Skocz do zawartości


Niezly filmik


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
239 odpowiedzi w tym temacie

#201 maxiklenczonu14

maxiklenczonu14
  • Użytkownik
  • 597 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Atomic Redster D2 SL
  • Imię :Maciek

Napisano 02 listopad 2014 - 23:32

A mi się bardzo podoba... O !!! :)


  • 1
Dołączona grafika

#202 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3554 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 03 listopad 2014 - 00:05

I jak zwykle nie wyszlo tak jak chcialem.

a mi sie podoba, tzn podoba mi sie czesc narciarska - rowerowa, powiem szczerze, za latwa…. ale calosc fajna!!!


  • 2
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#203 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 03 listopad 2014 - 12:52


rowerowa, powiem szczerze, za latwa…

O wiele za latwa niestety,ale jak sie nie ma co sie lubi...


  • 0
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#204 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 27 styczeń 2015 - 19:45

Worms turn do nauki w tym sezonie.(12:45)A obejrzec trzeba calosc bo warto.


Użytkownik pytek45 edytował ten post 27 styczeń 2015 - 19:45

  • 5
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#205 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 20 maj 2015 - 13:59

Jak to się robi (1973)

 

https://www.youtube....JCEDsb1KDU#t=56

 

:)


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#206 Michał

Michał
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 28 grudzień 2015 - 20:30

Freeride tej zimy. Kuba jesteś gotowy na wizytę w Europie? :D 

 

 


  • 0

#207 Michał

Michał
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 15 styczeń 2016 - 20:38


  • 0

#208 Gość_Rillcora_*

Gość_Rillcora_*
  • Autor tematu
  • Gość

Napisano 20 marzec 2018 - 22:12

Ale kozak, umiejętności na bardzo wysokim poziomie


  • 0

#209 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1861 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 24 kwiecień 2020 - 07:10

Czyszczenie dysku telewizora, a że te pliki są perfekcyjnie zabezpieczone przed kopiowaniem pozostało nagranie telefonem z ekranu. Szkoda żeby przepadło, bo naprawdę niezłe

 


  • 4

#210 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 24 kwiecień 2020 - 08:28


niezłe
normalnie aż mnie kolana zabolały
  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#211 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 24 kwiecień 2020 - 08:33

Ale gość!


  • 0

#212 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2073 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 kwiecień 2020 - 12:50


Czyszczenie dysku telewizora, a że te pliki są perfekcyjnie zabezpieczone przed kopiowaniem pozostało nagranie telefonem z ekranu. Szkoda żeby przepadło, bo naprawdę niezłe

 

Dobrze Ci to wyszlo.  :thumbsup: 

Game capture card nie masz pod reka zeby to zgrac? Elgato lub cos podobnego.


  • 1

#213 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1861 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 29 kwiecień 2020 - 09:45

Game capture card nie masz pod reka zeby to zgrac? Elgato lub cos podobnego.

 

Niestety.... zupełnie się nie wgłębiałem w temat nie mam więc zielonego pojęcia, ale (nie uwierzysz) wklejając powyższy post pomyślałem o Tobie :)


  • 2

#214 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2073 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 kwiecień 2020 - 13:12

Tez bym nie wiedzial co i jak gdyby nie Covid-19. Wpadlem na pomysl zeby DSLR podlaczyc do PC jako webcam.

No i wlasnie jednym ze sposobow jest game capture card. A potem zaczalem szukac kolejnych zastosowan tej karty.

Wlasnie jedno z zastosowan to zgrywanie materialu z netflixow i innych sky. Potrzebny do tego jeszcze jest chinski rozdzielnik HDMI, zeby usunal zabezpieczenie HDCP.

 

A w ogole to OBS mi sie ostatnio spodobal. Napewno znasz :) Dla mnie to niezle odkrycie bylo.


  • 3

#215 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1861 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 07 maj 2020 - 07:40

Wlasnie jedno z zastosowan to zgrywanie materialu z netflixow i innych sky

 

Dzięki! Znowu mi otworzyłeś kolejną klapkę, bo zastanawiałem się skąd wysyp dobrych jakościowo materiałów z tych Netflixów i innych HBO. Swoją drogą trzeba być niezłym maniakiem, żeby dla sportu godzinami kopiować filmy i wrzucać je do internetu.

Przy okazji filmik który oglądnąłem od "dechy do dechy" :) bo to rzadki przypadek, że można zobaczyć w jednym ciągu krajobraz od góry do dołu, lub jak kto woli od zimy do lata.

 


  • 3

#216 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 07 maj 2020 - 08:54

 

Wlasnie jedno z zastosowan to zgrywanie materialu z netflixow i innych sky

 

Dzięki! Znowu mi otworzyłeś kolejną klapkę, bo zastanawiałem się skąd wysyp dobrych jakościowo materiałów z tych Netflixów i innych HBO. Swoją drogą trzeba być niezłym maniakiem, żeby dla sportu godzinami kopiować filmy i wrzucać je do internetu.

Przy okazji filmik który oglądnąłem od "dechy do dechy" :) bo to rzadki przypadek, że można zobaczyć w jednym ciągu krajobraz od góry do dołu, lub jak kto woli od zimy do lata.

 

 

Cześc

Oglądałem to już wiele razy z różnych kamer ale ten koleś po prostu rządzi. Nieprawdopodobne umiejętności połączone z genialną znajomością terenu i absolutnym brakiem strachu.

Pozdrowienia


  • 1

#217 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 08 maj 2020 - 08:09


"dechy do dechy" :) bo to rzadki przypadek
ja też ale właściwie to 2 razy się wkurzyłem

1 - nigdy  na rowerze nie będę jeździł tak jak ten Gość

2- Zjazd jest w Les 2 Alpes - to tam właśnie nie :fak: pojechałem  w Wielkanoc na 2 tygodnie na narty z powodu tego durnego wirusa


  • 2
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#218 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2088 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 08 maj 2020 - 08:38

 


"dechy do dechy" :) bo to rzadki przypadek
ja też ale właściwie to 2 razy się wkurzyłem

1 - nigdy  na rowerze nie będę jeździł tak jak ten Gość

2- Zjazd jest w Les 2 Alpes - to tam właśnie nie :fak: pojechałem  w Wielkanoc na 2 tygodnie na narty z powodu tego durnego wirusa

 

Janie to teraz możesz nadrobić na rowerze ;), tylko nie jedź jak ten gość, filmik jest przekłamany, nie ma na nim zarejestrowanych licznych gleb i kraks na trasie narciarskiej, ja widziałem inny filmik i już na pierwszym zakręcie leżała i zacnie leciała w dół po śniegu buła rowerów i rowerzystów :).


  • 1

#219 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 08 maj 2020 - 09:02

 

 


"dechy do dechy" :) bo to rzadki przypadek
ja też ale właściwie to 2 razy się wkurzyłem

1 - nigdy  na rowerze nie będę jeździł tak jak ten Gość

2- Zjazd jest w Les 2 Alpes - to tam właśnie nie :fak: pojechałem  w Wielkanoc na 2 tygodnie na narty z powodu tego durnego wirusa

 

Janie to teraz możesz nadrobić na rowerze ;), tylko nie jedź jak ten gość, filmik jest przekłamany, nie ma na nim zarejestrowanych licznych gleb i kraks na trasie narciarskiej, ja widziałem inny filmik i już na pierwszym zakręcie leżała i zacnie leciała w dół po śniegu buła rowerów i rowerzystów :).

 

Jaki  przekłamany???

Jakby był przekłamany to by znaczyło, że gość się wywalił i to wyciął a tak nie jest. To czołówka i facet wygrał te niesamowite zawody a że inni leżeli... Trudno byli gorsi, gorzej pojechali w eliminacjach, mieli mniej szczęścia itd.

Ale przekłamany??? Głupota.


  • 1

#220 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 08 maj 2020 - 09:15


Jaki przekłamany???

racja

 

 

 


nie ma na nim zarejestrowanych licznych gleb i kraks na trasie

chyba jednak nie oglądałeś od startu do mety bo właśnie w tym filmiku jest cały przejazd bez cięć.

Ja oglądałem na laptopie i jeszcze raz na telewizorze - naprawdę robi wrażenie.


  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych