Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowości na sezon zimowy 10/11


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#1 Narciarz

Narciarz
  • Użytkownik
  • 615 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Polska
  • Narty:Erbacher

Napisano 31 sierpień 2010 - 08:35

Witam. :lol:
Chciałbym rozpocząć nowy temat dotyczący nowości jakie się pojawią w sezonie 10/11 w naszych sklepach i nie tylko.
Mam nadzieję, że ten temat zagości na KN już na stałe i każdy kto będzie miał dostęp do informacji i materiałów na temat ciekawych produktów podzieli się z resztą.

Profesjonalne smary narciarskie firmy Nanox Wax.

Załączone pliki

  • Załączony plik  NANOX.doc   55 KB   38 Ilość pobrań

Użytkownik Robert J edytował ten post 31 sierpień 2010 - 08:38

  • 0

Erbacher i Kneissl to przyjemność i satysfakcja z jazdy na tych nartach.

Forcefield – Nie krępuje twoich ruchów na nartach tyko chroni twój kręgosłup.

 


#2 Łysy

Łysy
  • Zbanowany
  • 806 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Roman-Alojzy-Ferdynand ..... do wyboru

Napisano 31 sierpień 2010 - 14:41

Witam. :zemdlal:
Chciałbym rozpocząć nowy temat dotyczący nowości jakie się pojawią w sezonie 10/11 w naszych sklepach i nie tylko.
Mam nadzieję, że ten temat zagości na KN już na stałe i każdy kto będzie miał dostęp do informacji i materiałów na temat ciekawych produktów podzieli się z resztą.

Profesjonalne smary narciarskie firmy Nanox Wax.


Z doświadczenia wiem , że nie ma idealnego środka na każde warunki pogodowe , stąd moje pytanie !

czy miałeś już do czynienia z tym środkiem Nanox wax ? , czy tylko reklamujesz ten środek jako wyżej nie zbadany ....

No muszę stwierdzić , że ceny to rekord świata


osobiście stosuję smar Holmenkol wax paste XXL , ale wiadomo służy ona jako deska ratunku w razie potrzeby na stoku .....


moderacja: Łysy na prośbę RobertaJ usuwam link do sklepu, który jeszcze nie jest w pełni gotowy, aby pomóc Robertowi uniknąć startu przed czasem... Robert zamieść proszę ceny w tej sytuacji bez linków = niekomercyjne

Ola

Użytkownik Osetia edytował ten post 31 sierpień 2010 - 15:08

  • 0

#3 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 sierpień 2010 - 15:54

osobiście stosuję smar Holmenkol wax paste XXL , ale wiadomo służy ona jako deska ratunku w razie potrzeby na stoku .....


A ja osobiscie stosuje taki smar Toco w plynie, kupiony za niewielkie pieniadze w Makro. Wiem, ze to zalosne, jakby mawia o mnie moja malzonka w chwili, gdy ja wkurze, ale ja jeszcze nie doroslem do smarow nakladanych na goraco. Kiedys to robilem, ale za duzo z tym pracy, a za male efekty. Natomiast pilnuje ostrzenia, czasem poprawiam po jednym dniu jezdzenia.
  • 0

#4 Łysy

Łysy
  • Zbanowany
  • 806 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Roman-Alojzy-Ferdynand ..... do wyboru

Napisano 31 sierpień 2010 - 16:19

osobiście stosuję smar Holmenkol wax paste XXL , ale wiadomo służy ona jako deska ratunku w razie potrzeby na stoku .....


A ja osobiscie stosuje taki smar Toco w plynie, kupiony za niewielkie pieniadze w Makro. Wiem, ze to zalosne, jakby mawia o mnie moja malzonka w chwili, gdy ja wkurze, ale ja jeszcze nie doroslem do smarow nakladanych na goraco. Kiedys to robilem, ale za duzo z tym pracy, a za male efekty. Natomiast pilnuje ostrzenia, czasem poprawiam po jednym dniu jezdzenia.



Ale ja również jeśli chodzi o smarowanie na gorąco to zanoszę narty do swojego serwisanta i robi on to rewelacyjnie tak do 3 wyjazdów mi wystarcza , ale zdarza się że narty zaniemogą z powodu nadmiernej eksploatacji lub co gorsze zmienią się warunki na śnieg mokry to w tedy właśnie ratuję się tym smarem Holmenkol XXL , polecam go Andrzeju nie kosztuje zbyt wiele a starcza taka tubka na 2-3 lata

http://www.holmenkol...__from_store=de
  • 0

#5 fan

fan

    TOEG

  • Użytkownik
  • 454 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 sierpień 2010 - 16:24

osobiście stosuję smar Holmenkol wax paste XXL , ale wiadomo służy ona jako deska ratunku w razie potrzeby na stoku .....


A ja osobiscie stosuje taki smar Toco w plynie, kupiony za niewielkie pieniadze w Makro. Wiem, ze to zalosne, jakby mawia o mnie moja malzonka w chwili, gdy ja wkurze, ale ja jeszcze nie doroslem do smarow nakladanych na goraco. Kiedys to robilem, ale za duzo z tym pracy, a za male efekty. Natomiast pilnuje ostrzenia, czasem poprawiam po jednym dniu jezdzenia.



mam tak samo....Toco w płynie universal :D ....codziennie smaruje przed jazdą...na gorąco ,trzeba mieć żelazko...ale ja zabieram tylko wyprasowane koszule ;) ....z ostrzeniem jest jeszcze gorzej...nie robię tego bo chcę mieć 10 palców....jakoś glupio zamawiać 5 piw i pokazywać 3 palce ;) ;) :zemdlal:
  • 0

#6 Somedude

Somedude
  • Użytkownik
  • 110 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Narty:Kneissl,Duel, Zai, Kessler ..
  • Imię :Piotrek

Napisano 31 sierpień 2010 - 18:19

Powiem tak bazując na stronie producenta że smary oparte na nanotechnologii są tak jakby kolejnym krokiem w tej dziedzinie. Wiadomo po co się smaruje narty, do tej pory trzeba było kilku specyfików no i normalnym jest że firmy dążą by zrobić to trochę prostszym. Na podobnej technologii produkuje smary też Holmenkol ale zobaczcie sobie tamta cenę ... Kolejną rzeczą jest to że ten "finish" tak na prawdę starczy na dłużej niż baza bo służy do nakładania ręcznie (nei żelazkiem). Poza tym ta grupa smarów jest dla zawodnikó a nie dla ludzi jadących do Szczyrku postac w kolejce. Większosci z nas starczy traning wax. Wg strony producenta testowane i używane są przez masę teamów co musi już coś świadczyć. Żeby nie pozostać gołosłownym wrzucam poniżej :

2008

* European Cup Reinswald Super G 5 Place, 8 Place
* European Cup Sella Nevea Super G 1 Place, 5 Place, 8 Place
* European Cup Les Orres Super G 6 Place
* European Cup Wengen Downhill 6 Place
* European Cup Patscherkofel Downhill 11, 12 Place
* Italian National junior Championschip Bardonecchia Super G 1 Place, 3 Place
* Itallian National Championship Bardonecchia Downhill 5
* Italian National junior Championschip Bardonecchia Super G 1 Place
* Italian National junior Championschip Pozza di Fassa Gigant Slalom 4 Place
* Italian national junior championship pozza di fassa slalom 8 place
* Itallian National Championship Bardonecchia Downhill 5 Place
* Junior World Campionship Formigal Combinated 3 Place
* Junior World Campionship Formigal Super G 5 Place
* Junior World Campionship Formigal Downhill 1 Place
* National junior race vipiteno gigant slalom 2 place
* European cup reiteralm super g 13 place



2009

* European Cup Wengen Downhill 6, 11, 14 Place
* European Cup Les Orres Downhill 3, 9 Place, 9, 10 Place
* European Cup Les Orres Super G 7 Place
* European Cup La Molina Gigant Slalom 6 Place
* European Cup Reinswald Combinated 2, 7, Place
* European cup reinswald downhill 3 place
* Junior world championship Garmisch super g 3 place
* Junior world championship garmisch downhill 2 place
* Junior world championshio garmisch combinated 2 place
* Italian national junior championship zoldo gigant slalom 2 place
* Italian national junior championship zoldo slalom 10 place
* European Cup Tarvisio Super Combinated 2 Place
* European Cup Crans Montana Gigant Slalom 8 Place
* Italian National Campionship S. Pellegrino Super G 1 Place, 2 Place
* Italian national campionship s. Pellegrino downhill 5 place
* Italian national junior campionship pila downhill 1 place
* World Cup Sölden Gigant Slalom 3 Place
* World cup val gardena downhill 28 place
* World cup val gardena super g 30 place
* World Cup Val D’ Isere Combinated 21 Place
* World cup val d isere combinated super g 23 place
* Worldcup beaver creek combinated 26 place
* World cup beaver creek combinated downhill 23 place



2010

* European cup Les Orres Downhill 1 Place, 2 Place
* European Cup Les Orres Super G 6 Place
* European Cup Reinswald Downhill 5 Place
* European Cup Downhill Patscherkofel 3 Place, 5 Place
* Italian ntional Campionship Downhill 2 place, 3 place
* World Cup Cortina Gigant Slalom 6 Place, 13 Place
* World Cup Maribor Slalom 13 Place
* World Cup Maribor Gigant Slalom 24 Place
* World Cup Lienz Gigant Slalom 17 Place
* World Cup Aspen Gigant Slalom 8 Place
* World Cup Aspen Slalom 8 Place
* World Cup Are Slalom 11 Place


Weitere Details zu den obenstehenden Erfolgen unter www.fis-ski.com

Pytanie jest następujące .. jak się to przyjmie w konserwatywnym narciarskim świecie..
  • 0
Co nas nie zabije to nas wzmocni ..

#7 Narciarz

Narciarz
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 615 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Polska
  • Narty:Erbacher

Napisano 31 sierpień 2010 - 18:24

Witam. :zemdlal:
Chciałbym rozpocząć nowy temat dotyczący nowości jakie się pojawią w sezonie 10/11 w naszych sklepach i nie tylko.
Mam nadzieję, że ten temat zagości na KN już na stałe i każdy kto będzie miał dostęp do informacji i materiałów na temat ciekawych produktów podzieli się z resztą.

Profesjonalne smary narciarskie firmy Nanox Wax.


Z doświadczenia wiem , że nie ma idealnego środka na każde warunki pogodowe , stąd moje pytanie !

czy miałeś już do czynienia z tym środkiem Nanox wax ? , czy tylko reklamujesz ten środek jako wyżej nie zbadany ....

No muszę stwierdzić , że ceny to rekord świata


osobiście stosuję smar Holmenkol wax paste XXL , ale wiadomo służy ona jako deska ratunku w razie potrzeby na stoku .....


moderacja: Łysy na prośbę RobertaJ usuwam link do sklepu, który jeszcze nie jest w pełni gotowy, aby pomóc Robertowi uniknąć startu przed czasem... Robert zamieść proszę ceny w tej sytuacji bez linków = niekomercyjne

Ola




A gdzie tu widzisz wysokie ceny?
To są profesjonalne smary zawodnicze.
Konkurencja ma ceny porównywalne.
W przypadku smarów nanox są tylko trzy rodzaje a nie na każdy rodzaj śniegu inny typ jak w przypadku konkurencji.
Nie wspominając o temperaturze.
Nakładasz na narty tylko raz i po sprawie.
Myślę, że teamy Włoskie, Szwajcarskie oraz Elan i Fisher itd. wiedzą co dobre.
Jak Cię interesują tanie smary to za 1kg. u mnie zapłacisz około 120zł. ;)
Ale to smar podstawowy.
  • 0

Erbacher i Kneissl to przyjemność i satysfakcja z jazdy na tych nartach.

Forcefield – Nie krępuje twoich ruchów na nartach tyko chroni twój kręgosłup.

 


#8 Łysy

Łysy
  • Zbanowany
  • 806 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Roman-Alojzy-Ferdynand ..... do wyboru

Napisano 31 sierpień 2010 - 19:44

Witam. ;)
Chciałbym rozpocząć nowy temat dotyczący nowości jakie się pojawią w sezonie 10/11 w naszych sklepach i nie tylko.
Mam nadzieję, że ten temat zagości na KN już na stałe i każdy kto będzie miał dostęp do informacji i materiałów na temat ciekawych produktów podzieli się z resztą.

Profesjonalne smary narciarskie firmy Nanox Wax.


Z doświadczenia wiem , że nie ma idealnego środka na każde warunki pogodowe , stąd moje pytanie !

czy miałeś już do czynienia z tym środkiem Nanox wax ? , czy tylko reklamujesz ten środek jako wyżej nie zbadany ....

No muszę stwierdzić , że ceny to rekord świata


osobiście stosuję smar Holmenkol wax paste XXL , ale wiadomo służy ona jako deska ratunku w razie potrzeby na stoku .....


moderacja: Łysy na prośbę RobertaJ usuwam link do sklepu, który jeszcze nie jest w pełni gotowy, aby pomóc Robertowi uniknąć startu przed czasem... Robert zamieść proszę ceny w tej sytuacji bez linków = niekomercyjne

Ola




A gdzie tu widzisz wysokie ceny?
To są profesjonalne smary zawodnicze.
Konkurencja ma ceny porównywalne.
W przypadku smarów nanox są tylko trzy rodzaje a nie na każdy rodzaj śniegu inny typ jak w przypadku konkurencji.
Nie wspominając o temperaturze.
Nakładasz na narty tylko raz i po sprawie.
Myślę, że teamy Włoskie, Szwajcarskie oraz Elan i Fisher itd. wiedzą co dobre.
Jak Cię interesują tanie smary to za 1kg. u mnie zapłacisz około 120zł. :D
Ale to smar podstawowy.



Robercie jeśli to smary zawodnicze to raczej temat nie dla KN , tutaj nie ma zawodników a cena 600 zł za kostke to chyba dość drogo ? czy ja się mylę , w każdym bądz razie taka była cena na stronie :zemdlal:
cyt.
Nakładasz na narty tylko raz i po sprawie.

czy tylko jedną warstwę, bo nie wiem jak to rozumieć ?
  • 0

#9 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 31 sierpień 2010 - 20:05

Robercie jeśli to smary zawodnicze to raczej temat nie dla KN

A jeśli w ramach np. informacji i ciekawostki....to też nie ? Właśnie dla KN i dzięki za tę informację !


a cena 600 zł za kostke to chyba dość drogo

, a nie, bo tanio ...
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#10 Pazur

Pazur

    TOEG

  • Użytkownik
  • 422 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 sierpień 2010 - 20:33

Robercie jeśli to smary zawodnicze to raczej temat nie dla KN , tutaj nie ma zawodników a cena 600 zł za kostke to chyba dość drogo ? czy ja się mylę , w każdym bądz razie taka była cena na stronie :zemdlal:
cyt.
Nakładasz na narty tylko raz i po sprawie.

czy tylko jedną warstwę, bo nie wiem jak to rozumieć ?

Myślę, że temat jak najbardziej na KN, w końcu mówi o dodatkach do narciarstwa które chyba wszyscy używamy bez względu na sposób nanoszenia.
Czy 600 zł to dużo? Pojęcie względne. Jedni kupią i będą szybsi o 5% a inni nie i też będą szczęśliwi.
Liczy się informacja.
Jest towar - znajdą się klienci.
Przyłączam się do pytania Łysego o dokładny sposób nakładania smarów.
  • 0

#11 Narciarz

Narciarz
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 615 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Polska
  • Narty:Erbacher

Napisano 31 sierpień 2010 - 20:34

Jak napisałem wcześniej założyłem ten temat, żeby dzielić się różnymi informacjami o nowościach.
To nie ma być miejsce reklamowe produktów.
Każdy niech sam zadecyduje co zrobi z daną informacją.
Ja podaję suche fakty i chętnie porozmawiam o danym temacie jak będę miał więcej wiedzy.
Czy ktoś coś kupi czy nie to mnie nie interesuje.
A smar nakłada się tylko raz na sucho i jest do każdego rodzaju śniegu i temperatury.
A ten za 580zł. wystarczy Ci na cały intensywny sezon pod warunkiem, że ma się pojecie jak go uzywać. :zemdlal:

Użytkownik Robert J edytował ten post 31 sierpień 2010 - 20:35

  • 0

Erbacher i Kneissl to przyjemność i satysfakcja z jazdy na tych nartach.

Forcefield – Nie krępuje twoich ruchów na nartach tyko chroni twój kręgosłup.

 


#12 Łysy

Łysy
  • Zbanowany
  • 806 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Roman-Alojzy-Ferdynand ..... do wyboru

Napisano 01 wrzesień 2010 - 05:35

Jak napisałem wcześniej założyłem ten temat, żeby dzielić się różnymi informacjami o nowościach.
To nie ma być miejsce reklamowe produktów.
Każdy niech sam zadecyduje co zrobi z daną informacją.
Ja podaję suche fakty i chętnie porozmawiam o danym temacie jak będę miał więcej wiedzy.
Czy ktoś coś kupi czy nie to mnie nie interesuje.
A smar nakłada się tylko raz na sucho i jest do każdego rodzaju śniegu i temperatury.
A ten za 580zł. wystarczy Ci na cały intensywny sezon pod warunkiem, że ma się pojecie jak go uzywać. :zemdlal:



cyt: A smar nakłada się tylko raz na sucho i jest do każdego rodzaju śniegu i temperatury. -- tylko raz w ciągu sezonu czy tylko raz przed konkretnym wyjazdem ?

więc można rzec , że tradycyjne serwisowanie nart nakładanie wosku na gorąco można wsadzić do lamusa ?
aha i najważniejsze ..znasz to wszystko z autopsji czy tylko z biuletynu ?
  • 0

#13 Narciarz

Narciarz
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 615 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Polska
  • Narty:Erbacher

Napisano 01 wrzesień 2010 - 08:28

Jak napisałem wcześniej założyłem ten temat, żeby dzielić się różnymi informacjami o nowościach.
To nie ma być miejsce reklamowe produktów.
Każdy niech sam zadecyduje co zrobi z daną informacją.
Ja podaję suche fakty i chętnie porozmawiam o danym temacie jak będę miał więcej wiedzy.
Czy ktoś coś kupi czy nie to mnie nie interesuje.
A smar nakłada się tylko raz na sucho i jest do każdego rodzaju śniegu i temperatury.
A ten za 580zł. wystarczy Ci na cały intensywny sezon pod warunkiem, że ma się pojecie jak go uzywać. ;)



cyt: A smar nakłada się tylko raz na sucho i jest do każdego rodzaju śniegu i temperatury. -- tylko raz w ciągu sezonu czy tylko raz przed konkretnym wyjazdem ?

więc można rzec , że tradycyjne serwisowanie nart nakładanie wosku na gorąco można wsadzić do lamusa ?
aha i najważniejsze ..znasz to wszystko z autopsji czy tylko z biuletynu ?



Ja napisałem o profesjonalnych smarach a nie o Cudownych!
To nie ta instytucja! :zemdlal:
Smary nakładasz według własnego uznania ale na pewno nie raz na sezon.
I nie dyskutujmy o najdroższym smarze zawodniczym Supernano tylko o smarze Training Wax, który klienta końcowego kosztuje 89zł. za 220g.
Taka ilość myślę, że spokojnie wystarczy przeciętnemu narciarzowi na cały sezon a może i dłużej. :D
  • 0

Erbacher i Kneissl to przyjemność i satysfakcja z jazdy na tych nartach.

Forcefield – Nie krępuje twoich ruchów na nartach tyko chroni twój kręgosłup.

 


#14 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 01 wrzesień 2010 - 08:40

Cześć

cyt: A smar nakłada się tylko raz na sucho i jest do każdego rodzaju śniegu i temperatury. -- tylko raz w ciągu sezonu czy tylko raz przed konkretnym wyjazdem ?

więc można rzec , że tradycyjne serwisowanie nart nakładanie wosku na gorąco można wsadzić do lamusa ?
aha i najważniejsze ..znasz to wszystko z autopsji czy tylko z biuletynu ?

Raz na sezon - toś pojechał.:zemdlal:;)
MYślę, że smarowanie na gorąco nie ma szansy odejść do lamusa. Nakladanie smarów na zimno, na stoku to zawsze będzie półśrodek ale półśrodek też możę być lwpszy i gorszy. Mnie osobiście już nie chce się spędzać pół wieczoru w narciarni tak jak to bywało kiedyś więc chętnie wszedłbym w łatwonakładalny DOBRY i wystarczający na dzień jazdy (a nie na pół zjazdu) smar na zimno.
Pozdrawiam
  • 0

#15 Łysy

Łysy
  • Zbanowany
  • 806 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Roman-Alojzy-Ferdynand ..... do wyboru

Napisano 01 wrzesień 2010 - 17:02

Cześć

cyt: A smar nakłada się tylko raz na sucho i jest do każdego rodzaju śniegu i temperatury. -- tylko raz w ciągu sezonu czy tylko raz przed konkretnym wyjazdem ?

więc można rzec , że tradycyjne serwisowanie nart nakładanie wosku na gorąco można wsadzić do lamusa ?
aha i najważniejsze ..znasz to wszystko z autopsji czy tylko z biuletynu ?

Raz na sezon - toś pojechał.:D;)
MYślę, że smarowanie na gorąco nie ma szansy odejść do lamusa. Nakladanie smarów na zimno, na stoku to zawsze będzie półśrodek ale półśrodek też możę być lwpszy i gorszy. Mnie osobiście już nie chce się spędzać pół wieczoru w narciarni tak jak to bywało kiedyś więc chętnie wszedłbym w łatwonakładalny DOBRY i wystarczający na dzień jazdy (a nie na pół zjazdu) smar na zimno.
Pozdrawiam


cicho Mitek bądz ...

chciałem Roberta pociągnąć za język :zemdlal: nie udało się , ale nawet taki laik jak ja wie ,że narty muszą być smarowane co kilka wyjazdów , choć przyznam się szczerze , że znam kilka osób które nigdy nie smarowali nart i jeżdżą ;) , ale czy to jest jazda czy tylko ześlizgiwanie się !!!

Użytkownik Łysy edytował ten post 01 wrzesień 2010 - 17:03

  • 0

#16 Pazur

Pazur

    TOEG

  • Użytkownik
  • 422 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 01 wrzesień 2010 - 18:02

[
I nie dyskutujmy o najdroższym smarze zawodniczym Supernano

Robercie,
ja właśnie chcę o tym porozmawiać, interesuje mnie dokładny sposób nakładania tego smaru, stąd moje wcześniejsze pytanie.
Jeśli masz wiedzę na ten temat, bardzo proszę o podzielenie się.
  • 0

#17 Łysy

Łysy
  • Zbanowany
  • 806 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Roman-Alojzy-Ferdynand ..... do wyboru

Napisano 01 wrzesień 2010 - 19:14

[
I nie dyskutujmy o najdroższym smarze zawodniczym Supernano

Robercie,
ja właśnie chcę o tym porozmawiać, interesuje mnie dokładny sposób nakładania tego smaru, stąd moje wcześniejsze pytanie.
Jeśli masz wiedzę na ten temat, bardzo proszę o podzielenie się.



Pazurku poczytaj www.qone.pl jest prawie wszystko opisane :zemdlal:

Edycja na zyczenie Lysego .

Użytkownik pytek 23 edytował ten post 02 wrzesień 2010 - 17:09

  • 0

#18 Pazur

Pazur

    TOEG

  • Użytkownik
  • 422 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 01 wrzesień 2010 - 20:22

[
I nie dyskutujmy o najdroższym smarze zawodniczym Supernano

Robercie,
ja właśnie chcę o tym porozmawiać, interesuje mnie dokładny sposób nakładania tego smaru, stąd moje wcześniejsze pytanie.
Jeśli masz wiedzę na ten temat, bardzo proszę o podzielenie się.



Pazurku poczytaj www.qone.pl jest prawie wszystko opisane :zemdlal:

Prawie robi wielką różnicę.
Opis czytałem już wcześniej. Liczę na to, że może Robert zna dodatkowe serwisowe tajniki nakładania tego smaru, jeśli takie są.

Użytkownik pytek 23 edytował ten post 02 wrzesień 2010 - 17:07

  • 0

#19 Łysy

Łysy
  • Zbanowany
  • 806 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Roman-Alojzy-Ferdynand ..... do wyboru

Napisano 01 wrzesień 2010 - 20:35

[
I nie dyskutujmy o najdroższym smarze zawodniczym Supernano

Robercie,
ja właśnie chcę o tym porozmawiać, interesuje mnie dokładny sposób nakładania tego smaru, stąd moje wcześniejsze pytanie.
Jeśli masz wiedzę na ten temat, bardzo proszę o podzielenie się.



Pazurku poczytaj www.qone.pl jest prawie wszystko opisane :zemdlal:

Prawie robi wielką różnicę.
Opis czytałem już wcześniej. Liczę na to, że może Robert zna dodatkowe serwisowe tajniki nakładania tego smaru, jeśli takie są.


Z tego co mi tłumaczył to nie ma żadnych ukrytych tajników , podobno cały sekret to jest w doskonałości tego smaru ;)

Użytkownik pytek 23 edytował ten post 02 wrzesień 2010 - 17:07

  • 0

#20 kaja45

kaja45
  • Użytkownik
  • 18 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Tychy
  • Narty:Blizzard G-Power Full Suspension IQ 7.2
  • Imię :Jacek
  • Serwisant:REMSPORT 2
  • Właściciel:REMSPORT

Napisano 03 wrzesień 2010 - 12:14

Koledzy nie dajcie się ogłupić, prawda jest taka, że smary w nanotechnologi istnieją już od wielu lat, zapoczątkowane przez Nanowax i firmę Cerax, w swojej ofercie zagościły u Holmenkola, Toko, Start i co ? Prawda jest taka, że rewolucji nie było, nie ma i nie będzie, a smarowanie na zimno nie zastąpi smarowania na gorąco, które w chwili obecnej jest najbardziej skutecznym smarowaniem.
  • 0

Jacek





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych