd jest :D .

Towarzystwo doborowe! Pytka mi tylko ze znanych brakowało ;)

Ola przestan bo sie rozplacze.Litosci najpierw Deczko katuje zdjeciami pysznego jedzonka przy ktorym francuska kuchnia to jak obierki a teraz Ty lzy wyciskasz.
P.S.Generalnie to bez ekipy nudno w tej zabolandii bylo.
  • 1
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#40 bacteria

bacteria
  • Użytkownik
  • 741 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Lusti PCT 2014/2015
  • Imię :Justyna

Napisano 01 luty 2011 - 12:06

To fakt, było w porzo. Szkoda tylko, że mój kontakt z nartami ograniczył się do ich noszenia :(

Żeby było tego mało, Maciek dzisiaj jedzie na P*****ki (ten stok koło Andrychowa-Deczko strasznie tej nazwy nie lubi :) ), a ja nadal choruję...
  • 0






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych