Skocz do zawarto軼iOb霩 M這dzie穎wy – Szpindlerowy M造n, Czechy Sprzedam

Cena - 1.999,00 z

Pozosta造 czas - 17 Dni, 23 Godzin

Zaloguj si, aby skontaktowa si ze sprzedaj帷ymObóz przeznaczony jest dla młodzieży mającej już za sobą pierwszy kontakt z nartami lub snowboardem, jak i dla tej bardziej zaawansowanej.
Hotel Velveta *** to idealne miejsce dla narciarzy i snowboardzistów. Mieszkać będziemy w uroczej okolicy, zaledwie 10 minut od wyciągów i centrum miejscowości. Wyjazd do tego obiektu jest idealny jako następny krok dla tych, którzy mają już za sobą pierwsze sezony narciarskie i chcą dalej kontynuować przygodę ze sportami zimowymi. Dużym atutem jest również bliskość Polski oraz jakość infrastruktury narciarskiej i tras, będących na alpejskim poziomie.
Opis regionu. Szpindlerowy Młyn oferuje obecnie 20 tras (od niebieskich po czarne, w tym czarna trasa z homologacją FIS World Cup) oraz 16 wyciągów. Większość tras jest połączona, a na wszystkie obowiązuje jeden skipass. https://www.skiareal...denni-skipasy-3
Szkolenie. Codziennie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów (uprawnienia PZN, PZS, MSiT) będziemy się szkolić na dwóch poziomach zaawansowania. Różnorodne, dobrze przygotowane trasy pozwolą robić szybkie postępy. Podczas szkolenia wykorzystywać będziemy też kamery, które pomagają wychwycić błędy i szybko opanować zasady jazdy carvingowej. Dla bardziej zaawansowanych przewidzieliśmy naukę jazdy na muldach, w białym puchu (o ile warunki pozwolą) oraz wizytę w SnowParku uważanym za najlepszy w Czechach oraz jeden z najlepszych w Europie.
Sprzęt. Dobór sprzętu ma duże znaczenie, odpowiedni pomoże w szybszym robieniu postępów. Z Uczestnikami, którzy nie mają własnego sprzętu, instruktorzy wybiorą się do wypożyczalni, gdzie pomogą dobrać odpowiednie wyposażenie. Dobry sprzęt to także bezpieczeństwo – nasi instruktorzy zadbają o wyregulowanie siły wypięcia wiązań. Wymagamy, aby każdy Uczestnik miał ze sobą własny kask narciarski.
Videocoaching. Wychwytywanie niedociągnięć, uwagi instruktorów i pytania Uczestników, wykłady na temat serwisu sprzętu oraz oczywiście na temat bezpieczeństwa na stoku.
Ponadto. Zjazdy na byle czym, wieczorne kino, dyskoteki, spacery po miasteczku, gry integracyjne i dużo czasu na podziwianie widoków z gorącą herbatą... oraz czerpanie przyjemności z odrobiny czeskiego luzu, który każdy pokocha:)
 
Więcej informacji na stronie: www.kompas.pl

Szczeg馧y


  • Condition aktywny
  • Telefon (+48 58) 303 18 78
  • Email biuro@kompas.pl
  • Negocjacja Ceny nie
  • Wysy趾a nie
  • Odbi鏎 Osobisty nie
Brak publicznych pyta dotycz帷ych tego przedmiotu.

Informacje o sprzedaj帷ym

Poziom reputacji: 0


Powered by Classifieds