Skocz do zawartości


Zdjęcie

Reportaż z mikro zlotu w Krakoł, który okazał się imprezą kilkudniową!


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie

#61 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 30 sierpień 2010 - 07:57

I jeszcze coś:

Załączone pliki

  • Załączony plik  1.JPG   92,49 KB   24 Ilość pobrań
  • Załączony plik  2.JPG   84,75 KB   17 Ilość pobrań
  • Załączony plik  4.JPG   111,61 KB   6 Ilość pobrań
  • Załączony plik  5.JPG   81,98 KB   6 Ilość pobrań
  • Załączony plik  6.JPG   45,25 KB   4 Ilość pobrań
  • Załączony plik  7.JPG   163,06 KB   5 Ilość pobrań
  • Załączony plik  8.JPG   127,76 KB   22 Ilość pobrań
  • Załączony plik  9.JPG   171,64 KB   5 Ilość pobrań
  • Załączony plik  10.JPG   66,15 KB   6 Ilość pobrań
  • Załączony plik  11.JPG   166,59 KB   6 Ilość pobrań
  • Załączony plik  12.JPG   125,77 KB   18 Ilość pobrań
  • Załączony plik  13.JPG   128,2 KB   22 Ilość pobrań
  • Załączony plik  14.JPG   105,09 KB   17 Ilość pobrań
  • Załączony plik  15.JPG   51,32 KB   23 Ilość pobrań
  • Załączony plik  16.JPG   115,86 KB   8 Ilość pobrań

  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#62 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 30 sierpień 2010 - 08:01

I jeszcze jeden dodatek:

Załączone pliki

  • Załączony plik  1.JPG   107,57 KB   5 Ilość pobrań
  • Załączony plik  2.JPG   112,36 KB   14 Ilość pobrań
  • Załączony plik  3.JPG   91,98 KB   4 Ilość pobrań
  • Załączony plik  4.JPG   173,94 KB   22 Ilość pobrań
  • Załączony plik  5.JPG   101,71 KB   11 Ilość pobrań
  • Załączony plik  6.JPG   63,01 KB   17 Ilość pobrań
  • Załączony plik  7.JPG   82,8 KB   28 Ilość pobrań
  • Załączony plik  8.JPG   81,67 KB   16 Ilość pobrań
  • Załączony plik  9.JPG   89,03 KB   7 Ilość pobrań
  • Załączony plik  10.JPG   104,86 KB   12 Ilość pobrań
  • Załączony plik  11.JPG   76,43 KB   5 Ilość pobrań
  • Załączony plik  12.JPG   64,48 KB   8 Ilość pobrań
  • Załączony plik  13.JPG   89,59 KB   9 Ilość pobrań
  • Załączony plik  14.JPG   88,83 KB   8 Ilość pobrań
  • Załączony plik  15.JPG   86,85 KB   8 Ilość pobrań

  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#63 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 30 sierpień 2010 - 08:04

Zbliżenia :lol:

Załączone pliki

  • Załączony plik  1.JPG   65,56 KB   18 Ilość pobrań
  • Załączony plik  2.JPG   62,2 KB   19 Ilość pobrań
  • Załączony plik  3.JPG   105,94 KB   20 Ilość pobrań
  • Załączony plik  4.JPG   76,06 KB   36 Ilość pobrań
  • Załączony plik  5.JPG   55,71 KB   17 Ilość pobrań
  • Załączony plik  6.JPG   102,17 KB   11 Ilość pobrań
  • Załączony plik  7.JPG   102,31 KB   12 Ilość pobrań
  • Załączony plik  8.JPG   88,3 KB   16 Ilość pobrań
  • Załączony plik  9.JPG   78,41 KB   13 Ilość pobrań
  • Załączony plik  10.JPG   108,16 KB   16 Ilość pobrań
  • Załączony plik  11.JPG   59,99 KB   15 Ilość pobrań

  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#64 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 30 sierpień 2010 - 08:31

I ja się melduję :lol:

W wersji full spontan - zapadła decyzja o wyjeździe do Krakoł! Bilety kolejowe, hotel, majtki na zmianę do walizki i jazda!

W Krakoł przywitał nas kiedar i deszcz. W pociągu paliły się chyba hamulce, mieliśmy opóźnienie, ale nic nam nie przeszkadzało, bo wizja spotkania była ponad przyziemnymi problemami.

Darek przejął na już na peronie i po czułych powitaniach zawiózł do hotelu. Umówiliśmy się na 13.00. Darek odbierał Adasia i dograł funcarving famuly!

Siedząc w restauracji hotelowej przy kawce, piwku i przekąsce zjawił się o_andrzej, czyli Andrzej, którego udało nam się poznać na żywo. I mnie było bardzo miło Andrzeju Cię poznać i jeszcze raz podkreślam, że masz spora dysproporcję pomiędzy początkiem numeru pesel, a wyglądem zewnętrznym.... na minus pesel oczywiście :zab: tak, tak! Andrzej ma 60 lat i według mnie wygląda na dużo, przynajmniej kilka lat mniej! Po uroczych chwilach z Andrzejem, zjawili się kiedar, kika i szokobons, a po chwili cała familia Funów :tancze:

Co było dalej wiadomo..., bo już opisy były. Podsumowując, aczkolwiek wiem, że nie będę oryginalna. Było FANTASTYCZNIE! Bardzo serdecznie Wam dziękuję za spotkanie! Naładowałam się i ja!
To, co podoba mi się jako jeden z elementów w naszych spotkaniach, to między innymi, to o czym wspomniał Paweł fun, niby się znamy, gdzieś tam coś sobie pisząc na KN, ale tak naprawdę się nie znamy, a po dosłownie kilku minutach zawsze odnoszę wrażenie, że znamy się przynajmniej lat naście jak nie dziesiąt oraz .... na zdjęciach widać jak każdy funkcjonuje z każdym... rozmawia każdy z każdym, idzie raz z tyłu raz z przodu, boku i jak tam chce... roszady wewnątrz grupy są non stop!

I ja bardzo Wam dziękuję za Krakoł KN infoparty! Uściski dla Loli i Michała, czyli funa Juniora, dla wujka kangura (Darka) i super Agi fun'owej! - ich pozdrawiam jak na gali, bo ich tutaj nie ma :lol:

Resztę tutejszą ściskam najmocniej ja potrafię i już przebieram nóżkami za jeszcze i więcej! :lol: :zab:

Rogi mam klasa, co? :hysterical: no i jakby nie było... zostałam Królową "Śmieciary"! :hysterical: :hysterical:

Ola
  • 0

#65 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 sierpień 2010 - 08:49

Ale jakiej - nówka Volvik pomarańczowy :hysterical: :lol: :hysterical:
  • 0

#66 fan

fan

    TOEG

  • Użytkownik
  • 454 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 sierpień 2010 - 08:51

jak czadowo Ania wygląda w różkach :hysterical:

Pit super ujęcia....dzięki za te paczki :lol:
  • 0

#67 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 30 sierpień 2010 - 09:07

Ale jakiej - nówka Volvik pomarańczowy :zab: :lol: :hysterical:


kawał fury :hysterical: :hysterical:
  • 0

#68 fan

fan

    TOEG

  • Użytkownik
  • 454 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 sierpień 2010 - 10:15

Ale jakiej - nówka Volvik pomarańczowy :lol: :lol: :hysterical:


kawał fury :hysterical: :hysterical:



jak przejechała obok mnie to myślałem że koszule ze mnie zedrze....tyle wiatru narobiła....Olka masz Ty te znajomości :zab:
  • 0

#69 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 30 sierpień 2010 - 10:29

Ale jakiej - nówka Volvik pomarańczowy :lol: :lol:

kawał fury :hysterical: :hysterical:

jak przejechała obok mnie to myślałem że koszule ze mnie zedrze....tyle wiatru narobiła....Olka masz Ty te znajomości :tancze:


Paweł ogarnij się.... to nie znajomości... to branie.... :zab: i nie wiem, czy nie zawdzięczam go rogom od Ciebie :hysterical: :zab:

P.S. zapomniałam ze swojej strony podsumować tak jednym słowem... generalnie te spotkania z Wami, radości, śmiechy, imprezowanie, spacerowanie, oglądanie itp, etc. to... nuda :lol:
  • 0

#70 fan

fan

    TOEG

  • Użytkownik
  • 454 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 sierpień 2010 - 10:43

Ale jakiej - nówka Volvik pomarańczowy :lol: :lol:

kawał fury :hysterical: :hysterical:

jak przejechała obok mnie to myślałem że koszule ze mnie zedrze....tyle wiatru narobiła....Olka masz Ty te znajomości :tancze:


Paweł ogarnij się.... to nie znajomości... to branie.... :zab: i nie wiem, czy nie zawdzięczam go rogom od Ciebie :hysterical: :zab:

P.S. zapomniałam ze swojej strony podsumować tak jednym słowem... generalnie te spotkania z Wami, radości, śmiechy, imprezowanie, spacerowanie, oglądanie itp, etc. to... nuda :lol:



no Ola tej nudy mi poprostu brakowało :)
  • 0

#71 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 30 sierpień 2010 - 10:59

Przede wszystkim niech sobie poczytają ten temat osobnicy narciarze, którzy jeszcze się wahają nad wspólnym wyjazdem na lodowiec, z tego tematu:
http://www.kochamnar...dowy-t1325.html
Było rewelacyjnie, na lodowcu też będzie :lol:
Takie to są właśnie spotkania KN :hysterical:
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#72 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 30 sierpień 2010 - 16:22

A smoka odwiedziliście ??? :lol:


Łysy, chcesz zabić smoka? Widziałeś tą KN bandę? nie szkoda Ci smoka? :lol: Jak Piotr zrobił zejście smoka spod Wawelu, to te z parady padły z wrażenia :hysterical:


Podobno tatary też dobre mamy - jedna pani mi mówiła :hysterical:

tatarek był pycha! chyba, tak naprawdę mieliśmy 2 porcje na kilka osób, jako "czasozakąszacz" do płynów.... :)


Kraków wcale nie jest ładny. Jedzenie robię lepsze. Lody se kupiłem w kałflandzie. Szkoda, że tam cały czas nie padało i nie było 7 stopni :zab:
Z Pazurem robimy o wiele lepsze microzloty :hysterical:


:zab: Pamiętajmy, aby następnym razem też spotkać się w Krakoł, będziemy mieć gwarancję absencji D_I :lol: aaaa i pamiętajmy o tym, żeby ktoś załatwił jakąś kartę rabatową/stałego Klienta do Kałflanda... se chłopak nakupuje, zaprosi Pazura i będą se ziewać razem :tancze:
  • 0

#73 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 31 sierpień 2010 - 20:35

;) Pamiętajmy, aby następnym razem też spotkać się w Krakoł, będziemy mieć gwarancję absencji D_I :D aaaa i pamiętajmy o tym, żeby ktoś załatwił jakąś kartę rabatową/stałego Klienta do Kałflanda... se chłopak nakupuje, zaprosi Pazura i będą se ziewać razem :D


Widzisz Pazurku! Żeby nas wyeliminować z kolejnych zlotów Szefowa jest w skłonna posunąć się nawet do przekupstwa. Założę się, że jeśli bym się postawił i zakomunikował: przyjeżdżam, zrobiła by zakupy za mnie. Oczywiście kupiła by nam dużo butelek winka marki wino, żeby nas zamroczyć (jak rdzennych mieszkańców USA) i spowodować brak możliwości poruszania się pojazdami zmechanizowanymi.

Nie chcą nas widzieć, ale:

Deczko, w takim razie czujemy się zaproszeni. Tylko pamiętaj, my jemy do syta, wiec jedzenia szykuj sporo, lodów też, no i jeszcze kwestia fajerwerków zostaje. Sądzę, że na puszczeniu z hukiem "imprezy" się nie skończy, trza będzie jeszcze coś do ognia dorzucić ;) ;)


Zimnioków by się chętnie najedli :zemdlal:
  • 0

#74 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 sierpień 2010 - 20:38

Deczko, w takim razie czujemy się zaproszeni. Tylko pamiętaj, my jemy do syta, wiec jedzenia szykuj sporo, lodów też, no i jeszcze kwestia fajerwerków zostaje. Sądzę, że na puszczeniu z hukiem "imprezy" się nie skończy, trza będzie jeszcze coś do ognia dorzucić ;) ;)


Zimnioków by się chętnie najedli :D



A to jeśli o zimnioki chodzi, ostatnio woziłem w volviku, to pewnie jeszcze kilka miedzy fotelami się znajdzie, to się dorzucić mogę :zemdlal:
  • 0

#75 Pazur

Pazur

    TOEG

  • Użytkownik
  • 422 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 sierpień 2010 - 20:44

Oczywiście kupiła by nam dużo butelek winka marki wino, żeby nas zamroczyć (jak rdzennych mieszkańców USA)

Nie chcą nas widzieć, ale:

i przekupić świecącymi paciorkami
E tam nie chcą, takie babskie gadanie. Cały czas za nami tęsknią.

Użytkownik Pazur edytował ten post 31 sierpień 2010 - 20:46

  • 0

#76 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 sierpień 2010 - 20:48

My to z miłości do Was i z - serca rozrywającej - tęsknoty za wami Panowie. :zemdlal:
  • 0

#77 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 31 sierpień 2010 - 20:52

A to jeśli o zimnioki chodzi, ostatnio woziłem w volviku, to pewnie jeszcze kilka miedzy fotelami się znajdzie, to się dorzucić mogę ;)


Dziś każdy zimniok na wagę złota. Taki z ogniska..... Kiedarku, przez Ciebie się rozmarzyłem. Kurna, oginisko średnio dziś się pali, bo go walące żaby przygaszają :zemdlal:
  • 0

#78 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 sierpień 2010 - 20:57

A to jeśli o zimnioki chodzi, ostatnio woziłem w volviku, to pewnie jeszcze kilka miedzy fotelami się znajdzie, to się dorzucić mogę :D


Dziś każdy zimniok na wagę złota. Taki z ogniska..... Kiedarku, przez Ciebie się rozmarzyłem. Kurna, oginisko średnio dziś się pali, bo go walące żaby przygaszają :zemdlal:


Mirku mów kiedy, umawiaj pogodę, drewno do ogniska itp. pierdoły, a ja cały wór zimnioków przywiozę, którem własmymi rękami zbierał - nie z kałflandowej promocji.

Ot i już ledwo skończył sie jeden zlocik, maluje sie nam następny. Tym razem ziemniaczany - w okolicach Bielska (tak z myślą o Pazurku podałem lokalizację, bo do Bielska ma zawsze blisko ;) )???
  • 0

#79 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 31 sierpień 2010 - 20:58

Cały czas za nami tęsknią.


No już tęsknią :zemdlal: Jak tylko wchodzę w pole widzenia Osetii jedzie po mnie jak po łysej kobyle, zawsze jest jedna wielka zj..a, ooo dokładnie taka :D ;)
  • 0

#80 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 31 sierpień 2010 - 21:02

Mirku mów kiedy, umawiaj pogodę, drewno do ogniska itp. pierdoły, a ja cały wór zimnioków przywiozę, którem własmymi rękami zbierał - nie z kałflandowej promocji.

Ot i już ledwo skończył sie jeden zlocik, maluje sie nam następny. Tym razem ziemniaczany - w okolicach Bielska (tak z myślą o Pazurku podałem lokalizację, bo do Bielska ma zawsze blisko :zemdlal: )???


Nooo! Pomysł przedni.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych