Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nordica Doberman XBI Sl

• Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 filinator

filinator
  • Użytkownik
  • 418 postów

Napisano 14 luty 2010 - 13:30

Testowana slalomka,ważne-po isl Head'a nie wzbudza hurra-optymizmu,ale i tak jest bardzo ciekawa.
Jedna uwaga-to nie jest narta do wożenia się po stoku,bo bez aktywnej zmiany pozycji wychylenia-odchylenia-narta daje wrażenie bardzo leniwe.Wystarczy zaatakować skręt i ładnie go wykończyć,wtedy zadowolenie z jazdy jest zdecydowanie większe.Ciekawostką jest jazda w długim skręcie w pozycji zrównoważonej-klapią dziby,jakby chciały ciągłego dociążenia.
Za to w lodzie(w sumie miaem mocno przetarty śnieg,wpadający w lodowisko)trzymanie bardzo dobre-lepsze doświadczyłem tylko na D2 race sl Atomica-porównywalne z ISL head'a,dużo lepsze od SLX Elan'a.
Gdybym miał wybierać -to jak dla mnie trzecia lub druga narta z tych testowanych w Austrii-Nr.1-Atomic D2 race sl,nr.2 Isl head,nr.3 Nordica(ale z headem można konkurować),nr.4 Elan SLX.Miałem też do czynienia z RC4 WC sc fischera,ale wolę w tym sezonie ich kurtki niż narty......
  • 3

#2 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Imię :Leszek

Napisano 11 grudzień 2011 - 15:54

Testowana slalomka,ważne-po isl Head'a nie wzbudza hurra-optymizmu,ale i tak jest bardzo ciekawa.
Jedna uwaga-to nie jest narta do wożenia się po stoku,bo bez aktywnej zmiany pozycji wychylenia-odchylenia-narta daje wrażenie bardzo leniwe.Wystarczy zaatakować skręt i ładnie go wykończyć,wtedy zadowolenie z jazdy jest zdecydowanie większe.Ciekawostką jest jazda w długim skręcie w pozycji zrównoważonej-klapią dziby,jakby chciały ciągłego dociążenia.
Za to w lodzie(w sumie miaem mocno przetarty śnieg,wpadający w lodowisko)trzymanie bardzo dobre-lepsze doświadczyłem tylko na D2 race sl Atomica-porównywalne z ISL head'a,dużo lepsze od SLX Elan'a.
Gdybym miał wybierać -to jak dla mnie trzecia lub druga narta z tych testowanych w Austrii-Nr.1-Atomic D2 race sl,nr.2 Isl head,nr.3 Nordica(ale z headem można konkurować),nr.4 Elan SLX.Miałem też do czynienia z RC4 WC sc fischera,ale wolę w tym sezonie ich kurtki niż narty......

Jak byś po kolei ustawił narty? Od najlepszej do najgorszej? Czy wszystkie były nowe?

Użytkownik Adrian edytował ten post 11 grudzień 2011 - 15:56

• 0

pozdrawiam serdecznie Leszek.

#3 marecki

marecki
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 11 grudzień 2011 - 17:18

Adrian - kolejność jest w ostatnim zdaniu a narty pewnikiem testował nowe :)
Filinator - a fischery "Superior" testowałeś może??? jeśli tak, to co o nich sądzisz!!!
  • 0

#4 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Imię :Leszek

Napisano 11 grudzień 2011 - 17:26

Gdybym miał wybierać -to jak dla mnie trzecia lub druga narta z tych testowanych w Austrii-

Marku czytałem to zdanie ale go nie rozumiem - (po co wybierać 2 lub 3 jak pierwsza jest najlepsza). :)
  • 0

pozdrawiam serdecznie Leszek.

#5 marecki

marecki
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 11 grudzień 2011 - 19:28

Adrian, testy testami a preferencje każdy ma inne. Ja wybrałbym Heda!!!!!!!!!!!!!
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych