Skocz do zawartości


Zdjęcie

Narty niszowe!


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#21 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 26 październik 2010 - 11:10

Nie wspominając o delikatnym najechaniu krawędzią przez Wacława, subtelnie w "kolejeczce" na ten lakierek...uuu Panie :thumbsup: :)
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#22 Łysy

Łysy
  • Zbanowany
  • 806 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Roman-Alojzy-Ferdynand ..... do wyboru

Napisano 26 październik 2010 - 11:55

Chcą, używki za 600 stów.
Kastle RX



Zastanawia mnie dlaczego tak świetna narta do tej pory wisi w aukcji ?
  • 0

#23 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 26 październik 2010 - 12:27

To teraz może z innej stajni, coś bardzie free, a więc bardziej luzno, choć nadal nisza :thumbsup:

AMPLID

Załączone pliki

  • Załączony plik  a4.jpg   113,74 KB   13 Ilość pobrań
  • Załączony plik  a1.jpg   15,12 KB   12 Ilość pobrań
  • Załączony plik  a2.jpg   18,2 KB   10 Ilość pobrań
  • Załączony plik  a3.jpg   19,76 KB   9 Ilość pobrań

  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#24 taki_sobie_narciarz

taki_sobie_narciarz
  • Użytkownik
  • 84 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 październik 2010 - 12:47

Chcą, używki za 600 stów.
Kastle RX



Zastanawia mnie dlaczego tak świetna narta do tej pory wisi w aukcji ?


Ja bym łyknął, ale długość nie ta. A ludziska wolą sprawdzone "atomiki i fiszery" :thumbsup:
  • 0
Dołączona grafika

#25 Łysy

Łysy
  • Zbanowany
  • 806 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Roman-Alojzy-Ferdynand ..... do wyboru

Napisano 26 październik 2010 - 13:11

[

Ja bym łyknął, ale długość nie ta. A ludziska wolą sprawdzone "atomiki i fiszery" :thumbsup:


ja bym też łyknął , gdybym znał ich historię i poprzedniego właściciela , bo narta w sam raz dla mnie uwielbiam takie właśnie taliowanie .....
ale wiesz jak to jest z używkami , już się kiedyś zarzekłem , że nigdy nie kupię używek i trzymam się tego ....

Pozdrawiam Łysy .
  • 0

#26 Somedude

Somedude
  • Użytkownik
  • 110 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Narty:Kneissl,Duel, Zai, Kessler ..
  • Imię :Piotrek

Napisano 26 październik 2010 - 18:06

Mnie zainteresowały te narty Kingswood Skis cena nawet nie jest zabójcza ale jak korespondowałem z nimi to sam transport do Polski kosztuje $NZ725 to 2/3 ceny nart hehe. Jednak zostałem zapewniony że był bym jedynym Polakiem na nich ;-)
  • 0
Co nas nie zabije to nas wzmocni ..

#27 Pazur

Pazur

    TOEG

  • Użytkownik
  • 422 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 październik 2010 - 13:55

Taa tylko w Polsce nie chcą za bardzo sprzedawać ... coś o tym wiem.

Chcą, używki za 600 stów.
Kastle RX


Ostatnio pojawiło się trochę Kästli na rynku wtórnym. Ja kupiłem w zeszłym sezonie roczne za trochę więcej :thumbsup:

Zeszły do 549,00 i tak zastanawiam się co jest z nimi i marką Kastle nie tak? Za niska cena?

Kastle RX

Użytkownik Pazur edytował ten post 31 październik 2010 - 13:57

  • 0

#28 Narciarz

Narciarz
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 615 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Polska
  • Narty:Erbacher

Napisano 31 październik 2010 - 15:14

Bardzo wszystkim dziękuję, za wszystkie wstawione zdjęcia i opisy nart firm niszowych jakie do tej pory się pojawiły.
Piszcie więcej informacji jak powstają, gdzie są produkowane ile kosztują itd!
Chłonę każde zdjęcie i każdą informację całym sobą!
I czekam na więcej, dużo więcej! :thumbsup:
  • 0

Erbacher i Kneissl to przyjemność i satysfakcja z jazdy na tych nartach.

Forcefield – Nie krępuje twoich ruchów na nartach tyko chroni twój kręgosłup.

 


#29 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 październik 2010 - 15:30

Zeszły do 549,00 i tak zastanawiam się co jest z nimi i marką Kastle nie tak? Za niska cena?

Kastle RX


Pazur napewno ta taniocha ludzi zniecheca.

Znalazłem inne deski,całkiem całkiem, ale wydaje mi się, że również za tanie - choć jabłkowe wygladają fajnie - chwala się, że można je w Polsce kupić, ale jak coś dostepne jest w Polsce to chyba kiepsko nie??? Exkluzywni byle komu się nie wyprzedają!
http://www.schuetz-s...ages/apple.html
  • 0

#30 Narciarz

Narciarz
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 615 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Polska
  • Narty:Erbacher

Napisano 31 październik 2010 - 16:27

To była Szwajcarska firma.
Jak mnie pamięć nie myli to te narty produkowali dwaj bracia.
Bardzo eleganckie narty.
Firma już nie istnieje i można kupić w kraju resztkę nowych nart.
Jak kogoś interesują to mogę podpowiedzieć gdzie i za ile można te narty kupić.
  • 0

Erbacher i Kneissl to przyjemność i satysfakcja z jazdy na tych nartach.

Forcefield – Nie krępuje twoich ruchów na nartach tyko chroni twój kręgosłup.

 


#31 Somedude

Somedude
  • Użytkownik
  • 110 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Narty:Kneissl,Duel, Zai, Kessler ..
  • Imię :Piotrek

Napisano 31 październik 2010 - 20:04

Można było kupić, handlowali tym znajomi z zakopanego (dystrybutorzy m.in. montany - maszyn serwiswych) ale z tego co mi wiadomo to już zrezygnowali z tego.
  • 0
Co nas nie zabije to nas wzmocni ..

#32 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 02 listopad 2010 - 13:56

GOODE


Z otworami:

Załączony plik  2_z_otworami.gif   21 KB   24 Ilość pobrań

pdf:

Załączony plik  info.pdf   314,74 KB   8 Ilość pobrań

Załączone pliki

  • Załączony plik  1.gif   26,69 KB   17 Ilość pobrań
  • Załączony plik  3.gif   15,76 KB   15 Ilość pobrań
  • Załączony plik  5.gif   13,27 KB   11 Ilość pobrań

  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#33 taki_sobie_narciarz

taki_sobie_narciarz
  • Użytkownik
  • 84 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 listopad 2010 - 07:51

GOODE


Z otworami:

Załączony plik  2_z_otworami.gif   21 KB   24 Ilość pobrań

pdf:

Załączony plik  info.pdf   314,74 KB   8 Ilość pobrań


Były z otworami, to może teraz takie...
Robią przede wszystkim telemarki ale modele alpejskie też mają http://www.scottybob...rks/skis/alpine

Załączone pliki


  • 0
Dołączona grafika

#34 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 03 listopad 2010 - 12:57

Nie wiem do końca jak to jest, bo z forum naszego narciarskiego dowiedziałem się że narty i firmę DYNAFIT łyknął Kneissl. Zdumiony znalazłem jednak narty, niszowe a jak kryjące się pod marką Dynafit.

Wrzucam kilka fotek:

Załączone pliki

  • Załączony plik  2.png   92,15 KB   14 Ilość pobrań
  • Załączony plik  3.png   77,44 KB   17 Ilość pobrań
  • Załączony plik  4.png   80,55 KB   15 Ilość pobrań
  • Załączony plik  5.png   78,39 KB   16 Ilość pobrań

  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#35 taki_sobie_narciarz

taki_sobie_narciarz
  • Użytkownik
  • 84 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 listopad 2010 - 15:55

Piękne te narty z Bognera.
Fantastycznie wykończone.
Lubię je zawsze oglądać na targach w Monachium i w dobrych sklepach narciarskich oczywiście nie w naszym kraju.
U nas sprzedawcy jeszcze do takich produktów nie dojrzeli ale może kiedyś nie będziemy tylko zagłębiem sprzedaży nart z wypożyczalni. :D


Muszę Ci przyznać 100 % racji. Stwierdziłem to dzisiaj... organoleptycznie :)
  • 0
Dołączona grafika

#36 Łysy

Łysy
  • Zbanowany
  • 806 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Roman-Alojzy-Ferdynand ..... do wyboru

Napisano 04 listopad 2010 - 18:33

Ale milusińskie deseczki , to byłby dopiero lansik:D http://allegro.pl/vo...33.html#gallery :D
  • 0

#37 taki_sobie_narciarz

taki_sobie_narciarz
  • Użytkownik
  • 84 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 grudzień 2010 - 11:15

Jak forumowi freeriderzy zapatruja się na taki sprżęt? Można go było kupić tu http://allegro.pl/ek...1345333936.html

Załączone pliki


Użytkownik taki_sobie_narciarz edytował ten post 14 grudzień 2010 - 11:19

  • 0
Dołączona grafika

#38 fan

fan

    TOEG

  • Użytkownik
  • 454 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 grudzień 2010 - 15:52

trzeba sie spytać niszowych freeriderów :zeby: ....fajny gość nowe narty za 9 patyków sprzedaje na aukcji ;) ....i startuje od 400 pln...to dopiero freejajcarz :zeby:
  • 0

#39 Gość_pytek 23_*

Gość_pytek 23_*
  • Gość

Napisano 14 grudzień 2010 - 16:53

Jak dla mnie za krotkie i niestety zakrecone tylko z jednej strony :D .Ale piekne sa naprawde.
  • 0

#40 Gość_pytek 23_*

Gość_pytek 23_*
  • Gość

Napisano 22 grudzień 2010 - 07:16

Moze nieodpowiedni do konca temat ale narty na sezon 2013rsa jeszcze niszowe.Tak wiec Mark Abma z prototypem.

Załączone pliki

  • Załączony plik  abma.jpg   63,48 KB   12 Ilość pobrań

  • 0



Podobne tematy

  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych