Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wisła - Nowa Osada - Wróblonki


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
77 odpowiedzi w tym temacie

#41 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 19 grudzień 2009 - 18:23

Sezon rozpoczęty!


Dziś rozpoczął się sezon na Nowej Osadzie w Wiśle.


Adaś do Świat się utrzyma??? sezon ze śniegiem? :thumbsup: i w której części Wisły jest ten stok?? kompletnie go nie kojarzę..., a Wy polecacie....

Ola
  • 0

#42 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 19 grudzień 2009 - 20:30

Patrząc na prognozy, powinno być ok. Jak na razie mróz trzyma, ocieplenie ma nie być drastyczne, także bądzmy dobrej myśli.
A co do lokalizacji :
Jadąc od Ustronia, przejeżdżamy przez centrum Wisły, później - na rondzie skręcamy w lewo - kierunek Wisła Malinka, Szczyrk
Przejeżdżamy most na Wiśle, kilkaset metrów dalej, po lewej stronie znajduje się dość charakterystyczny hotel "Bawaria", od hotelu za ok. 1,5 km skręcamy w lewo (duży kierunkowskaz jest łatwy do zauważenia), jeszcze tylko kawałek ostrzejszego podjazdu i jesteśmy na parkingu przy dolnej stacji :alegosc:
Do zobaczenia na stoku! :thumbsup:
  • 0

#43 paszczak72

paszczak72
  • Użytkownik
  • 34 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sosnowiec
  • Narty:Dynastar Contact 4X4,Atomic SX 11 , Atomic SL10
  • Imię :Mariusz

Napisano 20 grudzień 2009 - 10:38

Gratuluję udanego rozpoczęcia sezonu Adamie :thumbsup:
Ja z innej "beczki",miałeś może możliwość zapoznania się z aktualnym cennikiem ?,przeglądałem oficjalna stronkę ale pomimo rozpoczęcia sezonu jest tam adnotacja że cennik dopiero sie pokaże...jeżeli masz w tej kwestii informacje z pierwszej ręki to prosze o oświecenie,tylko PLEASE,obym po tej wiadomości nie doznał szoku i takich oczu :alegosc: choć oczywiście to nie zależy od Ciebie...pozdrówki
  • 0
Pozdrawiam,Mariusz

#44 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 20 grudzień 2009 - 11:11

Właśnie takie informacje otrzymałem, wygląda to tak :
1 wjazd - 6zł
10 wjazdów - 50 zł
karnet 4h - 60 zł

Miałem nadzieję że ceny będą odrobinkę niższe, ale cóż, trzeba ich zrozumieć że to inwestycja się musi zwrócić. Nic jednak nie zmienia faktu, że tylko w Polsce w taki sposób spłacamy inwestycje :thumbsup:
  • 0

#45 paszczak72

paszczak72
  • Użytkownik
  • 34 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sosnowiec
  • Narty:Dynastar Contact 4X4,Atomic SX 11 , Atomic SL10
  • Imię :Mariusz

Napisano 20 grudzień 2009 - 11:21

Właśnie takie informacje otrzymałem, wygląda to tak :
1 wjazd - 6zł
10 wjazdów - 50 zł
karnet 4h - 60 zł

Miałem nadzieję że ceny będą odrobinkę niższe, ale cóż, trzeba ich zrozumieć że to inwestycja się musi zwrócić. Nic jednak nie zmienia faktu, że tylko w Polsce w taki sposób spłacamy inwestycje :alegosc:


Wielkie dzieki za informację, 50 złotych za 10 wjazdów to nie jest tragedia,przyznam szczerze że myslałem że będzie gorzej,to 20 złotych więcej niż w ubiegłym roku przy wjazdach orczykiem,myślę że to w sumie nie jest aż tak bardzo dużo więcej biorąc pod uwage jednak komfort wjazdu,lepsze trasy...jednym słowem -"TRZA JECHAĆ " :thumbsup:

Użytkownik paszczak72 edytował ten post 20 grudzień 2009 - 11:23

  • 0
Pozdrawiam,Mariusz

#46 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 20 grudzień 2009 - 11:48

Dokładnie tak jak piszesz, w zasadzie to w porównaniu z Soszowem jest dobrze.
Nawet wyższa cena nie zmienia faktu że jest to mój ulubiony stok :thumbsup:
  • 0

#47 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 20 grudzień 2009 - 13:38

Właśnie takie informacje otrzymałem, wygląda to tak :
1 wjazd - 6zł
10 wjazdów - 50 zł
karnet 4h - 60 zł

Miałem nadzieję że ceny będą odrobinkę niższe, ale cóż, trzeba ich zrozumieć że to inwestycja się musi zwrócić. Nic jednak nie zmienia faktu, że tylko w Polsce w taki sposób spłacamy inwestycje :alegosc:



Dokładnie tak jak piszesz, w zasadzie to w porównaniu z Soszowem jest dobrze.
Nawet wyższa cena nie zmienia faktu że jest to mój ulubiony stok :aaaaa:


Zaraz dostane od was po łbie :) o tak :thumbsup: :alegosc: ale co tam. Drogo jak cholera :) W Białce za karnet na 13 wyciągów od 9-22 cena 80 zł!!! i tam też ciągle inwestują, a ceny wzrosły o 5 zł w porównaniu z zeszłym rokiem.

Co do zwrotu inwestycji, to wiadomo, że nikt nie otwiera wyciągu caritsa i zarobić musi, tylko zwrot inwestycji powinien być w czasie rozsądnie rozłożony, a u nas bank zapewne chciałby by mu zwrócili kase z 2 lata na procent makabryczny i jeszcze dali gwarancje, że przez 2 lata kredytowania będzie pogoda pod narty z pół roku :alegosc:

No nic to i tak się wybiorę w śięta zobaczyć jak tam jest, skoro tyle dobrego tu piszecie :) do zobaczyska na stoku :)

P.S.
Adamie, ale braki w stronie internetowej Nowej Osady, to żenujące i niestety takie polskie - płaćcie za wyciąg nie żadajcie od nas za wiele, nawet aktualnej strony. Szkoda, szkoda. Ja wczoraj o 21,30 dostałem odpowiedź z jednego stoku koło Krościenka, na maila wysłanego do nich o 17-stej, to się nazywa dbanie o potencjalnych klientów.

Użytkownik kiedar edytował ten post 20 grudzień 2009 - 14:12

  • 0

#48 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 21 grudzień 2009 - 08:35

kiedar,

tylko mi się "terasz" nie wykręcaj z pierwszego spotkania sympatyków naszego forum narciarskiego w tym roku.

ps.

szaszłyczka stawiam :thumbsup:

Adamie, ale braki w stronie internetowej Nowej Osady, to żenujące i niestety takie polskie


Dareczku jest stronka, mizerna ale jest :alegosc:

http://www.nowaosada.pl/

Załączony plik  kol.jpg   95,51 KB   29 Ilość pobrań z otwarcia nowej kanapki z szynką .....
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#49 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 21 grudzień 2009 - 12:47

Załączony plik  kol.jpg   95,51 KB   29 Ilość pobrań z otwarcia nowej kanapki z szynką .....



Tam naprawdę tyle ludzi było? :thumbsup: Jaki czas stanie w kolejkach????

Ola
  • 0

#50 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 21 grudzień 2009 - 13:01

Nie ważne jaki jest czas stania w kolejkach. Nie ma sensu nastawiać się na wielką jazdę szczególnie w drugi dzień świąt.
Ja przynajmniej jadę tam się spotkać i porozmawiać, przy okazji zjechać kilka razy ( zależy jak długo będę stał w kolejce) wypić piwko po nartach, zjeść.......... dokładnie to i miło spędzić czas.
Na nartach pośmigasz sobie w Austrii lub we Włoszech, tzn. we Włoszech nie pośmigasz, raczej polansujesz :alegosc:
Nie nastawiaj się więc na dużą jazdę, a raczej nastaw się na spotkanie i wieczorne rozmowy Polaków w zajeb... fajnym jak widzę towarzystwie, które się zbiera :thumbsup:
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#51 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 21 grudzień 2009 - 13:36

Nie ważne jaki jest czas stania w kolejkach. Nie ma sensu nastawiać się na wielką jazdę szczególnie w drugi dzień świąt.
Ja przynajmniej jadę tam się spotkać i porozmawiać, przy okazji zjechać kilka razy ( zależy jak długo będę stał w kolejce) wypić piwko po nartach, zjeść.......... dokładnie to i miło spędzić czas.
Na nartach pośmigasz sobie w Austrii lub we Włoszech, tzn. we Włoszech nie pośmigasz, raczej polansujesz :)
Nie nastawiaj się więc na dużą jazdę, a raczej nastaw się na spotkanie i wieczorne rozmowy Polaków w zajeb... fajnym jak widzę towarzystwie, które się zbiera :alegosc:



Elegancko mnie pasuje, choć jak wiedzą Ci, którzy mnie znają chętnie jeździłabym od rana do nocy :alegosc: , ale tym razem nie będę męczyć ani dręczyć :aaaaa:

Usta umaluję :alegosc: , narty wezmę, bo mogą się przydać :thumbsup: a dobry humor mam zawsze :)
Nie mogę się doczekać! :)

Ola
  • 0

#52 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 21 grudzień 2009 - 13:41

Elegancko mnie pasuje, choć jak wiedzą Ci, którzy mnie znają chętnie jeździłabym od rana do nocy
Ola


... do nocy. No właśnie może ewentualnie opcja wieczorna pozwoli na troszkę więcej.
A jak na tę chwilę: to mejkap ładny jakiś, fura humoru, jakieś drobne na piwko małe i na jedzonko miejsce....
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#53 matiash

matiash
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 21 grudzień 2009 - 19:03

Witam,

Dziś byłem od 9 do 14 i muszę przyznać że stok jest całkiem fajny, w niektórych miejscach było lekko oblodzone ale generalnie bardzo pozytywnie jeśli chodzi o warunki i trasę...

Pozdrawiam
  • 0

#54 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 grudzień 2009 - 20:05

kiedar,

tylko mi się "terasz" nie wykręcaj z pierwszego spotkania sympatyków naszego forum narciarskiego w tym roku.

ps.

szaszłyczka stawiam :thumbsup:

Adamie, ale braki w stronie internetowej Nowej Osady, to żenujące i niestety takie polskie


Dareczku jest stronka, mizerna ale jest :alegosc:

http://www.nowaosada.pl/

Załączony plik  kol.jpg   95,51 KB   29 Ilość pobrań z otwarcia nowej kanapki z szynką .....



Piotrze mogę nie jeździć wcale - te tłumy na fotce mnie już zmroziły, ale na spotkanie no to musowo - to teraz sie zastanawiam, brać narty czy nie??? :alegosc:

A co do stronki to chodziło mi, że na niej są braki a nie, że jej nie ma :alegosc:
  • 0

#55 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 21 grudzień 2009 - 20:33

matiash,
a może masz ochotę na spotkanie :

http://www.kochamnar...amp;event_id=15

serdecznie zapraszamy, posiedzimy, porozmawiamy :thumbsup:
pomyśl

Możemy Cię zabrać po drodze : Sosnowiec-Wisła :alegosc:

Darku,

Piotrze mogę nie jeździć wcale - te tłumy na fotce mnie już zmroziły, ale na spotkanie no to musowo - to teraz sie zastanawiam, brać narty czy nie???


I o to chodzi o to chodzi....jak powiedział Janek Kobuszewski w kabarecie "Dudek" :alegosc:
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#56 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 21 grudzień 2009 - 20:36

Kiedarze, narty bierz bo do szaszłyczka podjechać trzeba :thumbsup:
  • 0

#57 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 21 grudzień 2009 - 20:38

Kiedarze, narty bierz bo do szaszłyczka podjechać trzeba :thumbsup:


a to koniecznie, inaczej dyskwalifikacja na 1,5 roku minimum.
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#58 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 grudzień 2009 - 20:40

Do szaszłyka jak trzeba to ja i boso dojadę :thumbsup:
  • 0

#59 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 21 grudzień 2009 - 20:42

Do szaszłyka jak trzeba to ja i boso dojadę :alegosc:



:thumbsup: :alegosc: :alegosc:
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#60 matiash

matiash
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 21 grudzień 2009 - 23:25

matiash,
a może masz ochotę na spotkanie :

http://www.kochamnar...amp;event_id=15

serdecznie zapraszamy, posiedzimy, porozmawiamy :thumbsup:
pomyśl

Możemy Cię zabrać po drodze : Sosnowiec-Wisła :alegosc:

Darku,

Piotrze mogę nie jeździć wcale - te tłumy na fotce mnie już zmroziły, ale na spotkanie no to musowo - to teraz sie zastanawiam, brać narty czy nie???


I o to chodzi o to chodzi....jak powiedział Janek Kobuszewski w kabarecie "Dudek" :alegosc:


Dziękuję bardzo za zaproszenie, chętnie ale niestety w okresie świątecznym nie będzie mnie w Polsce.
PS. Nawet po drodze by było :alegosc:
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych