Skocz do zawartości


Zdjęcie

IV Zlot forumowiczów


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
302 odpowiedzi w tym temacie

#261 Gość_pytek 23_*

Gość_pytek 23_*
  • Gość

Napisano 19 marzec 2010 - 22:49

Akordow sie okazuje jest piec pierwsza probe dokonalem nawet fajnie to brzmi.
  • 0

#262 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 marzec 2010 - 23:45

Mam nadzieję, że do rana będzie już można zobaczyć, te marne moje wypociny filmowe.

Takie małe coś, bez obróbki tylko z podkładem muzycznym :)



P.S.
Dziękuję Maćkowi, za filmowanie :zab:

Użytkownik kiedar edytował ten post 22 marzec 2010 - 23:48

  • 0

#263 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 23 marzec 2010 - 09:55

Mam nadzieję, że do rana będzie już można zobaczyć, te marne moje wypociny filmowe.

Takie małe coś, bez obróbki tylko z podkładem muzycznym :)



P.S.
Dziękuję Maćkowi, za filmowanie :)



hahahaha, ale fajne! Nie dość, że każdy każdemu obciągał, rozbierał, to jeszcze dwie Panie się na siebie "nadziewały" od tyłu! I weź tu jedź człowieku na zlot, jak jeszcze nie byłeś :) Strach dzieciaka brać! Dobrze, że Jula zjechała i nie patrzyła na kazirodczą bryłę Joluni i Bacterii :) :zab: :D dodam, że inwalidzką, bo bacteria miała gips!

Super! :) :D
  • 0

#264 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 23 marzec 2010 - 11:15

hahahaha, ale fajne! Nie dość, że każdy każdemu obciągał, rozbierał, to jeszcze dwie Panie się na siebie "nadziewały" od tyłu! I weź tu jedź człowieku na zlot, jak jeszcze nie byłeś :D Strach dzieciaka brać! Dobrze, że Jula zjechała i nie patrzyła na kazirodczą bryłę Joluni i Bacterii :) :zab: :) dodam, że inwalidzką, bo bacteria miała gips!

Super! :) :)



Mnie to bardzo przypomina scenę z "Alternatywy 4", gdy mieszkańcy pchali dźwig pana Kotka (a może Kołka?), a za nimi jechał pan Antoni na wózku inwalidzkim i wołał:"Raaazem, raaazem raaazem"
:D :) :)
  • 0

#265 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 23 marzec 2010 - 22:55

Jeszcze jeden filmik ze zjazdu :)

Pierwszy dzień, Spiska, jak to niektórzy z angelskego nazywali - privet stok (nie mylić ze stock :)). No i ta muzyka w tle, dla niewiedzących, bo nie uczestniczących w zjeździe, muzykę mieliśmy cały czas gratis, w pakiecie z karnetem - SKI TECHNO :zab: :D




Za kamerą Agnieszka, ale po zrobieniu ciasta lekko się jej ręka trzęsła, za co z góry przepraszam, zwłaszcza fachowców, takich jak Deczko :)
  • 0

#266 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 25 marzec 2010 - 12:45

:)

Załączone pliki


  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#267 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 25 marzec 2010 - 13:17

:)

Załączone pliki

  • Załączony plik  stand.jpg   324,37 KB   28 Ilość pobrań

  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#268 Pazur

Pazur

    TOEG

  • Użytkownik
  • 422 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 marzec 2010 - 20:46

:)

to jakiś nagrobek? najnowszy trend?
  • 0

#269 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 26 marzec 2010 - 08:41

Tak,
z zachodu.
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#270 skiman6

skiman6
  • Użytkownik
  • 619 postów
  • Imię :adam

Napisano 26 marzec 2010 - 09:10

:)


...standard, to standard...choć ostatnio, po sprezentowanym standardzie ukraińskim, doświadczony w standardach znajomy, zaniemógł mocno niestandardowo...
  • 0
Dołączona grafika

#271 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 02 kwiecień 2010 - 07:23

Czy mam jeszcze trzymać zdjęcia na serwerze ? Ktoś jeszcze będzie sobie ściągał, czy już nie trzeba ?
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#272 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 kwiecień 2010 - 07:56

Ja najmocniej krzyczałem, ale już zgrałem sobie na dysk :thumbsup: dziękuję bardzo :taniec2:

Użytkownik kiedar edytował ten post 02 kwiecień 2010 - 07:57

  • 0

#273 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 13 kwiecień 2010 - 06:04

Przepraszam, że pytam, ale D_I miał jakieś filmidło montować? To się dzieje naprawdę? Mogę dalej grzecznie czekać? :russian: :hysterical:

Ola
  • 0

#274 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 kwiecień 2010 - 06:29

To by się trzeba D_i zapytać, bo z tego co wiem to człowiek jest mocno zajęty i nie ma materiałów źródłowych :hysterical: ale jak już się odkopie z zaległości po Włoskiej przygodzie wszelkie materiały jakie posiadam chętnie udostępnię.
  • 0

#275 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 13 kwiecień 2010 - 12:58

To by się trzeba D_i zapytać, bo z tego co wiem to człowiek jest mocno zajęty i nie ma materiałów źródłowych :russian: ale jak już się odkopie z zaległości po Włoskiej przygodzie wszelkie materiały jakie posiadam chętnie udostępnię.



D_I ma teraz pewnie sporo pracy... operatorów w całym kraju jak mrówków. Zaczekamy, niech się ogarnie...., a Ty mu materiały źródłowe podaj plissss i nie był u Włocha ino tylko u Francuza :hysterical: :russian:
  • 0

#276 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 kwiecień 2010 - 13:12

To by się trzeba D_i zapytać, bo z tego co wiem to człowiek jest mocno zajęty i nie ma materiałów źródłowych :russian: ale jak już się odkopie z zaległości po Włoskiej przygodzie wszelkie materiały jakie posiadam chętnie udostępnię.



D_I ma teraz pewnie sporo pracy... operatorów w całym kraju jak mrówków. Zaczekamy, niech się ogarnie...., a Ty mu materiały źródłowe podaj plissss i nie był u Włocha ino tylko u Francuza :hysterical: :russian:



Tfuuuu alem zawalił geograficznie, dobrze że mature juz mam za sobą!!! :russian:
  • 0

#277 Łysy

Łysy
  • Zbanowany
  • 806 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Roman-Alojzy-Ferdynand ..... do wyboru

Napisano 13 kwiecień 2010 - 14:10

Witam .
Ja mam takie pytanie , czy jeżdzicie gdzieś na złoty oprócz Jaworek :hysterical: bo jak do tej pory to natrafiłem tylko na tą nazwę , a przecież jest tyle dobrych stoków do zabawy !!!
km. Polana Sosny

11 km. Spiska

15 km. Kluszkowce

30 km. Palenica

32 km. Białka


35 km. Jaworki

38 km. Jurgów

45 km. Małe Ciche

znalazłem w jednym z postów tę listę i jeśli mogę od siebie coś dodać to jak dla mnie to tylko Palenica lub Jurgów , z czego Palenica jest zdecydowanie dla dobrze jeżdżących , A Jurgów można przyjąć że jak dla tych lepszych jak i gorszych . Osobiście bardzo lubię Jurgów , jest zawsze świetnie przygotowany , świetne zaplecze kulinarne jak i obszerny parking , kilka tras do wyboru łącznie z trasą FIS .http://www.hawran.pl/ . Myślę że następny zlocik mozna by było tam zrobić . Co do noclegu znam bardzo fajne kwatery 3km od stoku , pensjonat się nazywa " U Polki " http://www.wakacyjny...SCINNE-U-POLKI/ miałem okazję tam gościć się i naprawdę polecam każdemu , wspaniali ludzie , świetna strawa i co ważne tanio .
  • 0

#278 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 kwiecień 2010 - 14:15

Łysy polecam jednak czytanie wnikliwasze i wbijanie się głębiej w treść forum :hysterical:

Nasze wspólne wypady są, głównie po to by dobrze bawić się razem w swoim towarzystwie i na stoku i należy brać zawsze pod uwagę wszystkich nie tylko siebie przy doborze stoków. :russian:

Propozycja każda jest godna rozważenia, Twoja również :russian:

Użytkownik kiedar edytował ten post 13 kwiecień 2010 - 14:16

  • 0

#279 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 13 kwiecień 2010 - 14:34

Witam .
Ja mam takie pytanie , czy jeżdzicie gdzieś na złoty oprócz Jaworek ;)


oj Łysy... włosów na oczach nie masz, a nie widzisz... :russian:

I zlot w tym sezonie odbył się w Wiśle, Nowa Osada
II zlot miał być w Jaworkach, ale go nie było, to znaczy był, ale tylko D_I & Jolunia byli blisko
III zlot - Ustroń Poniwiec
IV zlot był w Pieninach i jeździliśmy między innymi w Jaworkach, a była to sobota, w piątek jeździliśmy... no gdzie? :okulary:

aktualnie szukamy organizatora V zlotu :russian: , wchodzisz Krzysiu? i pamiętaj, że zjazd to zlot ludzi z Polski i nie tylko! Miejsce musi być dogodne dla każdego pod kątem dojazdu :hysterical:

Pozdrawiam, Ola

P.S. przepraszam, ale nie mogę się oprzeć... Hej Łysy po ile irysy? :russian: :russian: przepraszam...

Użytkownik Osetia edytował ten post 13 kwiecień 2010 - 14:35

  • 0

#280 Łysy

Łysy
  • Zbanowany
  • 806 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Roman-Alojzy-Ferdynand ..... do wyboru

Napisano 13 kwiecień 2010 - 15:30

Ola Ola orzesz ty :hysterical: , a co do organizacji zlotu to mogę się podjąć załatwienia w Jurgowie , tylko z dojazdem to tam tylko autem pociagi ani samoloty tam nie kursują ,t o jest wszystko w obrębie Białki Tatrzańskiej , Czarnej góry Jurgowa nie wspomnę już o basenach termalnych w Bukowinie i Szaflarach , więc bez auta ani rusz :russian:
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych