Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie plany na Lato 2010!


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1 isia123

isia123
  • Użytkownik
  • 299 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 26 maj 2010 - 07:24

Witam wszystkich!

Właśnie stoję przed wyborem miejsca na urlop. Mam kilka pomysłów, ale są one odmienne od pomysłów mojego męża :houk: Ja bym chciała pojechać na własna rękę do Włoch lub Hiszpanii, mój mąż w zasadzie też ale samolotem i na zorganizowany wypoczynek. Bleee, nuda!

Zastanawiam się czy chcielibyście podzielić się swoimi pomysłami na wakacje? Może też macie dylematy związane z podjęciem decyzji, a może macie głowy pełne pomysłów i rad dla innych?

Nie wiem tylko, czy trafiłam z pomysłem, aby rozpoczynać ten temat.

Zresztą, zobaczymy…

Paulina

Użytkownik Pit edytował ten post 26 maj 2010 - 19:58

  • 0

#2 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 26 maj 2010 - 09:31

Cześć
Jak dla mnie trafiłaś z pomysłem wspaniale.
W tym roku po raz pierwszy odką jesteśmy dzieciaci planujemy wyjazd zagraniczny. Najpierw Słowenia (4-5) z nastawieniem na słoweński kras i bazą gdzie popadnie. Później na południe Chorwacji gdzie mamy w dwóch miejscach wynajęte jakieś studia - szczegółów nie znam bo załatwia to szwagier-przyjaciel który tam jeździ. Podobno fajnie bo na odludziu i dziko. Osobiście mam mieszane uczucia bo w Polsce jest tyle fajnych miejsc gdzie jeszcze nas nie było, że aż szkoda nabijac kilometry. No ale dzieci juz trenuja w wannie nurkowanie więc nie ma przebacz
Oprócz tego kajaki dwa albo trzy razy po dwa trzy dni. Jeziora weekendowe pod namiotem. Dwa lub trzy wyjazdy słuzbowe w góry - jak wakacje.
Zapowiada się super czego również wszystkim życzę.
Pozdro
  • 0

#3 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 maj 2010 - 10:49

Zwyczajowo wakacje planuje zonka. W czerwcu, pod koniec, jakas Kreta (lub rownowazne :houk:), tydzien, dwa. Plazowanie, plywanie... nuda. W lipcu, dwa tygodnie w Smoldzinskim Lesie. Juz zaklepana kwatera. Tuz przy Slowinskim Parku narodowym nad morzem (Leba, Czolpino). Cudne tereny, jeszcze pustawo. Bierzemy rowery, bo jest tam gdzie pojezdzic. A w sierpniu do naszej gorskiej chatki na 2-3 tygodnie (mam mnostwo zaleglego urlopu). Moze z rowerami. Juz bez dzieci, jak nowozency... po 35-letnim stazu. :beer:
  • 0

#4 fan

fan

    TOEG

  • Użytkownik
  • 454 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 maj 2010 - 14:31

to macie fajnie ja w tym sezonie letnim mam w planach.....remont mieszkania i częściowy domu,więc nici z wyjazdów dalszych,choć moja znajoma mieszka pod Wawą i mówi że jak mija znak drogowy z przekreśloną Warszawą to czuje się jak na wczasach :houk: ....

zorganizowany przez biuro lub przez siebie....dla mnie nie ma znaczenia,liczy się żeby jechać jak najdalej od betonów.....jeśli dalej niż Europa to z organizacją jak w Europie można się pokusić o indywidualne załatwienie sprawy przez neta.....
  • 0

#5 Łysy

Łysy
  • Zbanowany
  • 806 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Roman-Alojzy-Ferdynand ..... do wyboru

Napisano 26 maj 2010 - 18:54

Moja znajoma ma tutaj całkiem milutkie wczasy nad morzem i stosunkowo nie drogo polecam !!!

http://www.allegro.p...agrowczasy.html
  • 0

#6 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 maj 2010 - 19:09

Moja znajoma ma tutaj całkiem milutkie wczasy nad morzem i stosunkowo nie drogo polecam !!!

http://www.allegro.p...agrowczasy.html


Okolice super. Przez wiele lat jezdzilem do pobliskich Barzowic. Uwielbiam tamte miejsca. Plaze Darlowka sa zatloczone, tudziec plaze Jaroslawca, ale to co pomiedzy nimi jest pustawe, w tym wlasnie takie Palczewice, Cisowo, Kopan. Jesli ktos lubi spokoj, niekoniecznie ten swiety :houk:, trudno o lepsze miejsce nad Baltykiem.
  • 0

#7 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 26 maj 2010 - 20:32

Cześć

Moja znajoma ma tutaj całkiem milutkie wczasy nad morzem i stosunkowo nie drogo polecam !!!

http://www.allegro.p...agrowczasy.html


Okolice super. Przez wiele lat jezdzilem do pobliskich Barzowic. Uwielbiam tamte miejsca. Plaze Darlowka sa zatloczone, tudziec plaze Jaroslawca, ale to co pomiedzy nimi jest pustawe, w tym wlasnie takie Palczewice, Cisowo, Kopan. Jesli ktos lubi spokoj, niekoniecznie ten swiety :houk:, trudno o lepsze miejsce nad Baltykiem.

Ostatnie 6 lat spędzałem w Wiciach po dwa tygodnie, nie mówiąc o tym, ze jako dziecko mieszkałem w Koszalinie.
Pozdro
  • 0

#8 Łysy

Łysy
  • Zbanowany
  • 806 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Roman-Alojzy-Ferdynand ..... do wyboru

Napisano 26 maj 2010 - 21:18

No widzę panowie ,że temat bliski waszemu sercu :houk: , być może ktoś skorzysta z tej oferty ja raczej na pewno będę tam na początku lipca około 2 week :beer:
  • 0

#9 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 27 maj 2010 - 14:53

Witam wszystkich!

Właśnie stoję przed wyborem miejsca na urlop. Mam kilka pomysłów, ale są one odmienne od pomysłów mojego męża :) Ja bym chciała pojechać na własna rękę do Włoch lub Hiszpanii, mój mąż w zasadzie też ale samolotem i na zorganizowany wypoczynek. Bleee, nuda!


a kompromis małżeński?

lecicie samolotem (Marek) na miejscu wypożyczacie auto i sobie jeździcie.... trochę polegiwania na plaży, a w ramach wycieczek wyjazd autem tu i tam... (Isia)

lub...

urlop dwa tygodnie... tydzień zorganizowany..., a po tygodniu nie wracacie tylko zostajecie i heja w świat... powrót samolotem...

genialna jestem :houk:
Pamiętajcie, aby dobrze sprawdzić Święta ... ja swego czasu wybrałam się autem do Andory... i... widoki boskie, miasteczka bajeczne..., ale co z tego, jak było u nich święto i... nawet nie każda stacja benzynowa była czynna, co by sobie wodę kupić...


Paweł..., nie wierzę, że Cię rodzina gdzieś nie wyciągnie choćby na tydzień.... :beer:


Ola

edit: literówka....

Użytkownik Osetia edytował ten post 27 maj 2010 - 14:59

  • 0

#10 fan

fan

    TOEG

  • Użytkownik
  • 454 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 maj 2010 - 16:05

co prawda jakiś tydzień na kajaki pewnie wypali... :houk:
  • 0

#11 isia123

isia123
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 299 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 27 maj 2010 - 18:28

No to gratulacje! Wszyscy macie już plany i to całkiem konkretne :)
Ja tam za naszym morzem nie przepadam, nudno jakoś i szybko wracać mi się chce. Zawsze opije się dużo browarów z sokiem :houk:
Nawet latem wolę góry :)
Najchętniej to bym zaszyła się w jakiejś głuszy z daleka od ludzi.
Z drugiej strony zwiedzać, oglądać, podróżować!!!
Jak widać, rozdarta jestem (jak zwykle :) ) i będzie mi dane... co będzie mi dane :beer:

Olu, dzięki za zorganizowanie nam urlopu :) Śmieje się, ale faktycznie tak trzeba będzie zrobić, tylko w 1 tydzień! :)
  • 0

#12 isia123

isia123
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 299 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 27 maj 2010 - 18:30

co prawda jakiś tydzień na kajaki pewnie wypali... :houk:



Nawet remont może być nie lada przygodą wakacyjną :beer:
Powodzenia! :)
Paulina
  • 0

#13 fan

fan

    TOEG

  • Użytkownik
  • 454 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 maj 2010 - 19:00

co prawda jakiś tydzień na kajaki pewnie wypali... :houk:



Nawet remont może być nie lada przygodą wakacyjną :beer:
Powodzenia! :)
Paulina



oj to prawda...szczególnie przygodą z naciskiem na "nie lada" :)
  • 0

#14 Janior

Janior
  • Użytkownik
  • 182 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:VOLKL UNLIMITED AC2
  • Imię :Waldek
  • Ulubiony stok:Wierchomla

Napisano 28 maj 2010 - 12:46

"przygoda wakacyjna" bardzo mi się podoba to określenie, od dziś tego się będę trzymał, właśnie jedną z takich przygód zaczynam a mianowicie budowę domu,
do tej pory wszyscy mnie straszą jak to stresujące być może, a tutaj proszę jakie pozytywne podejście - przygoda :houk:
będę się starał jednak wygospodarować jakiś weekendzik na odstresowujący wypad nad wodę, ale poza tym to bidnie w to lato z urlopowaniem u mnie będzie
  • 0

#15 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 28 maj 2010 - 13:24

Mam kilka pomysłów, ale są one odmienne od pomysłów mojego męża :houk: Ja bym chciała pojechać na własna rękę do Włoch lub Hiszpanii, mój mąż w zasadzie też ale samolotem i na zorganizowany wypoczynek. Bleee, nuda!



hej Paulino, przecież to można połączyć, lecisz na wyspę z wysokimi górami, mężusia zostawiasz na plaży a sama latasz po górkach
Sardynia, Korsyka, Kreta, Majorka, Teneryfa - to nie tylko pażowa nuda
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#16 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 28 maj 2010 - 14:16

Witam wszystkich!

[size=3][font="Calibri"]Właśnie stoję przed wyborem miejsca na urlop. Mam kilka pomysłów, ale są one odmienne od pomysłów mojego męża :beer: Ja bym chciała pojechać na własna rękę do Włoch lub Hiszpanii, mój mąż w zasadzie też ale samolotem i na zorganizowany wypoczynek.


W wekend majowy byliśmy w hotelu, nad morzem otoczonym wielkimi górami, idealnymi do chodzenia po nich. Sam łaziłem, robiłem foty. Wszystko masz w jednym. To nie była Espania, tylko Turcja i zapewniam Cię że wszystkich uciech jest aż nad to :) Jednym słowem : bajecznie pod każdym względem. Stary będzie zadowolony, Ty również :houk:
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#17 fan

fan

    TOEG

  • Użytkownik
  • 454 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 28 maj 2010 - 14:20

Pit....zapodaj kilka fotek z tego uroczego miejsca....Turcja is the best :houk:
  • 0

#18 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 28 maj 2010 - 14:23

Pit....zapodaj kilka fotek z tego uroczego miejsca....Turcja is the best :houk:


jakoś nie mogę się zmusić, czuję olewkę i nie chcę się jak to mówi mój koc: narzucać ogółowi :beer:
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#19 fan

fan

    TOEG

  • Użytkownik
  • 454 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 28 maj 2010 - 14:30

Pit....zapodaj kilka fotek z tego uroczego miejsca....Turcja is the best :houk:


jakoś nie mogę się zmusić, czuję olewkę i nie chcę się jak to mówi mój koc: narzucać ogółowi :)



o przepraszam bardzo ja Cię bardzo szanuję i nigdy nawet nie pomyślałymbym o olewce Twojej osoby.....fakt faktem że jakoś mi też ostatnio nic sie robić nie chcę....chyba ten wulkan na Islandii na mnie wpływa :beer:

P.S no dobra czekamy na fotki i może małą relację.....

Użytkownik funcarving edytował ten post 28 maj 2010 - 14:32

  • 0

#20 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 28 maj 2010 - 14:32

No masz przed sobą bardzo ciężkie wakacje, to pewnie nabierasz energii. Wielkie wyzwanie przed Tobą. Gdy pomyślę, to szacun wielki :houk:
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,




Podobne tematy

  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych