Skocz do zawartości


Rehabilitacja


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_MirekN_*

Gość_MirekN_*
  • Gość

Napisano 25 sierpień 2010 - 21:55

Witam Wszystkich . Rehabilitacja postępuje :-) biegam (WPKiW,Babia,Pilsko,Beskidek-Czantoria) ,łażę (Tatry u Nich i u Nas), prawie się wspinam (ściana,jura). W sobotę spadam na tydzień w Tatry Słowackie a potem Rzędkowice.
Zdrowia dla Wszystkich
parę fotków
http://picasaweb.goo...reningiBiegowe#
http://picasaweb.goo...kowickieRzechy#
  • 0

#2 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1861 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 25 sierpień 2010 - 22:52

Rehabilitacja postępuje :-) biegam (WPKiW,Babia,Pilsko,Beskidek-Czantoria) ,łażę (Tatry u Nich i u Nas), prawie się wspinam (ściana,jura). W sobotę spadam na tydzień w Tatry Słowackie a potem Rzędkowice.
Zdrowia dla Wszystkich

Coś mi tu nie gra. Przecież po takiej rehabilitacji normalnego człowieka (czyli np. mnie :hysterical: ) trzeba by było rehabilitować. :lol:
  • 0

#3 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 sierpień 2010 - 22:57

Coś mi tu nie gra. Przecież po takiej rehabilitacji normalnego człowieka (czyli np. mnie :hysterical: ) trzeba by było rehabilitować. :lol:



Deczko, a to ty jesteś normalny??? :hysterical: :hysterical:
  • 0

#4 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 26 sierpień 2010 - 07:37

ALLELUJA - Mirek zmartwychwstał

witaj Mirku :lol:
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#5 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 26 sierpień 2010 - 07:46

E, widać że szybko powracasz do zdrowia. A to najważniejsze! Choć pewnie łatwo nie było jak z nam życie.
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#6 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1861 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 26 sierpień 2010 - 08:01

Deczko, a to ty jesteś normalny??? :lol: :hysterical:


oc yw iś ci e :hysterical:
z
  • 0

#7 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 26 sierpień 2010 - 08:06

Mirku "chora nóziaw buciku" prezentuje się genialnie!!! :lol: Cieszę się, że szybko Ci poszedł powrót do zdrowia i , chyba mogę tak nazwać już - wysokiej formy :hysterical:
Udanej eskapady z mnóstwem zdjęć dla nas! :hysterical:

Pozdrawiam, Ola
  • 0

#8 Gość_MirekN_*

Gość_MirekN_*
  • Autor tematu
  • Gość

Napisano 07 wrzesień 2010 - 09:16

Udanej eskapady z mnóstwem zdjęć dla nas! :zemdlal:

Pozdrawiam, Ola

Dziękuję za życzenia . Trochę następnych zdjątek ale to końcóweczka bo 4 tygodnie w Górach się kończą a ja wracam "do fabryki"
http://picasaweb.goo...owak1104/Tatry#
  • 0

#9 martyna08

martyna08
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 30 listopad 2010 - 20:30

Ja sie rehabilitowalam w gdańsku na ulicy lendziona po przygodach z kolanem, ale mam swiadomosc ze jestem znów w pełni sprawna i nie musze sie ograniczac na stoku :)
  • 0



Podobne tematy

  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych