Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie plany na Lato 2010!


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#21 fan

fan

    TOEG

  • Użytkownik
  • 454 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 28 maj 2010 - 14:37

No masz przed sobą bardzo ciężkie wakacje, to pewnie nabierasz energii. Wielkie wyzwanie przed Tobą. Gdy pomyślę, to szacun wielki :houk:


masz na myśli remont?....niestety złożyło się trochę jedno na drugie...trochę domu i mieszkanie i nie wiem jak to ogarnąć,wykonując jeszcze codzienne czynności.....i jeszcze rodzinka w sierpniu z Australii....no masakra :beer:

ale Janior to dopiero ma czad :)
  • 0

#22 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 28 maj 2010 - 14:42

na rodzinę to jedynym sposób:

:houk:
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#23 fan

fan

    TOEG

  • Użytkownik
  • 454 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 maj 2010 - 11:46

jasne to jakieś wyjście :houk:
  • 0

#24 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 31 maj 2010 - 12:50

a ja w lipcu będę jadła ryby z jeziora, które będą dla mnie łowić moi Panowie... i będę robiła nic...jeszcze piekła kiełbasę w ognisku... leżała przy jeziorze, pływała, nic nie robiła... i robiła nic. :houk: :beer:

Ola
  • 0

#25 isia123

isia123
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 299 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 02 czerwiec 2010 - 09:36

Mam kilka pomysłów, ale są one odmienne od pomysłów mojego męża :houk: Ja bym chciała pojechać na własna rękę do Włoch lub Hiszpanii, mój mąż w zasadzie też ale samolotem i na zorganizowany wypoczynek. Bleee, nuda!



hej Paulino, przecież to można połączyć, lecisz na wyspę z wysokimi górami, mężusia zostawiasz na plaży a sama latasz po górkach
Sardynia, Korsyka, Kreta, Majorka, Teneryfa - to nie tylko pażowa nuda



Myślisz, że tak bym nie chciała...:beer:
Zresztą... zobaczymy!
  • 0

#26 isia123

isia123
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 299 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 02 czerwiec 2010 - 09:45

Nie chcę jechać do Turcji. Wiem, że tam pięknie jest :)
Muszę jechać, tam gdzie muszę... Do Hiszpanii lub do Włoch.
Ostatecznie jeszcze wchodzi w grę Chorwacja.
A skończy się w Tatrach, jak pogoda dopisze :houk:
Paulina
p.s. ale zdanie można zmienić... wszystko zależy od Pita, który może mnie zachęcić pokazując kilka zdjęć :beer:
  • 0

#27 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 02 czerwiec 2010 - 16:47

Muszę jechać, tam gdzie muszę...

nie wierzę
użyj czaru i damskich argumentów, powiedz że jak on nie chce to pojedziesz z kim innym :houk:
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#28 Pazur

Pazur

    TOEG

  • Użytkownik
  • 422 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 czerwiec 2010 - 18:53

jak on nie chce to pojedziesz z kim innym :houk:

np. ze mną
  • 0

#29 JarekS

JarekS

    bezczelny dyletant

  • Użytkownik
  • 922 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Police (Zachodniopomorskie)
  • Narty:Fischer RC4 Race SC

Napisano 04 czerwiec 2010 - 10:50


hej Paulino, przecież to można połączyć, lecisz na wyspę z wysokimi górami, mężusia zostawiasz na plaży a sama latasz po górkach
Sardynia, Korsyka, Kreta, Majorka, Teneryfa - to nie tylko pażowa nuda

Myślisz, że tak bym nie chciała...:beer:
Zresztą... zobaczymy!

Chłopaki podpuszczają, a ja Ci dam rozwiązanie: zaproponuj, żebyście pojechali w to samo miejsce, ale osobno :houk:

Ps. A my w tym roku planujemy rowerkami dalszą okolicę (może po niemieckiej stronie?) zwiedzić, jak syn na obóz pojedzie...
  • 0
pozdrawiam
Jarek

#30 isia123

isia123
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 299 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 07 czerwiec 2010 - 08:15

Muszę jechać, tam gdzie muszę...

nie wierzę
użyj czaru i damskich argumentów, powiedz że jak on nie chce to pojedziesz z kim innym :)



Powiedziałam :)
Skomentował to tak:
no tak, jak co roku. Czyli wszystko w normie :)
Paulina
  • 0

#31 fan

fan

    TOEG

  • Użytkownik
  • 454 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 czerwiec 2010 - 16:19

remont dostaje niezłego przyśpieszenia i pod koniec lipca jadę na urlop :) :) :) .....a co tam może nie ładnie się jest chwalić,ale jadę :)
  • 0

#32 isia123

isia123
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 299 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 25 czerwiec 2010 - 10:54

remont dostaje niezłego przyśpieszenia i pod koniec lipca jadę na urlop :) :) :) .....a co tam może nie ładnie się jest chwalić,ale jadę :)



no to super!
  • 0

#33 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 08 lipiec 2010 - 06:58

p.s. ale zdanie można zmienić... wszystko zależy od Pita, który może mnie zachęcić pokazując kilka zdjęć :zab:


Och tam zaraz wszystko :D Skoro pojawiły się zdjęcia tego regionu w innym temacie, to podrzucę Ci link. Tak ewentualnie za zachętę lub na "niechciejstwo".....

http://www.kochamnar...p...ost&p=17970

:thumbsup:
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#34 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 08 lipiec 2010 - 09:16

remont dostaje niezłego przyśpieszenia i pod koniec lipca jadę na urlop :thumbsup: :D :) .....a co tam może nie ładnie się jest chwalić,ale jadę :D


Paweł... wciągnął Cię remont :) , czy tak przyspieszył, że już Cię nie ma, bo masz holiday :zab:
  • 0



Podobne tematy

  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych