Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jadę na narty...jutro, pojutrze...wkrótce


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
168 odpowiedzi w tym temacie

#41 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 14 luty 2009 - 13:31

No ja jutro sobie pośmigam na Czarnej Górze

Wrzuć foto relację koniecznie i miłego szusowania
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#42 Gość_MirekN_*

Gość_MirekN_*
  • Gość

Napisano 14 luty 2009 - 13:33

Codziennie masz się meldować w temacie planów na dzień następny tj. gdzie będziesz śmigała w jakich godzinach, czy kolor garderoby nie uległ zmianie i takie tam inne ważne szczegóły.
W któryś dzień przed weekendem wpadnę popatrzeć (tj. na postępy)
  • 0

#43 axyz

axyz
  • Użytkownik
  • 406 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 luty 2009 - 13:49

Tak jest:) Smsami, bo do netu przez tydzien nie zajrze:) Hmmm, niestety tylko kijki ciut nie w kolorze...;) ale msakra, wszystko nowe...szkoda, ze nie moge tego podeptac...jak kupowalam nowe tenisowki to je deptalam bo sie wstydzilam, ze takie czyste:)
Okey, zbieram sie, bo kto wie, jak z PKP i PKS:)
Ania
  • 0

#44 Tadeusz T

Tadeusz T
  • Użytkownik
  • 404 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Dynastar CR74 pro 178 cm, Voelkl Racetiger SL 165 cm

Napisano 15 luty 2009 - 14:54

No ja jutro sobie pośmigam na Czarnej Górze


A na której Czarnej? Tej w Kotlinie Kłodzkiej czy na Podhalu?
Ale pewnie w Kotlinie Kłodzkiej, bo z Wrocławia znacznie bliżej tam.
Koniecznie opisz jak tam jest. Im dokładniej tym lepiej! Na ich stronie nie podali które trasy są naśnieżane.
  • 0
Tadek
Forum narciarskie kochamnarty :-))

#45 Gość_MirekN_*

Gość_MirekN_*
  • Gość

Napisano 16 luty 2009 - 14:52

....... Jest niesamowicie bosko!!!
Pozdrawiam i do zobaczenia:)
Ania

Macie pozdrowienia od Dziewczyn No to kto się wybiera żeby zobaczyć jakie robią postępy ?
Relacja z 15.20

Od 8mej na stoku M. Skrzyczne.Warunki rewelacyjne.Slonce przebijalo sie.Trasa numer 7 nasza;-) Smig mnie sie boi ale coraz mniej. Jutro takze Male:-) Pzdr. M&A


  • 0

#46 axyz

axyz
  • Użytkownik
  • 406 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 luty 2009 - 22:27

Hmmm...jutro robie cos co nie jest madre, wrecz wielce bardzo glupie:) ale scem!!! niesamowicie...zatem prosze trzymac kciuki, bo ino szczescie i Wasze pozytywne mysli mi powinny pomoc:) Opisze wszystko nocy jutrzejszej:) Anusia Glupiusia:)
  • 0

#47 Tadeusz T

Tadeusz T
  • Użytkownik
  • 404 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Dynastar CR74 pro 178 cm, Voelkl Racetiger SL 165 cm

Napisano 25 luty 2009 - 23:24

Ania,
Trzymam kciuki!
Nawet się domyślam co jutro będziesz robiła!!!
  • 0
Tadek
Forum narciarskie kochamnarty :-))

#48 Gość_jarek_*

Gość_jarek_*
  • Gość

Napisano 26 luty 2009 - 08:04

Tadziu ja nie tyle się domyślam, co wiem,.... dlatego nie tylko kciuki trzymam (pisać trochę trudno), ale od rana modlić się nie przestaję.

jarek

Mam nadzieję, że uda się ten tekst umieścić na forum .... może technika z ferii pomaleńku wraca/ komunikatu że nie mogę jak na razie nie ma.

  • 0

#49 rosa

rosa
  • Użytkownik
  • 157 postów

Napisano 26 luty 2009 - 17:20

Ania -ja też odmawiam pacierze...za pomyślność...
...wiem, żeś Ty uparta jak....
...zagrożenie lawinowe a Ona się pcha Czy wszystkie Anielice tak mają?
  • 0
Dołączona grafika

#50 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 26 luty 2009 - 17:41

Ja tam w Anie(lice) wierzę
  • 0

#51 Gość_jarek_*

Gość_jarek_*
  • Gość

Napisano 26 luty 2009 - 20:36

... całą jest nadal.
Padło jedno tylko określenie, które i znanym, a określającym wszystko być może: masakra.
...resztę to już nasza bohaterka.

jarek
  • 0

#52 axyz

axyz
  • Użytkownik
  • 406 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 luty 2009 - 23:05

Masakra i bosko:) Potrafie wejsc na nartach pod Babia Gore:) Mialo by na, ale potem taka widocznosc, ze nie widzialysmy drugiej tyczki, czas pozny i moje umiejetnosci mini mini... Ze zjazdem olbrzymi problem...takze potrafie zejsc z nartami przez Brone:) i troche sie poslizgac na koncu szlaku:) Opisze wszystko pozniej, tak czy siak, warto bylo sie tak wymeczyc!!! I mam motywacje teraz dosc spora zeby nauczyc sie zjezdzac:DDD, bo na nogach wolniej jakos...I chwala Kasi za to, ze takiej lajzy jak ja nie zabila:)
Ania
PS Opisze ta masakre pozniej:)
  • 0

#53 Tadeusz T

Tadeusz T
  • Użytkownik
  • 404 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Dynastar CR74 pro 178 cm, Voelkl Racetiger SL 165 cm

Napisano 26 luty 2009 - 23:14

Jesteś szalona i bardzo dzielna!
Ale mi zaimponowałaś!!!
A w Szczyrku mówiłaś o jakiejś łatwej wycieczce.
To niby była łatwa wycieczka???!!!

Czekamy na sprawozdanie i fotografie!
  • 0
Tadek
Forum narciarskie kochamnarty :-))

#54 axyz

axyz
  • Użytkownik
  • 406 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 luty 2009 - 14:05

Po pierwsze dziekuje wszystkim za trzymanie kciukow i pacierze:) Dopiero jak schodzilam zdalam sobie sprawe, ze idiotycznie napisalam, ze robie cos glupiego i tyle:) Ale czesto pisze, a potem mysle. Madre jedynie bylo to, ze wybralam gorke, ktora znam bardzo dobrze i ja uwielbiam:) a ona mnie chyba tez. Napisze opowiadanko wkrotce, w sumie nie wiem czy w skiturowych zamieszczac, po moje raczej to wycieczkowanie bylo, ale Kasia zjechala:)
Tak czy siak odjazd to!!!
Ania
  • 0

#55 Tadeusz T

Tadeusz T
  • Użytkownik
  • 404 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Dynastar CR74 pro 178 cm, Voelkl Racetiger SL 165 cm

Napisano 27 luty 2009 - 14:15

A podchodziłaś na fokach czy "z buta"?
  • 0
Tadek
Forum narciarskie kochamnarty :-))

#56 axyz

axyz
  • Użytkownik
  • 406 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 luty 2009 - 14:19

Z buta to chyba by mi z 10 lat zajelo:) Na fokach:) W sumie przecieralysmy (w wiekszosci Kasia, ale ja tez troszeczke:)) szlak czarny z Lajkonika do Markowych od pewnego momentu bo nic nie bylo...i nikogo, zero turystow!!! I o to mi chodzilo...
  • 0

#57 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 27 luty 2009 - 14:25

tak tylko z ciekawości pytam, zjechałaś z Diablaka czy z Markowych Szczawin?
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#58 axyz

axyz
  • Użytkownik
  • 406 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 luty 2009 - 14:31

Ale ja nie zjechalam!!! Za ciezkie to dla mnie bylo:)
Podejscie: Lajkonik, Markowe, Brona, na szczyt (pol godziny przed szczytem odwrot, beznadziejna widocznosc:)...pierwotny plan byl wejscie na szczyt i do Krowiarek...)
Zejscie moje, Kasi zjazd: Spod szczytu do Brony i do Markowych i zielonym do Widly...ja na koniec po plaskim zlodowacilalym zjezdzalam:)
Takze 5 lat sobie daje i zjade:)
  • 0

#59 Tadeusz T

Tadeusz T
  • Użytkownik
  • 404 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Dynastar CR74 pro 178 cm, Voelkl Racetiger SL 165 cm

Napisano 27 luty 2009 - 15:13

Aniu!
Foki były, to sprawozdanie w skiturach koniecznie, a nie w wycieczkach!
Pozdrawiam
  • 0
Tadek
Forum narciarskie kochamnarty :-))

#60 rosa

rosa
  • Użytkownik
  • 157 postów

Napisano 27 luty 2009 - 22:33

Ale ja nie zjechalam!!! Za ciezkie to dla mnie bylo:)
Takze 5 lat sobie daje i zjade:)

Aniu jak Cię znam to Ty za pięć lat speedriding w Bieszczadach będziesz uprawiać/ "Babia" będzie już pestką/ ...albo przynajmniej jakiś skijoering/za koniem-w tychże Bieszczadach-a hucuły z Rabe niezastąpione są w tym ski...sporcie
...ale gdyby Ci pomysłów brakło to Litwini zapraszają na łapanie ryb pod lodem...a w taniej obecnie Islandii można na zamarznietej wodzie jeziora zagrać w kręgle i przejechac się samochodem rajdowym lub skuterem

...a tak na poważnie to wiesz, że Cię podziwiam i choć z niepokojem to wierzę w Ciebie i trzymam kciuki.
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych