Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jednodniowe wyjazdy na narty


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#1 Katarynka

Katarynka
  • Użytkownik
  • 101 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:volkl attiva

Napisano 28 grudzień 2010 - 12:59

Może ktoś dołączy ? :)
2 stycznia Chopok
6 stycznia Rohace
7 stycznia Jurgów lub Kasina Wielka
9 stycznia Malino Brdo
To plany póki co, ale są :D czynnik pogodowy będzie ważny :)
  • 0

#2 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 28 grudzień 2010 - 13:04

Wprawdzie na 6 stycznia już jakieś plany mam ale spytam, co mi tam szkodzi :zeby:

A 6 stycznia skąd wyjazd i o której??
  • 0

#3 Katarynka

Katarynka
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 101 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:volkl attiva

Napisano 28 grudzień 2010 - 13:24

Mysłałam o Antałku, wyjazd pewnie o 6.30 z ul. 3 maja przy Błoniach :D
  • 0

#4 Katarynka

Katarynka
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 101 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:volkl attiva

Napisano 03 styczeń 2011 - 22:12

Hej, byłam wczoraj na Chopoku :) Było bardzo, bardzo fajnie :D Pogoda bardzo ładna :) Nie mam zdjęć niestety, bo aparat odmówił posłuszeństwa, więc nie bardzo mam się czym pochwalić :( W czwartek Rohace :boogie:
Z takich spontanicznych uwag: czarna trasa była trochę oblodzona, lepiej było mieć ostre krawędzie, ale dało radę :) a nartki następnym razem już zaostrzone będą :goraco:

Użytkownik Katarynka edytował ten post 03 styczeń 2011 - 22:13

  • 2

#5 Katarynka

Katarynka
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 101 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:volkl attiva

Napisano 07 styczeń 2011 - 21:17

Czytałam relacje z Ustronia, Wisły - masakra. Ja pojechałam zgodnie z moim planem na Rohace 6 stycznia. Fakt, że Słowacy też mieli wolny dzień, widać było też na stoku, ale nie było najgorzej, nie było ZA dużo ludzi, za to pogoda dała popalić.
Jak przyjechaliśmy było piękne słońce, super, pierwsze zjazdy rewelacja, choć wiatr zmiótł dużo sniegu ze stoku i wystawał lód (dobrze, że nartki już ostre ;) Potem przyszły chmury i halny, tak silny, że trudno było utrzymać się na nartach i na stoku. Krzesełakmi bujało na wszystkie strony, a orczyk prawie zatrzymywał się w miejscu jak dmuchnął wiatr i uderzało śniegiem. Ale to na szczęście w drugiej połowie dnia, więc, co zdążyłam pojeździć to moje :D :D Tym razem udało mi się zrobić parę zdjęć :)

Załączone pliki


  • 4

#6 Gość_pytek 23_*

Gość_pytek 23_*
  • Gość

Napisano 07 styczeń 2011 - 21:38

nie było ZA dużo ludzi

Ja to wogole ich nie widze.
  • 0

#7 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 07 styczeń 2011 - 21:42

:D :D Tym razem udało mi się zrobić parę zdjęć :)


hej Katarynko, fajna RELACJA jeśli możesz wklej tutaj jako nowy temat:
http://www.kochamnar...um/72-slowacja/
może masz jakieś zdjęcie z ludzmi ?
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#8 Katarynka

Katarynka
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 101 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:volkl attiva

Napisano 07 styczeń 2011 - 22:47

zrobione :) najwięcej ludzi było przy dolnym orczyku, podczas zawieruchy prawie wszystkich ściągnęło na dół, więc góra była prawie pusta :D Chodzą tam też piechurzy bokiem trasy i narciarze na biegówkach.

Użytkownik Katarynka edytował ten post 07 styczeń 2011 - 22:49

  • 0

#9 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 08 styczeń 2011 - 11:48

Dzięki raz jeszcze za relację. Widać że miałaś pracowity wekend i nie tylko narciarski :)
Wisłę to widziałem, a właściwie korek aut do niej. Szok !!!!! Narciarstwo jest jednak popularne, natomiast stoki są do niczego.
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#10 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 styczeń 2011 - 13:45

A nie wybiera sie ktos jutro (niedziela 10.I) z Krakowa na narty? Najlepiej na pol dnia. Namawiam zone i corke, ale odmawiaja. Samemu glupio i nieekologicznie jesli jechac samochodem. Kasina, moze Lubomierz, bo na Chelmie chyba bedzie mokro. :)
  • 1

#11 Katarynka

Katarynka
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 101 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:volkl attiva

Napisano 08 styczeń 2011 - 21:23

A nie wybiera sie ktos jutro (niedziela 10.I) z Krakowa na narty? Najlepiej na pol dnia. Namawiam zone i corke, ale odmawiaja. Samemu glupio i nieekologicznie jesli jechac samochodem. Kasina, moze Lubomierz, bo na Chelmie chyba bedzie mokro. :)


Chętnie, pewnie nastepnym razem, bo teraz chyba za późno zauważyłam posta :) W piatek byłam w Lubomierzu na 3 godz., trochę ciężki snieg, ale po południu, jak temperatura spadła było fajnie :D
  • 0

#12 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 styczeń 2011 - 22:35

Chętnie, pewnie nastepnym razem, bo teraz chyba za późno zauważyłam posta :) W piatek byłam w Lubomierzu na 3 godz., trochę ciężki snieg, ale po południu, jak temperatura spadła było fajnie :D


Pewnie tez odpuszcze, choc mnie kusi. Pogoda... hmm, taka sobie. Przeszedlem sie troche po Krakowie i wrocilem niezle przemoczony. Widze, ze jezdzisz z Antalkiem. Kiedys duzo z nimi jezdzilem i nie narzekalem. Troche ceny mniej zachecajace ze wzgledu na Euro, ale np. Kubinska moze byc. Orientujesz sie moze czy procz Antalka jezdzi jeszcze ktos do blizszych stacji, np. do Kasiny czy Zawoi? W pojedynke nie mam sumienia odpalac samochodu. ;) Kiedys jezdzily busiki na Polczakowke w Rabce, do Kasiny... Widze, ze Skarpa jezdzi w weekendy do Bialki i Wierchomli. 23 stycznia sprobuje sie przymierzyc do wyjazdu. Kilku forumowiczy juz sie tam zapowiada. Moze jakis minizlocik?
  • 1

#13 Katarynka

Katarynka
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 101 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:volkl attiva

Napisano 08 styczeń 2011 - 22:51

Orientujesz sie moze czy procz Antalka jezdzi jeszcze ktos do blizszych stacji, np. do Kasiny czy Zawoi? W pojedynke nie mam sumienia odpalac samochodu. ;) Kiedys jezdzily busiki na Polczakowke w Rabce, do Kasiny... Widze, ze Skarpa jezdzi w weekendy do Bialki i Wierchomli. 23 stycznia sprobuje sie przymierzyc do wyjazdu. Kilku forumowiczy juz sie tam zapowiada. Moze jakis minizlocik?

Niestety nie wiem nic o przewoźnikach do tych miejscowości. Ja z Antałkiem na Słowację lubię jeździć dokładnie z tego samego powodu, bo samochodem w pojedynkę się nie bardzo opłaca i dla mnie trochę za daleko. Ale do Kasiny, Białki, Czorsztyna to jak najbardziej, choć też we dwie lub trzy osoby ...
Co do minizlotu, zaczęłam się już umawiać wstępnie w góry w tym terminie, ale poproszę o informację, jak będzie wiadomo, dokąd wyjazd...
A, na stronie Antałka widziałam, że pod koniec stycznia chcą jechać do Laskowej, dużo dobrego słyszałam o tej stacji :)
  • 0

#14 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 styczeń 2011 - 23:14

Co do minizlotu, zaczęłam się już umawiać wstępnie w góry w tym terminie, ale poproszę o informację, jak będzie wiadomo, dokąd wyjazd...
A, na stronie Antałka widziałam, że pod koniec stycznia chcą jechać do Laskowej, dużo dobrego słyszałam o tej stacji :)


Faktycznie, Limanowa ski. Nie bylem tam jeszcze, przynajmniej w zimie. Mysle jednak, ze Wierchomla lepsza, choc tez nie bylem. :) Dam oczywiscie znac odnosnie wyjazdu do Wierchomli.
  • 0

#15 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 styczeń 2011 - 19:36

Widze, ze Antalek jedzie w najblizsza sobote (15 I) do Kubinskiej. Byliby jacys chetni z Krakowa?

Użytkownik o_andrzej edytował ten post 09 styczeń 2011 - 19:50

  • 0

#16 Katarynka

Katarynka
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 101 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:volkl attiva

Napisano 10 styczeń 2011 - 13:26

o_andrzej, patrzyłam właśnie na Kubińską i na prognozy pogody... Nie wygląda to najlepiej... Tylko 20 cm śniegu na górze i 40 cm na dole, czynne jest tylko dolne krzesełko... ale może do soboty sie coś zmieni? :huh:

http://www.kubinska....alne-podmienky/

Użytkownik Katarynka edytował ten post 10 styczeń 2011 - 13:30

  • 0

#17 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 styczeń 2011 - 14:23

patrzyłam właśnie na Kubińską i na prognozy pogody... Nie wygląda to najlepiej... Tylko 20 cm śniegu na górze i 40 cm na dole, czynne jest tylko dolne krzesełko... ale może do soboty sie coś zmieni? :huh:


Ano. Do tego Antalek zdaje sie zrezygnowal z Kubinskiej i jedzie na Rohace. Zajde dzisiaj do nich wracajac z pracy i przepytam. Rohace tez by uszly, choc wole Kubinska. Na Rohacach snieg sie dluzej trzyma. Na razie pisza "Velmi dobre", 60 cm, ale to niewiele znaczy. Ok. srody zdycyduje.
  • 0

#18 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 12 styczeń 2011 - 11:19

Katarynko, i co? Jedziesz/jedziecie? Moze ktos jeszcze? Ja "wahom sie" jak baca w kawale (swoja droga niezly kawal). :) Prognozy nie sa najgorsze: http://www.holidayin...resorts/?id=330 W nocy troche mrozi, wiec sniegu nie rozpusci. W sobote moze nawet slonko wygladnie. Choc rewelacji nie ma. Namawiam kolege z pracy, ale on tez "waho sie". Pytalem w Antalku. 30 zl przejazd + 18 Euro karnet dzienny, a wiec niezle. Hmmm...

Użytkownik o_andrzej edytował ten post 12 styczeń 2011 - 11:20

  • 0

#19 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 12 styczeń 2011 - 11:29

noo fajnie się zaczyna, Kasia z Andrzejem :zawstydzona:
umówcie się w końcu
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#20 Katarynka

Katarynka
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 101 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:volkl attiva

Napisano 12 styczeń 2011 - 11:43

o_andrzej, rzuciłam temat, ale też się waham... Prawdę mówiąc odpuściłam narty na ten tydzień, planowałam dopiero Limanową 29 stycznia :)
Poniżej link do prognozy pogody na tydzień, w niedzielę lepsza pogoda niż w sobotę, Rohace kapryśne lubią być :)
http://www.narty.pl/...lowacja/rohace/
P.S. A jak ten kawał cały leci ? :D
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych