Skocz do zawartości


Zdjęcie

Testy nart w Decathlonie


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 luke

luke
  • Użytkownik
  • 89 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:KWI
  • Ulubiony stok:Laskowa-Ski !!!!!

Napisano 28 październik 2010 - 19:45

Witam!
Na stronie Decathlon piszę "W sezonie zimowym możesz bezpłatnie przetestować wybrany sprzęt narciarski marki Quechua / Wed'ze! "
Czy miał ktoś już okazję testować narty Decathlona,czy pierwszy raz robią taką akcję ? Na ile dni można wziąć narty ? Jakie są szczegóły ? Pytał ktoś w sklepie ?

Ciekawi mnie to :thumbsup: .Z góry dzięki :)


Link : http://www.decathlon...erwis-39478195/
  • 0
Pozdrawiam

#2 decent

decent
  • Użytkownik
  • 372 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Fisher Rx8
  • Imię :Radek
  • Ulubiony stok:Brak :((

Napisano 28 październik 2010 - 20:10

Witam,

tu możesz coś poczytać ja też poczytam :thumbsup:
WeDzee to nowy pomysl na rodzinne narciarstwo, które proponuje Decathlon w ramach swojej marki Quechua. Według pomysłodawców tego projektu, WeDzee będą sukcesem rynkowym na miarę słynnego namiotu Quechua otwierajacego się w 2 sekundy.

Coś dziwne te narty na pierwsze skręcenie karku ???

"WeDzee sa krótkie – 127 cm długości, taliowanie wynosi 105 – 82 – 95 mm. Narty mają podgięte piętki typu Twin Tip i są sprzedawane w secie z wiązaniami rentalowymi Salomona, umożliwiającymi zapięcie buta w rozmiarach numeracji od 35 do 47.
Drugą wersją są narty o nieco zmienionych parametrach, ochrzczone jako Very WeDzee. Są dłuższe – 132 cm i szersze – ich taliowanie wynosi: 114,5-86,5-102 mm. "


http://www.skimag.pl...wum.php?art=651

No właśnie czy ktoś czytał Ski magazyn ???
Pozdrawiam

Użytkownik decent edytował ten post 28 październik 2010 - 20:13

  • 0

#3 luke

luke
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 89 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:KWI
  • Ulubiony stok:Laskowa-Ski !!!!!

Napisano 28 październik 2010 - 20:38

Witam,

tu możesz coś poczytać ja też poczytam :thumbsup:
WeDzee to nowy pomysl na rodzinne narciarstwo, które proponuje Decathlon w ramach swojej marki Quechua. Według pomysłodawców tego projektu, WeDzee będą sukcesem rynkowym na miarę słynnego namiotu Quechua otwierajacego się w 2 sekundy.

Coś dziwne te narty na pierwsze skręcenie karku ???

"WeDzee sa krótkie – 127 cm długości, taliowanie wynosi 105 – 82 – 95 mm. Narty mają podgięte piętki typu Twin Tip i są sprzedawane w secie z wiązaniami rentalowymi Salomona, umożliwiającymi zapięcie buta w rozmiarach numeracji od 35 do 47.
Drugą wersją są narty o nieco zmienionych parametrach, ochrzczone jako Very WeDzee. Są dłuższe – 132 cm i szersze – ich taliowanie wynosi: 114,5-86,5-102 mm. "


http://www.skimag.pl...wum.php?art=651

No właśnie czy ktoś czytał Ski magazyn ???
Pozdrawiam



Bardzo ciekawe,muszę tego wypróbować w zimie.Wyglądają trochę jak do freestyle.Ciekawe,ciekawe,zobaczymy :)
  • 0
Pozdrawiam

#4 teamproject

teamproject
  • Użytkownik
  • 28 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Dynastar Omerglass
  • Ulubiony stok:Wierchomla

Napisano 28 październik 2010 - 22:32

Myślę, że świata narciarskiego tymi nartami nie podbiją, ale jeśli cena będzie niska trochę ludzi na pewno się skusi,
dobre do zabawy, dobre na pierwsze wypady narciarskie, natomiast patrząc na produkty firmy weDzee narty nie będą super solidne.
Bardzo dobrym przykładem są kaski WeDzee, które były dostępne za ok 40 zł, i na polskich stokach połowa dzieciaków w nich pomykała, tutaj akurat ogromna zaleta, bo lepszy taki kask niż żaden.
  • 0
www.teamproject.pl

#5 Somedude

Somedude
  • Użytkownik
  • 110 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Narty:Kneissl,Duel, Zai, Kessler ..
  • Imię :Piotrek

Napisano 29 październik 2010 - 09:40

Ahhhh dla mnie dolna granica nart to Blizzard, raczej nigdy nie skuszę się na Weedze, Tecno czy inne badziewia.

Polityka jest prosta - mają niekompetentnych sprzedawców oraz niski poziom jakości produktów to też nie sprzedają droższych nart tylko cisną shity.
  • 0
Co nas nie zabije to nas wzmocni ..

#6 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 październik 2010 - 10:03

Ahhhh dla mnie dolna granica nart to Blizzard, raczej nigdy nie skuszę się na Weedze, Tecno czy inne badziewia.

Polityka jest prosta - mają niekompetentnych sprzedawców oraz niski poziom jakości produktów to też nie sprzedają droższych nart tylko cisną shity.


Nie wypowiadam sie odnosnie WeDzee. Wyglada na marketingowa probe wprowadzenia na rynek nowosci. Zobaczymy. Natomiast jestem mocno rozczarowany sprzetem oferowanym przez polski Decathlon. Pisze polski, bo we Francji to inna bajka. Wybor nart i butow kiepski, ceny nierewelacyjne.
  • 0

#7 Narciarz

Narciarz
  • Użytkownik
  • 615 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Polska
  • Narty:Erbacher

Napisano 29 październik 2010 - 11:50

Ale mają za to byyyystrych managerów od zakupów, którzy wszyyyystko już wiedzą na temat potrzeb naszego rynku! :thumbsup:
Dla tego mają to co mają i w takiej przeciętnej jakości! :)
  • 0

Erbacher i Kneissl to przyjemność i satysfakcja z jazdy na tych nartach.

Forcefield – Nie krępuje twoich ruchów na nartach tyko chroni twój kręgosłup.

 


#8 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 październik 2010 - 13:51

Ale mają za to byyyystrych managerów od zakupów, którzy wszyyyystko już wiedzą na temat potrzeb naszego rynku! :thumbsup:
Dla tego mają to co mają i w takiej przeciętnej jakości! :)


Sprzet zimowy maja kiepski, ale ogolnie rzecz biorac mozna tu znalezc sporo interesujacych rzeczy. Tu np. kupilem swietny i niedrogi rower: Rockrider 6.3. Niestety, ten sam model roweru jest obecnie duzo gorszy niz 2 lata temu. Sporo niedrogich ciuchow. Np. w swoim czasie kupowalem pianki dla windsufujacej corki (musial byc niezly skoro jej ukradli), kask rowerowy, tanie jak barszcz rekawiczki widstoperowe, itd. Warto tu zagladac, ale nie w celu kupienia nart czy butow. Choc np. buty narciarskie dla corki kupilem wlasnie w Decathlonie. Najwyzszy model Tecnici (najwyzszy w Decathlonie, choc tak ogolnie sredni). Warto tez porownac ceny. W Krakowie mamy dwa Decathlony. Ten tanszy jest w Hucie przy dawnej Plazie.
  • 0

#9 Somedude

Somedude
  • Użytkownik
  • 110 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Narty:Kneissl,Duel, Zai, Kessler ..
  • Imię :Piotrek

Napisano 29 październik 2010 - 14:21

To jak mam kupować tanoiche wole Martes Sport (a wiem co piszę bo byłem z nimi związany kilka lat) - hi-tec, oraz teraz produkty pod logo Mrtes bija na łeb produkty z Dec. a dodatkowo człowiek może nabyć również dobrą odzież (ba z nartami to różnie bywa i zależy od sklepu).
  • 0
Co nas nie zabije to nas wzmocni ..

#10 luke

luke
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 89 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:KWI
  • Ulubiony stok:Laskowa-Ski !!!!!

Napisano 29 październik 2010 - 14:30

To jak mam kupować tanoiche wole Martes Sport (a wiem co piszę bo byłem z nimi związany kilka lat) - hi-tec, oraz teraz produkty pod logo Mrtes bija na łeb produkty z Dec. a dodatkowo człowiek może nabyć również dobrą odzież (ba z nartami to różnie bywa i zależy od sklepu).



Ja nie mówię ,że będę to kupował ! Ja tylko chciałem spytać o szczegóły testowania nart,czy wiąże się z tym jakieś ryzyko ? Czy ktoś pytał o to w sklepie ?? POZDRO
  • 0
Pozdrawiam

#11 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 29 październik 2010 - 14:46

Co do nart, to nie mam nic do powiedzenia, jeszcze nie widziałem itd, natomiast co do samego sklepu/sieci, to zapraszam do lektury na temat tego najnowszego sklepu, dokładnie w Piasecznie, bardzo blisko mnie :thumbsup:

http://forum.powiat-...opic.php?t=2217

Jak widać, ma niestety nie najlepsze opinie ale z drugiej strony ma specyficzne towary, klientów, nacisk przede wszystkim na markę własną 90% .
Podejdę tam, to może uda mi się czegoś dowiedzieć o tych tajemniczych testach :)
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#12 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 październik 2010 - 16:10

Luke, Ty się nie stresuj.
Pamiętaj, w Polsce, poza nielicznymi wyjątkami, pytając o cokolwiek, dowiesz się o wszystkim, tylko nic nie usłyszysz o interesującej cię kwestii !!!
  • 1

#13 luke

luke
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 89 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:KWI
  • Ulubiony stok:Laskowa-Ski !!!!!

Napisano 29 październik 2010 - 17:35

Co do nart, to nie mam nic do powiedzenia, jeszcze nie widziałem itd, natomiast co do samego sklepu/sieci, to zapraszam do lektury na temat tego najnowszego sklepu, dokładnie w Piasecznie, bardzo blisko mnie ;)

http://forum.powiat-...opic.php?t=2217

Jak widać, ma niestety nie najlepsze opinie ale z drugiej strony ma specyficzne towary, klientów, nacisk przede wszystkim na markę własną 90% .
Podejdę tam, to może uda mi się czegoś dowiedzieć o tych tajemniczych testach :)



Z góry dzięki za interesowność :thumbsup:
  • 0
Pozdrawiam

#14 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 04 listopad 2010 - 11:44

Właśnie wróciłem z decathlonu. Są już narty i wszystko inne narciarskie na samym wejściu: kaski, ubrania, buty, narty itd. W sumie aż 4 aleje wielkie !
Co do testów nart, to otrzymałem informację że będą takowe. Jedynym podobno wymogiem by dostać takie narty do testu jest Karta Stałego Klienta. I to wszystko. Tak się dowiedziałem w swoim decathlonie w Piasecznie.
  • 1

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,




Podobne tematy

  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych