Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wiesz, fajny film wczoraj widziałem. Momenty były? Masz, najlepiej jak ...


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
132 odpowiedzi w tym temacie

#21 Janior

Janior
  • Użytkownik
  • 182 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:VOLKL UNLIMITED AC2
  • Imię :Waldek
  • Ulubiony stok:Wierchomla

Napisano 27 marzec 2010 - 12:30

przy takim reżyserze i obsadzie nudzić się nie sposób, czekam na recenzję :)
  • 0

#22 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 27 marzec 2010 - 14:59

przy takim reżyserze i obsadzie nudzić się nie sposób, czekam na recenzję :)



Waldku,
dokładnie tak sobie pomyślałem i poszedłem.
Film rewelacyjny, ponury, muzyka idealna do tego rodzaju straszenia. Wyspa, ciągle pada deszcz, cały czas jakieś tajemnice. Charakterystyczne twarze ludzkie, dobrane idealnie. Film wciąga od samego początku i nie ma szans na odpoczynek, akcja za akcją. Sam scenariusz mistrzowski, a puenta genialna!!!! Zakończenie filmu wręcz zabija zaskoczeniem. Już dawno nie widziałem takiego zaskoczenia, choć w jednym filmie kiedyś było bardzo podobne, ale chyba nie napiszę w jakim, bo to by Wam popsuło oglądanie. Polecam, walcie jak w dym do kina na kawałek dobrego aktorstwa i reżyserii . Jeszcze mnie trzyma :zab:

ps.
a w dodatku będąc w kinie dowiedziałem się od Olki o giga prezencie hahahaha. I ta informacja też nie pozwoli mi o tym filmie szybko zapomnieć :)

Załączone pliki

  • Załączony plik  1.jpg   72,47 KB   14 Ilość pobrań
  • Załączony plik  2.jpg   92,29 KB   13 Ilość pobrań
  • Załączony plik  3.jpg   63,91 KB   8 Ilość pobrań
  • Załączony plik  4.jpg   134,86 KB   11 Ilość pobrań

  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#23 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 marzec 2010 - 16:55

Piotr a powiedz mi - wspominałeś, że masz oglądać Dom Zły - czy go widziałeś?? Jak Ci się podobał? Ja jestem wielkim fanem filmu Wesele, a to niemal ta sama obsada i ten sam reżyser.
  • 0

#24 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 27 marzec 2010 - 17:01

Dom zły widziałem w kinie. W domu mam dvd i chciałem żeby baba też zobaczyła, ale jeszcze się nie możemy zebrać do kupy.
Dom zły jak dla mnie ok. Po tym co już widziałem w polskim kinie....... da się oglądnąć. Troszkę tylko za dużo krwi, bo w sumie nie ma tam sceny chyba bez zabicia kogoś hahahaha. Leje się strumieniami !!!!
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#25 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 marzec 2010 - 17:04

W końcu Bieszczady to taki dziki kraj :zab:

To jednak do wypożyczalni podjadę w wolnej chwili i go obejrze :)
  • 0

#26 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 27 marzec 2010 - 17:11

Powiem tak: zobaczyć można. Tylko mówię : jak ktoś nie ma ochoty oglądać krwi lejącej się wiadrami, to niech sobie odpuści i niech idzie na Wyspę Tajemnic, świetne kino !
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#27 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 29 marzec 2010 - 14:45

Ja wczoraj nocną porą, miałam przyjemność obejrzeć "2012". Został mi zaproponowany i przedstawiony, jako "lajtowy" filmik na późny, nocny wieczór :) Dla mnie taki nie był! Zbyt duży poziom empatii powodował, że beczałam i łzy roniłam...

Efekty specjalne, jak to w amerykańskiej produkcji genialne! Siła przekazu, jak dla mnie ogromna! Zaczęłam się zastanawiać, po co ktoś nakręcił ten film i ciary przechodziły mi po plecach, na myśl, że może dlatego, żeby potem nie było, że nikt nie mówił! :zab:

Przekrój społeczny, reakcje ludzi w sytuacjach kryzysowych pokazane wprost genialnie! Każdemu bohaterowi scenarzysta, reżyser, a finalnie aktor obnażyli osobowość :)

trochę nie podobał mi się brak konsekwencji w pokazywaniu kolejnych scen i filmowych przekazów medialnych, ale..., kto zobaczy ten oceni sam.
Wprost na jeden z wątków filmu, przekłada się porzekadło... "pieniądze szczęścia nie dają!"
Polecam.

Ola
  • 0

#28 fan

fan

    TOEG

  • Użytkownik
  • 454 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 marzec 2010 - 15:23

Ja wczoraj nocną porą, miałam przyjemność obejrzeć "2012". Został mi zaproponowany i przedstawiony, jako "lajtowy" filmik na późny, nocny wieczór :) Dla mnie taki nie był! Zbyt duży poziom empatii powodował, że beczałam i łzy roniłam...

Efekty specjalne, jak to w amerykańskiej produkcji genialne! Siła przekazu, jak dla mnie ogromna! Zaczęłam się zastanawiać, po co ktoś nakręcił ten film i ciary przechodziły mi po plecach, na myśl, że może dlatego, żeby potem nie było, że nikt nie mówił! :zab:

Przekrój społeczny, reakcje ludzi w sytuacjach kryzysowych pokazane wprost genialnie! Każdemu bohaterowi scenarzysta, reżyser, a finalnie aktor obnażyli osobowość :)

trochę nie podobał mi się brak konsekwencji w pokazywaniu kolejnych scen i filmowych przekazów medialnych, ale..., kto zobaczy ten oceni sam.
Wprost na jeden z wątków filmu, przekłada się porzekadło... "pieniądze szczęścia nie dają!"
Polecam.

Ola



kiedyś znajomy mi powiedział tak....zobacz w życiu trzeba mieć jednak wiecej szczęścia niż kasy....na Titanicu sami bogacze poszli na dno,a biedota z nędznych kajut się uratowała(nie wszyscy oczywiście)...tak i w życiu...kasa to nie wszystko :)
  • 0

#29 isia123

isia123
  • Użytkownik
  • 299 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 29 marzec 2010 - 17:20

Polecam FISH TANK!
Jak ktoś lubi wyraziste kino społeczne, to polecam!
  • 0

#30 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 02 kwiecień 2010 - 10:32

Witam i w tym dziale. Otóż wczoraj byłem w kinie na filmie "Mistyfikacja"

film o kontrowersyjnym życiu Witkacego, w którym zobaczymy elektryzujący aktorski pojedynek Jerzego i Macieja Stuhrów.

http://www.empik.com...ikacji-,1018282

Byliśmy we dwójkę, ale osobno.
Pani około 75 lat i ja. Nie zaiskrzyło. Jakoś nie przypadliśmy sobie do gustu.
Jadłem mały popkorn i piłem colę, Pani ni w ząb nic.
Siedziałem w środku, ona wyżej dwa rzędy troszkę po prawej.
W kinie włączona była klima i troszkę się zrobiło zimno, to ubrałem bluzę, czarną z kapturem, na zamek.
To wszystko.
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#31 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 02 kwiecień 2010 - 15:39

Witam raz jeszcze.
Właśnie wróciłem z kina i zaliczyłem................................ Avatarka :taniec2:
Hahahahaha,
nie będę się zbytnio rozpisywał, bo wszystko już o tym filmie napisano i powiedziano.
Zgadzam się z większością głosów: scenariusz zwykły, ale za to efekty specjalne BOMBA W życiu swoim marnym nie widziałem czegoś takiego, normalnie cud, miód i łorzeszki jak to mówią !!!!

Zaraz minie pół roku a oni to jeszcze grają i widzowie są.Normalnie w szoku byłem, jakieś 30 osób spokojnie. Po takim czasie to wynik rewelacyjny.

Dla samych efektów filmowych kina 3D warto , warto, warto i polecam.
Do zobaczenia w kinie :thumbsup:
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#32 Janior

Janior
  • Użytkownik
  • 182 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:VOLKL UNLIMITED AC2
  • Imię :Waldek
  • Ulubiony stok:Wierchomla

Napisano 02 kwiecień 2010 - 23:10

Podzielam opinię o Avatarze, to trzeba zobaczyć, choć efekty 3D są dużo lepsze w typowych produkcjach IMAX.
Byłem na kilku i największe wrażenie wywołał film dokumentalny o wyścigach Nascar.
Efekty nieprawdopodobne, 3D w połączeniu z niesamowita ilością decybeli, wrażenie jakby samemu się w kokpicie siedziało.... miodzio :taniec2:
Był taki jeden moment kiedy na torze, oczywiście owalu, zdarzył się wypadek i nagle z rozbijającego się samochodu urwane koło leci wprost na widza...
Nie było takiego bohatera, który by się instynktownie nie uchylił :thumbsup:
  • 0

#33 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 07 kwiecień 2010 - 13:07

Kilka dni temu usłyszałam recenzję Pana Raczka na temat filmu polskiego "Kochaj i tańcz". Postanowiłam zobaczyć, bo była przednia, choć sąsiad uznał, że przesadzona, bo osadzona na stanowisku aktualnie zajmowanym w.w.

Obejrzałam... To taki film o pięknej romantycznej miłości i o tym, że miłość ta prawdziwa jest najważniejsza w życiu, i o tym, że miłość spada z nieba, zmienia ludzi i generalnie tautologia... :thumbsup:

Dużo tańca, dużo muzyki.

czy polecam? tym, którzy potrzebują uwierzyć w to wszystko, co powyżej, w czasie chandry... lub jak ja przy prasowaniu...

A Wojtek Mecwaldowski jak zwykle genialny!!!!!!!!

Ola
  • 0

#34 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 kwiecień 2010 - 15:03

czy polecam? tym, którzy potrzebują uwierzyć w to wszystko, co powyżej, w czasie chandry... lub jak ja przy prasowaniu...


Przy prasowaniu? Ogladasz filmy w telewizorze przy prasowaniu? Ja tak wlasnie robie. Jestem domowym prasowaczem. Nie prasuje tylko damskich falbanek. :thumbsup:
  • 0

#35 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 kwiecień 2010 - 15:06

czy polecam? tym, którzy potrzebują uwierzyć w to wszystko, co powyżej, w czasie chandry... lub jak ja przy prasowaniu...


Przy prasowaniu? Ogladasz filmy w telewizorze przy prasowaniu? Ja tak wlasnie robie. Jestem domowym prasowaczem. Nie prasuje tylko damskich falbanek. :zab:



Andrzeju, to prawie tak samo jak ja, tylko u mnie jest podział obowiązków - ja oglądam, a Aga prasuje w tym czasie :taniec2: :thumbsup:
  • 0

#36 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 08 kwiecień 2010 - 05:55

czy polecam? tym, którzy potrzebują uwierzyć w to wszystko, co powyżej, w czasie chandry... lub jak ja przy prasowaniu...


Przy prasowaniu? Ogladasz filmy w telewizorze przy prasowaniu? Ja tak wlasnie robie. Jestem domowym prasowaczem. Nie prasuje tylko damskich falbanek. :zab:


Andrzeju, to prawie tak samo jak ja, tylko u mnie jest podział obowiązków - ja oglądam, a Aga prasuje w tym czasie ;) :thumbsup:


Tak Andrzeju, prasuję oglądając coś, szybciej czas leci :) ,

Darku... ogarnij się :taniec2:
  • 0

#37 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 kwiecień 2010 - 06:31

Darku... ogarnij się :thumbsup:


Olu ja zawsze conajmniej ogarnięty jestem :zab:, czasem tylko nie ogarniam tego co wkoło mnie :taniec2:
  • 0

#38 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 maj 2010 - 16:30

Dystrykt 9

Jeśli ktoś nie lubi kina sciente fiction, to zapewne i tak go nie przekonam by zobaczył ten film, ale niech choć będzie świadom, że traci naprawdę dobre kino. Producentem tego filmu jest Peter Jackson, ten sam pan który wyreżyserował trylogię Tollkiena, jednak w Dystrykcie 9 nie znajdziemy nic z pięknych i baśniowych krajobrazów.

Dystrykt 9 opowiada historię człowieka i jego wyborów. Wikus van der Merwe zostaje wysłany przez korporację MNU, do getta w jednej z dzielnic Johanenesburga, w celu zorganizowanie przesiedlenia przebywających tam od 28 lat obcych. MNU to organizacja powołana do nadzorowania owego getta, w którym zostali odizolowani obcym, a pod płaszczykiem oficjalnej działalności prowadzi ona ściśle tajne badania nad bronią odebraną przybyszom, która jednak działa tylko w ich rękach. W czasie akcji przesiedlania "Krewetek" - tak nazywani są obcy - dochodzi do wypadku, w skutek którego Wikus zostaje zakażony wirusem, zmieniającym jego kod genetyczny, upodobniając go do kodu genetycznego "Krewetek". Wypadek ten powoduje, iż Wikus staje się wyrzutkiem dla ludzi, jednak dla MNU jest mutantem wartym niewyobrażalne pieniądze. Rozpoczyna się polowanie, w którym polujący i zwierzyna zamieniają się niejednokrotnie swoimi rolami.

Film ten nakręcony jest niemal jak dokument, w którym relacje świadków przetykane są kinem akcji obrazującym owe opowieści. Dystrykt 9 jest filmem mocnym, brutalnym, jednak dającym radość z jego oglądania.



P.S.
Avatara warto zobaczyć nie tylko w 3D ale i w zaciszu własnego domowego kina :)
  • 0

#39 kiedar

kiedar

    ..i..

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1771 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 maj 2010 - 18:46

Dom zły jak dla mnie ok. Po tym co już widziałem w polskim kinie....... da się oglądnąć. Troszkę tylko za dużo krwi, bo w sumie nie ma tam sceny chyba bez zabicia kogoś hahahaha. Leje się strumieniami !!!!



Pit mam pytanko? Czy Ty filmów nie pomyliłeś??? A może krew z wódką i deszczem ci się nie pomyliła?

Po doskonałym "Weselu", "Dom zły" mnie nie rozczarował, a wręcz przeciwnie. Cieszę się, że jeden reżyser jest w stanie zrobić dwa filmy - jeden po drugim - na równym i dobrym poziomie.
  • 0

#40 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 01 czerwiec 2010 - 11:15

Dawno w kinie nie bylem, ale ze marnowaly nam sie dwa "zakladowe" vouchery, postanowilismy z zona pojsc na cokolwiek. Tym cokolwiek okazal sie znakomity film "Bracia". Od pewnego czasu nie chodze do kina i rzadko ogladam cos w telewizji, straszna miezeria. Ale musze zweryfikowac swoje sady. Czasem jednak pokaze sie cos dobrego, nawet produkcji amerykanskiej. "Bracia" to remake dunskiego filmu z przed kilku lat, podobno rowniez dobrego. Znakomita gra aktorow, wszystkich, nawet malych dzieci. Czego jak czego, ale jakosci gry nie mozna odmowic amerykanskim aktorom. Polecam.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych