Skocz do zawartości


Zdjęcie

Który Ośrodek rozpocznie jako pierwszy sezon ?


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
115 odpowiedzi w tym temacie

#41 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 30 listopad 2010 - 14:43

Także na Stożku w Wiśle będziemy mogli pośmigać :)
  • 0

#42 Novy32

Novy32
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 30 listopad 2010 - 14:45

P.S.
500 km na otwarcie Białki jechać - są jednak wieksi napaleńcy niż ja :hysterical: Co mnie bardzo cieszy :thumbsup:


No niestety to najbliższy ciekawy stok, godny tych prawie 500 km. (mieszkam na dalekiej Lubelszczyźnie ;-) ). Poza tym to już u nas tradycja, od 3 lat jeździmy z z
sąsiadem właśnie do Białki na otwarcie sezonu. Niezapomniane wrażenia... nie tylko na stoku... ;-)

Użytkownik Novy32 edytował ten post 30 listopad 2010 - 14:46

  • 0

#43 Myszoskoczek

Myszoskoczek
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 30 listopad 2010 - 15:22


P.S.
500 km na otwarcie Białki jechać - są jednak wieksi napaleńcy niż ja :hysterical: Co mnie bardzo cieszy :thumbsup:


No niestety to najbliższy ciekawy stok, godny tych prawie 500 km. (mieszkam na dalekiej Lubelszczyźnie ;-) ). Poza tym to już u nas tradycja, od 3 lat jeździmy z z
sąsiadem właśnie do Białki na otwarcie sezonu. Niezapomniane wrażenia... nie tylko na stoku... ;-)


O wrażenia poza stokiem nie pytam ;-) Ja do Białki w tym roku się raczej nie wybiorę, chociaż bardzo lubię ten stok. Inauguracja w Szczyrku.
  • 0

#44 luke

luke
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 89 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:KWI
  • Ulubiony stok:Laskowa-Ski !!!!!

Napisano 30 listopad 2010 - 19:05

HEJ!
W Laskowej również już śnieżą (dobra wiadomość zwłaszcza dla mnie :) ).Otwarcie mam nadzieję ,że niebawem :D.

Załączone pliki


  • 2
Pozdrawiam

#45 Midnight

Midnight
  • Użytkownik
  • 35 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:czarne
  • Ulubiony stok:wiele, wiele ;-)

Napisano 30 listopad 2010 - 20:37

Dla mieszkańców Bytomia i okolic, cierpiących na OZNP (Ostry Zespół Napięcia Przedśniegowego) ;) pojawić się jutro ma lekarstwo... rusza DSD Bytom, całą środę ma być jazda za free :zeby: Trzeba kości rozprostować!
  • 3
Skiing is a dance, and the mountain always leads...

#46 luke

luke
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 89 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:KWI
  • Ulubiony stok:Laskowa-Ski !!!!!

Napisano 30 listopad 2010 - 22:34

To fajnie macie w tym Bytomiu ;).Cały dzień za free :D.

PS.Jednak dwie koleje w Białce nr 11 i 7 - PRZEJAZDY GRATIS!!! :D :D TYLKO W PIĄTEK !!

Użytkownik luke edytował ten post 30 listopad 2010 - 22:38

  • 0
Pozdrawiam

#47 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 listopad 2010 - 22:44

PS.Jednak dwie koleje w Białce nr 11 i 7 - PRZEJAZDY GRATIS!!! :D :D TYLKO W PIĄTEK !!


Luke odnoszę wrażenie, nie pierwszy raz, że nie czytasz wszystkich postów - również w założonym przez siebie temacie :hysterical:

http://www.kochamnar...dpost__p__23699 :thumbsup:
  • 0

#48 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 01 grudzień 2010 - 14:39

W Bytomiu się jeździ ;)

Załączone pliki


  • 1

#49 decent

decent
  • Użytkownik
  • 372 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Fisher Rx8
  • Imię :Radek
  • Ulubiony stok:Brak :((

Napisano 01 grudzień 2010 - 20:10

Nawet Suwalszczyzna zaczyna w ten weekend

"W najbliższy weekend rusza sezon narciarski na Suwalszczyźnie, gdzie przygotowywane są stoki ośrodka narciarskiego w Szelmencie, a także na Dąbrówce i Pięknej Górze w Gołdapi"

"HUHUHA przyszła zima „zła”. I to właśnie ta dobra wiadomość dla wielbicieli „białego szaleństwa” we wszelkich jego odmianach. W związku z tym zaczęliśmy wczoraj naśnieżać! Armatki huczą aż miło. Tylko silny wiatr bardzo przeszkadza i ogranicza rezultaty ich pracy. Ale będzie dobrze! Dołożymy wszelkich starań i prawdopodobnie ruszymy już w ten weekend. Oczywiście nie ze wszystkimi trasami. Ale o tym będą codzienne informacje.

A teraz druga dobra wiadomość. Otóż ceny za wjazdy zostają na tym samym poziomie co w ubiegłym sezonie a nawet będzie trochę taniej, ponieważ cennik weekendowy będzie obowiązywał tylko w soboty, niedziele i święta czyli cały piątek jeździmy za 1,50."

Załączony plik  fotoweb.jpg   7,06 KB   5 Ilość pobrań Załączony plik  fotoweb1.jpg   6,57 KB   5 Ilość pobrań

Pozdrawiam
  • 1

#50 Midnight

Midnight
  • Użytkownik
  • 35 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:czarne
  • Ulubiony stok:wiele, wiele ;-)

Napisano 01 grudzień 2010 - 20:23

W Bytomiu się jeździ ;)

a jeździ się, jeździ i ja tam byłam, na nartach jeździłam, sezon rozpoczęłam ;)
Po pracy biegiem do domu, sprzęt w bagażnik i o 15.30 pierwszy w tym sezonie zjazd :thumbsup: Około 18.00 zrobiło się tłoczno, kolejka ok 8-10 minut, wcześniej właściwie: wjazd i zjazd. Zauważyłam, że na bramkach czytniki, czy jak tam się ten badziew zwie, zdemontowane, jakieś okablowanie tylko zwisało ze słupków, czyżby jutro też jazda za free???
  • 2
Skiing is a dance, and the mountain always leads...

#51 Mateo

Mateo
  • Użytkownik
  • 16 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Limanowa
  • Imię :Mateusz
  • Ulubiony stok:Limanowa-ski

Napisano 01 grudzień 2010 - 22:05

w Limanowa-Ski jeśli pogoda dopisze to w najbliższą sobotę orczyk będzie czynny, tydzień opóźniej rozpocznie swoja prace kolej i będzie to oficjalne i wielkie otwarcie sezonu zimowego ;)
  • 0

#52 luke

luke
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 89 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:KWI
  • Ulubiony stok:Laskowa-Ski !!!!!

Napisano 02 grudzień 2010 - 18:20

W sobotę otwierają w Kluszkowcach. :hi:
  • 0
Pozdrawiam

#53 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 02 grudzień 2010 - 20:06

Coraz więcej ośrodków w okolicy Wisły potwierdza start! Jedyny problem to to że nie zdążyli ze wszystkim na czas, ale komu tam potrzebna toaleta na stoku :D
  • 0

#54 tabor

tabor
  • Użytkownik
  • 12 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pabianice
  • Narty:fischer RX8
  • Imię :marek

Napisano 02 grudzień 2010 - 20:35

Z tego co słyszałem w radio to Kotelnica otwiera się jutro.Szusować można będzie na dwóch głównych trasach w godzinach od 9.00-22.00 i to promocyjnie - pierwszy dzień za FREE.
Za to parking będzie pewnie kosztował 50 pln.Mam nadzieje że się myle!
  • 0

#55 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 grudzień 2010 - 21:12

Mylisz się, bo tam takie promocje bywają i na początku sezonu i na koniec, a parking jest zawsze free :crazy_pilot:

Dziś za free było za to w Krakowie, w komunikacji miejskiej - cieszyli się ci co mieli bilety miesięczne oraz normalne, bo nie zawsze kasowniki były wyłączone :hysterical:
  • 0

#56 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1861 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 02 grudzień 2010 - 22:51

Wracając przed chwilą z Wisły myknąłem przez biały Krzyż coby zobaczyć górki dla narciarzy.
Wszędzie armatki sypią temperatura na dole ok. -5 stopni, na BK -8
Jedynie nic się nie dzieje na Julianie
Stanąłem tylko przy Nowej Osadzie i wygląda to mniej więcej tak:

Załączone pliki


  • 2

#57 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 grudzień 2010 - 07:19

Że tak powiem - deczko z cenami pojechali! :hysterical:

Choć jak widzę bilet 2 godzinny tańszy o 5zł a 4 godzinny o 10zł w porównaniu z netem (ale czy nie drożej w porównaniu z zeszłym rokiem)


Użytkownik kiedar edytował ten post 03 grudzień 2010 - 09:25
Zły chochlik ukradł kilka wyrazów w zdaniu

  • 0

#58 decent

decent
  • Użytkownik
  • 372 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Fisher Rx8
  • Imię :Radek
  • Ulubiony stok:Brak :((

Napisano 03 grudzień 2010 - 10:43

Katelnica rozpoczęła sezon :thumbsup: :aaaaa:

Załączony plik  Kotelnica koleje nr 7 i 11 03 12 2010.jpeg   22 KB   17 Ilość pobrań Załączony plik  Kotelnica kolej nr 7 03 12 2010.jpeg   31,01 KB   16 Ilość pobrań

Pozdrawiam

Użytkownik decent edytował ten post 03 grudzień 2010 - 10:44

  • 0

#59 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 03 grudzień 2010 - 11:35

Wszyscy straszą niezwiązanym śniegiem i ogromną ilością ludzi jutro w Wiśle, ale niestety chyba nic mnie od jutrzejszego wyjazdu nie powstrzyma! Myślicie że będzie aż tak tragicznie?
  • 0

#60 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 03 grudzień 2010 - 11:48

Jedz koniecznie, nie ma na co czekać. Opisz co Cię spotkało. Czekam z niecierpliwością :)
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych