Skocz do zawartości


Zdjęcie

Z dzieckiem w podróży... na narty... też


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#21 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 12 luty 2011 - 21:43

Cześć


Jestem w szoku.


Możesz rozwinąć Mitosławie swoje słowa ? Zabrzmiałeś jakby ktoś ukradł Twoje auto !


Bo Zbóju pisze fajne i niegłupie posty a tu pójście na totalną łatwiznę. Dla mnie to obciach.
A gdzie zainteresowanie dzici krajobrazem, czytanie książek, granie w gry słowne liczbowe i inne. NIe myślicie, że w dzisiejszych czasach jeszcze się w ekran napatrzą?
Dla mnie po prostu obciach.
Pozdro
  • 1

#22 Zbój

Zbój
  • Użytkownik
  • 66 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 12 luty 2011 - 22:23

Cześć



Jestem w szoku.


Możesz rozwinąć Mitosławie swoje słowa ? Zabrzmiałeś jakby ktoś ukradł Twoje auto !


Bo Zbóju pisze fajne i niegłupie posty a tu pójście na totalną łatwiznę. Dla mnie to obciach.
A gdzie zainteresowanie dzici krajobrazem, czytanie książek, granie w gry słowne liczbowe i inne. NIe myślicie, że w dzisiejszych czasach jeszcze się w ekran napatrzą?
Dla mnie po prostu obciach.
Pozdro


Co do gier, książek, itp. to wyznaję zasadę, że to na co dzień powinno się odbywać i tak też robię. Oglądanie telewizora w dni powszednie jest zminimalizowane do max 30 minut (dziś np. zero minut). Zawsze czytam dzieciom przed snem, popołudniami gram w gry (ostatnio jeżyki, detektyw i żabki) lub bawię się w piłkę, latający dysk, czy co tam oraz śpiewam kołysanki. Na prawdę nie mam wyrzutów sumienia za te kilka godzin bajek. A jak latem jeździmy (np. nad morze) to i o Malbork czy inny zamek zahaczymy.
Do tego dochodzi jeszcze kwestia bezpieczeństwa - jak prowadzę, to nie jestem w stanie podzielić uwagi między drogę a dzieci - ten typ tak ma i już. Natomiast moja luba ma ograniczone pokłady cierpliwości i bez zajęcia dzieci czymś innym dostaje ataków "wścieklizny" i nie dość, że mam w samochodzie marudzące dzieci, to jeszcze wrzeszczącą zonę. W takich warunkach nie da się prowadzić :( (a raz już miałem drogę z nad morza - 7 godzin wrzasku nieustającego - zarówno dzieci jak i żony, więc wiem o czym piszę).

P.S. Wszelkie rady w postacie "zmień żonę" lub "zmień dzieci" niestety nie wchodzą w rachubę.
P.P.S. Proszę również nie demonizować tych kilku godzin podróży. Naprawdę dzieciom nie dzieje się krzywda.



  • 3
Pozdrawiam,
Zbój

#23 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 12 luty 2011 - 22:32

Zboju adoptuj mnie prosze to moze jeszcze na ludzi wyjde :uklon2: .
  • 0
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#24 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 12 luty 2011 - 23:08

Cześć

P.S. Wszelkie rady w postacie "zmień żonę" lub "zmień dzieci" niestety nie wchodzą w rachubę.
P.P.S. Proszę również nie demonizować tych kilku godzin podróży. Naprawdę dzieciom nie dzieje się krzywda.


Ależ Zbóju nikt nie imputuje, że nie poświęcasz dzieciom czasu czy coś takiego. Nikt też nie bedzie Ci takich durnych rad udzielał (przynajmniej nie ja).
Po prostu u nas (a bardzo dużo podrózujemy) wakacje zaczynają się gdy wsiadamy do samochodu i zabawa trwa w podrózy cały czas. A podóróże bywają długie (rekord to prawie 1700 km spod Dubrownika do Warszawy z jednym postojem (pół godziny) na przepakowanie samochodu w Będzinie ale jechane w nocy więc się nie liczy. :)
Po prostu sama podróż jest tak fajna, że nie rozumiem takiego postepowania - ot wszystko.
Pozdrawia serdecznie
  • 0

#25 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 12 luty 2011 - 23:17

Odchodzac lekko od tematu.Fajnie,Mitku ze tak kombinujesz z tym urlopem.Dla niektorych jednak(i absolutnie nie mam tu na mysli Zboja)urlop zaczyna sie w miejscu,za ktore zaplacili.W zimie jest to opcja "wstajemy o 4:45 bo wyciagi otwieraja o 9:00 zaplacilismy wiec trzeba jezdzic,kanapke zjemy w gondoli coby czasu nie tracic" a w lecie "wschod slonca o 4:45 wiec pobudka godzine wczesniej zeby byc pierwszym na plazy.A najbardziej mnie wkurza jak w ostatni dzien urlopu ktos gada juz wylacznie o pracy i o tym co musi zrobic jak wroci przeciez to moze poczekac do dnia nastepnego.Wyscig szczurow nie ma konca.
  • 1
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#26 Zbój

Zbój
  • Użytkownik
  • 66 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 luty 2011 - 02:15

Bo Zbóju pisze fajne i niegłupie posty a tu pójście na totalną łatwiznę. Dla mnie to obciach.


[...]

Po prostu u nas (a bardzo dużo podrózujemy) wakacje zaczynają się gdy wsiadamy do samochodu i zabawa trwa w podrózy cały czas. A podóróże bywają długie (rekord to prawie 1700 km spod Dubrownika do Warszawy z jednym postojem (pół godziny) na przepakowanie samochodu w Będzinie ale jechane w nocy więc się nie liczy. :)
Po prostu sama podróż jest tak fajna, że nie rozumiem takiego postepowania - ot wszystko.


Dopóki dzieciaki nie podrosną (obecnie 1,3,5 minus kilka miesięcy) to wycieczki objazdowe (a tym samym rozkoszowanie się podróżą) nam odpadają. Jak będą miały więcej to jak najbardziej - ale raczej nie przy wyjazdach weekendowych gdzie ruszamy w piątek po południu a wracamy w niedzielę wieczorem. Natomiast bardzo nie lubię wystawiać kategorycznych ocen na podstawie częściowych faktów (a tym są wiadomości pisane na forach) ani nie lubię być oceniany w ten sposób. To co się jednym sprawdza, nie musi drugim. Staram się doradzać, tam gdzie mam jakieś doświadczenie Dołączona grafika (pomimo młodych dzieciaków trochę lat mi się uzbierało) lecz jeśli się mylę lub ktoś ma odmienne zdanie to chętnie posłucham argumentów merytorycznych Dołączona grafika. Argumenty niemerytoryczne Dołączona grafika proszę stosować przy Dołączona grafika(oczywiście po uprzednim zaproszeniu mnie na nie) Dołączona grafika
  • 0
Pozdrawiam,
Zbój

#27 Zbój

Zbój
  • Użytkownik
  • 66 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 luty 2011 - 02:28

Zboju adoptuj mnie prosze to moze jeszcze na ludzi wyjde :uklon2: .



Niestety ale samochód mam pięcioosobowy i już komplet miejsc zajętych - w związku z tym nie ma szans na adopcję - tak powiedzieli w agencji Dołączona grafika


Odchodzac lekko od tematu.Fajnie,Mitku ze tak kombinujesz z tym urlopem.Dla niektorych jednak(i absolutnie nie mam tu na mysli Zboja)urlop zaczyna sie w miejscu,za ktore zaplacili.W zimie jest to opcja "wstajemy o 4:45 bo wyciagi otwieraja o 9:00 zaplacilismy wiec trzeba jezdzic,kanapke zjemy w gondoli coby czasu nie tracic" a w lecie "wschod slonca o 4:45 wiec pobudka godzine wczesniej zeby byc pierwszym na plazy.A najbardziej mnie wkurza jak w ostatni dzien urlopu ktos gada juz wylacznie o pracy i o tym co musi zrobic jak wroci przeciez to moze poczekac do dnia nastepnego.Wyscig szczurow nie ma konca.


Jako jednostki uwielbiające wypoczynek rodzinny, urlop - w zgodzie i harmonii oraz daleko od stresu - zaczynamy od kłótni Dołączona grafika o to czemu znowu wyjeżdżamy o 15-tej kiedy mieliśmy o 10-tej i czemu nie można było się spakować dzień wcześniej. Podczas już samego urlopu jako typowe skowronki Dołączona grafika wstajemy obudzeni przez nasze dzieci (po jakiejś godzinie prób pacyfikacji) gdzieś koło 9-tej a aktywny wypoczynek rodzinny zaczyna się około 11-tej. Kiedy już dochodzi do wyjazdu, to nie rozmawiamy o pracy, bo niestety głównym tematem jest "jak tu się wyrobić z pakowaniem nim nas wyrzucą z hotelu/ośrodka/kwatery" Dołączona grafika. Czasami pojawia się poboczny temat "może następnym razem podpakujemy się dzień wcześniej". No ale tu chyba odbiegam trochę od wątku głównego Dołączona grafika. Zbój over and out

Użytkownik Zbój edytował ten post 13 luty 2011 - 02:37

  • 1
Pozdrawiam,
Zbój

#28 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 13 luty 2011 - 08:55

Cześć
Zbóju - sorry. ja nie zamierzam Ci udwadniać, że mam rację, czyże jestem lepszy. Po prostu inaczej myslimy, mamy inny uklad i tyle. Piszę tylko, że bez DVD też może byc fajnie, żę to nie jedyne rozwiązanie i koniec.
A co do wyrzucania z kwatery to mieliśmy kiedyś taką sytuację:
Spędzalismy wakacje nad naszym morzem w domku campingowym. Piątek, po obudzeniu, sniadaniu, zauważyliśmy, ze obok domku szykuje się do rozbijania namiotu (tak nam się wydawało jakaś rodzinka) Poszliśmy na plaże, potem na spacer, graliśmy w piłkę, potem poslismy na obiad i koło 16.00 zaleglismy na chwile w domku (to był juz koniec drugiego tygodnia i w niedzielę mielismy wracać). Koło 17.00 a możę 17.30 pukanie. Wchodzi Pani szefowa ośrodka i miłymi słowami mówi: Proszę Państwa kiedy wyjeżdżącie bo Państwo z samochodu obok (który przyjechał koło 9.30) juz prawie 8.00 godzin czekają (doba "hotelowa" do 10.00) a wy nawet jeszcze nie zaczęliście się pakować. Najpierw musielismy mieć fajne kopary bo bylismy pewni, że mamy rezerwację do niedzieli ale chwilę później stwierdziliśmy, że skoro los tak chciał.... Spakowaliśmy się i krótko po pólnocy byliśmy w domu.
Państwo czekający prawie 10.00 godzin pod drzwiamu na swój domek byli na tyle mili, że też się uśmiali z naszej głupoty czym mnie osobiście bardzo ujęli. :):):)
Pozdro serdeczne
PS Możę ktoś ma jakiś pomysł jak spowodować żebym zaczął pakowac samochód bo musimy ruszyć do Zakopanego a strasznie mi się nie chce?:)
  • 1

#29 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 14 luty 2011 - 12:28

Każda wersja odpoczynku jako całościowego więc również podróży na wczasy jest idealna jeśli odpowiada danej rodzinie. Wolnoć Tomku w swoim domku.
Z Mitkiem już kiedyś poruszaliśmy te tematy, pamiętam że w temacie szukania DVD, szukania CB-radia i zawsze mieliśmy odmienne zdanie. Co nie powoduje że uznaję sposób podróży Mitosława również za ciekawy, choć nie specjalnie go widzę gdybym przeszczepił na swoją rodzinę. Bliżej mi do Zbójca w podróży.
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#30 mjakmama

mjakmama
  • Użytkownik
  • 43 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Imię :Karolina

Napisano 04 listopad 2011 - 09:58

podbijam temat wyjazdu z dziekiem.

czeka nas wyprawa w styczniu do Austrii. Jest to podroz 13-14 godzinna autem. Moje pytanko brzmi-czy ktos zdecydowalby sie na taka podroz z 1,5 rocznym maluchem?? nie wiem czy nasz synek "da rade" na jeden raz czy lepeij z jakims noclegiem w polowie drogi? czy moze sprawdza sie opcja jazdy "na noc" -czy dziecko bedzie spalo cala noc w aucie ? jakie sa wasze doswiadczenia??
  • 0

#31 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 04 listopad 2011 - 10:13

My jechaliśmy kilka razy z naszym dzieckiem najmłodszym. Miało mniej niż rok z tego co pamiętam. I powiem Ci tak: im mniejsze było, tym mniej było z nią kłopotów. Cycek, spanie, potrzeby wydalające i dalej spanie.
Kłopoty zaczęły się troszkę później, bo nie chciała spać kiedy była starsza. Płakała i nic jej nie ruszało. Wtedy dostawaliśmy od pediatry narkotyki na spanie w podróży. Ćpała i spała, a my jechaliśmy w spokoju. A kiedy skończyła 2 lata, to pojawiło się dvd na zagłówku i problemy praktycznie zniknęły w podróży. Fakt radia nie posłuchasz, ale z tyłu masz święty spokój. Pamiętaj o dopasowanym foteliku, o tym by za nic nie wyciągać pociechy z fotelika podczas jazdy. Miej przy sobie jej ulubione zabawki, picie pod ręką, przekąski, grzechotki. W drodze róbcie postoje. Są w Austrii super warunki do postojów i odpoczynków. Przy knajpach są place zabaw dla dzieci. Niech sobie pobryka z pół godziny. Pamiętaj o zasłonce na okno w razie spore słońca.
I raz jeszcze przeczytaj ten temat, bo jest w nim sporo dobrych porad.
Pamiętaj również że każde dziecko jest inne i nie musi być tak jak u nas. Powodzenia!
  • 1

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#32 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 04 listopad 2011 - 10:19

jakie sa wasze doswiadczenia??

jak dzieci były malutkie to zawsze jeździliśmy na noc
warto tak zaplanować podróż by rankiem wylądować na jakimś
dużym "Rastplatzu" na autostradzie, zjeść spokojnie śniadanie, rozprostować kości
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#33 mjakmama

mjakmama
  • Użytkownik
  • 43 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Imię :Karolina

Napisano 04 listopad 2011 - 11:05

Pit, fotelik mamy raczej okej-Besafe- maz ma na tym punkcie fiola, tak samo jesli chodzi o gadzety w aucie hehe :) wiec rolety mamy juz w standardzie hehehe :):) dvd mamy ale 1,5 to trohe szybko jak na montowanie mlodemu ekranu z tylu :( choc w razie czego nie wiem czy to nie bedzie dobre rozwaizanie chociaz na pare minut :D

no ja mysle, ze jak wyjedziemy powiedzmy o 22:00 to Mlody powinnien spac-do ok 6;00-7:00- a potem postoje tak czesto jak bedzie trzeba. Nie mamy jakiegos limitu czasowego-byle dojechac-niewazne jak dlugo bedziemy jechac :) to pierwsza nasza tak dluga podroz z mlodym-wczesniej jechalismy max 6 godz ale byl maly i spal,spal, spal... Pit a co to za narkotyki??? :P:P:P
  • 0

#34 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 04 listopad 2011 - 11:10

dvd mamy ale 1,5 to trohe szybko jak

jasne że za szybko. Pisałem że po dwóch latach zaczęło u nas dopiero działać. Wcześniej nawet nam to do głowy nie przyszło.

Pit a co to za narkotyki???

czopek w tyłek to był, tylko nazwy nie pamiętam. Dodatkowo hydroksyzyna w syropie 5ml. Tylko wcześniej potwierdź u lekarza, ok ?
:)
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#35 mjakmama

mjakmama
  • Użytkownik
  • 43 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Imię :Karolina

Napisano 04 listopad 2011 - 11:14

dvd mamy ale 1,5 to trohe szybko jak

jasne że za szybko. Pisałem że po dwóch latach zaczęło u nas dopiero działać. Wcześniej nawet nam to do głowy nie przyszło.

Pit a co to za narkotyki???

czopek w tyłek to był, tylko nazwy nie pamiętam. Dodatkowo hydroksyzyna w syropie 5ml. Tylko wcześniej potwierdź u lekarza, ok ?
:)


hehe :) jasne,zapytam lekarza :) zastanawia mnie tylko czy mlodego nie beda plecki bolaly po kilku godz w foteliku :(
  • 0

#36 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 04 listopad 2011 - 11:20

Przerwy będą na to zawsze dobrym lekarstwem. Przecież nie ma się dokąd i po co spieszyć. Zaplanujcie sobie poślizg z dwu godzinnym opóźnieniem i już.
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#37 mjakmama

mjakmama
  • Użytkownik
  • 43 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Imię :Karolina

Napisano 04 listopad 2011 - 11:24

Przerwy będą na to zawsze dobrym lekarstwem. Przecież nie ma się dokąd i po co spieszyć. Zaplanujcie sobie poślizg z dwu godzinnym opóźnieniem i już.

pewnie niepotrzebnie sie martwie ale ja juz taka panikara z natury jestem :P
  • 0

#38 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 04 listopad 2011 - 11:31

Bardzo dobrze że się martwisz, myślisz i o do tego się przygotowujesz. Nieprzygotowanie się do takiej operacji może grozić strasznymi, ubocznymi skutkami....a po co psuć urlop jeszcze przed jego rozpoczęciem?
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#39 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 04 listopad 2011 - 11:39

Karolina, nie słuchaj Pita :) prowadził auto nie wie, co działo się z tyłu :boogie:

Anka pojechała pierwszy raz w trasę do Austrii jak miała 4 miesiące :) nienawidziła fotelika samochodowego od urodzenia. Wyjazd z nia nawet 3 km to był koszmar dla wszystkich :stres:

Dostawała wiburcol? taki czopek, który podaje się dzieciom w czasie ząbkowania :D plus jak pisał Piotr 5 ml hydro wg wskazań lekarza. Połowę drogi do Austrii przespała w foteliku drugą przy cycku. Stosowaliśmy to kilka razy, ale nie wiem dlaczego zawsze działało tylko w drodze do Austrii, w drodze powrotnej już nie :sarcastic_hand:

Wtedy się cysiała i tańcowała z tyłu przy zachowaniu żadnych norm bezpieczeństwa oprócz małej prędkości :)

Jeżeli Wasz maluch lubi fotelik, to myślę, że baja, zabawki, nocne spanie, ewentualnie jakiś wspomagacz, jeżeli jest ruchliwy i pała nienawiścią do swojego fotelika ;)

Pozdrawiam, Ola

P.S. liczę, że napiszesz jak młodzież dojechała na narty :)
  • 0

#40 mjakmama

mjakmama
  • Użytkownik
  • 43 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Imię :Karolina

Napisano 04 listopad 2011 - 13:05

dzieki :) mysle, ze nie powinno byc zle.. nasz wyjazd dopiero w polowie stycznia ale juz teraz rezerwujemy, zeby bylo pewne bo z terminami nigdy nie wiadomo- napewno napisze jak nam sie wyprawa z mlodym udala ,a teraz zabieram sie za szukanie butow sniegowcow dla malego heheh ciałłł :)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych