Skocz do zawartości


Zdjęcie

Alpy i Dolomity, czyli gdzie warto pojechać


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 agawawa

agawawa
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 21:02

Wydanie albumowe przewodnika po ośrodkach w Alpach i Dolomitach, z komentarzami, zdjęciami i niesamowitymi historyjkami Internautów.
Album ma być nie tylko prezentacją ośrodków, ale pomagać narciarzom i snowboardzistom przy wyborze miejsca na wyjazd zimowy.

dodatkowe informacje
autor: Agnieszka Przybylska
format: a4

Załączone pliki


Użytkownik kiedar edytował ten post 24 listopad 2010 - 22:21
Usunięcie linku do sklepu internetowego - książkę można kupić w wielu miejscach, sieciowych również.

  • 2

#2 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 25 sierpień 2011 - 12:33

kupił może ktoś tą książkę ?
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#3 Narciarz

Narciarz
  • Użytkownik
  • 615 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Polska
  • Narty:Erbacher

Napisano 26 sierpień 2011 - 07:52

Zapowiada się ciekawie.
  • 0

Erbacher i Kneissl to przyjemność i satysfakcja z jazdy na tych nartach.

Forcefield – Nie krępuje twoich ruchów na nartach tyko chroni twój kręgosłup.

 


#4 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 03 wrzesień 2011 - 19:23

Fajnie i kolorowo.
  • 0

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#5 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 06 wrzesień 2011 - 23:43

Cześć
Nazwisko jest anonimowe. To, ze fajnie i kolorowo moze byc atrakcyjne dla dzieci.
MYślę, że nie będzie to zbyt wartościowa pozycja tak jak większość ostatnio wydawanych przedruków bez ładu i składu - obym się mylił.
Pozdro serdeczne
  • 2

#6 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 07 wrzesień 2011 - 13:33

Miciu, nie baw się w proroka, jak 90% tego narodu. Przeczytaj i wtedy pisz co wiesz! Od razu zjechałeś nie mając jeszcze w rękach tej pozycji.
  • 1

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#7 gajowy01

gajowy01
  • Użytkownik
  • 181 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Krzysztof
  • Ulubiony stok:...alpejski ;)
  • Właściciel:+
  • Instruktor:+

Napisano 07 wrzesień 2011 - 14:46

Miciu, nie baw się w proroka, jak 90% tego narodu. Przeczytaj i wtedy pisz co wiesz! Od razu zjechałeś nie mając jeszcze w rękach tej pozycji.

Można nie czytać :) Wystarczy to co jest w tych jpg, i ew. parę "zajawkowych" pdf w necie. Jak dla mnie to już budzi wątpliwości. Począwszy od tytułu: bo Dolomity to też część Alp ...OK, wiem, fajnie brzmi "to i to" :)

"Gdzie warto jechać" vs. dobór ośrodków (na podst. spisu treści) - wydaje mi się niepełny i dość przypadkowy - bo np. do Mayrhofen warto jechać a na sąsiednie Zillertal Arena czy Hochfügen-Hochzillertal nie? :)

Wrażenie przypadku pogłębiają takie zdania "łagodne trasy Tyrolu i Salzburga" i zaraz "wysokogórskie ośrodki Voralrbergu" - nadmierne uproszczenia, niezbyt dobrze oddające o co chodzi :)

...itd.

Nie przeczę, że komuś może być pomocna ta książka, jest do tego ładnie zaprojektowana - faktycznie layout mi się podoba :)

...ale i tak warto jechać ...wszędzie - jak sam napisałeś przed chwilą w innym wątku - w samej Austrii tego tyle, że trudno objeździć :)

Użytkownik gajowy01 edytował ten post 07 wrzesień 2011 - 14:48

  • 3

#8 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 07 wrzesień 2011 - 14:55

To jest tylko część tej książki, czy poradnika. Trudno natomiast oceniać coś czego się nie miało w rękach lub nie przeczytało od deski do deski. Dla mnie to nie jest zrozumiałe i swoje zdanie podtrzymuję. Natomiast fajnie byłoby gdyby autorka coś więcej napisała. Ale to odrębny temat....bo jak widzę mało ją to interesuje. Jakieś rabaty dla nas, inne działa marketingowe itp. Jednak nie widzę tego różowo...
  • 1

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#9 gajowy01

gajowy01
  • Użytkownik
  • 181 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Krzysztof
  • Ulubiony stok:...alpejski ;)
  • Właściciel:+
  • Instruktor:+

Napisano 07 wrzesień 2011 - 15:18

To jest tylko część tej książki, czy poradnika. Trudno natomiast oceniać coś czego się nie miało w rękach lub nie przeczytało od deski do deski. Dla mnie to nie jest zrozumiałe i swoje zdanie podtrzymuję. Natomiast fajnie byłoby gdyby autorka coś więcej napisała. Ale to odrębny temat....bo jak widzę mało ją to interesuje. Jakieś rabaty dla nas, inne działa marketingowe itp. Jednak nie widzę tego różowo...


Na litość boską... :) Przecież to nie jest literatura piękna żeby oceniać całość "Dzieła" :)
Nie widzę potrzeby czytania "przewodnika" od deski do deski, podobnie jak słownika, encyklopedii itp. - czyta się to co jest potrzebne :)
Autor czy może wydawca zamieszcza wybrane "sample" a ja je oceniam - a te powyższe uwagi nasuwają się już na pierwszy rzut oka, bez specjalnego wgłębiania się :) ...nawet nic złośliwego nie napisałem :)

Powtarzam, może się to komuś przyda ale są też wydawnictwa bardziej kompletne, niekoniecznie polskojęzyczne - ale i tak najwięcej, aktualnych informacji znajdzie się w necie... czy na forach ;)


BTW - można kupić wydanie w pdf za niecałe 20 zł, i warto chyba podkreślić, że to w dużym stopniu jest album - co widać choćby po tym darmowym kawałku w pdf: http://ebook.empik.c...PDF/hash/5aa525

Użytkownik gajowy01 edytował ten post 07 wrzesień 2011 - 15:19

  • 1

#10 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 07 wrzesień 2011 - 15:28

A ja się nie zgadzam na ocenę czegoś po łebkach. Rzucę okiem i obsmarowuję ....takie to polskie...Na litość boską... :)
A niech i to będzie album, nawet z Wałęsą, ale chciałbym aby się wypowiadać na jego temat, po zapoznaniu się z nim, a nie po rzucie okiem "fachowca".
Na koniec przypomnę, że narciarze to nie tylko ludzie siedzący na forach i wszystko wiedzący. Są też tacy którzy mają tylko podstawowe wiadomości, a czasem jeszcze mniejsze. I o nich tez trzeba pamiętać. Im też pomagać. Nie jestem za opcją: wszystko wiem i pocałujcie mnie w tyłek, skoro Wy tego nie wiecie.Piszmy często fachowo, ale i czasami mniej fachowo i dostępnie dla każdego narciarza, nie tylko tego z czarne d...py przepraszam...trasy.
  • 1

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#11 gajowy01

gajowy01
  • Użytkownik
  • 181 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Krzysztof
  • Ulubiony stok:...alpejski ;)
  • Właściciel:+
  • Instruktor:+

Napisano 07 wrzesień 2011 - 16:41

> A ja się nie zgadzam na ocenę czegoś po łebkach.

Co znaczy po łebkach? Oceniam to co widać, co się rzuca w oczy od razu: mylący tytuł, spis treści na którego podstawie widzę mocną wybiórczość itd.
Jak chcesz to się wgłębię we fragmenty - tam też są "nieścisłości", np. w Salzburgrlandzie jest dużo więcej niż 800 km tras (jak piszą) ...choć mi się nie chce już rozpisywać - i na dokładną recenzję nie mogę sobie pozwolić - skoro nie czytałem całości ;)

> Rzucę okiem i obsmarowuję

Nie obsmarowuję, tylko zwracam uwagę na to co widzę a co mi się podoba i nie podoba.
Taka dyskusja ma chyba myśl przewodnią "czy warto kupić". Ja bym raczej nie kupił - ale jak napisałem już 2x (!) - napiszę trzeci: może się komuś przydać.

> ....takie to polskie...Na litość boską... :)

Wyjątkowo irytujące są takie zdania... a dla mnie dbałość o szczegóły, o jakość to takie "niemieckie" :) :)
...a "takie to polskie" = raczej "byle jak i byle co" - co ty na to? :)

> A niech i to będzie album, nawet z Wałęsą, ale chciałbym aby się wypowiadać na jego temat, po zapoznaniu się z nim, a nie po rzucie okiem "fachowca".

Zanim cokolwiek napisałem - przeczytałem także opisy i recenzje, w których pada określenie "wydawnictwo albumowe", co widać także na frg. w pdf. Myślę też że to jest istotne czy kupujemy treść, czy np. całostronicowe zdjęcia, ...a z Wałęsą byłoby oczywiście nie na temat.
Zapoznałem się z kompletnymi fragmentami - i je oceniam.
Nie wiem czy jestem fachowcem - to i owo wiem - wtedy się dzielę.


> Na koniec przypomnę, że narciarze to nie tylko ludzie siedzący na forach i wszystko wiedzący. Są też tacy którzy mają tylko podstawowe wiadomości, a czasem jeszcze mniejsze. I o nich tez trzeba pamiętać. Im też pomagać.

Dlatego staram się kiedy tylko mogę i mam czas. W wielu miejscach, jak łatwo sprawdzić :)

> Nie jestem za opcją: wszystko wiem i pocałujcie mnie w tyłek, skoro Wy tego nie wiecie.Piszmy często fachowo, ale i czasami mniej fachowo i dostępnie dla każdego narciarza, nie tylko tego z czarne d...py przepraszam...trasy.

Mam wrażenie, że machnięcie ręką na jakieś błędy czy pominięcia - to jest właśnie forma "pocałuj mnie..."
Może chodzi o drobiazgi, ale te drobiazgi nie obiecują dobrego opracowania w dalszej części.

***
Weź, spokojnie przeczytaj jeszcze raz co napisałem w powyższych postach - a potem się miotaj dopiero :) Co cię tak frustruje? :) :)
Napisałem to co sądzę, b. delikatnie - i nawet jeśli tego nie lubisz, czy mnie/nas/etc. też - to jednak różne opinie wypełniają forum treścią.
Ktoś przeczyta - może mu się to przyda :)
  • 2

#12 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 07 wrzesień 2011 - 18:05

Nie chcialem sie wypowiadac bo ksiazki nie widzialem.Ale dostepnym samplu w minusach lodowca Stubaj jest wpisany slabe mozliwosci off-piste.Jest to kompletna bzdura,pytanie czy pozostala czesc przewodnika jest tak samo wiarygodna.
  • 3
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#13 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 07 wrzesień 2011 - 18:59

Ktoś przeczyta - może mu się to przyda

jedyne mądre słowa z tego posta. Co do reszty..... w pyskówkach nie biorę udziału :) od kilku miesięcy. Efekt doświadczenia. A co do sedna tematu, wszystko co chciałem napisać, napisałem powyżej.
  • 1

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#14 gajowy01

gajowy01
  • Użytkownik
  • 181 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Krzysztof
  • Ulubiony stok:...alpejski ;)
  • Właściciel:+
  • Instruktor:+

Napisano 07 wrzesień 2011 - 19:46

Ktoś przeczyta - może mu się to przyda

jedyne mądre słowa z tego posta. Co do reszty..... w pyskówkach nie biorę udziału :) od kilku miesięcy. Efekt doświadczenia. A co do sedna tematu, wszystko co chciałem napisać, napisałem powyżej.


Pisząc "ktoś przeczyta" miałem na myśli oczywiście tę dyskusję i moje uwagi - zatem dziękuję :)

Nie próbowałem napisać niczego personalnego, żadnych osobistych sugestii nt. rozmówcy, nic nie biorę w cudzysłów itp. - czyli nie znajdziesz u mnie w powyższych postach niczego co można by, choćby na siłę nazwać próbą pyskówki.
...ale OK, nie ja to zacząłem i absolutnie nie mam ochoty tego ciągnąć :/
  • 0

#15 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 16 wrzesień 2011 - 17:52

Cześć
Przypadkowo trafiłem na tą krótką wymianę zdań. Bo staram się czytac posty Krzyska Gajowego - zawsze marytoryczne, zawierające knkretną wiedzę i zdradzające wielekie doświdczenie. To właśnie dla tych, o których piszesz Pit, tych z doświadczeniem, zadnym lub malutkim pisze Krzysiek i ostrzega mogąc ocenić na pierwszy rzut oka to czego ty ocenić nie możesz bo się na tym nie znasz po prostu.
Każdy normalny człowiek dziękuje wtedy FACHWCOWI, że wydał konkretną wyważoną i kulturalną opinię.
I też nie doszukuj się tu żadnych wycieczek personalnych - po prostu stwierdzam fakty.
POzdrawiam serdecznie

Użytkownik Mitek edytował ten post 16 wrzesień 2011 - 17:52

  • 2

#16 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 18 wrzesień 2011 - 16:53

Nie chcialem sie wypowiadac bo ksiazki nie widzialem.Ale dostepnym samplu w minusach lodowca Stubaj jest wpisany slabe mozliwosci off-piste.Jest to kompletna bzdura,pytanie czy pozostala czesc przewodnika jest tak samo wiarygodna.


Pytek a Stubaj ma duże możliwości off-piste?

Nigdzie o tym nie mogę wyczytać. Nie byłem tam a może wreszcie się wybiorę w tym roku.

Użytkownik ROSSIGNOL edytował ten post 18 wrzesień 2011 - 17:09

  • 0

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#17 tedy

tedy
  • Użytkownik
  • 109 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:podkarpacie
  • Narty:Progressor 8+, K2 Hellfire
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Kitzs, Stub
  • Pracownik:Tak

Napisano 18 wrzesień 2011 - 18:05


Nie chcialem sie wypowiadac bo ksiazki nie widzialem.Ale dostepnym samplu w minusach lodowca Stubaj jest wpisany slabe mozliwosci off-piste.Jest to kompletna bzdura,pytanie czy pozostala czesc przewodnika jest tak samo wiarygodna.


Pytek a Stubaj ma duże możliwości off-piste?

Nigdzie o tym nie mogę wyczytać. Nie byłem tam a może wreszcie się wybiorę w tym roku.



Zobacz sobie trasę 14

http://pl.bergfex.co...scher/panorama/
  • 0
pozdr. tadek

#18 tedy

tedy
  • Użytkownik
  • 109 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:podkarpacie
  • Narty:Progressor 8+, K2 Hellfire
  • Imię :Tadeusz
  • Ulubiony stok:Kitzs, Stub
  • Pracownik:Tak

Napisano 18 wrzesień 2011 - 18:13

A tutaj otwórz sobie trasy Stubai w 3D i możesz się nimi przejechać

http://www.realityma...referenzen.html
  • 1
pozdr. tadek

#19 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 18 wrzesień 2011 - 19:38



Nie chcialem sie wypowiadac bo ksiazki nie widzialem.Ale dostepnym samplu w minusach lodowca Stubaj jest wpisany slabe mozliwosci off-piste.Jest to kompletna bzdura,pytanie czy pozostala czesc przewodnika jest tak samo wiarygodna.


Pytek a Stubaj ma duże możliwości off-piste?

Nigdzie o tym nie mogę wyczytać. Nie byłem tam a może wreszcie się wybiorę w tym roku.
Cześć



Zobacz sobie trasę 14

http://pl.bergfex.co...scher/panorama/

Ale koledzy mówią o jeździe poza trasą a nie o jeździe po trasach - nawet nieprzyogotowanych. To dwie zupełnie różne sprawy.
Pozdrawiam serdecznie
  • 1

#20 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 18 wrzesień 2011 - 19:56

Stubaj to raj dla milosnikow seksu dloniowego(jezykiem KubyR).Zlazisz z wyciagu odbijasz w lewo lub w prawo,czasami trzeba podreptac kiladziesiat metrow i mozemy udawac freeriderow.
  • 0
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych